Garden Pharm Sp. z o.o.

Radom

Opinie o Garden Pharm Sp. z o.o.

mmmmmmm

pracuje od 3 miesięcy fajna praca na sprzedaży i atmosfera młodzi fajni ludzie kasa spoko ja nie narzekam i sie dziwie negatywnymi opiniami ale to piszą ci co pracują chyba po kilka lat sa znudzeni i narzekaja chcieliby brać kasę za darmo bo tak słyszałam .super jest

xx

ja już nie pracuję w Garden pharm w Radomiu ale chwaliłam sobie tą pracę naprawdę warunki spoko atmosfera naprawdę fajna przełożeni kierownictwo z którym da się dogadać przede wszystkim pieniądze niezłe jakbym mieszkała w Radomiu to na pewno pracowała bym z Garden pharm najważniejsza w pracy jest atmosfera a tam była bardzo dobra fajni ludzie pracują na każdym stanowisku było dobrze czy na telefonach czy na podobnym ja nie wiem jak ktoś może pisać złe opinie chociaż tak jak czytam to jest bardzo bardzo dużo dobrych ponad 70% nawet do 80 jak kiedyś wrócę do Radomia to na pewno złożę CV.

xx

Ja już nie pracuję w Garden pharm w Radomiu bo nie mieszkam w Radomiu ale miło sobie wspominam tą firmę naprawdę fajne warunki płaca pod każdym względem Nawet najgorsze stanowisko jest bardzo dobre płaca nie jest zła atmosfer k spoko z kierownictwem da się dogadać z szefem ze wszystkimi miłe towarzystwo miło wspominam tą pracę a przede wszystkim dobry Pieniądze się zarabia czy na telefonach czy na innym stanowisku podobnym doceniają ludzi a nie moja.

Lidia

@Ale rozumiem, że Tobie odpowiada praca w Garden Pharm. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w firmie? Czy po przyjęciu do pracy można liczyć na szkolenie przygotowujące do nowych obowiązków? Co warto wiedzieć o samej pracy w firmie przed przesłaniem swojego CV?

Ale

Fajna praca ludzie co wy piszecie Garden to niezła firma nie ma wyścigu szczurów złe opinie to piszą ci którzy siedzą na internecie i nie mają nic do roboty albo im się pracować nie chce ja pracowałam w Gardenie i uważam że jest naprawdę super atmosfera pensja zawsze na czas nie nie ucinają nawet grosza w porównaniu do innych call center w Radomiu to nawet nie ma co się równać z atmosfera naprawdę spoko Co tu gadać wiadomo że w każdej pracy trzeba pracować zasiedzenie ci nikt nie zapłaci

Gosc

Moja kolezanka pracowala w garden pharm w radomiu chwalila ta prace musiala zrezygnowac bo wyjezdzala ale na telefonach jest spoko i na innych stanowiskach podobnych tez spoko zarobki tez spoko

Sara

Podobno fajna praca znajoma pracowala.chyba jest ta firma na staromiejskiej w radomiu ale wystarczy wejsc na garden pharm radom praca i sie wyswietla oferty pracy

zainteresowana praca

dawno nikt tu nie zaglądał :) Czy możecie mi powiedzieć gdzie mieści się firma w Radomiu? I czy przyjmują nadal pracowników?

aga

Czy oni wogole odczytują e-maile z cv ??

Becia

Dobre opinie. Właśnie złożyłam CV możecie coś napisać o wynagrodzeniu?

zainteresowany

Same dobre opinie ;) aż się chce tam pracować ;) a tak z ciekawości; można liczyć na jakieś prezenty świąteczne?

zainteresowany

Anka

Fajna praca, kontakt z aptekami w celu sprzedaży suplementów firmy. Stawka satysfakcjonująca jak na radomskie warunki.

--888888

ludzie się szanują, praca jest na telefonach jest naprawdę dobrze na słuchawce zarobki też nawet odpowiadają jak na nią samą bez rodziny i dzieci jest nie żle , podobno 12 zł brutto i są premie

czorna

jeśli dla Ciebie 20 osobowe call center kwalifikuje się jako duże, to na 100 osób na call center chyba Ci miary zabraknie hehe :P co do zarobków w gardenie teraz jest chyba 14 zł na godzinę brutto więc jak kogoś interesuje kwestia zarobków to wystarczy wziąć kalkulator i przeliczyć 14zł/h x 8h/dzień x 20 dni pracujących w miesiącu = 2240 zł brutto prosta matematyka :) plus premie praca fajna cały czas coś się dzieje nowe produkty projekty kampanie nie ma nudy a atmosfera bez spiny :)

OK

GARDEN PHARM NIE DUŻE CALL CENTER A ATMOSFERA OK

cacy garden pharm

w garden spoko robota cacy pensyjka na czas na tefonach pracować to super sprawa bo tam nie ma nacisku na sprzedaż

oooooooo

moja znajoma pracuje na słuchawce jest super, pensja dodatki jak na call center najlepiej w radomiu, zaniosła cv i się dostała jest zadowolona.

