Jiffy Packaging

Opinie o Jiffy Packaging

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Jiffy Packaging? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Jack

Kto zna i może mi podać numer do tego pajaca to będę wdzięczny

pipowiec

Jiffy Packaging to również Pregis Sp. z .o.o.Gliwice . Polecam przeczytanie opinii

Zostaw opinię o Jiffy Packaging - Gliwice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jiffy Packaging