Opinie o Polifolia w Poniatowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polifolia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Polifolia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polifolia w Poniatowa

bezrobotny

Wie ktoś czy obecnie są przyjęcia do pracy w tej firmie??Jakie dokumenty są potrzebne? i jak jest z nowymi pracownikami? jak są traktowani??

Wie ktoś czy obecnie są przyjęcia do pracy w tej firmie??

pracujesz 7 dni ale pozniej masz 2 wolne i znowu 7 i 2 dni wolne i tak ciagle ciagle ciagle az do znudzenia siedzisz tam i slyszysz puf puuuf puf puuuf i tez do unudzenia ale co zrobic lepsze to niz siedziec na tylku (usunięte przez administratora)

bezrobotny

Jak jest z czasem pracy w tej firmie? czy to prawda że pracuje sie tam 7 dni w tygodni po 8 godzin? i nie ma wolnych żadnych świąt ani żadnego dnia w roku???

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Polifolia na stanowisko PRACOWNIK TERMOFORMOWANIA bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
damiano

A przyjmują takich nowicjuszy , żółtodziobów bez doświadczenia od razu po szkole tj, liceum którzy nie mieli nigdy styczności z taką praca??

wredny

Widocznie taki z Ciebie pracownik jak na 100 zł premii nie zasługujesz.

Po okresie probnym zwiekszaja wynagrodzenie ? haha. Jakie premie ? 100zl brutto i to nie zawsze ?

Przyjmują ze średnim wykształceniem. Na okresie próbnym zarobisz minimalną, czyli 1040 na rękę. Potem są premie itp i zarabia się więcej

damiano

Witam wszystkich! Jestem zainteresowany pracą a tej firmie! chciałbym się dowiedzieć czy są tam przyjmowane osoby ze średnim wykształceniem bo ja jestem po liceum profilowanym profil usługowo gospodarczy! czy raczej jest preferowane wykształcenie techniczne lub zawodowe??czy mam po co składać tam papiery? dodam jeszcze że nie posiadam zbytniego wykształcenia!! Ijeszcze jedno! Ile tam zarabia taki nowicjusz chodzi mi o wypłate netto na ręke! bo do tej pory nikt sie na ten temat nie wypowiedział!! proszę o odpowiedz pozdrawiam

anonim - 2011-02-08 20:35:20 ja wam ponoszę zaraz teczki wy brygadzisty od siedmiu boleści.przykro mi to słuchać że kłamiecie na każdym stopniu. 1.wykształcenie, jakie wykształcenie wy macie......chyba pełne gacie przed prezesem hehehe szkoda was.....żartowałem nie szkoda! 2.jesteście do bani ale myślę że za niedługo to się skończy.......wynajmijcie jakąś ochronę bo może być źle, ale nie bójcie się aż tak bardzo bo opaczność czuwa nad wami do piekła nie pójdziecie tylko do nieba bo tam też potrzebują brygadzistów takich jak wy do zarządzania.........otwarciem wrót.....3.pamiętajcie każdego psychika kiedyś się kończy a następna zaczyna się w wariatkowie najbliżej do Abramowic ......szkoda jak tacy młodzi odchodzą ale cóż lepiej poświęcić jednostkę dla ogółu.. W internecie nikt tak naprawdę nie jest anonimowy. Proszę o tym pamietać. Przykład: Szybko znaleźli chłopaka, który kręcił film jak jego młodszy brak znęca się nad kotem. "Groźba karalna - przestępstwo groźby karalnej polega na grożeniu innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę jej najbliższego. art. 190 KK § 1. stanowi: "Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2." Groźby karalne są najczęściej formułowane słownie (bezpośrednio lub telefonicznie) lub pisemnie (listy z pogróżkami, wiadomości w formie elektronicznej). Przedmiotem gróźb są przeważnie zapowiedzi aktów przemocy, dokonanie szkód na mieniu bądź ujawnienie kompromitujących informacji (o ile takie ujawnienie naruszyłoby przepisy prawa). Czyn ma charakter umyślny. Uzasadniona obawa zachodzi wtedy, gdy pokrzywdzony, realnie oceniający sytuację, potraktuje groźbę poważnie i uwierzy w możliwość jej realizacji. Nie stanowią przestępstwa groźby, które co prawda wywołały u pokrzywdzonego obawę, że zostaną spełnione, ale z kontekstu sytuacyjnego wynika w oczywisty sposób, że obawa ta jest bezpodstawna. Natomiast inaczej jest w wypadku, kiedy groźba nie wywołała u pokrzywdzonego obawy, możliwe niekiedy jest przypisanie sprawcy odpowiedzialności za usiłowanie. W takim przypadku znaczenie ma intencja sprawcy." Proszę sobie poczytać, zanim nastepnym razem będzie się groziło.

