Masterchem

Przylep

Opinie o Masterchem

Jarek

Złożyłem tam papiery i czekam na odpowiedz. Słyszałem ze kierownicy się znęcają. To prawda,?

schos
@Jarek 21.08.2017 16:50

Jarek na jakie stanowisko składałeś?

lola

Ktos pracuje na tym nowym dziale nakretek. Jak tam jest?, kierownictwo normalne ? I czy duzo pracy? Chcialabym sie tam przyjac, ktos wie czy przyjmuja?

Zbig

Witam chciałem zapytać na jakich warunkach płacowych i godzinowych zatrudnieni są magazynierzy

Iwona

@ktoś tamTo ważne mieć poczucie stabilności zatrudnienia. Rozumiem, że jesteś pracownikiem produkcji. Czy mógłbyś powiedzieć coś o tym jak wygląda proces wdrażania nowego pracownika? Jak wygląda szkolenie wdrażające?

ktoś tam

Na chwilę obecną zarobki są powiedzmy powyżej minimalnej. Na produkcji nowi brakarze od odbierania butelek startują od 13zł/h lub więcej. Czyli minimalna stawka ustawowa ale godzin wychodzi trochę więcej i 50 % za nocki. Czyli na start zarobisz minimum 2000 do łapy. Z jakimś tam stażem to już z 15-16 i więcej zł na godzinę do tego premia uznaniowa do 30%. O operatorach i kierownikach się nie wypowiadam bo mają dużo więcej. Są dopłaty do urlopu ładnych parę stówek i dodatki na święta parę stówek. Można też nawalić nadgodzin i sporo dorobić. Sama praca nie jest lekka, jesteś non stop w ruchu, latem jest gorąco na hali i hałas który nigdy nie ustaje. Ogólnie oceniam firmę pozytywnie bo praca jest stabilna, kasa zawsze na czas, zapłacone wszystkie nadgodziny.

Iwona

Jesteś pracownikiem Masterchem? Podziel się swoimi doświadczeniami z pracy w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia/benefity mogą obecnie liczyć pracownicy?

Wujek

Wiesz co, zarobki są jakoś w przedziale 1800 do 3200 w zależności od stanowiska i stazu pracy jaki masz

parapa

Zarobki są dobre, ale fakt, trzeba sie narobić. Ludzie też w miare przyzwoici, ale tak jak pisali wyżej plotkują i obgadują za plecami, chociaż jest tyle pracy, aż dziwne że mają na to czas. Trzeba mieć to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i robić swoje. Czasem jest tak że masz ze 2 maszyny i nie jest źle, ale nieraz masz 5 i przez 8 godzin nie ma chwili odpoczynku. Zawsze znajdzie sie ktoś że pomoże przez chwile, abyś mógł sie napic albo iść do toalety. Firma ogólnie okej, ciągle szukają ludzi do pracy i z zatrudnieniem nie ma problemu

Średnia Krajowa
@parapa 03.07.2016 20:39

Wszyscy piszecie ze zarobki są dobre a nikt nawet kwoty nie podał to ile tam zarabia brutto np. Operator

Falubaz

6miesięcy pracy no to żeś się napracował mistrzu teraz pewnie ciągniesz chorobowe;)?A jeśli chodzi o kierowników to z każdym idzie się dogadać widocznie Ty tego nie potrafileś;)powodzenia

Fgw

Pracowałem pół roku czasu, atmosfera bardzo udawana. Z pozoru okej, a za plecami każdy każdemu rabie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Kierownicy, pracują rok, a potrafią ponizac ludzi. Ogólnie żeby mieć spokój na zmianie trzeba im wejść w tylek. Wynagrodzenie jest okej, ale czy o to chodzi?

.......

Konstruktor? Nie ma takiego stanowiska w Mch.

gosc

Ile może zarobić konstruktor? w jakich godzinach pracujecie?

buch

Zakład sam w sobie jak i zarząd jest naprawdę w porządku! Problem jest z ludźmi, którzy tam pracują chociażby na produkcji - plotkują jak nie normalni... powinni wszyscy o tym przeczytać i się zastanowić nad sobą bo reprezentujecie poziom niższy niż zero niedorozwinięte i puste istoty

felek

kolor dla wielu robi różnicę, jeśli ściśle tego regulamin nie wymaga to jednak ja też bym różowego nie nosił wybacz wodzirej mrówek, ale każdy ma swoje granice estetyczne. natomiast chętnie ponowię twoje celne pytanie, a mianowicie czy jeśli zatrudnię się w masterchem to mam szansę na umowę o pracę na czas nieokreślony od razu?

nieznajomy

ja powiem tak jeżeli ktoś chce pracować to będzie pracował jak chce zarabiać więcej to można robić nadgodziny a szef ?? mówicie ze jest taki zły dla mnie to śmieszne bo to jest jego i on ma władze a jak widzi jakiegoś gamonia to wybacz ale myśle ze lepiej jest usłyszeć co kto ma do powiedzenia na twój temat niż może odrazu wylecieć ja tam pracowałem i żałuje że odszedłem bo było supoer prócz niektórych współpracowników produkcji którzy jechali na ciebie i wymyślali historie czasem to az było śmieszne myślę ze ta firma jest jedną z najlepszych firm produkcyjnych i moja ocena to 5/6 łapka :)

kdk

taaa, a ukochany przywodca szef polecial na slonce, wymyslil hamburgera i nakrecil polska wersje Godzilli

......

