Opinie o Masterchem Logoplaste Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Masterchem Logoplaste Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Masterchem Logoplaste Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Masterchem Logoplaste Sp. z o.o. w Zielona Góra

janko muzykant

firma porazka ciagle się ogłaszają ze zatrudniają na stanowisko pracownika produkcji. w ofercie pracy piszą ze praca 3 zmianowa od poniedziałku do piatku , a wzeczywistości pracują non stop światek piatek sobota i niedziela. po co wprowadzacie przyszłych pracowników w bład . Dobrze ze juz tu nie pracuje

Skoro jest to praca na akord, to czy jest jakaś norma, którą trzeba wyrobić podczas zmiany? Poza tym, czy w weekendy oferowana jest jakaś wyższa stawka, czy taka sama jak na tygodniu? Kusi mnie by aplikować :D

Marte

Witam,czy ktoś może powiedzieć na temat pracy w kadrach?

@Pracodawca Nowy wpis
@Marte

Proszę zaplikować. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Menadżera/Stareszego Specjalisty do spraw HR. Ogłoszenie na Pracuj.pl

Kasydatka Nowy wpis
@@Pracodawca

Ale co z tego,że wiszą i są przesyłane aplikacje, jak nikt się nie odzywa. Dla psikusa wysłałam CV toćka w toćkę wg ogłoszenia i zero reakcji. Rekrutację przeprowadza Pani z marketingu to jak to ma się odbywać:-) Jeśli na podstawie 32 opini są 2,5 gwiazdki to gołym okiem widać że nie ma u was HR-u

Donald Nowy wpis
@Kasydatka

Czyli według CV spełniałaś wszelkie podane w ogłoszeniu wymogi, a mimo to nie zaproszono na rozmowę? Tylko skąd wiesz, kto tu przeprowadza rekrutację i że nie ma HR-u?

Zniesmaczony

Tragedia. Brak kultury i chamstwo. Kadra wożąca się służbowymi autami poziom empatii i kultury osobistej ponizej przeciętnej. Szkoda energii i czasu. Jeśli firmę budują tacy ludzie - lepiej udać się do konkurencji.

@Zniesmaczony

A jakie zachowania, czy postawy kierownictwa tak Cię dotknęły, że sugerujesz odejście z firmy? Dostępne tu zarobki i przywileje nie przekonują do zmiany decyzji?

@Zniesmaczony

I w taki sposób jak opisujesz, przełożeni odnoszą się do pracowników? Może jednak współpracownicy poprawiają sytuację i idzie się dogadać? Może wiesz jak wygląda tu sama rekrutacja, kto rekrutuje i ile jest etapów?

janko muzykant

Alex
@janko muzykant

To na produkcji jest taka rotacja czy zapotrzebowanie rośnie? Rozumiem, że wtedy wychodzą nadgodzinny, płacą za nie? A jakby ktoś się sprzeciwił i pracował tylko pon-pt?

A jak jest z opłacalnością? Przy założeniu że nie interesują mnie dni pracy ani język w którym mówią współpracownicy (niżej pisałeś o przewadze obcokrajowców). Czy mając szybkie tempo pracy zarobie sensowne pieniądze czy raczej nie ma co sie sugerować tym że to akord i że dużo zależy od mojej predkości?

Grucha

Pieniądze jak pieniądze przez pierwszy miesiąc dadzą ci 25 ziko na godzinę zleceniówka. (usunięte przez administratora) przez tydzień czasu i to od nich zależy kiedy dostaniesz wolne przez 7 dni miałem tylko 1 dzień wolnego. Pracujesz po 8 godzin dziennie 3 zmiany. Po miesiącu masz umowę o pracę i badania lekarskie. Jeśli chodzi o szybkość byłem szybki i (usunięte przez administratora) mnie. Więc tutaj prędkość nie ma znaczenia. Jeśli chcesz pracować w Masterchem to musisz się liczyc z tym że za każdym razem sprawdzasz stan butelek np. Czy nie ma pęcherzyków powietrznych lub czy nie jest wypalone pod spodem. A i uważaj na mistrzów zmiany niby masz 9 dni szkolenia a po paru dniach każą ci pracować na 100%. Jeśli chodzi o obcokrajowców to uważaj bo większość z nich to kable (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Grucha

Firma porażka że się tak wyrażę człowiek zasuwa jak może a potem dowiadujesz się, że cię zwalniają. Kierownik nie kompetentny i nie słucha się co do niego mówi pracownik. Fałszywa atmosfera więcej Ukraińców niż Polaków. Krzywo się patrzą jeszcze i drą mordę. Jeśli ktoś chce się tutaj zatrudnić to niech liczy że będzie zapieprzał 7 dni w tygodniu. Nie oczekujcie miłej atmosfery czy pomocy wśród innych pracowników musisz być zdany sam na siebie to tyle ode mnie.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Masterchem Logoplaste Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Jak się pracuje z ludźmi z Masterchem Logoplaste Sp. z o.o.?

