Active Work in Denmark Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Active Work in Denmark Sp. z o.o.

gość

Ile tam zostanie mi na czysto za np. 160 godz. po odliczeniu podatku i zakwaterowania na konto . Dodam że oferują na początek 120 DKK brutto na godzinę

@gość 10.10.2017 14:14

Bardzo złą agencją pracy , pracowałem w rybach wczoraj wrzuciłem z Danii (atak się zdziwiłem dlaczego od pół roku codziennie ta firma potrzebuje kolejnych do filetowania ryb)odpowiec jest bardzo prosta bo płacą połowę jak w alaumowie czyli mi większości pracowników wprzeturniach rybnych zresztą wszystkim na godzinę wyszło 55-65 duńskich koron netto(ajak byłem w przeturni w biurze to się dowiedziałem źe oni do actiwe worek in denmaark płacą ponad 300 duńskich koron na godzinę to co się dziwić jak wszyscy olewaja i się pakują i wyjeżdżają dlatego co chwile te zero w Lublinie -świnka Anna poszukuję kolejnych pracowników aby na nich miesiąc się dorobić bo wtedy po wypłacie Ci co umią liczyć i znają angielski lub duński zmieniają tego naganiacza z Lublina ,mało tego koordynatorzy wogule nieodbieraja telefonów bo wiedzą źe kolejny wysyłany Polak dzwoni bo połowę dostał wypłaty . BARDZO NIE POLECAM TEGO SWINSKIEGO NAGANIACZA

Wqurwiony

witam mam pytanie odnosnie tej firmy czy pracowal ktos dla nich ? mam oferte do pracy szonowej od nich i sie waham czy zaryzykowac ?

Sylwek Z.
@pracownik 02.01.2016 16:26

Super firma . Polecam bo pracowalem z zona przez ta firme. Pani Ania jak cos mowi to tak jest.

@pracownik 02.01.2016 16:26

gość

Mam ofertę pracy przy rybach w Danii , czy mógłby ktoś napisać czy ta firma jest rzetelna co do wypłacalności i zakwaterowania .

Szymon

Robie u nich na zbrojeniach i jest ok. Zbroi się co trzeba, godziny do ugadania.

Trx
@Szymon 19.09.2017 11:30

Dają narzędzia i ubrania? I jak masz ze zjazdami

Szymon
@Trx 20.09.2017 06:24
Dają narzędzia i ubrania? I jak masz ze zjazdami

Dostajesz ubrania i buty, a możesz robić na rotacje 5/2 albo ciongiem po mniej godzin

Roman

Mam pytanie o pracę poprzez Active Work in Denmark w zawodzie STOLARZ BUDOWLANY-CIEŚLA. Czy już ktoś pracuje na tym etacie w Danii? Czy ktoś może napisać kilka słów jak się wychodzi na tych 150-ciu DKK? Ja w Norwegii mam minimalną 195 NOK/godz i to wcale nie za wiele jest zwłaszcza gdy trzeba sobie wszystko opłacić. A kurs walut i koszty w tych krajach są zbliżone. Jakie jest tam podejście do pracownika (bez nałogów oczywiście)?

M

Dzięki pani Ani mamy stałą pracę w Dk. Na miejscu pomocna ekipa z Aktivu, zajmą się SKATem, pomogą z mieszkaniem. Polecam i dziękuję. M.

ja

Miałem kontakt z Panią AN, generalnie mało profesjonalna obsługa, o wszystko trzeba się prosić, nie oddzwania nie odpisuje,..

Rafał

Byłem na makrelach i śledziach - można całkiem spoko zarobić, wiadomo są czasem dni wolne, ale się to wyrównuje potem. Na śledziach idzie i z dziesięć tysi przywieść. Ciężko się trochę wkręcić było, ale gitara teraz

adamski76
@Rafał 22.12.2016 09:19

witam dalej tam pracujesz?

Ohio

Ja jak planowałem wyjazd za granicę to zatrudniałem się przez agencję i wydaje mi się że to najlepszy pomysł bo już praca czeka a nie że jedzie się jej szukać ;) Zatrudniała mnie ta agencja http://www.mg-solutions.pl/ na bardzo dobrych warunkach. Po 3 miesiącach zatrudniła mnie już firma i zarobki wiadomo - wzrosły :)

Mario

K
@Mario 14.10.2016 10:15
@K a ile trwał ten wyjazd? Ciekawi mnie, czy to są takie krótkie "wypady", czy można tam się przenieść na dłużej...

Śledzie trwają tak do półtorej miesiąca. A jak się załapiesz to inne oferty też ci proponują. Ale śledzie żądzą, szybko mija i nadgodziny są.

K

Byliśmy w tym roku na śledziach przez firmę AktivWork in Denmark. Wyrabiają wszystkie dokumenty dunskie, chociaz to trohe trwa. Zarobki sie zgadzaly. Mozna niezle zarobic, najleipejna vacum i wiadrach

Z firmą Active podpisaliśmy umowę rok temu i jak do tej pory nie ma żadnych problemów. Praca jak i zakwaterowanie jest gwarantowana przez firme warunki są bardzo dobre. Jeżeli już posiadasz konto duńskie nie ma żadnych problemów z wypłatami wpływają co 2 tyg. ( czeka się około 50 paru dni na wyrobienie numeru CPR jak i żółtej karty aby móc założyć konto)

Viola

Nie polecam firmy ponieważ miała być praca. A zamiast pracy ciągłe zmiany terminów a ty siedzisz w domu i nie pracujesz a za cos jesc musisz

Dprawdziwy polak

To jest firma polska w ktorej pracuje ania ktora predzej pracowala w fabryce dunskiej po zjedzie do polski biuro posrednicze dunskie nawiazalo kontakt aby polakow sciagac do firm z jednej strony dobrze ale zdrugiej bedziecie pracowali z polakami w dani dunczyk wam bedzie placil a wy w czesc mieszkania i reszta dla was jezeli lubicie pracowac z polakami niewazne czy to dania czy polska to dacie rade jezeli jestescie psychicznie silni biuro dla ktorego pracuje ania

Frank

Cos mi ten naganiacz smierdzi bo dziwne aby polska firma w danii była ok boto grancxy z cudem bo polak musi okrasc drugiego polaka inaczej nie usnie .

Active Work in Denmark Sp. z.o.

Nie zalegamy nikomu z wypłatami, nie było również sytuacji, aby nasi pracownicy rezygnowali z pracy z powodu złych warunków mieszkaniowych. Powyższe nieprawdziwe komentarze zostały już zgłoszone portalowi gowork.pl. Osoby szkalujące naszą firmę informujemy, że ustalenie IP z którego zostały zamieszczone powyższe komentarze jest kwestią zgłoszenia sprawy na policji.

Krzyś
@Active Work in Denmark Sp. z.o. 15.06.2016 10:24

Witam interesuje mnie praca w Holandii (Venray) praca fizyczna itp mieszkam w Venray pozdrawiam

marcin

witam podlaczam sie do pytania tez mam oferte do kopenhagi na przetworstwwo lososia i nie wiem zczy jechac bo w sumie to nowa agencja pracy

Zostaw opinię o Active Work in Denmark Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Active Work in Denmark Sp. z o.o.