Opinie o Fenix Poland w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fenix Poland. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fenix Poland o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fenix Poland w Łódź

Młody Nowy wpis

Witam.Fenix Poland z siedzibą w Łodzi to firma pośrednicząca lub agencja pracy która zarabia na pracownikach nie małe pieniądze.Działają w Celsa Ostrowiec św. I inne.Na początek wieloletnim operatorom dają najniższą krajową,z premiami to-16.50 na godzinę czyli 2600/2700 na mc,oceńcie sami czy da się wyżyć przy cenie ropy i drożyzny.Ogólnie praca na fuxie nerwowa i stresująca,załoga to sami donosiciele o byle co.

Helena Nowy wpis

Jak wygląda rekrutacja w Fenixie? Od momentu złożenia aplikacji na interesujące nas stanowisko, jak to przebiega dalej? Dostajemy zaproszenie na rozmowę czy odbywa się ona zdalnie?

Danuta

Przypominam Wam, że Fenix Poland tworzą ludzie posiadający wieloletnie, międzynarodowe doświadczenia zawodowe oraz wypracowane i sprawdzone metody obsługi Klientów na najwyższym poziomie. Na co dzień z sukcesem współpracują z największymi firmami produkcyjnymi oraz logistycznymi, dostarczając setki Pracowników Tymczasowych. Aby spełniać stawiane im wyzwania, każdego dnia są otwarci na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku pracy. I dlatego też bardzo zachęcam Was do odwiedzenia ich strony, na której znajdziecie mnóstwo ofert pracy z różnych dziedzin: http://fenixpoland.pl/oferty-pracy/ Musicie w interesującą Was ofertę pracy kliknąć, a następnie zostaniecie poproszeni o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Jeżeli chwilowo nie posiadają odpowiadającej Wam oferty pracy, zawsze możecie wysłać swoje CV na adres kandydat@fenixpoland.pl Kto z Was spróbuje?

Pan Pytanie
@Danuta

Załóżmy że dostaję ofertę pracy z FenixPoland za 2500 brutto to prosze mi powiedziec ile dostane na rekę bo chodzi mi o to czy Agencja od tego brutto coś jeszcze skubie dla siebie?

@Pan Pytanie

Fenix Poland jest agencja pośrednictwa, która musi zarabiać na swojej pracy, ale czy prowizja jest pobiera od pensji kandydata, czy stawka wynagrodzenia jest już ustalona z pracodawcą, musisz dowiedzieć się bezpośrednio na rozmowie rekrutacyjnej. Na jakie stanowisko składałeś CV? Czy według Ciebie rozmowa przebiegła pomyślnie? Jak oceniłbyś profesjonalizm i fachowość osób rekrutujących? Zachęcam Cię do pozostawienia opinii na temat firmy Fenix Poland.

Pyku
@Pan Pytanie

Dostajesz tyle ile na umowie, oni maja prowizje nie zwiazana z Twoja umowa

Stefan
@Pyku

Pracujesz w firmie i możesz podpowiedzieć, czy zatrudnienie odbywa się tylko przez agencje pracy, czy można przy dłuższej współpracy starać się o przejście na korzystniejszy kontrakt już bezpośrednio u pracodawcy?

Ktos Nowy wpis
@Danuta

Nie powazni ludzie tam pracuja omijac szerokim łukiem...

Kandydant Nowy wpis
@Danuta

Byłem na rekrutacji tydzien temu. Trwala 30 min. Pani powiedziała, ze odezwa sie na pewno jaki jest jej wynik : negatywny czy pozytywny. Ile trzeba czekac?Chyba mnie nie oszukala, prawda?

Aleksandra

Fenix Poland ogłosiło rekrutację na kilka stanowisk, m.in. dla Elektryka i dla ślusarza remontowego - https://www.gowork.pl/praca/fenix-poland;pr. Orientujecie się jakie oferowane są stawki na tych stanowiskach? I czy pracownicy mogą liczyć na jakieś dodatkowe benefity? Jeśli tak, to jakie?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fenix Poland padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Elektryk.
Turbo

Nie polecam tej firmy robią ludzi w (usunięte przez administratora)dzisiaj miałem jechać na badania lekarskie pomimo że nikt nie powinien wychodzić z domu w związku z koronawirusem ale spoko zaryzykowałem no i wszystko było by dobrze gdyby nie to że wyszłem na głupka bo kierowca powiedział że nie jadę ponieważ dostał SMS-a z agencji że skierowane na badania nie zostało wysłane (usunięte przez administratora)jeżeli to jest profesjonalna i doświadczona firma to ja jestem (usunięte przez administratora) papierz nie dość że narazili mnie na utratę zdrowia a nawet życia to jeszcze wyszedłem na głupka a najgorsze jest to że dowiaduję się tego od osób trzecich a nie od pana z tej agencji to jest wstyd i chańba i ja tego tak nie zostawię ja to zgłoszę na policję a nawet do prokuratury jeszcze raz ostrzegam przed nimi i nie polecam bo to jest oszustwo pozdrawiam

