Opinie o Edgewell Personal Care Poland w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Edgewell Personal Care Poland. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Edgewell Personal Care Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edgewell Personal Care Poland w Warszawa

Obiecywali pracę hybrydową z elastycznymi godzinami, czy nadal tak to wygląda? Mam na myśli stanowisko Financial Analyst, można nadal przeczytać ofertę sprzed 2 lat. Ma człowiek w ogóle jakiś wpływ na to, w jakie dni będzie pracował i czy uda się zachować balans między pracą a życiem prywatnym?

Jerzy Daniszewski Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Pragnę powiadomić o tragedii, która wydarzyła się w naszym biurze dwa dni temu. Jeszcze nie mogę się otrząsnąć po tym zdarzeniu. Team Leader Senior Manager Adam wyskoczył z 17 piętra na naszych oczach. Zginął na miejscu zostawiając żonę i małe dziecko. Rodzina jest w szoku. Także w biurze wszyscy czują się bardzo źle. Kto będzie następny, wszyscy się zastanawiają? To był wspaniały człowiek, przykładny ojciec i mąż, brat i syn. Będzie go nam bardzo brakowało. Bardzo ciężko pracował, jednak przełożeni stawiali coraz większe wymagania. Nie wytrzymał presji. To nie było typowe (usunięte przez administratora)o. Będziemy zeznawać przeciwko prezesowi firmy, aby został (usunięte przez administratora)do odpowiedzialności karnej za doprowadzenie do śmierci naszego kolegi.

Inga Nowy wpis

Widziałam na jednym z portali, że sales assistant ma mieć tutaj 5,8 K brutto na umowę o pracę - są to ponoć dane od pracowników. Mam nadzieję, że ktoś potwierdzi, ale też jednocześnie napisze więcej o atmosferze. Zmroził mnie jeden z wpisów o karetkach zabierających mdlejących pracowników :/ W jaki sposób to się dzieje, ze tak reagują..

Nick Nowy wpis

Po miesiącu i dwóch rozmowach rekrutacyjnych dowiedziałem się, że stanowisko, na które aplikuję, nie zostanie jednak otwarte. Pochwalić za to mogę osoby, z którymi miałem przyjemność rozmawiać: mili i kompetentni ludzie.

Firma Edgewell Personal Care Poland prowadziła rekrutację na stanowisko VAT Specialist Europe. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

hej, z tego co widzę to poszukują SAP Customer Service Representative, byłbym odpowiedzialny za obsługę klienta, ktoś napisze czy warto do nich aplikować i jaka u nich jest w dziale klienta atmosfera i ile osób liczy zespół? Wymagany jest biegły język angielski, czy w jakiś sposób sprawdzają go na rekrutacji i czy w razie czego są kursy doszkalające ten język dla pracowników? Fajnie gdyby ktoś napisał na jakie zarobki można liczyć lub gdyby ktoś podał widełki płacowe tutaj :)

XXX

ODpowiadam: tak byłbyś odpowiedzialny za obsługę KLienta w Poslce jak i poza granicami krajU; Czechy, Słowacja Bałtyki, Turcja, Ukraina itp więc wymagany jest angielski. Znajomośc jest psrawdzana na rozmowi kwalifilkacyjnej. Poptrzebna jest też znajomośc systemu SAP. Na ten moment nie ma angielksiego dla pracowników ale może usa się coś z tym zrobić w przysłżości. Osób w dziale jest 7 -a atmosfera jak wszędzie,

@XXX

Jak jest sprawdzana znajomość języka? To zwykła rozmowa czy pisze się testy albo trzeba mieć potwierdzający certyfikat? Ty jakie masz doświadczenia?

Wzięliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Asystent/-ka w Edgewell Personal Care Poland? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem marki? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Antek

Atmosfera się tutaj poprawiła? Ostatnie wpisy nie nastrajały optymistycznie i mnie zaniepokoiły. Ktoś z przełożonych coś z tym zrobił i relacje się poprawiły na tyle że można aplikować? A co z pracą po godzinach? Nadal się zdarza czy to standard że trzeba dłużej siedzieć i nie można wyjść po 8 godzinach? Napiszcie jak jest teraz.

@Antek

Nie wiem jaka byla kiedys moim zdaniem obecnie jest fatalna. Pracuje w zawodzie od 20 lat, obecnie w Edgewell. Atmosfera jest fatalna, kłamstwa, manipulacja i nadgodziny to tutaj standard.

