3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 42 134 5 1

Opinie o Jiffy Packaging Sp. z o.o.

Jasiek

Witam, chciałem się dowiedzieć jak zarobki w firmie poczatkowe oraz ewentualność podwyżek- na jakich zasadach są dawane jeśli, są to co rok czy na jakiś innych zasadach? Jak osobom pracującym podoba się praca w tejże firmie? Dziękuję za ewentualne odpowiedzi :)

@Jasiek

Zarobki początkowe to stała stawka około 2800-3000 brutto po chyba trzech miesiącach dochodzi premia 20 % podwyżki różnie to bywa możesz się nie spocić a mieć fajną kasę .Ująć to najprościej ...nie jest brane pod uwagę to co umiesz wiedza względem maszyn ,to ze się starasz wyrabiasz cele ,,,czasami więcej jak masz zrobić ,,tylko to czy umiesz się podlizać

Jasiek Nowy wpis
Kandydat
@Andzia

Ooo widzę że doczekałem się odpowiedzi, ja juz znalazłem inna prace a takie podejście jakie zostało opisane jest widze bardzo niesprawiedliwe bo chyba każdy chcę otrzymać podwyżkę na miarę swoich umiejętności i zarabiać lepiej od osoby która potrafi mniej niż mieć gorszą stawkę od tej samej osoby tylko dlatego że ona się dobrze podlizała komu trzeba.. myślałem że takie firmy już wyginęły. No nic pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

TakNie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Jiffy Packaging Sp. z o.o.?

Covid19
@Pytanie

a szukasz pracy czy chcesz się zakumplować z kierownikami ?

Bardzo pozytywna

TakNie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

TYLKO T WYŁACZNIE UMOWA

Sola

Pracowalem tam w latach 2016/2017 Wiadomo wtedy tez kasa inna byla , gorsza . Ale co do pracy to byla ciezka . Ja pracowalem na magazynie na antresolii Ogolnie to zawsze sie dziwilem jak ci ludzie na produkcji funkcjanuja , non stop praca a kazdy z nich co 10 minut na szluga w 30 sekund Praca na magazynie byla spoko ale ciezka , wrzucanie tych rolek u gory a pozniej pomoc w zaladowaniu i to jeszcze 12 godzin Ja bylem w spoko grupie nie pamietam ktora to byla ale szefem byl tam Pan Sola Fajnie nas tez potrakowali bo my z chlopakami zaczelismy tam jakos 6 grudnia a i tak dostalismy prezenty na swieta Przez ta prace zaczalem palic papierosy bo praktycznie tam wszyscy palacy na magazynie co chwile na szluga i siedziel tam po 5/10 minut a ci co nie palili to musieli pracowac za nich . To akurat bylo dziwne Ogolnie rada do mlodych bardziej Jesli juz mysliscie o pracy na magazynie czy to jiffy czy jakis inny to sprawdzcie najpierw takie prace jak dostawnca pizzy czy cos Siedzisz sobie w aucie sluchasz muzyczki i jestes sam sobie szefem To byl moj blad ja sie pchalem na magazyny na poczatku ale potem i tak pojechalem do Irlandii

Magazynier
@Sola

Nie spotkałem się jeszcze nigdy, żeby ktoś za kogoś musiał robić, bo tamten na fajce sobie siedzi. Bez przesady. Ciekawy jestem tylko, jak ty zacząłeś palić papierosy, to kto wtedy ładował te 20-25 a było i 30 aut w taki poniedziałek, kiedy wszyscy na palarni?? Nawet ten z antresoli ????, który w latach twojej kariery, nie przypominam sobie, żeby brał udział w załadunkach............

Polylamowy
@Sola

Xddd Dobrze że nie zacząłeś palić innych specyfików xd pozdro dla całej starej zmiany A gdzie Sola był tl.

Anonim

Bardzo dobra firma

Tak2Nie1
Kaja

@Wieny czyli firma dobrze dba o pracowników bez względu na sytuację?

Tak2Nie
Wierny

Firma na medal.Dla pracowników zorganizowała maseczki wielorazowe oraz paczkę rękawiczek jednorazowych dla każdego pracownika. Pracownicy są WAŻNI. BRAWO!!!

Tak7Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 297 dni.

Jak wygląda podstawa w Jiffy Packaging Sp. z o.o.?

Tak1Nie

Dziewczyny jaki styl panuje w Jiffy Packaging Sp. z o.o.?