Jakub

Totalnie bym nie nazwał tego miejsca restauracją ani nawet barem ze względu na to, że jedzenie było tragiczne. W restauracjach jedzenie przygotowują kucharze, tutaj jedzenie przyjeżdża już gotowe, gotowe do podgrzania. Pomijając ten fakt to mogłoby to jedzenie chociaż smakować lepiej niż jedzenie z żabki a tak też nie jest. ????

Opium

Witam. Absolutnie nie polecam, chyba ze lubicie sadyzm i masochizm ;) Od wrzesnia staram sie o zwrot moich rzeczy z zza granicy i caly czas jestem odsylany pod coraz to absurdalniejsze numery telefonow. Koordynator jeden zaniedbywal swoje obowiazki, zmienili na takiego ktory nie tylko zaniedbywal obowiazki, ale traktowal nas jak przedmioty. Na rekrutacji bylo mowione, ze dostaniemy dowolna ilosc nadgodzin, nie ma z tym problemu, ze jezyk niemiecki nie jest wymagany bo polska ekipa. Tia... a po trzech miesiacach brygadzisci (niemieccy) pytaja dlaczego jeszcze nie znamy jezyka skoro nasz koordynator mowil im ze on nas uczy niemieckiego. Po trzech miesiacach dowiedzielismy sie ze sa wogle jakies lekcje, haha. Milismy byc zameldowani w ciagu 2-4 tygodni, to jak zaczelismy prace w polowie wrzesnia to zameldowni bylismy okolo marca/kwietnia nastepnego roku. Poprostu firma jest niezorganizowana, nie dba o pracownikow (kolega byl chory i mielismy zagwarantowane, ze koordynator ma nas ewentualnie zawiezc do lekarza i tlumaczyc co lekarz mowi, koordynator oczywiscie mial to gdzies). Poza tym mimo ze mialem obiecywany powrot do pracy we Wrzesniu dostalem zakonczenie pracy bo za dlugo bylem na urlopie/zwolnieniu. A pytalem czy wrocic na te dwa tygodnie, a pozniej pojechac znowu na wesele brata, to odpowiedz byla: nie, na spokojnie niech pan zostanie, we wrzesniu pan wroci bez problemu. A wogle najlepsze :) najpierw zatrudnili dwie osoby z alkoholizmem, pozniej jakiegos cpuna, co napierniczal glowa o sciane, a na koniec przyszedl do nas karczek ktory siedzial dwa lata za podpalenie kolegi, a jak polaczyl alko z narkotykami to latal z rozbita butelka i chcial nas zabijac i oslepiac. Wiadomo, wszedzie trafia sie (usunięte przez administratora) ale ta sytuacja swiadczy tylko i wylacznie o ich procesie rekrutacji. No, takze dziekuje serdecznie oddzialowi z Lodzi. Mam nadzieje, ze w zyciu sie juz nie spotkam z tymi ludzmi.

Damian

Czy firma daje umowę o prace ?

Antoni

Unikać jak febry!

Magda

Witam pracuje ktoś w Osmolicach Pierwszych? Ciężka praca tam dla kobiet? I ile na rękę dostanę? I jaka temperatura na produkcji warzyw owocow bo nie wiem czy isc do ich agencji? Dziękuję za odpowiedź

Zofia
@Magda

@Maga widzę, że jesteś zainteresowana pracą za pośrednictwem firmy Fenix. Czy brałaś już udział w rekrutacji? Może podzielisz się z nami czy pracownicy firmy pomogli Ci rozwiać wszelkie obawy dotyczące warunków pracy w danej lokalizacji?

Magda
@Zofia

No właśnie nikt nie dal mi konkretnych odpowiedzi. Chodzi mi o zarobki netto i temperature? I oczywiście czy ciezka praca?

spoko firma, praca jak praca, fizyczna ale jak sie chce to mozna, wynagrodzenie na czas. Polecam

Jak to się stało, że dostałeś się do pracy za pośrednictwem firmy Fenix Poland? Aplikowałeś na jedno z ogłoszeń, które dodał pośrednik, czy może stawiłeś się osobiście do siedziby firmy i zgłosiłeś chęć pracy? Bądź tak uprzejmy i przedstaw, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

@Michał

Hej Michał, ja poszedłem bez terminu do biura w Chełmie i przedstawiłem swoja sytuacje. Po rozmowie z mila rekruterka i weryfikacji mojego CV przedstawiała mi oferty pracy. Potem już poszło szybko, umowa, podpis, praca :) Polecam.