@pracownik

Siemanko, zdasz dalszą relację? Na bieżąco jesteś? Chyba na kolejny rok się wybieram ale zastanawiam się czy cos zmieniło się tam u Ciebie? Nie wiem dokąd ewentualnie się udać, Ty podkreślasz doświadczenie u siebie. Mnie go brak. Jakieś porady w związku z tym masz?

@pracownik

Od zawsze tak tam było i jak widać jest. Szanowny Najwyższy otoczył się poplecznikami na zarządczych stołkach i liżą sobie dzióbki kosztem życia psychicznego innych ludzi. Smutno to czytać nie będąc już tam tak długo. Firma zmiażdżyła już psychicznie wiele osób. Wytrwałości i … wierzcie mi są firmy świetne na rynku… zatem powodzenia w szukaniu.

ed

witam, jak wygląda sytuacja w 2022 w firmie?

JESTEŚMY W SZOKU

Wczoraj 27.10 karetka zabrała naszego kolegę z biura. To juz kolejny taki przypadek. Wrzucono na niego winy zaniedbań wieloletnich poczynionych przez Rządce Krwi (zabrano narzędzia do pracy z klientami i wymagano kosmiczną realizację budżetów) Trzymaj się kolego - dużo zdrowia Tobie życzymy! Jesteśmy z Tobą myślami i w wielkim szoku w jakiej formie firma zakańcza współpracę. Każdego z nas zatem może to spotkać. Także tego czyimi rękoma się zamiata. Kto następny… ?!

...
@JESTEŚMY W SZOKU

Drogi pracowniku, Rolą każdego Managera jest wsparcie swoich powładnych, jak również dbanie o dobro firmy. Niestety, czasami wiąże się to z podjęciem trudnej decyzji o rozstaniu. Szczegółami tych trudnych decyzji podjętych indywidualnie nie możemy się dzielić na forum publicznym. Zawsze natomiast są one podyktowane pobudkami merytorycznymi, a każdy pracownik ma wcześniej możliwość skorygowania swoich działań. Zapewniam, że nie wszytko jest takie czarno-białe, jak mogłoby wynikać z Twojego postu.

Prawdziwe
@...

Szkoda, ze odpisujecie po kilku miesiącach krzywdzonym pracownikom. Szkoda, ze nie powiecie o faktach - o płaczących ludziach na spotkaniach, mdlejacych po wyjsciu ze spotkan, o tych, po ktorych przyjeżdżały pod biuro karetki lub na ktorych stres odcisnął piętno na zdrowiu na dlugi czas. To co nienormalne stała sie normalnoscia. Straszne. Rola managera jest dbanie takze o pracownika jako czlowieka.

Hanna
@Prawdziwe

Masakra co tu opisujecie...ale jak to możliwe, że doprowadzają pracowników do takich stanów? Co robią, że to się dzieje, jakie zachowania przejawiają?! Czy to było gdzieś zgłaszane?

Zawiedziona
@Hanna

A kto pyta az tak wnikliwie co sie dzieje czy sie dzialo? Czyżby byla asystentka „żądcy krwi” , ktora została awansowana przez niego na szefowa HR?! Zaufanie to długa droga do zapracowania sobie ;)

Wojna
@Hanna

Teraz mamy wieksze zmartwienia w zyciu. Zostawmy ten smierdzacy temat i zakopmy go głęboko. Szczescia w zyciu dla wszystkich i spokoju w sercach !

@Zawiedziona

Ile jadu i zawiści bije od Was ludzie, może nie wszystkie zachowania były ok, ale żeby az tak wylewać na innych hate? Jak łatwo na forum jest wylewać na innych nienawiść… nawet na tych, którzy na to nie zasługują… słabe to jest. Ogarnijcie sie ludzie :/

Jakby nie zasługiwała ta osoba to komentarza by nie bylo. I nie jest to jad a fakty. I nie od jednego pracownika a wielu. Koniec tematu i dobrego zycia ! I patrzenia sobie w lustro do konca zycia z brudnym sumieniem, ze kasa wazniejsza niz ludzie. Ale to juz nie nasze sumienie Dzieki Bogu! Cudownego zycia dla nas wszystkich bo nie wiadomo co bedzie jutro. Wiecej wpisów pewnie sie nie pojawi bo pewnego dnia nastąpiła lekka zmiana i oby dalej trwała. Powinnismy byc wdzięczni tym wszystkim na przestrzeni kilku lat, ktorzy poświęcili swoje zdrowie i kawal swojego zycia zawodowego dla wyprostowania sytuacji! Pomniki za wytrwałość sie należą. Koniec tematu. Dbajcie o siebie i pamietajcie by byc dobrym „ludziem” !

