Opinie o Active Work in Denmark Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Active Work in Denmark Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Active Work in Denmark Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Active Work in Denmark Sp. z o.o. w Lublin

Active Work in Denmark Sp. z.o.

Nie zalegamy nikomu z wypłatami, nie było również sytuacji, aby nasi pracownicy rezygnowali z pracy z powodu złych warunków mieszkaniowych. Powyższe nieprawdziwe komentarze zostały już zgłoszone portalowi gowork.pl. Osoby szkalujące naszą firmę informujemy, że ustalenie IP z którego zostały zamieszczone powyższe komentarze jest kwestią zgłoszenia sprawy na policji.

byla pracownica
@Active Work in Denmark Sp. z.o.

Bylam bardzo zadowolona i z pokoju i wyplat , bardzo solidna Agencja Pracy, wyplaty byly zawsze na czas .Polecam i pozdrawiam serdecznie .Elzbieta G.

Active Work in Denmark Sp. z.o.

Krzyś
@Active Work in Denmark Sp. z.o.

Witam interesuje mnie praca w Holandii (Venray) praca fizyczna itp mieszkam w Venray pozdrawiam

x
@Active Work in Denmark Sp. z.o.

Zgłaszajcie na policję jeżeli macie dowody. Nie macie ?? Dlatego straszycie takimi wpisami ?

@Active Work in Denmark Sp. z.o.

Pracuje przez tą firme i jestem zadowolony.

byla pracownica Nowy wpis
@Active Work in Denmark Sp. z.o.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Active Work in Denmark Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Serro Nowy wpis

Byłem pod Laurą oraz Bjornem Heck z Aktiv, dwaj koordynatorzy, rodzeństwo, przez pierwsze miesiące odmawiali mi podania numeru ubezpieczenia, potem podrzucili informację że muszę sam pojechać do placówki i je ogarnąć, tyle że podali inną firmę niż tę w której byłem ubezpieczony, jaja no, nie wiedzą gdzie mnie ubezpieczali, na własną rękę sprawdziłem wszystkie oddziały w okolicy aż znalazłem miejsce swojego ubezpieczenia. po 3 miesiącach pracy poszedłem do lekarza i dostałem L4 na 3 dni, nie zapłacili za nie i odmawiali komentarza, przez łączną współpracę przez 6 miesięcy nie dali ani jednego paska płacowego (wysyłanie pasków płacowych jest obowiązkiem), nie podawali pasków bo mnie skrobali na hajs, na początku delikatnie niezauważalnie aż ostatniego miesiąca nie zapłacili mi za aż 50 godzin, przy 192 godzinach przy stawce 13.20 dostałem wynagrodzenie około 1300 euro, kiepski żart, nie wypłacili na koniec współpracy ekwiwalentu urlopowego, na łączną sumę przez te 6 miesięcy oskrobali mnie na co najmniej 2000 euro. Przez jakiś czas ich męczyłem listami i wezwaniami do zapłaty za chociaż część godzin ale zero odzewu Do sądu z tym szczerze nie chce mi się iść, za duży wydatek i zbyt wiele czasu by to zajęło trzymać się od aktiv z dala, szczegółnie jeśli masz pracować z Laurą/Bjornem Heck

KVVK Nowy wpis

Nopalax - Hundested Kat (usunięte przez administratora) Arkadiusz, Mojej dziewczynie 51kg 163cm wzrostu kazał dźwigać skrzynki warzące 8.5-11.5 kg na wysokość 1.80 dziesiątki razy dziennie, psychopata, gdyby to zrobił przy mnie, sam byłby w tych skrzynkach. Dziewczyna mi płakała. Stał na najlżejszym stanowisku i straszy oskórowaniem, według niego uczył dziewczynę obsługi maszyny i ją zostawił bo poszedł do toalety. Według wszyskich trzech pracowników którzy uciekli kłamie i jest odpowiedzialny za kalectwo. Btw. Jeżeli ktoś się zdecyduje tam jechać proszę o kontakt albo odpowiedź pod postem, jak ma na nazwisko ten (usunięte przez administratora) bo nie mogłem znaleźć nawet w papierach w biurze.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Active Work in Denmark Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
e,,,

Pracowalam dla Active Personale , to bardzo rzetelna Agencja Pracy , wyplaty regularne i mila rozmowa , Plecam ,,,,

Zuzanna
@e,,,

Hej, super, że polecasz współpracę z Active Work in Denmark. Wspomniałaś, że wypłaty były regularne co bardzo mnie cieszy i na pewno jest to duży plus dla firmy. Czy napisałabyś jeszcze na jak wysokie wynagrodzenie można liczyć? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Malgorzata
@e,,,

Czy firma Aktive Personale jeszcze istnieje? Ma ktoś aktualny kontakt?

Name

Czy ktos pracował przez AktivPersonale A/S biuro w Hjørring ,wysyłaja do pracy w przetwórni łososia w Hirtshals -firma nazywa sie Seawell .Jakie warunki pracy ,czy sa godziny pracy ,nadgodziny .Z góry dziekuję dobrym ludziom za wszelkie info .

