Drum – Clean – Recycling

Wola Krzysztoporska

Opinie o Drum – Clean – Recycling

Zawszeprawdomówny

Firma twierdzi że zajmuje się recyklingiem a tak naprawdę jest to myjnia beczek po odpadach chemicznych, raczej nie wróżę im przyszłości przy pierwszej poważnej kontroli. Duże wymagania i dość duża rotacja pracowników zarówno na produkcji ze względu na warunki pracy jak w dziale handlowym ze względu na zarobki które są dalekie od obiecywanych na początku współpracy. Raczej nie polecam nikomu

xyz
@Zawszeprawdomówny 27.01.2016 12:48

Nie masz zielonego pojęcia czym ta firma się zajmuje bo nawet nie przepracowałeś tam ani jednej minuty! Gratuluje wyciągania opinii tylko po rozmowie kwalifikacyjnej. Kompletne bzdury, które wypisałeś są chyba efektem frustracji, że nie dostałeś tej pracy Panie @Zawszeprawdomówny, a raczej Marcinie K. Myślałeś, że będziesz anonimowy w Internecie???

Zostaw opinię o Drum – Clean – Recycling - Wola Krzysztoporska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drum – Clean – Recycling