zainteresowana
Kandydat

Na jakie zarobki może liczyć na start kontrolerka jakości? I jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, bo chciałabym złożyć tam CV.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Masterchem?

Jak długo czekaliście na odzew z Masterchem? Oddzwaniają zawsze?

Korporek
@Pytanie

Zadzwonią when dedlajn end.

jj Nowy wpis
@Pytanie

niestety nie odzywają się nawet po rozmowach kw.

Operator Nowy wpis
Kandydat

Witam. Jestem operatorem na wtryskarkach już sporo lat i z tego co widzę w MCH pozycja operatora jest tym czym w mojej fabryce pozycja ustawiacza. Moje pytanie brzmi jaka jest pozycja pracownika obsługującego maszynę w czasie produkcji, restartujący ją po zawieszeniu się, usuwaniu drobnych problemów typu zablokowany wlot do odlewu itp, zmiana typu materiałów do danego produktu, wywożenie produktów do magazynu itp.

Urbaś Nowy wpis
Kandydat

Czytając wasze uwagi i spostrzeżenia czytelnik nie jest w stanie nic się dowiedzieć

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dawid

Idealnie to nigdzie nie jest ale ponieważ mamy dobrą firmę to z pewnością warto rozmawiać i poprawiać to co szwankuje.

Diaz
@Dawid

Problem w tym że nie ma tam z kim rozmawiać. Każdego mają gdzieś.

TECHNIK ELEKTRYK.?
Kandydat

Jaka jest atmosfera w pracy, tzn na produkcji?

Karlso

Pracując u nasi, zazwyczaj nie wiesz do ostatniej chwili, czy i kiedy będzie wolne w okresie Świąt czy Nowego Roku. Ostatnio była praca w Sylwestra/Nowy Rok (także nocka w Sylwestra!). Zapraszamy do pracy przy produkcji :-)

Xxx

Za dużo rudych tam pracuje , w szczególności w biurze. A jak wiadomo rudy to wredny i fałszywy. W skrócie jest źle A będzie jeszcze gorzej , ale tak to jest jak się głupi do władzy dorwie. Nie polecam kategorycznie szkoda życia.

Pan e
Kandydat

Chciałbym zapytać jak jest na narzędziowni w tej firmie czy można liczyć na pomoc i wsparcie załogi czy tylko na samego siebie chciałbym przyjść i spróbować ale się zastanawiam pozdrawiam wszystkich

zainteresowana

exxxxpert
@zainteresowana

pewnie 2 600 brutto na start ci dadzom, niestety takie sa fakty i tynek pracownika przepadł przez konorawirusa :(

Belzebubek
@zainteresowana

Nie opłaca się już w markecie więcej dostaniesz i głowę będziesz mieć spokojniejszą

Belzebubel
@zainteresowana

Na okres próbny najniższa krajowa a potem już z fartem

zaintersowana
@Belzebubel

To już wiem czemu nikt się nie odezwał, z czapy rzuciłam 2-3 stówki więcej na okres próbny, bo nie miałam pojęcia jakie są stawki. Później porównywałam podobne oferty itp. i wydawało mi się to dobrą propozycją.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Masterchem?

Trumanshow
@Pytanie

Jak na elektryka to o prąd a jak na operatora to np o imbusach

Marek

Same pytanie i żądnej informacji, szkoda bo ludzie szukając pracy wspomagają się takim forum pracowniczym licząc na opinie pracowników.

Irek

A co myślicie o kierownika zmianach?

Irek

Czyli jak wszędzie.

Johny

tak jest w każdej dużej firmie , i tego nikt i nic nie zmieni

Karolina

@parapa skoro szukają ciagle do pracy to znaczy, ze jest tak duża rotacja pracowników ?

Henry

Firma jest dobrym pracodawcą, więc narzekanie to przegięcie lub inspiracja konkurencji!

Zgredek

Ta wirma wyzywa się na innych pracowników

@Zgredek

Ty Zgredek! Podajesz sie za kogos kim nie jestes, jednoczesnie probujac zniszczyc komus opinie?

Iwona
@Pracownik

Nie wiem, skąd wysuwasz tak daleko idące wnioski. Przypominam, że na tym forum powinny Cię zajmować nieco inne kwestie. Pracujesz w przedsiębiorstwie Masterchem, czy tylko je obserwujesz? Jeśli posiadasz konkretną oraz sprawdzoną wiedzę na temat tego pracodawcy, to śmiało możesz się nią z Nami podzielić.

@Zgredek

Zgredek co ty właściwie chciałeś napisać?

parapa

Zarobki są dobre, ale fakt, trzeba sie narobić. Ludzie też w miare przyzwoici, ale tak jak pisali wyżej plotkują i obgadują za plecami, chociaż jest tyle pracy, aż dziwne że mają na to czas. Trzeba mieć to w (usunięte przez administratora) i robić swoje. Czasem jest tak że masz ze 2 maszyny i nie jest źle, ale nieraz masz 5 i przez 8 godzin nie ma chwili odpoczynku. Zawsze znajdzie sie ktoś że pomoże przez chwile, abyś mógł sie napic albo iść do toalety. Firma ogólnie okej, ciągle szukają ludzi do pracy i z zatrudnieniem nie ma problemu

Średnia Krajowa
@parapa

Wszyscy piszecie ze zarobki są dobre a nikt nawet kwoty nie podał to ile tam zarabia brutto np. Operator

@Średnia Krajowa

Tego się nie dowiesz. Przy pakowaniu butelek od 2500 do dobrze powyżej trzech. Zależy od stażu.

Anita

Masterchem to firma z opinią dobrego pracodawcy, więc i praca jest dobra. Dlatego rzadko pracownicy tu piszą.?

Hennik

Witam, Jak tam sytuacja w mch, pojawiły się nowe ogłoszenia o pracę. Technolog Form Wtryskowych. Warto składać CV? Jak tam w biurze, robota ok? Hennik

Iwona

@Bartek, jaką finalnie decyzję podjąłeś odnośnie do aplikowania do Masterchem, w związku z brakiem reakcji na Twój wpis? Znalazłeś odpowiednią do Twoich kwalifikacji rekrutację w tej firmie? Może jesteś już w stanie pozostawić na tym forum kilka spostrzeżeń w kwestii procesu rekrutacyjnego? Bardzo Cię proszę o wypowiedź na ten temat, chociażby ze względu na osoby, które w niedalekiej przyszłości będą brały udział we własnych rekrutacjach u tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Masterchem - Przylep

Masterchem