burza

anonim - 2011-02-07 20:22:24 Brygadzista - 2011-02-07 19:23:54 Nie chciało się nosić teczki teraz trzeba pakować kubeczki :) To prawda. Nikt pracujący na produkcji (pracownik fizyczny) nie powinien mieć pretensji do ludzi wykształconych. Można mieć tylko za złe sobie, że się nie chciało uczyć. Brygadziści nie muszą znać się na obsłudze maszyn. Od tego są specjaliści. Brygadziści mają pilnować, tych pracowników, którzy śpią po nocach. Najgłośniej zapewne Chyba komuś sie poprzestawiało w głowie ponieważ z tego co wiem to np: brygadzista zmiany A-piekarz lub zmiany D-informatyk kij wie czy nawet z maturą gdzie tu logika i wykształcenie. Podejrzewam że przerastają ich wiedzą nawet pakowaczki starej daty,ponieważ ich życie nauczyło a ci brygadziści to totalna pomyłka i gdzie to wykształcenie?

Ku przestrodze !!! Podejmując pracę w Polifolii wiesz na co się porywasz. Pracuję już ponad 7 lat ale szukam innej pracy bo w tej firmie niczego dobrego nie osiągnę poza tym że dostaję wypłatę na opłaty i jedzenie.!!!!!!!!!!! jedyny plus to to że mam blisko-spacer z i do. Co do firmy to totalna kicha- ubrania robocze były wydawane ostatnio w zeszłym roku tylko dla zmiany 1 jak miał być audyt z Bakomy, poza tym słyszałem że najpewniejsze to kupić sobie ubranie w "lumpeksie" bo wtedy firma ma na inwestycje a koszt to około 10zł , szatnie damskie i męskie to jakaś mistyfikacja 2/3 załogi niema własnych szafek tylko wieszak na ścianie.Hale produkcyjne jak na przemysł produkujący opakowania do celów spożywczych to jakieś nieporozumienie, ogólny bałagan, maszyny nie czyszczone chyba że się popsuje to i tak operator lub pakowaczka przechodzi na inną maszynę bo musi być norma. Podejmujący pracę w tej firmie nie mają szans na podwyżkę chyba że wyrównanie do najniższej krajowej!!!

święte słowa Anonim:)

Brygadzista - 2011-02-07 19:23:54 Nie chciało się nosić teczki teraz trzeba pakować kubeczki :) To prawda. Nikt pracujący na produkcji (pracownik fizyczny) nie powinien mieć pretensji do ludzi wykształconych. Można mieć tylko za złe sobie, że się nie chciało uczyć. Brygadziści nie muszą znać się na obsłudze maszyn. Od tego są specjaliści. Brygadziści mają pilnować, tych pracowników, którzy śpią po nocach. Najgłośniej zapewne "krzyczą" ci, którym przeszkadza się spać.

Brygadzista

Nie chciało się nosić teczki teraz trzeba pakować kubeczki :)

dżonu - 2011-02-03 23:07:20 ludzie to nie jest zakład pracy tylko [usunięte przez moderatora]. Pracownicy nie mają żadnych praw ( jak ci się nie podoba to sie zwolnij- tak mówi prezes do pracownika z perfidnym uśmieszkiem- mamy całą sterte podań do pracy ) Prezes nawet nie raczy wysłuchać tego co ludzie mają do powiedzenia, ustala jakies chore NORMY a pracownicy sie prześcigają tyrają ostatkiem sił, padają z wycieńczenia i jeszcze te normy podnoszą a szefostwo się cieszy bo robota zrobiona na 150% w miesiącu a wypłaty tak samo cieniutkie. poza tym jest tam paru donosicieli i donosicielek a najbardziej naiwny jest prezes ( tak panie prezesie!!!!!!!!!!!!! bo najbardziej oszukują pana osoby współpracujące na co dzień z panem ). szefostwo ma wielkie wymagania ale żeby przyjść i podziękować za wykonaną pracę to NIE MA -- traktujecie kobiety gorzej od murzynów - gdzie jakaś godność i kultura????? poza tym warunki i bezpieczeństwo pracy nie za ciekawe, dużo wypadków, przypadków samozapłonów, brak odpowiedniej wentylacji i klimatyzacji. i tak jak tu wiele osób zauważa kobiety wykonują więcej pracy i pracują na resztę ZAŁOGI DZI w której to nieodpowiedni ludzie pracują na nieodpowiednich stanowiskach. normalnie brak mi słów, kiedy to sie zmieni?Może chociaz nauczycie się - szefowie polifolii - szacunku do drugiego człowieka bo ten człowiek niczym się od was nie różni a czasami i jest LEPSZY!!!!!!!!!!!!!!! "[usunięte przez moderatora] - miejsce przetrzymywania, zwykle bez wyroku sądu, dużej liczby osób uznawanych z różnych powodów za niewygodne dla władz. Służyć może różnym celom: od miejsca czasowego odosobnienia osób, wobec których zostaną podjęte później inne decyzje, poprzez (usunięte przez administratora) przymusowej, czyli de facto niewolniczej, aż po miejsce fizycznej eksterminacji." Proszę mi teraz napisać, czy Polifolia to miejsce opisywane wyżej? Nie można pisać takich bzdur. Składając wypowiedzenie z pracy nikt nie wtrąca do lochów i zakuwa w kajdany. Jeśli komuś źle to może zmienić pracę.