Empatyczna/y Obserwatorka/or

Najbardziej toksyczne środowisko jakie poznałam/em. Zepsucie idzie od samej góry. Zdarzały się płacze na spotkaniach (nie przerywane przez przesłuchującego), omdlenia czy przyjazdy karetek pod biuro. Teraz jest już nieco lepiej, gdyż dużo dobrej pracy zrobiło kilku byłych pracowników, którzy głośno powiedzieli o przemocy jaka występowała. Już ich z nami nie ma. Niestety ludzie, którzy pracują tu długo przejęli nieprawidłowe cechy i to co nie powinno staje się, czy stało się normą. Taka znieczulica na zło, krzywdę i dbanie o siebie samego w tej klatce ze zwierzęciem łaknącym ciągle krwi. Trudno też im (nam - mi także się to zdarza) się dziwić, bo to może być jedyne wyjście albo raczej jedyny kąt, w którym schować się można. Na dodatek Pan Świata jest wielkim mikrozarządzanie - ingeruje dosłownie we wszystko. Może chęć ukrywania niewygodnych spraw zakryta jest kołderką arogancji i agresji. Wpisów za wiele o firmie nie ma. Te osoby, które odeszły już nie miały siły by mówić cokolwiek (tak były wyniszczone psychicznie i często już fizycznie) Te osoby, które nadal tkwią (bo to wegetacja bardziej przy poszukiwaniu nowej pracy), tak są zastraszeni lub już tak dostosowani do panujących warunków. Góra góry chyba to akceptuje (bo trwa to od wielu lat) zatem nie ma do kogo iść z problemami. Jak jesteś osobą dla której drugi człowiek znaczy niewiele - to doskonałe miejsce pracy dla Ciebie. Jeżeli masz choć trochę empatii a szacunek do drugiego człowieka to wartość kluczowa dla Ciebie - uciekaj ! Uciekaj daleko. Piszę to z głębi serca bo powinno się piętnować zło. Także piszę bezosobowo by nie można było mnie namierzyć. Ponoć mówi się , że dobrze wszędzie gdzie nas nie ma. Ale to nieprawda! Tutaj być nas na pewno nie powinno. Życzę nam normalności. Empatyczna/y Obserwatorka/or

...
@Empatyczna/y Obserwatorka/or

Drogi Empatyczny Obserwatorze, Jest mi niezmiernie przykro, iż tak odbierasz doświadczenia, które spotkały Cię w naszej firmie. Chciałam zapewnić, iż jako przedstawiciel działu HR w firmie reaguję na wszystkie zgłoszenia pracowników dotyczące nieprawidłowości. Nasz wewnętrzy Kodeks postępowania obejmuje zasady dotyczące środowiska pracy i jakiekolwiek zgłoszone nieprawidłowości są wyjaśniane, dlatego gorąco zachęcam do zaadresowania tematu. Jeżeli nie chcesz tego zrobić osobiście, istnieje możliwość użycia kanału anonimowego: telefonicznie bądź poprzez stronę internetową. Zapewniam, iż organizacja weryfikuje wszystkie zgłoszenia z najwyszą starannością, a pracownicy dokonujący takich głoszeń są objęci ochroną. Chciałam również poinfromować, iż co roku przeprowadzamy badanie satysfakcji pracowników i w roku 2021 ogólny wynik zadowolenia wyniósł 69%, w tym na pytanie ‘I feel I belong in our organization’ pracownicy udzielili 81% pozytywnych odpowiedzi, a pytanie ‘My direct leadership is effective in enabling me to do my best work’, uzyskało 78% pozytywnych odpowiedzi. Oczywiście nie chcę negować tego co napisałeś – to Twoja opinia i masz do niej całkowite prawo, jednak bardzo się staramy by nasza organizacja stwarzała przyjazne środowisko pracy, a wyniki ankiety pokazują, iż ogół pracowników postrzega firmę w bardziej pozytywnym świetle. Dlatego jeszcze raz zachęcam do zgłoszenia nieprawidłowości, byśmy mogli wypracować rozwiązanie, które pozwoli także Tobie podnieść satysfakcję pracy w Egewell. Jeśli chodzi o Twój post, przykro się czyta Twoje odczucia, ale stosowane przez Ciebie uogólnienia względem obecnych i byłych pracowników oceniam jako bardzo krzywdzące. Każdy ma prawo do własnego zdania, ale projektowanie odczuć na inne osoby jest zarówno niewłaściwe jak i niesprawiedliwe.