Stefan
@Pytanie

Co masz na myśli pytając o styl? Styl pracy, ubioru itp

marmolada

Praca w firmie normalna jak.wszedzie. Minus to stawka oraz brak podwyzek od jakis 2 lat wiec ogolnie problem dla chyba wszystkich bo kazdy pracuje by zyc a nie zyje by pracowac. Za chwile dogania firme minimalna krajowa gdzie kiedys byli konkurencyjni a teraz firmy "odjechaly" ze stawkami. Jesli chcesz zarobic to przyjdz na nadgodziny tak mawia kierownictwo. Po wielu latach pracy i tak zarabia sie mniej niz w wielu firmach ma sie na start. Jesli chodzi o ludzi to pracownicy w porzadku (zdarzaja sie wyjatki), ludzie wyzej mysla chyba ze ppraca jest tak super i ze placa duzo ale sa w bledzie, ludzie odchodza i nie przychodzi nikt nowy. Ogolnie nie polecam

Tak5Nie
Enriko
@marmolada

I po co te bleblanie nie podoba się to zmień prace pokaz ze masz charakter wszystko firmy na ciebie czekają !!!!!!!!!!!!! .

Tak2Nie8
Artur
@marmolada

A jaką dokładnie stawkę godzinową oferuje pracodawca? Mógłbyś się do tego odnieść na przykładzie swojej funkcji w Jiffy Packaging Sp. z o.o.? Nadgodziny nie są dodatkowo płatne, dobrze zrozumiałem?

Kynys

Kto nie rabotajet, tot nie kuszajet

TakNie5
Artur

No to tak zaczynałem tam prawie od początku Artur Sebastian Grzesiek Rekin Zyga Wampir i cała reszta przyjaciół pan Marek Musioł itd i powiem wam tak życzę każdemu takiej pracy ale 20 lat temu to było kasa na tamte czasy super sami przyjaciele na tamten czas ale zmieniają się czasy zmienia się zarząd i przyjaciele też się zmieniają życzę wam powodzenia w firmie pregis

Tak1Nie
robol
@Artur

Fakt, jeśli ta firma z tak marnymi zarobkami jakie oferuja i podwyzki ktorej uwaga nie bylo od 2 lat sie utrzyma, i znajdzie sie ktos chetny do przyjscia do nich ale nie z rodziny, czy przyprowadzania znajomych bo juz nawet o to sie prosza kierownicy to bedzie dobrze. Za chwile najnizsza krajowa dogoni ta firme wiec jesli chcesz tu przyjsc i patrzec jak inne firmy w okolo podnosza stawki to firma cie przygarnie. Ogolnie nie polecam bo dla kazdego pracownika licza sie pieniadze a te swoje jakies dodatkowe multisporty itp to powinien byc jako dodatek a za wyplate powinno sie normalnie wyzyc a nie sluchac chcesz zarobic wiecej przyjdz na nadgodziny bo to jest chore myslenie kierownictwa. To ze oni swoje zarabiaja kazdy wie, ostatnio podwyzki dla liderow i koordynatorow.. brawo tylko ze osoby ktore naprawde zapierniczaja na wasza firme i dzieki nim wszystkim macie pieniadze to was nie interesuja. A jesli myslicie ze firme utrzymacie na zoltych koszulkach to sie mylicie bo co najwyzej uslyszycie nie pojimaju. Firma spada na dno jesli chodzi o finanse, podwyzek nie ma, szukajcie ofert gdzie macie spokojnie ponad 3k stawki bo tu za chwile beda podwyzki wraz z najnizsza krajowo bo ich wkoncu panstwo zmusi do podnoszenie, do takich czasow ta firma a raczej kierownictwo doprowadzilo.

Tak9Nie1
Tak to wyglada

Ogólnie nie polecam nowego pracownika nie ma kto uczyc

Tak7Nie1
Si

Jutro mam rozmowę w tej firmie? Mam pytanie jak wygląda praca i zarobki? System jest 12 godzinny?

TakNie4
Kyrzys

Jak wygladaja zarobki w tej firmie?

TakNie3
Cypis
@Kyrzys

(usunięte przez administratora) Od roku i dwóch miesięcy nie ma podwyżek, a były zawsze co roku. Chwalą się wynikami kupują nowe extrudery do pianki i maszyny convertingu. Ludzi do roboty nie ma obowiązków będzie co raz więcej niestety. To nie te stare dobre czasy co kiedyś. Pozdro!