Ktos
@Name

W rybch przy łososiu w fabrykach na Jultlandi AktivPersonale oferują 135 DKK/h 37h w tygodniu ( a czasmi mniej !) wiec 37h x 135DKK -35%podatek = 87DKK czyli na miesiac 12,876 DKK -3500 DKK mieszkanie ( w którym najczesciej nic niema oprócz łożka ze starym materacem ) zostaje 9 000 DKK - ok 2000 DKK na miesiac na wyżywienie ,zostaje ok 7000 DKK na miesiac czyli po kursie korony 0,54 zł ,ok 3780zł !.Czy warto za taka kasę siedziec w syfiastej fabryce za granica w deszczowej i wietrznej Jutlandii ,trzeba odpowiedziec sobie samemu ?.

Irek

Firma jak najbardziej warta polecenia bo jest dobra i to pod każdym względem.

La Bandida
@Irek

Irek sprecyzuj ,nie wystarczy napisac kilka ogólników ?

Hundested

O ile oddział w Polsce funkcjonuje jako tako, jedyne problemy to z uzyskaniem informacji o rekrutacji czy wieczne przeciąganie (Pan Piotr jako jedyna kompetentna osoba) to oddział duński porażka. Odpisywanie na ważne zapytania/maile po 2 dniach, po uprzednim zgłoszeniu tego do biura, wysyłanie ludzi do firmy gdzie nie ma pracy, a co za tym idzie skracanie kontraktu o polowe. Zakwaterowanie w pokoju bez podstawowych rzeczy (garnki, talerze itd), choć były zapewnienia ze wszystko będzie. Mieszkanie w miejscu z „marginesem społecznym”, puszczenie muzyki o 4 nad ranem, kłótnie, bijatyki-wybite szyby i podejrzani mężczyźni. A co do samej pracy, nie polegała tylko na tym co było napisane w ogłoszeniu, trzeba było robić o wiele wiele więcej i pracować o wiele ciężej. Odradzam

Praca
@Hundested

Witam, co do opinii to nic nowego. Mam takie same odczucia, na początku super a później mają Cię gdzieś, trzeba wypisywać i prosić się o łaskawą odpowiedź. Za bardzo im sie już w głowach poprzewracało. A co do zakwaterowania to polecam Jutlandię bo część Kopenhagi to porazka, drogo i standard straszny.

Zuzanna

Czy od pracowników fizycznych wymagana jest znajomość języków? Czy ewentualnie już ktoś na miejscu pomaga w dogadaniu się z pracodawcą?

Agnieszka

Ryby w Skagen - Śledz. Nie polecam na 6 tyg połowa na domku za który trzeba zapłacić. Gwarantują 37h na tydzień a ludzie ledwie po 80h maja po 6 tyg pracy. Nie polecam bo (usunięte przez administratora)

Joanna
@Agnieszka

Potwierdzam o godzinach decyduje Hana która rozdziela godziny pupilą. Do tego na wiaderkach jest Karolina stosująca (usunięte przez administratora) dla nowych pracowników. A liczbę godzin potwierdzam sezon sie kończy za parę dni a ludzie godzin nie maja. BiBiuro mówi ze za godziny nie odpowiada tylko Hana... Nie polecam jeśli o ryby chodzi...

Nn
@Joanna

Potwierdzam te słowa jeśli ktoś jest bardziej zainteresowany na maila wyśle wszystkie informacje co jak... Nawet swojego danlona pokaże nie mam nic do ukrycia bachasz@interua.pl

Daniel S

Witam wszystkich.Miałem okazje pracować dla tej firmy jako spawacz i mogę z czystym sumieniem polecić.Firma jest rzetelna i wiarygodna,gdybym nie musiał wrócić do Polski z przyczyn rodzinnych to bym tam pracował.Pozdrowienia dla STEENA super gość.

@Daniel S

Fajnie, że dzielisz się z nami swoim zadowoleniem związanym z pracą za pośrednictwem firmy Active Work in Denmark. Mógłbyś napisać, jak to się stało, że dostałeś się do pracy akurat za ich pośrednictwem? Odpowiedziałeś na aktywne ogłoszenie, czy może polecił Cię któryś ze znajomych? Mam nadzieję, że zechcesz napisać, jak to wyglądało.

@Rafał

Pracowałem już wcześniej jako spawacz w Polsce i postanowiłem się zareklamować na portalu spawalniczym.Po paru dniach zadzwonił do mnie telefon z ofertą pracy dla spawacza.Zadzwonił do mnie pan Piotr z Lublina, który współpracuje z ACTIVE WORK w Danii.Po paru dniach miałem wyjechać do Danii i też to uczyniłem,mając obawy i niepewność jak to będzie.Po dotarciu na miejsce stancji poznałem p.Steena,dla którego miałem pracować.Wszystko to co było mówione i uzgadniane w Polsce sprawdziło się w 100%.Jeśli chodzi o pośrednictwo pracy to polecam naprawde tą firmę bo podchodzą do człowieka z godnością i pomocą w różnych sprawach.Problemem może być tylko to gdzie i dla kogo będziesz pracował dla jakiej firmy,bo jeśli chodzi o pośrednictwo pracy przez Activ to jak najbardziej polecam.

