Edgewell Personal Care Poland

Edgewell Personal Care Poland

Opinie o Edgewell Personal Care Poland

Karol

Również liczyłem na więcej informacji o pracy w firmie jako handlowiec a taka cisza. Jest tak dobrze?

Ada

Widziałem ogłoszenie na pH wiec dajcie znać jak sie pracuje w tej firmie jakie jest wsparcie centrali na poziomie sklepów gdzie bardzo słabo wygląda Wilkinson. Jak działa marketing ?. Praktycznie żadnych ekspozycji dodatkowych nie zauważyłem a półka bardzo skromna. Produkty sa jakościowo b.dobre . W małych sklepach osiedlowych ich nie widziałem wcale.

Co teraz dzieje się teraz w Edgewell Personal Care Poland? Ostatni post zamieszczony został 9 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tej firmie?

Aga

Coś słychać w firmie?

Mik

Edgewell Personal Care Poland ma ogłoszenia o pracę do coraz to nowych miast, bardzo fajnie się dzieje, atmosfera też z każdym momentem lepsza, generalnie to naprawdę fantastyczna sprawa ta firma jest

Niezadowolona
@Mik 17.05.2016 11:42

Byłam dzisiaj na rekrutacji w firmie Edgewell Personal Care Poland i ogólne wrażenia mam bardzo negatywne. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu, wyniosłym tonem u pewnej rekruterki jak i zarówno z tym, że firma w swoim STANDARDZIE ma jeden case do rozwiązania niezależnie od rodzaju stanowiska na jakie się aplikuje. Totalna bzdura. Żałuję, że nie powiedziałam wszystkiego co myślę na spotkaniu i zmarnowałam tyle czasu. NIE POLECAM aplikowania do firmy. Ludzie szanujcie się, nie można dać tak sobą pomiatać. Szacunek do drugiego człowieka przede wszystkim. Jeśli coś Wam się podoba - mówcie o tym głośno. Nie można tolerować takich zachowań. Pozdrawiam i omijajcie firmę szerokim łukiem.

anonymous
@Niezadowolona 20.11.2017 22:55

Witam Panią, pracuję w firmie i zakładam, że miałyśmy okazję spotkać się w trakcie spotkania, które Pani opisuje, bo Panią pamiętam. Dziękuję za feedback, nietypowa forma, ale widocznie uznała Pani, że forum będzie na to odpowiednim miejscem. Tak jak Panią już informowałam jeszcze raz dziękuję Pani za Pani czas poświęcony na spotkanie i życzę Pani powodzenia w poszukiwaniu wymarzonej pracy, nota bene w dziale HR. Gdyby chciała Pani poznać jeszcze bliżej szczegóły naszej decyzji, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Zostaw opinię o Edgewell Personal Care Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edgewell Personal Care Poland