Opinie o sklepie nutridome.pl - Nutridome Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Nutridome Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nutridome Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nutridome Sp. z o.o. w Warszawa

Bronisław Nowy wpis

Hej, w wątku głównie piszą klienci, a jakie zdanie mają pracownicy? :) Polecilibyście podjęcie pracy w Nutridomie? Powiedzcie proszę - jaka jest największa zaleta i wada współpracy? Jak oceniacie wynagrodzenie? Proszę o krótkie podsumowanie.

Tosia Nowy wpis
Kandydat

Chciałbym dowiedzieć się, czy Nutridome ma konkurencyjne ceny? Jesteście zadowoleni z zakupów w tym miejscu? Co możecie powiedzieć o obsłudze klienta?

Robert Nowy wpis
Klient

Jesteście zadowoleni z jakości obsługi klienta? Czy w tym sklepie mogę liczyć na porady, jeśli chodzi o dobranie kosmetyku? Czy kosmetyki z Nutridome mogą uczulać?

Iga Nowy wpis
Kandydat

Hej. Jak można zobaczyć na stronie Nutridome, firma ma szeroką ofertę produktów. Wiecie może, czy produkty są pakowane tak, aby dotarły pełnowartościowe? Jak ewentualnie wygląda kwestia reklamacji?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ola

Nic nie wiem do tej pory o moim zamówieniu nr 01FD120 Aleksandra Janecka

Stefan

Mam nadzieję, że tak dobrze wam jest w firmie i dlatego nie ma was na tym wątku?

Nadal czekamy na aktualne informacje. Napiszcie co wiecie o firmie Nutridome Sp. z o.o. w mieście Warszawa. Wasz komentarz się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Nutridome Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nutridome Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.