zadowolony

w gardenie to fajna robota

wpajdjbsd

na telefonach i pewnie na innych stanowiskach w garden pharm pracuje się od poniedziałku do piątku

warto

garden pharm to małe call center ale na telefonach jest dobrze, atmosfera dobra dają pensję na czas nie ucinają warto spróbować dwanaście zł brutto plus premie , a jak grupa wyrobi więcej to są dodatki do pensji , warto i cv można składać tam u nich jak nie ma rekrutacji na telefony nie ma takich wymagań dobra dykcja i ok

la

w garden jest spoko na obsłudze klienta jest dobrze , nie ucianąj pensji

och

tak w gardenie na telefonach jest spoko płaca na czas i bonifikaty do zarobku

nick

co wy garden pharm to dobra firma płaca na czas nic nie ucinają, atmosfera ok

bird

Firma jak najbardziej ok :-) Polecam jako były pracownik :-) Pozdrowienia dla całej ekipy :-P

super

TAK W GARDENIE SPORO SIĘ ZARABIA I SĄ DUŻE PREMIE JEST NIEŻLE NA TELEFONICZNEJ OBSŁUDZE KLIENTA WARTO SIĘ TAM POSTARAĆ O PRACĘ NA TYM STANOWISKU

filadelfia

nie mogę tego czytać. pracowałam w gardenie ponad rok, odeszlam, ponieważ dostałam pracę w zawodzie czego bardzo chciałam, ale.. uwielbiałam tych ludzi i pracę. Przy mojej sprzedazy miałam 2400zł na rękę- premia ok 800 zł- tak, taka tam jest premia tumany... Nie ma spiny, Supervistor jest tak po prawdzie jeden, który jest bardzo wporzo facetem, Kierowniczka się nie wtrąca, ludzie są świetni. Bardzo było mi żal, że odeszłam. Dają umowę zlecenie na poczatek, pozniej dostaje się umowe o prace. Nie ma nacisku żadnego na sprzedaż ( nosi mnie jak czytam te bzdury o koniecznosci wielkiej sprzedazy czy braku płatnosci za godziny!!) Ciężko jest stamtąd odpaść, bo jak masz gorszy miesiąc to dają Ci inną pracę.. i teraz szkoda mi ekipy bo musi ogarniać sama wszystko, bo jakieś $%^&* z telbrige piszą takie głupoty. a czemu piszą? bo tam jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i już 4 osoby przeszły do gardena i są zadowolone. jak macie wątpliwości to idzcie pod siedzibe firmy i zapytajcie osobę pracującą jak tam jest, a nie

SUPER

NA TELEFONICZNEJ OBSŁUDZE KLIENTA JEST DOBRZE

zadwolona

dobrze jest na obsłudze klienta biznesowego na call center bo nie trzeba znać języków nie ma szczególnych wymagań stanowisko to jest bez jakiejś większej odpowiedzialności, można zarobić praca od ósmej do szesnastej od poniedziałku do piątku myśle że warto

IM

Pracuję 2 lata - miła kameralna atmosfera, dobry system motywacyjny. Do osoby wyżej... chyba pomyłka u nas nie ma supervisorów...

Ania

(usunięte przez administratora) Nikt z was chyba nie pracował w koszmarnej firmie. W naszej miejscowości jest wiele call center pracowałam w paru wiec mam porównanie. I na pewno GardenPharm to nie jest obóz pracy. Pracują tu mili ludzie i każdy każdemu pomaga . Atmosfera super i kierownictwo też otwarte na pracowników i zawsze służy swoja pomocą.

nie narzekająca

Nikt za darmo kasy nie da w każdej pracy trzeba pracować,a nie opie................ się takie czasy bez względu jaka firma czy stanowisko , większość firm płaci 10 zł brutto. Nie rozumiem Was narzekacie na prace jak jest to trzeba pracować i szanować co się ma , bo wiele osób nie może znaleźć pracy i chętnie , by się zamieniła na Waszym miejscu- ale POLACY tak maja tylko narzekają. Pozdrawiam

Pracujaca w Garden Pharm

(usunięte przez administratora) pracuję tam jakiś czas nikt na nikim nie siedzi,sluchają rozmow oczywiście ,ale tylko po to by podnieś jakoś obsługi. Atmosfera w pracy najlepsza ☺

Aga

Nie wiem jak można zrezygnować z pracy, podjąć decyzje o nie wysyłaniu CV skoro się tu nie było? Co szkodzi przyjść i dowiedzieć się jakie są szczegóły? Pytania i opinie w powyższym stylu są takie infantylne. Myślę, że każdy kto poważnie szuka pracy nie będzie się sugerował tymi hejtami na forum bo ich poziom jest żenujący. Osobiście pracuję w GP od dwóch lat, rekrutacja była 2-etapowa, najpierw rozmowa kwalifikacyjna a potem szkolenie. Atmosfera jest b. dobra, na pewno sprzyjają temu wspólne wyjścia i wyjazdy integracyjne i cieszę się, ze pracuję w takim zespole. Aha i nie jestem żadną kierowniczką a zwykłym pracownikiem :)

