Opinie o Active Work in Denmark Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Active Work in Denmark Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Active Work in Denmark Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Active Work in Denmark Sp. z o.o. w Lublin

Zenek

Dla chcących pracować nawet ciężko ale za dobre pieniądze jest wszystko ok.

Owid

Śmiechu warta agencja , z nieaktualnymi ofertami pracy, zresztą oni sa tylko pośrednikami dunskiej agencji pracy i nie maja nic do powiedzenia tak naprawdę.

Arek Samko

Dlaczego przejechałeś sie za free,nie wypłacili ci za przepracowany miesiąc ,napisz cos więcej ?

Niestety jak widać na forum niektórym nie chce się pracować więc tracą dobrą pracę a teraz nie chce się zmienić tekstu tylko - kopiuj, wklej?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Active Work in Denmark Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy

on

warto czytac opinie..dzięki za info.

gość

Mam ofertę pracy przy rybach w Danii , czy mógłby ktoś napisać czy ta firma jest rzetelna co do wypłacalności i zakwaterowania .

Szymon

Robie u nich na zbrojeniach i jest ok. Zbroi się co trzeba, godziny do ugadania.

Trx
@Szymon

Dają narzędzia i ubrania? I jak masz ze zjazdami

Szymon
@Trx

Dostajesz ubrania i buty, a możesz robić na rotacje 5/2 albo ciongiem po mniej godzin

Roman

Mam pytanie o pracę poprzez Active Work in Denmark w zawodzie STOLARZ BUDOWLANY-CIEŚLA. Czy już ktoś pracuje na tym etacie w Danii? Czy ktoś może napisać kilka słów jak się wychodzi na tych 150-ciu DKK? Ja w Norwegii mam minimalną 195 NOK/godz i to wcale nie za wiele jest zwłaszcza gdy trzeba sobie wszystko opłacić. A kurs walut i koszty w tych krajach są zbliżone. Jakie jest tam podejście do pracownika (bez nałogów oczywiście)?

witam mam pytanie odnosnie tej firmy czy pracowal ktos dla nich ? mam oferte do pracy szonowej od nich i sie waham czy zaryzykowac ?

Sylwek Z.
@pracownik

Super firma . Polecam bo pracowalem z zona przez ta firme. Pani Ania jak cos mowi to tak jest.

M

Dzięki pani Ani mamy stałą pracę w Dk. Na miejscu pomocna ekipa z Aktivu, zajmą się SKATem, pomogą z mieszkaniem. Polecam i dziękuję. M.

Miałem kontakt z Panią AN, generalnie mało profesjonalna obsługa, o wszystko trzeba się prosić, nie oddzwania nie odpisuje,..

Rafał

Byłem na makrelach i śledziach - można całkiem spoko zarobić, wiadomo są czasem dni wolne, ale się to wyrównuje potem. Na śledziach idzie i z dziesięć tysi przywieść. Ciężko się trochę wkręcić było, ale gitara teraz

adamski76
@Rafał

witam dalej tam pracujesz?

Ohio

Ja jak planowałem wyjazd za granicę to zatrudniałem się przez agencję i wydaje mi się że to najlepszy pomysł bo już praca czeka a nie że jedzie się jej szukać ;) Zatrudniała mnie ta agencja http://www.mg-solutions.pl/ na bardzo dobrych warunkach. Po 3 miesiącach zatrudniła mnie już firma i zarobki wiadomo - wzrosły :)

Mario

@K a ile trwał ten wyjazd? Ciekawi mnie, czy to są takie krótkie "wypady", czy można tam się przenieść na dłużej

K
@Mario

Śledzie trwają tak do półtorej miesiąca. A jak się załapiesz to inne oferty też ci proponują. Ale śledzie żądzą, szybko mija i nadgodziny są.

K

Byliśmy w tym roku na śledziach przez firmę AktivWork in Denmark. Wyrabiają wszystkie dokumenty dunskie, chociaz to trohe trwa. Zarobki sie zgadzaly. Mozna niezle zarobic, najleipejna vacum i wiadrach

Z firmą Active podpisaliśmy umowę rok temu i jak do tej pory nie ma żadnych problemów. Praca jak i zakwaterowanie jest gwarantowana przez firme warunki są bardzo dobre. Jeżeli już posiadasz konto duńskie nie ma żadnych problemów z wypłatami wpływają co 2 tyg. ( czeka się około 50 paru dni na wyrobienie numeru CPR jak i żółtej karty aby móc założyć konto)

Viola

Nie polecam firmy ponieważ miała być praca. A zamiast pracy ciągłe zmiany terminów a ty siedzisz w domu i nie pracujesz a za cos jesc musisz

Dprawdziwy polak

To jest firma polska w ktorej pracuje ania ktora predzej pracowala w fabryce dunskiej po zjedzie do polski biuro posrednicze dunskie nawiazalo kontakt aby polakow sciagac do firm z jednej strony dobrze ale zdrugiej bedziecie pracowali z polakami w dani dunczyk wam bedzie placil a wy w czesc mieszkania i reszta dla was jezeli lubicie pracowac z polakami niewazne czy to dania czy polska to dacie rade jezeli jestescie psychicznie silni biuro dla ktorego pracuje ania

Frank

Cos mi ten naganiacz smierdzi bo dziwne aby polska firma w danii była ok boto grancxy z cudem bo polak musi okrasc drugiego polaka inaczej nie usnie .

marcin

witam podlaczam sie do pytania tez mam oferte do kopenhagi na przetworstwwo lososia i nie wiem zczy jechac bo w sumie to nowa agencja pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Active Work in Denmark Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Active Work in Denmark Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Active Work in Denmark Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Active Work in Denmark Sp. z o.o.?

Active Work in Denmark Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 56 ocen.

Active Work in Denmark Sp. z o.o.