Dziękuję za odpowiedź. Fajnie, że rozmowa rekrutacyjna poszła tak gładko, a oferta pracy Ci odpowiadała. Czy pracujesz nadal poprzez agencje, czy zatrudnia Cię firma docelowa? Umowa o pracę jest stabilna i długoterminowa, czy raczej zlecenie? Chętnie się tego dowiem.

Anglik

Fenix robi jakieś wałki na składkach ZUS owskich. Druku "Rmua", zaświadczenie do ZUS że Fenix odprowadza składki, nie mogę się doprosić od kilku miesięcy, panienki w fenixsie udają że nie wiedzą co to za druk. Druku Z-3 również nie mogę się doprosić a powinien wpłynąć do ZUS około 13- 14 sierpnia. Po moich licznych interwencjach panienki z Fenix powiedziały że wyślą niezwłocznie, tego samego dnia, oczywiście nie zrobiły tego, w ZUS druku nadal brak, a po kilku następnych interwencjach stwierdziły że już dawno druk jest wysłany do ZUS :/ Nie polecam współpracy ani z tym pośrednikiem ani z żadnym innym, ponieważ już legalnie i bez skrupułów uprawiają pasożytnictwo. PS Dziś jest 18 września. Przez nich mam wszystkie sprawy w ZUS zablokowane.

Zniesmaczona
@Anglik

Mam dokładnie tak samo, jak się do nich dzwoni to tylko jakieś ściemy, że działu kadr nie ma w biurze, bo jak nie urok to (usunięte przez administratora).

W.
@Anglik

Chyba powinniśmy się spiknąć i złożyć pozew zbiorowy, bo mam identyczną sytuację, wymigują się od wszystkiego, wypłata mniejsza niż wynika z przeliczeń, problem z Z-3 tak samo.

Wszystko jasne
@W.

Mam tak samo 3mc zwlekaja z drukiem z3 najwidoczniej coś kombinują nie tak Dziwna sytuacja jestem bezradna

Pracownik roku

Super firma dla mnie Lubię atmosferę w Fenix Poland za: Szybkosc i mila obsluga

Alala

Do kiedy wypłacane są wynagrodzenia przez fenix?

Bogdan
@Alala

Na umowie o pracę powinnaś mieć uwzględnione, do którego dnia miesiąca firma płaci wynagrodzenie. Czy znalazłaś pracę przez tę agencję. Napisz więcej szczegółów. Na stronie http://fenixpoland.pl/ firma szuka osób poszukujących pracy, które są otwarte na nowe doświadczenia zawodowe. Swoje usługi skierowują zarówno do osób uczących się - studentów, którzy poszukują pracy w niepełnym wymiarze godzin, jak również do ludzi poszukujących pracy długoterminowej w pełnym wymiarze czasu. Warto tam zajrzeć.

@Bogdan

Powinna płacić do 10 tego, ale nie zawsze tak jest, czasem sa opóźnienia. Kasa jest jednak ważna

Zniesmaczona

Ta firma to niestety jakieś nieporozumienie. Rekruterzy na początku włażą w d. a jak się upomnisz o niepłacone składki i kasę to wielkie oczy robią, że nic nie wiedzą. Porażka. Powinniśmy się skrzyknąć i razem coś z tym zrobić.

Amok

Polecam firmę HR NAVIGATOR z Krakowa. Tez szukam i bladze. Pamiętajcie wszędzie jest ciężka praca ale kasa musi być. PROSTE.

Piter

Wyjeżdżał ktoś kiedyś do Niemiec z tej Agencjii ??(tzw bez języka niemieckiego) prosze o opinie odnosnie dojazdow zakawterowania czy wyplat .

X

Po co pracować przez agencję przyjmują firmy w łodzi bezpośrednio

@X

Dobrze by było, ale namnożyło się teraz tych pasożytniczych firm pośredniczących że trudno się dopchać bezpośrednio od razu pod firmę.

Jak ktoś ma dwie lewe ręce to niestety praca nie będzie dobra. Generalnie Fenix ma opinię dobrego pracodawcy.

@Andrzej

Fenix to nie jest pracodawca, to pośrednik, tak samo jak inne firmy pośredniczące czyt. "żerujące na ludziach pracujących" Nazywaj rzeczy po imieniu.

Cezary

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

@Cezary

Fenix to nie pracodawca, to pośrednik.

Zostaw merytoryczną opinię o Fenix Poland - Łódź

• Jak się pracuje w Fenix Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Fenix Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fenix Poland
2.5/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Piotrkowska 270
    90-361 Łódź