Ania

Hej.Ludzie wam chyba zupełnie firmy się pomyliły.Piszecie nie o tej firmie.Ludzie super,atmosfera normalnie bajka.Jak kos pracował w call center to pracując tu dopiero doceni prace i poczuje się doceniony.Nie ma wyganiania do domu obcinania godzin i tego typu podobnych rzeczy. Naprawdę warto spróbować .

karola

Pracuje w tej firmie prawie rok czasu, i to co czytam to jakies bzdury. Większość z osób, które dodają opinie chyba pomyliło firme. Ogłoszenie o prace nadal jest aktualne, ponieważ firma prężnie się rozrasta i poszukuje ludzi do pracy. Nie jest to zwykłe call center - pracowalam tez w takim i to jest "niebo a ziemia". Atmosfera super a jesli chodzi o umowe, kazdy jest informaowany na rozmowie jaka i jaka stawka.

motylek

praca super , ludzie i atmosfera również myślę,że ludzie z innych coll center mogą tylko pozazdrość. Warto przekonać się na własnej skórze

obecny pracownik firmy
@motylek 22.06.2016 09:01

Chyba ktoś w ogóle nie wie, jak działa firma. Nie mamy w niej supervisorów. Faktycznie ktoś tam czasem odsłuchuje rozmów, ale się nie czepia. Robi to po to, aby podnieść poziom obsługi klientów.Jeśli ktoś nie wie, to zapraszam do firmy, niech sprawdzi a nie wypisuje głupoty.

poszukująca pracy

dzięki a ile za godzinę i czy premia jest co miesiąc

lewandowsko

Podobno premia za kazda sprzedaz sredio 300zl do lapy

poszukująca pracy

nikt nie napisze ile za godzinę jakie są premie i czy co miesiąc to chyba zbyt dobrze nie jest

poszukująca pracy

dzięki super że nie w soboty ale jeszcze ile płacą za godzinę i na jaką umowę, czy premie są co miesiąc, i mniej więcej w jakiej kwocie są premie czy co jakiś czas czy w stałej ofercie są premie proszę o wyczerpującą odpowiedz dziekuję

obecny pracownik

Z opinii wyżej wydaje mi się, że chyba nikt na rozmowie nie był w firmie. Praca w miłej atmosferze, stawka godzinowa plus fajne premie. Nie pracujemy w soboty.

MONIKA

Każdy pisze coś innego czy może mi ktoś napisać na jakich warunkach się tam pracuje przy obsłudze klienta czy w soboty też ile za godzinę jaka umowa

wierutne bzdury

chyba jacyś zawistnicy tu sie wpisują. Pracuję, i znam inne osoby co pracują. Nie ma osoby, która bierze mniej niz 1500 zł na rękę, bez premii! co to za bzdura o 1200 zł... co za ludzie wszędzie taka franca się trafi co nakłamie na złość.

swoja

moja znajoma była na rozmowie warunki tak jak piszą poprzednicy pytała się pracownika to rzeczywiście tysiąc dwieście zł do ręki, umowa zlecenie bo wszyscy mają, niestety trzeba się starać żeby nie odpaść,cały czas w stresie bo trzeba być dobrym w sprzedaży, osmio godziny system pracy tak jak w każdym call center, przerwa tak jak wszędzie 30 minut na 8 godzin, mówią że trzeba się przyzwyczaić.

nick

W gardenie na call center zarabia się ok 1900 zł brutto to jest ok 1100 -1200 z groszami netto na umowę zlecenie wszyscy tak pracują bez wyjątków.

telefonistka

Pracowałam w Gardenie, musiałam zrezygnować z powodu wyjazdu z Radomia, ale było żal, bo fajna atmosfera, młody i zgrany zespół, ogólnie każdy sobie pomagał, praca różni się od normalnego Call Center, luźniej i nie ma takiego ciśnięcia na wynik, ogólnie suplementy diety i kosmetyki więc przyjemne produkty, kasa też dobra jak na Radom (12zł za godzine plus premia), wyjazdy integracyjne i te sprawy, a jak widzą, że Ci zależy i pracujesz z zaangażowaniem to i nie ma problemów dostać umowę o pracę, dobrze wspominam tą firmę i dziwią mnie powyższe komentarze, pozdrawiam :)

bolo

Proszę czy ktoś mi napisze czym zajmuje się ta firma jakie są warunki pracy jaka umowa ile płacą

adame12k

bo widzę ogłoszenia ciekawe i chce sie zainsteresować tą pracą

wannamake

fajna ekipa. polecam, szkoda, że tak rzadko kogoś szukają

drugi

jest ok

Zostaw opinię o Garden Pharm Sp. z o.o. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Garden Pharm Sp. z o.o.