@Daniel S

Dziękuję za odpowiedź. Ciekawa historia związana z tym, jak trafiłeś na agencję pracy Active Work in Denmark. Przeważnie jest tak, że to pracownicy sami zgłaszają się do agencji w celu poszukiwania pracy, a w tym przypadku to agencja sama odezwała się do Ciebie. Dobrze, że o tym napisałeś dzięki temu, może pozostałe osoby skorzystają z Twojego sposobu i również zaczną reklamować swoje usługi. Wracając jeszcze do warunków zatrudnienia, to mógłbyś napisać, na jaki okres podpisałeś umowę?

@Rafał

Witam.Z tego co pamiętam to był kontrakt na miesiąc z możliwością dalszej współpracy,wiadomym jest że od obydwu stron wymaga się sprawdzenia czy dana osoba się nadaje do dalszej współpracy czy też nie.Ja trafiłem do małej firmy spawalniczej gdzie pracowało pięć osób i nie było mowy że się coś ukryje,byłem jak na talerzu i myślę że miło ich zaskoczyłem że dawałem sobie rade z różnymi pracami.I na pewno też właśnie umiejętności i zaangażowanie mają wpływ na długość kontraktu i dalszej współpracy z daną firmą.

@Daniel S

Fajnie, że się sprawdziłeś i zatrudnienie Ci odpowiadało. Może ktoś z zatrudnionych przez agencję osób opisałby warunki zakwaterowania i kontakt z koordynatorem projektu. To ważne, żeby na miejscu mieć wsparcie takiej osoby. Czekam na Wasze opinie.

Witek

Dobre opinie ma agencja w internecie. Dlatego tak sporadycznie zaglądacie na forum?

Bożena

Jakiego rodzaju prace oferuje Active Work in Denmark ? Czy trudno jest spełnić oczekiwania rekrutacyjne i jak to wygląda na miejscu. Bardzo zróżnicowane opinie wcześniejsze sugerują, że prace poprzez tę agencje cechuje duża dynamika. W tej sytuacji im więcej konkretnych informacji będzie można znaleźć na tym forum, tym mniej będzie rozczarowań po dotarciu do miejsca pracy w Danii.

gość

Ile tam zostanie mi na czysto za np. 160 godz. po odliczeniu podatku i zakwaterowania na konto . Dodam że oferują na początek 120 DKK brutto na godzinę

Ex worker
@gość

Netto po ucieciu tego naganiacza swojej doli to jak dostaniesz 50 dkk to sie ciesz i długo sie czeka na wypłaty .dzwoniąc do nich tylko pogorszysz sobie sytuacie najlepiej idrazu do sondu .bardzo niepolecam

Bożena

@Rzeźnik Dania mógłbyś przybliżyć zainteresowanym kandydatom w jaki sposób wygląda proces rekrutacji, jakie dokumenty są wymagane oraz co Active Work in Denmark zapewnia pracownikowi na miejscu w Dani? Czy bariera językowa jest bardzo odczuwalna? Jeśli wiesz, napisz, też czy na starcie można liczyć na pomoc koordynatora/ przełożonego.

Misiek1718

Napiszcie czy to dobra agencja? Nie oszukują z wypłatą? Bardzo ciężko się pracuje przy rybach?

@Misiek1718

Jest dobra firma wypłaca na czas polecam sam pracuje przez nią w Dani.

Rzeznik Dania

Witam jest to naprawde dobra firma wyjechałem przez nią do pracy i jestem zadowolony są odrazu zaliczki jeśli ktoś potrzebuje cały czas pomoc szefowej Judi która jest bardzo pomocną osobą i miłą mieszkania naprawdę dobry standard . Polecam z czystym sumieniem.

Rzeźnik Dania

Jacy oszuści to poważne oskarżenia ja pracuje w tej firmie i jestem zadowolony.

Radek

Gdyby było źle z całą pewnością forum by wrzało!!!

Bożena

@Zenek, napisz swoją wypowiedź bardziej szczegółowo. Co dokładnie masz na myśli? Być może wiele osób jest zainteresowana pracą w Active Work in Denmark i szuka na forum informacji oraz opinii. Dlatego bardzo istotne jest pisanie merytorycznych postów oraz argumentowanie ich. @anty..., napisałeś poważne oskarżenie. Na forum wpisujemy, tylko rzetelne opinie. Dlatego należy swoje wypowiedzi pisać pełnymi, zrozumiałymi dla innych zdaniami. Wiele spraw można wyjaśnić z przełożonymi bezpośrednio. Przypominam, że nick użytkownika również powinien być zgodny z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin

Zostaw merytoryczną opinię o Active Work in Denmark Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Active Work in Denmark Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Active Work in Denmark Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Active Work in Denmark Sp. z o.o.?

Active Work in Denmark Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 56 ocen.

Active Work in Denmark Sp. z o.o.