Opinie o Garden Pharm Sp. z o.o. w Radom

GardenPharm Sp. z o.o. (www.gardenpharm.pl) to lider wśród firm zajmujących się promowaniem zdrowego stylu życia poprzez wsparcie codziennej diety w naturalne suplementy diety najnowszej generacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Garden Pharm Sp. z o.o. w Radom

OK

GARDEN PHARM NIE DUŻE CALL CENTER A ATMOSFERA OK

cacy garden pharm

w garden spoko robota cacy pensyjka na czas na tefonach pracować to super sprawa bo tam nie ma nacisku na sprzedaż

oooooooo

moja znajoma pracuje na słuchawce jest super, pensja dodatki jak na call center najlepiej w radomiu, zaniosła cv i się dostała jest zadowolona.

zadowolony

w gardenie to fajna robota

Czy po rozmowie w Garden Pharm Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
wpajdjbsd

na telefonach i pewnie na innych stanowiskach w garden pharm pracuje się od poniedziałku do piątku

warto

garden pharm to małe call center ale na telefonach jest dobrze, atmosfera dobra dają pensję na czas nie ucinają warto spróbować dwanaście zł brutto plus premie , a jak grupa wyrobi więcej to są dodatki do pensji , warto i cv można składać tam u nich jak nie ma rekrutacji na telefony nie ma takich wymagań dobra dykcja i ok

la

w garden jest spoko na obsłudze klienta jest dobrze , nie ucianąj pensji

och

tak w gardenie na telefonach jest spoko płaca na czas i bonifikaty do zarobku

nick

co wy garden pharm to dobra firma płaca na czas nic nie ucinają, atmosfera ok

bird

Firma jak najbardziej ok :-) Polecam jako były pracownik :-) Pozdrowienia dla całej ekipy :-P

super

TAK W GARDENIE SPORO SIĘ ZARABIA I SĄ DUŻE PREMIE JEST NIEŻLE NA TELEFONICZNEJ OBSŁUDZE KLIENTA WARTO SIĘ TAM POSTARAĆ O PRACĘ NA TYM STANOWISKU

filadelfia

nie mogę tego czytać. pracowałam w gardenie ponad rok, odeszlam, ponieważ dostałam pracę w zawodzie czego bardzo chciałam, ale.. uwielbiałam tych ludzi i pracę. Przy mojej sprzedazy miałam 2400zł na rękę- premia ok 800 zł- tak, taka tam jest premia tumany... Nie ma spiny, Supervistor jest tak po prawdzie jeden, który jest bardzo wporzo facetem, Kierowniczka się nie wtrąca, ludzie są świetni. Bardzo było mi żal, że odeszłam. Dają umowę zlecenie na poczatek, pozniej dostaje się umowe o prace. Nie ma nacisku żadnego na sprzedaż ( nosi mnie jak czytam te bzdury o koniecznosci wielkiej sprzedazy czy braku płatnosci za godziny!!) Ciężko jest stamtąd odpaść, bo jak masz gorszy miesiąc to dają Ci inną pracę.. i teraz szkoda mi ekipy bo musi ogarniać sama wszystko, bo jakieś $%^&* z telbrige piszą takie głupoty. a czemu piszą? bo tam jest (usunięte przez administratora) i już 4 osoby przeszły do gardena i są zadowolone. jak macie wątpliwości to idzcie pod siedzibe firmy i zapytajcie osobę pracującą jak tam jest, a nie

SUPER

NA TELEFONICZNEJ OBSŁUDZE KLIENTA JEST DOBRZE

zadwolona

dobrze jest na obsłudze klienta biznesowego na call center bo nie trzeba znać języków nie ma szczególnych wymagań stanowisko to jest bez jakiejś większej odpowiedzialności, można zarobić praca od ósmej do szesnastej od poniedziałku do piątku myśle że warto

IM

Pracuję 2 lata - miła kameralna atmosfera, dobry system motywacyjny. Do osoby wyżej... chyba pomyłka u nas nie ma supervisorów...

(usunięte przez administratora) Nikt z was chyba nie pracował w koszmarnej firmie. W naszej miejscowości jest wiele call center pracowałam w paru wiec mam porównanie. I na pewno GardenPharm to nie jest obóz pracy. Pracują tu mili ludzie i każdy każdemu pomaga . Atmosfera super i kierownictwo też otwarte na pracowników i zawsze służy swoja pomocą.

nie narzekająca

Nikt za darmo kasy nie da w każdej pracy trzeba pracować,a nie opie................ się takie czasy bez względu jaka firma czy stanowisko , większość firm płaci 10 zł brutto. Nie rozumiem Was narzekacie na prace jak jest to trzeba pracować i szanować co się ma , bo wiele osób nie może znaleźć pracy i chętnie , by się zamieniła na Waszym miejscu- ale POLACY tak maja tylko narzekają. Pozdrawiam

Pracujaca w Garden Pharm

(usunięte przez administratora) pracuję tam jakiś czas nikt na nikim nie siedzi,sluchają rozmow oczywiście ,ale tylko po to by podnieś jakoś obsługi. Atmosfera w pracy najlepsza ☺

Aga

Nie wiem jak można zrezygnować z pracy, podjąć decyzje o nie wysyłaniu CV skoro się tu nie było? Co szkodzi przyjść i dowiedzieć się jakie są szczegóły? Pytania i opinie w powyższym stylu są takie infantylne. Myślę, że każdy kto poważnie szuka pracy nie będzie się sugerował tymi hejtami na forum bo ich poziom jest żenujący. Osobiście pracuję w GP od dwóch lat, rekrutacja była 2-etapowa, najpierw rozmowa kwalifikacyjna a potem szkolenie. Atmosfera jest b. dobra, na pewno sprzyjają temu wspólne wyjścia i wyjazdy integracyjne i cieszę się, ze pracuję w takim zespole. Aha i nie jestem żadną kierowniczką a zwykłym pracownikiem :)

Hej.Ludzie wam chyba zupełnie firmy się pomyliły.Piszecie nie o tej firmie.Ludzie super,atmosfera normalnie bajka.Jak kos pracował w call center to pracując tu dopiero doceni prace i poczuje się doceniony.Nie ma wyganiania do domu obcinania godzin i tego typu podobnych rzeczy. Naprawdę warto spróbować .

Zostaw merytoryczną opinię o Garden Pharm Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Garden Pharm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Garden Pharm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Garden Pharm Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 22 ocen.

Garden Pharm Sp. z o.o.