Tak16Nie
Tarzan
@Kyrzys

Bez nadgodzin zarobki jak w biedronce. Jesli nie masz życia towarzyskiego, rodziny i kupisz dobry śpiwór to zarobisz ????

Tak10Nie

KK
@Kyrzys

Na start dostałem ok 2500 na rękę z narodzinami się opłaca jeszcze bardziej. Ale praca ciężka i szybko trzeba się uczyć. Ja się odkuja finansowo i spadam bo nie ma tu perspektywy na przyszłość ale na początek polecam zwłaszcza że nie ma gnojenia i do się z przełożonymi dogadać.

Tak2Nie1
mądrala

Może to są wpisy z inspiracji konkurencji i dlatego brak podpisu?

TakNie3

Młody

Pomału staje się to czego można było się spodziewać. Jeszcze r Parę lat temu firma przyjmowała dużo pracowników z Polski teraz tylko Ukraina. Zamiast wykorzystać ten okres i wyszkolic sobie kadrę TL woleli pić kawkę i palić papieroski. Teraz są operatorzy 1 maszyny i nikt nic nie potrafi tylko mieć pretensje do swoich zmienikow. Jak dodamy do tego słabe zarobki ,ciężko prace, trudne maszyny, strach koordynatorów przed dyrektorem i zwalanie obowiązków na innych to zaczyna brakować specjalistów których nie da się zastąpić.Dodatkowo straszne koleżeństwo i wykonanie błędów. No ale są plusy tej sytuacji: nadgodziny, przymykanie oczu na l4 uż i bycie pod wpływem ( wtedy się nie wejdzie na zakład ale nie ma z tego powodu prawie konsekwencji). Strach pomyśleć co będzie w tym roku jak dalej podwyżek nie będzie i Ci nieliczni dobrzy operatorzy będą dalej zarabiać tyle co nowi

Tak29Nie
Pracujemy by żyć nie odwrotnie

Wcześniej można było próbować, teraz wszystko zależy gdzie traficie ale od jakichś trzech lat firma idzie na dno - nikt tu nie dba już o pracownika, liczą się jedynie koszta *na sile cisną Ukraińców - nie ważne czy cokolwiek rozumieją - najwyżej ty będziesz tyrał(a) i za niego * przerwy albo są albo nie ma j/w zależy dziw trafisz *brak podstawowych narzędzi do pracy- latanie po hali i poszukiwania czegoś co się nada - może się okazać ze to 5 czy 10 latach dowoecie się ze osoba która pracuje tam znacznie krócej lub co NIBY ważniejsze potrafi znacznie mniej zarabia więcej :( - osoba odpowiedzialna za grafik nie potrafi na czas ( kwartalnie !! ) ułożyć go a dodatkowo zmienia go w ostatniej chwili jak to jej tylko pasuje. (usunięte przez administratora) - atmosfera od lat się psuje bo jest taki przemiał ludzi ze nie ma sensu nawet imion pamiętać- porobią chwile i uciekają - autentyczna odpowiedz przy zapytaniu o podwyżkę - „jak chcesz zarobić przyjdź na nadgodziny” Inaczej nawet po latach może dostaniesz 3000 o ile ktos nie wyjdzie z założenia ze po co Ci premia, albo ich nie postraszysz ze odejdziesz a coś potrafisz - koordynatorzy zmian, jak się trafi wymagają ale i pomogą, ogólnie nie ma tragedii Ale by nie dramatyzować jedynie z tego co tu wyczytałem zgadza się chyba jedynie to ze jest nawet dobre zaplecze socjalne *paczki na święta dla dzieci i pracowników *nie wiadomo mi nic o dodatkowych premiach wiec nie zaprzeczę ale na święta zawsze coś było - 400 może 500 na konto *slabe ale są i wczasy pod grusza *medicover *multisport Na ta chwile jest taka masa zwolnień ze z ng nie ma raczej problemów, wiec jak rozlozycie sobie karimatę gdzieś w koncie da się zarobić. Firma ma MEGA plany by się rozwinąć tyle ze kosztem zwykłego pracownika i tym samym trzyma się na wszechobecnej taśmie, taśmie i ... taśmie Jest mnóstwo firm na strefie i o ile nie jesteście masochistami nie pchajcie się tam

Tak56Nie1
Łysy z kucykiem

Może sam się przedstawisz imieniem i nazwiskiem mądralo. W ciągu 24 godzin widzę 11 łapek w górę pod powyższą opinia więc chyba musi być coś na rzeczy.