Rysiek

Jestem kolejny raz i kolejny raz super.Panowie na wózkach widłowych,jak zawsze uprzejmi i bardzo sympatyczni i do tego znają się jak mało kto na swojej pracy.Magazyn po prostu na 5 z plusem ! Biuro magazynu oceniam również na 5 z plusem !Panowie zawsze profesjonalni i do tego bardzo mili,co w dzisiejszych czasach,to naprawdę rzadkość.Firma wyposażona w dogodne miejsce załadunku i pauzy.Zespół zawsze podchodzi do załadunków w sposób fachowy i kompetentny ! dziękuję bardzo

Teresa

Znalazłam wolny etat na produkcje i chciałabym wiedzieć jakie godziny są każdej ze zmian? Na początek na jaki okres dostaje się umowę? Po jakim czasie pracy można brać udział w szkoleniach? Z tą premią jak to wygląda, jakiej kwoty można się spodziewać?

Pablo

firma masakra ciagle sie ogłaszaja ze szukają pracowników a jak sie dokumety aplikuje to potem zero odzewu nie polecam tej firmy

@Pablo

Nie odzywają się? Może tylko z wybranymi kandydatami się kontaktują? Jakie wymagania podali w tym ogłoszeniu?

Pokazane? I o co chodzi? Aż mnie zastanawia, jako kto to mówisz i co masz na myśli. Jak firma rozwiązuje kwestię osób, które się nie dogadują z otoczeniem?

Dawid

Idealnie to nigdzie nie jest ale ponieważ mamy dobrą firmę to z pewnością warto rozmawiać i poprawiać to co szwankuje.

Diaz
@Dawid

Problem w tym że nie ma tam z kim rozmawiać. Każdego mają gdzieś.

Wandan
@Dawid

Porawiają, ostatnio zwolnili, kilku wieloletnich pracowników idzie nowe.

FrezerZg

Dobre zarobki, co roczne podwyżki, normalna atmosfera, na hali jest bardzo czysto i poukladane. Dobrze się pracowało, jak by nie zmiana zamieszkania nie zmieniał bym pracy. Polecam.

Halina
@FrezerZg

A ile % wynoszą te coroczne podwyżki? :D To super, a powiedz mi, firma normalnie proponuje umowę o prace? :) Czy jest jakiś okres próbny?

Zdzichu
@Halina

Ostatnio 50 gr za godzine.

do FrezerZg
@FrezerZg

ale ty farmazony piszesz komu tak (usunięte przez administratora) lizałes ze miałes dobre zarobki jak bys dobrze zarabiał to mimo zmiany zamieszkania bys dalej pracował (usunięte przez administratora)

Magdalena
@do FrezerZg

czyli ile km uznajesz, że warto tu dojeżdżać? w sumie dopłacają się tu może właśnie do dojazdów w razie czego? i do innych tego typu rzeczy?

Ustawiacze pracują w 4 brygadówce widzę. Powiecie mi jak wyglądają godzinowo zmiany ?

Ustawiacz

Czy w Masterchem ustawiacze pracują w 4- brygadówce?

Nik
@Ustawiacz

Tak.

Jak długo czekaliście na odzew z Masterchem? Oddzwaniają zawsze?

Korporek

Zadzwonią when dedlajn end.

jj

niestety nie odzywają się nawet po rozmowach kw.

Operator

Witam. Jestem operatorem na wtryskarkach już sporo lat i z tego co widzę w MCH pozycja operatora jest tym czym w mojej fabryce pozycja ustawiacza. Moje pytanie brzmi jaka jest pozycja pracownika obsługującego maszynę w czasie produkcji, restartujący ją po zawieszeniu się, usuwaniu drobnych problemów typu zablokowany wlot do odlewu itp, zmiana typu materiałów do danego produktu, wywożenie produktów do magazynu itp.

Urbaś

Czytając wasze uwagi i spostrzeżenia czytelnik nie jest w stanie nic się dowiedzieć

TECHNIK ELEKTRYK.?

Jaka jest atmosfera w pracy, tzn na produkcji?

Karlso

Pracując u nasi, zazwyczaj nie wiesz do ostatniej chwili, czy i kiedy będzie wolne w okresie Świąt czy Nowego Roku. Ostatnio była praca w Sylwestra/Nowy Rok (także nocka w Sylwestra!). Zapraszamy do pracy przy produkcji :-)

Xxx

Za dużo rudych tam pracuje , w szczególności w biurze. A jak wiadomo rudy to wredny i fałszywy. W skrócie jest źle A będzie jeszcze gorzej , ale tak to jest jak się głupi do władzy dorwie. Nie polecam kategorycznie szkoda życia.

Pan e

Chciałbym zapytać jak jest na narzędziowni w tej firmie czy można liczyć na pomoc i wsparcie załogi czy tylko na samego siebie chciałbym przyjść i spróbować ale się zastanawiam pozdrawiam wszystkich

Zostaw merytoryczną opinię o Masterchem Logoplaste Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Masterchem Logoplaste Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Masterchem Logoplaste Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Masterchem Logoplaste Sp. z o.o.?

Masterchem Logoplaste Sp. z o.o.