Jak czytam takie brednie, ze czlowiek potrafi tylko narzekać, a nie pracowac, to szlak mnie trafia. Szacunek za szacunek, praca powinna byc przyjemnoscia, a nie udreka. Nikt nam nie kaze pracowa - piszecie, ale z tego co widze, to jest to strona do wyrazenia wlasnej opinii, moze juz tam owe osoby nie pracuja, skad zalozenie, ze tam wciaz tkwia? Tepota ludzka nie zna granic. Wracajac, firma jest nieodpowiedzialna, robia z ludzi baranow, mysla ze jak ktos ma wiecej pieniedzy, to juz moze pomiatać pracownikami i wciskac im kazdy kit jaki sobie ubzdurają, bo co - jesteśmy glupcami bez wuksztacenia? Warunki pracy beznadziejne, biegasz po hali przez 8h, to nie jest kurcze maraton.., ale musisz, bo inaczej dostaniesz opiernicz od "wyzszosci" iz blokuje sie maszyna, niestety, jak jest gownianie wszystko przez nich zrobione to owy sprzet sie blokuje i bedzie, ale uwaga, to tez nalezy do Twoich obowiazkow, ona ma byc magiczna i to ty masz zadbac aby sie nie blokowała (jeszcze sie pomodl, bo gdy juz to nastapi bedziesz szlochac przez idiote cale bite 8h), brawo! Wszystko na glowie pracownika " tego najmniej wyksztaconego", gdzie wiekszosc zalecanych Tobie polecen nie nalezy do Twoich obowiazkow tylko Panow operatorow i ekipy jakosciowej. Zarobki, pff " dobre", ale nic dziwnego jak narobisz sie jak swinia i cud, ze jeszcze nie mdlejesz, bo nie trudno o to w tych "wspanialych" warunkach. Ogolnie, nigdy wiecej!

Blun

Jest ciezko ale jak ktos chce pracowac to bedzie a jak ktos od poczatku nastawi sie na nie to go tu nie widze wszedzie dobrze gdzie nas nie ma ....

inkognito
@Blun 11.03.2014 11:21

wszyscy narzekaja a czemu pracuja jak komus zalezy na pracy to bedzie pracowal a szef jest ok

ktos

Jest to naprawdę ciężka praca, za to co się narobisz i na wkurzasz powinieneś dostawać o wiele więcej. Szczerze nie polecam. Robią z ludzi roboty, które nie mają nawet jak iść się załatwić, bo czas im na to nie pozwala,ciągle coś... Poza tym plecy i nogi wysiadają, tak, taka praca, ale to co oni tam robią to przechodzi ludzkie pojęcie, poza tym jest naprawdę głośno, a nie powinno tak być.

ktoś

a jak wyglądają zarobki? składalam cv i czekam na odpowiedź.

ODBIORCA

ZAKŁAD NA WYSOKIM POZIOMIE ps. POZDRAWIAM CHŁOPAKÓW Z MAGAZYNU

tipto

Czyli kogo macie na myśli konkretnie? A pracę zawsze można zmienić, skoro ona nie odpowiada.

?

ośmieszacie? tylko jeden wątek jest powielany. Problem w MCH zaczyna się Pana zarządzającego firmą, bardzo wulgarnego, a to jaki on jest ma wpływ na atmosfere jaka panuje w marketingu, w rezultacie ciągle ktoś rezygnuje.

@ 10.10.2013 22:53

Do mch ..i tu jesteś w błedzie tu rotacje w kadrach są na porządku dziennym. Kto sie uodporni ten robi a reszta robi po pare dni czy tygodni. A do pracy w takiej czy innej firmie zmusza nas sytuacja na rynku pracy (usunięte przez administratora)...

mch

Nikt Was tu wszystkich piszących na forum do pracy nie zmusza w tej firmie.Kto Wam każe pracować akurat w tej firmie? . Sami się ośmieszacie swoimi wpisami .Tak sobie myślę... dziś niewielu ludzi ma honor, ambicję i... świadomość odpowiedzialności za słowa, zamiast (usunięte przez administratora)jak Wam źle poszukajcie innego pracodawcy

?

Szef jest trudnym człowiekiem to fakt właściwie to jest niezłym (usunięte przez administratora) Firma jednak ma swoje wady i zalety. płacą zawsze na czas i za wszystkie nadgodziny. Warunki pracy nieraz ekstremalne i trzeba sie uodpornić psychicznie. Głównie na to aby móc stanąć bokiem gdy szef (usunięte przez administratora) i nie dać się opluc a potem robic dalej swoje.

Czego się spodziewaliście w pracy ??? Każdy niech swoje robi, nie plotkuje z plotkarzami... Też tam pracuję i nie zauważyłem żeby ktoś tam kogoś gnębił. Szef jak szef musi trzymać twardo rękę i dobrze że nie pozwala na wszystko. Tak powiem Wam za wiele nie wie co się dzieje na drugiej zmianie i na nocce. Gdyby wiedział to połowa ludzi już dawno by tam nie pracowała. Nie przychodzimy żeby odwalić 8 godzin i się pobawić jak na dyskotece. Komu taki tryb pracy nie pasuje to niech szuka sobie co go zaspokoi.

niezadowolona

Również nie polecam tego zakładu pracy. Brak atmosfery w pracy. Jeden na drugiego donosi, ludzie nie sympatyczni. Praca bardzo jałowa i nie rozwojowa...

anonim1

Miejsce pracy przeznaczone dla ludzi o najwyższej odporności na nerwy... Warunki pracy kiepskie. Atmosfera (usunięte przez administratora) spowodowana głównym szefem, któremu zawsze coś nie pasuje. Zwraca sie do pracowników bez szacunku. Lepiej nie wchodzić z nim w dyskusje, ponieważ" zawsze ma racje" i grozi to zwolnieniem. Najlepiej Pana unikać... Nie polecam tej firmy!!!

Jola
@anonim1 31.07.2013 15:00

Co to za brednie

Zostaw opinię o Masterchem - Przylep

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Masterchem