Tak18Nie1
Agnieszka

@dylatacja Czy możesz potwierdzić informacje, które znajdują się w Twoim komentarzu? Informacje na temat wypłacalności firmy Jiffy Packaging są szczególnie istotne i muszą być autentyczne. Na stronie firmy widzę także, że prowadzona jest rekrutacja w Gliwicach na stanowisko Operatora maszyn oraz Magazyniera: https://jiffypackaging.pl/praca/ Pracodawca zapewnia o wysokim standardzie pracy, a także o pozapłacowych świadczeniach socjalnych. Może pracownicy zechcą podzielić się z użytkownikami forum swoimi spostrzeżeniami na temat współpracy z firmą Jiffy Packaging?

TakNie1

Dziś nie miele.
@Agnieszka

Standard pracy jest wysoki jak na Polskie warunki. Wypłaty są zawsze parę dni przed 10. Socjal też jest. Całe zamieszanie spowodowane jest tym że pierwszy raz od kilku lat nie było po nowym roku podwyżek. Co gorsza nie ma oficjalnego komunikatu dyrekcji czy będą czy nie, ludzie się niecierpliwią i efektem jest lawina wypowiedzeń. Tym bardziej że wynagrodzenie z roku na rok rośnie w niezbyt imponującym tempie. Szczególnie pokrzywdzeni są tu wieloletni ( nawet kilkunastoletni) pracownicy którzy mają stawkę maksymalnie większą o 20-25% od nowej osoby z ulicy. Ogólnie zarobki bez nadgodzin są średnie. Dopiero chodząc na nadgodziny można ładnie zarobić. Firma dobrze prosperuje i na pewno nie jest to tonący okręt. W tym roku nie było podwyżek ale każdy dostał premię na Wielkanoc 400zł i w tym miesiącu nagrodę też 400zł. Na Boże Narodzenie paczka dla dzecka, pracownika oraz premia niecałe 800zł. Jakby nie patrzeć w ciągu pół roku każdy pracownik dostał benefity za prawie 2000zł. Na prawdę nie ma co narzekać. Można mieć tylko zastrzeżenia do braku troski i docenienia starych wyszkolonych operatorów którzy są tak na prawdę bezcenni, a pracodawca nie jest w stanie nic więcej im zaoferować. I kończy się to tym że ludzie odchodzą.

Tak3Nie

zacznijmielić
@Dziś nie miele.

Po pierwsze osoba nowa z ulicy zarabia więcej jak pracownik z trzyletnim stażem. Czy to normalne? Dodam oczywiście konkrety, bo i tak nic mnie juz nie obowiązuje. Magaznier z trzyletnim stażem ma 2800 zł brutto, a osoba nowa z przewijarki 2900 zł brutto. Wiec gdzie Twoje 20-25%? Po drugie dostaliście te śmieszne 400zł po to, żeby kolejni nie odchodzą. A z tego co wiem i tak odejdą. Śmieszne jest to, że na szumnej wigilii pracowniczej chwalono się ile to samochodów nie wyjeżdża i ile to ma wyjechać i jakie są zyski, po czym dostaje się 2800 brutto i słyszy, że przeiceż można przyjść na nadgodziny sobie dorobić i się dobrze zarabia. No ale o tym, że nadgodziny to mój czas wolny i wolałbym lepiej zarobić nie tracąc go bo w przeciwieństwie do niekrórych mam życie poza tym obozem to już dla nich nie jest argumentem. O czym my mówimy, magazyn jest przepełniony, źle zorganizowany, podobnie na produkcjie covertingu gdze wiecznei jest szukanie czegoś, albo odstawianie miliona innych palet żeby dostać się do miejsca przez nie zastawionego. Tak nie prosperuje normalna firma.

Tak9Nie1

Moze przyjdzie taki dzień
@zacznijmielić

Nowy 2.900 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,po 8 latach tyrania mam 3.000 Porażka

Tak5Nie

Tape

Ta firma trzyma się od jakiegoś czasu tylko i wyłącznie dzięki taśmie, wystarczy ze popracujesz miesiąc a zobaczysz co za cuda z niej można wyczarować

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Jiffy Packaging Sp. z o.o. - Gliwice