Szymon

Nie tak dawno w wątku tym padło pytanie związane z ewentualnymi nadgodzinami w firmie Edgewell Personal Care Poland. Czy jest w tym wątku osoba, która mogłaby potwierdzić bądź zdementować tę kwestię? Bardzo mi zależy na tym, aby dowiedzieć się, jak to faktycznie wygląda, dlatego może ktoś to sprecyzuje bądź wypowie się rzetelnie?

Szczerość
@Szymon

Jest dużo nadgodzin i pomimo zgłoszeń firma sobie z nich nic nie robi. Jest to zdecydowanie najgorszy pracodawca z jakim się spotkałem/spotkałam z najmniejszym możliwym poszanowaniem do drugiego człowieka i jego życia prywatnego. Cel firmy to: zatrudnić, wyzyskać oraz zminiać non stop zasady gry tak by niedać premii.

Elżbieta
@Szczerość

Ale jak to jest? Pracodawca oddaje Wam ten czas wolny za nadgodziny, czy może wypłaca za nie wynagrodzenie wraz z dodatkami? Jeśli możesz, to jeszcze doprecyzuj, jak to jest w Edgewellu.

Wojtek

Słyszałem ze jest tam problem z nadgodzinami czy to prawda ?

Z przykrością odradzam pomimo świetnego zespołu. Praca po godzinach to standard a przełożeni jedynie co to mówią że również maja dużo pracy... Perspektyw poprawy brak. Było tylko coraz gorzej.

Zastanawiam się nad przyczyną barku aktywności na forum. Jest tak dobrze?

Mik

Edgewell Personal Care Poland ma ogłoszenia o pracę do coraz to nowych miast, bardzo fajnie się dzieje, atmosfera też z każdym momentem lepsza, generalnie to naprawdę fantastyczna sprawa ta firma jest

Niezadowolona
@Mik

Byłam dzisiaj na rekrutacji w firmie Edgewell Personal Care Poland i ogólne wrażenia mam bardzo negatywne. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu, wyniosłym tonem u pewnej rekruterki jak i zarówno z tym, że firma w swoim STANDARDZIE ma jeden case do rozwiązania niezależnie od rodzaju stanowiska na jakie się aplikuje. Totalna bzdura. Żałuję, że nie powiedziałam wszystkiego co myślę na spotkaniu i zmarnowałam tyle czasu. NIE POLECAM aplikowania do firmy. Ludzie szanujcie się, nie można dać tak sobą pomiatać. Szacunek do drugiego człowieka przede wszystkim. Jeśli coś Wam się podoba - mówcie o tym głośno. Nie można tolerować takich zachowań. Pozdrawiam i omijajcie firmę szerokim łukiem.

@Niezadowolona

Witam Panią, pracuję w firmie i zakładam, że miałyśmy okazję spotkać się w trakcie spotkania, które Pani opisuje, bo Panią pamiętam. Dziękuję za feedback, nietypowa forma, ale widocznie uznała Pani, że forum będzie na to odpowiednim miejscem. Tak jak Panią już informowałam jeszcze raz dziękuję Pani za Pani czas poświęcony na spotkanie i życzę Pani powodzenia w poszukiwaniu wymarzonej pracy, nota bene w dziale HR. Gdyby chciała Pani poznać jeszcze bliżej szczegóły naszej decyzji, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Obserwator
@anonymous

Dawno nie czytałem tak profesjonalnej odpowiedzi. Brawo!!! Czapka z głowy

Karol

Również liczyłem na więcej informacji o pracy w firmie jako handlowiec a taka cisza. Jest tak dobrze?

Ada

Widziałem ogłoszenie na pH wiec dajcie znać jak sie pracuje w tej firmie jakie jest wsparcie centrali na poziomie sklepów gdzie bardzo słabo wygląda Wilkinson. Jak działa marketing ?. Praktycznie żadnych ekspozycji dodatkowych nie zauważyłem a półka bardzo skromna. Produkty sa jakościowo b.dobre . W małych sklepach osiedlowych ich nie widziałem wcale.

Aga

Coś słychać w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Edgewell Personal Care Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Edgewell Personal Care Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Edgewell Personal Care Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edgewell Personal Care Poland?

Edgewell Personal Care Poland
  • Domaniewska 45