Opinie o Mauser Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mauser Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mauser Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mauser Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Daniel

Stanowczo nie polecam bardzo mała firma i jak już koledzy pisali ze ktoś idzie na L4 to reszta musi nadrabiać a nie każdemu odpowiada praca po 12 godzin lub nie zawsze można a tam trzeba i dyrekcji to nie interesuje. Praca nie jest ciężka lub skomplikowana ale współpraca z niektórymi osobami jest słaba, albo niekompetentni albo (usunięte przez administratora) Pracownikom z Ukrainy to pasuje bo pracują dany okres i do domu a Ty zostajesz.

Grzegorz

Pracowałem tam jako magazynier. Obowiązków na moim stanowawisku do obrobienia ale dostawy, załadunek, materiał na linie po 12h bo 1 osoba idzie na L4 to już za dużo, na nockach obleci ale w ciągu dnia załadunek rozładunek materiał ten chce to ten tamto to już za dużo kazdy patrzy na siebie. (usunięte przez administratora)

Janusz

Tomku A dlaczego tam już nie pracujesz? Poszedłeś sam? Bo skoro można wyrobić nadgodziny, to może warto z nimi pracować?

@Janusz

Zwolniłem się ponieważ otrzymałem inna propozycje na leprzych warunkach. Bez nadgodzin a wychodziłem tak samo.

Bolo

@Tomek Za to jest możliwość większych zarobków. Do pracy idzie się pracować, ja mogę spokojnie polecić.

@Bolo

To albo pracujesz tam od niedawna albo masz brązowy nos. Bo co do nadgodzin to się zgodzę można przyrobic a leżeć to możesz na magazynie na nocce jak GRUBY.

Aplikowałeś do Mauser Poland Sp. z o.o. na stanowisko Operator linii produkcyjnej? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Witam chciałbym się podzielić opinia. Jestem byłym pracownikiem owej firmy, praca nie jest skaplikowana i swoje trzeba zrobić. Mankament jest ilość pracowników 1wypada na L4 reszta grzeje po 12h gdzie w lato jest naprawdę gorąco. Bardzo słaba organizacja Pana Łukasza W. który tam dowodzi, wpada na hale bez butów ochronnych (daje przykład BHP pracownikom) pomiesza pozmienia parametry i się zawija a ty sobie radź sam. Stając na stanowisku odpowiadasz za produkcję awarię wszystko jak się sypie to koniec świata tu awaria tam coś wyje tu się zablokowal materiał, żadnego mistrza, team lidera. Niestety awarię lub zatrzymania są dosyć częste a UR jest na telefon więc znów radzisz sobie z tym sam. Pracownicy ok chodź chyba tylko 2 tam się nadaje do roboty. Gdy zaczolem tam pracę to po 2 tyg potrafiłem przezbrajać oby dwie maszyny i odpalić do produkcji a są tam osoby z kilku letnim stażem i do dnia dzisiejszego raczej tego nie ogarniają. Opinia raczej słaba jako całokształt ekipa bardzo mała i słabo doświadczona jak na długość zatrudnienia. Kierownictwo klasyka ogień i do przodu ma się zgadzać ilość może za wyjątkiem Adama T (normalny człowiek)

Egon

Bardzo niskie zarobki w biedronce na kasie chyba jest więcej , pracują tez Ukraińcy , raczej lepiej poszukać czegoś innego

Julia
@Egon

Na jakim stanowisku pracujesz lub też pracowałeś? Ogólnie chciałabym się dowiedzieć więcej o pracy w Mauser. Jaka tam atmosfera panuje?

Szybki

Prscowalem tam kilka tygodni i moge szczerze powiedziec ze nie poleczm. Jeden magazynier do wszystkiego obslugiwanie produkcji odbior wyrobow gotowych i zaladunek samochodow ktory jedt bez przerwy. Ciezko opisac jaki tsm jest zapier..

Ktoś
@Szybki

Zapomniałeś dodać, że to wszystko za 2800 brutto

admin

Wiesz czy w firmie Mauser Poland Sp. z o.o. można liczyć na dobre zatrudnienie? Jakie umowy można dostać? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o Mauser Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mauser Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mauser Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mauser Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mauser Poland Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Pszczyńska 314L
    44-100 Gliwice