anonimowy

Praca jak praca w tej firmie tylko jest jednon kto zatrudnił takich beznadziejnych brygadzistów , którzy nie znają się na pracy myśli taki jeden z drugim , że jak jest na stanowisku to pozjadał wszystkie rozumy ,nie mają szacunku dla ludzi , a co niektórym telefon komurkowy służbowy to chyba przyrósł do uch tak jak jednemu wieśniakowi z Ratoszyna , któty robi najwięcej zamieszania na hali produkcyjnej i uważa się za wielkiego pana brygadzistę , który nie ma zielonego pojęcia o pracy i kierowaniem ludzmi , a jeszce jedno trzebe na niego uważać bo kupił sobie nowy kapownik .

dżonu

ludzie to nie jest zakład pracy tylko [usunięte przez moderatora] Pracownicy nie mają żadnych praw ( jak ci się nie podoba to sie zwolnij- tak mówi prezes do pracownika z perfidnym uśmieszkiem- mamy całą sterte podań do pracy ) Prezes nawet nie raczy wysłuchać tego co ludzie mają do powiedzenia, ustala jakies chore NORMY a pracownicy sie prześcigają tyrają ostatkiem sił, padają z wycieńczenia i jeszcze te normy podnoszą a szefostwo się cieszy bo robota zrobiona na 150% w miesiącu a wypłaty tak samo cieniutkie. poza tym jest tam paru donosicieli i donosicielek a najbardziej naiwny jest prezes ( tak panie prezesie!!!!!!!!!!!!! bo najbardziej oszukują pana osoby współpracujące na co dzień z panem ). szefostwo ma wielkie wymagania ale żeby przyjść i podziękować za wykonaną pracę to NIE MA -- traktujecie kobiety gorzej od murzynów - gdzie jakaś godność i kultura????? poza tym warunki i bezpieczeństwo pracy nie za ciekawe, dużo wypadków, przypadków samozapłonów, brak odpowiedniej wentylacji i klimatyzacji. i tak jak tu wiele osób zauważa kobiety wykonują więcej pracy i pracują na resztę ZAŁOGI DZI w której to nieodpowiedni ludzie pracują na nieodpowiednich stanowiskach. normalnie brak mi słów, kiedy to sie zmieni?Może chociaz nauczycie się - szefowie polifolii - szacunku do drugiego człowieka bo ten człowiek niczym się od was nie różni a czasami i jest LEPSZY!!!!!!!!!!!!!!!

aaaaaaaaaaaaaaa

To co się dzieje w tej firmie w tej chwili to przechodzi ludzkie pojęcie. Kobiety muszą obsługiwać dwie maszyny jednocześnie ( nie ma czasu na to żebym pójść do toalety) Szkoda ze ludzie odpowiedzialni za ten zakład nie moga postawić się na miejscu pracujących kobiet- a przydałoby się. Zdązyłam zauważyć, ze faceci w tej firmie nadają się tylko do picia alkoholu i spania w pudełkach gdzies na górze. Co prawda jest kilka wyjątków. Kobiety w tej firmie sa wogóle nie doceniane i to prawda ze musza zasuwać na facetów wypłate, a tak naprawdę to dzieki kobietom istnieje ten zakład, bo tylko one postawione przy maszynie zasuwają jak roboty. W tamtym roku latem temperatura dochodziła na hali do 40 stopni. Teraz pracuje ta sama ilosc ludzi a maszyn jest dużo więcej co będzie w tym roku z temperatura? Przydałaby się konkretna kontrola, która zrobiłaby z tym porządek, bo prezes ma do daleko w [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Polifolia - Poniatowa

• Jak się pracuje w Polifolia?

Zobacz opinie na temat firmy Polifolia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polifolia?

Polifolia