Polifolia

Poniatowa

Opinie o Polifolia

Co powiecie odnośnie o zarobkach w Polifolia? Czy w ostatnim czasie ich poziom zmienił się?

Iwona

@zadlugo nie staram się o pracę w Polifolia. Jestem redaktorem serwisu gowork.pl i chciałabym od Was dowiedzieć się jak wygląda praca w firmie, tak aby pomóc osobom szukającym opinii o firmie jako pracodawcy.

Ok
@Iwona 24.03.2017 15:30

Nie ma sensu składanie cv Pan kierownik rozmawia tylko z kimś przyprowadzonym za rączkę tzw z polecenia jeśli naprawdę chcesz tam pracować to tylko cv przyniesione przez pracownika bezpośrednio do kierownika innych nie bierze pod uwagę. Wiem bo znajomy zostawiał cv na bramie, bo dalej Cię nie puszczą i stróż mówił że to 3 tego dnia a nam się mówi że nie ma chętnych , i to ogłoszenie to nie wiem po co nie ma żadnej rekrutacji rozmową z osobą po tzw znajomości na schodach przed szatnią

Iwona

@aldona a Ty zostałaś również zatrudniona do firmy Polifolia bez rozmowy rekrutacyjnej? Bo jeżeli nie to nie wszyscy pracownicy są w ten sposób, który opisałaś zatrudniani. Ale co konkretnie słyszycie o bhp? Co się już kiedyś w firmie stało?

Anka

Witam serdecznie pracuję tam dopiero 15 dni, ale nic nie wolno. Zjeść mogę o wyznaczonej godzinie, brak telefonu, wyjście do toalety raz na 4 godziny wszędzie kamery itp. Nie polecam.

Kupek
@Anka 14.02.2018 19:12

A kupę wolno? Czy szybko?

Kghkgh

Najniższa krajowa, Świątek piątek i niedziela

Iwona

@Anka pracujesz krótko i to Twoje pierwsze wrażenia odnośnie pracy w firmie Polifolia. Czy na rekrutacji byłaś poinformowana, że w firmie panują takie reguły? A czy jedzenie o wyznaczonej godzinie nie jest spowodowane tym, żeby nie było, że wszyscy pójdą na przerwę w tym samym czasie?

aldona
@Iwona 15.02.2018 09:22

weź ...kto w tej firmie ma rozmowy kwalifikacyjne... rączka rączkę myje, same rodziny. jakby prezes skończył z tym zatrudnianiu po rodzinie pracowników to podejrzewam że byłoby lepiej.... bhp> fiu fiu nie wiesz o czym mówisz... jak się coś stanie to słyszymy o bhp... tak było jest i będzie od 20 lat

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Polifolia?

Iwona

Aktualnie w firmie Polifolia poszukują osób na stanowisko: Pracownik magazynu (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/poniatowa;l?oferta_opinie=pracuj.pl5523625). Czy ktoś obecnie pracuje, na którymś ze stanowisk i może się wypowiedzieć na temat pracy/ warunków zatrudnienia? Warto aplikować? Firma oferuje umowę o pracę? Czy od razu jest ona podpisywana czy po jakimś okresie próbnym? Myślę, że mogą tu zajrzeć zainteresowani właśnie po takie wskazówki.

Iwona

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Pracownik magazynu. Co możecie podpowiedzieć osobom rozważającym aplikacje?

zadlugo
@Iwona 09.03.2017 13:13

haha powodzenia co chwile ktoś przychodzi i odchodzi ale może akurat sie spełnisz ;)

antywasylołysek

co przyszedł łysy...?niedługo przyjdzie jeszcze jeden milusiński świniaczek wasyl...gęba nie gorsza od tego sobka dobry ziomal łysego i to też jest wyjątkowa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od lutego zawita

er

Idealnie jest szansa u nich na odpowiednie szkolenia @ilo, bo przecież ważne jest to, że są w stanie zadbać o stabilne zatrudnienie, bo umowa jest respektowana.

Alibaba

Właśnie przechodzi bez echa,jak zawsze ma w du... pracowników którzy dają z siebie wszystko żeby narzekań nie było! Niedługo przekona się ze popełnia błąd,ale będzie juz za późno. Otóż panie prezesie braki będą jeszcze większe niż obecnie,bo ludzie maja dość tyrania w takich niekorzystnych warunkach! Wypadki i czynniki szkodliwe które jakże sprytnie są omijane przez "wiersze" pana Machaja! Czy wy macie nas za idiotów?! No brawo panie prezesie,znalazły się pieniądze żeby dać posadę(zbędna) żonie pana Machaja oraz jakże "potrzebna" posadkę w ciepłym foteliku dla żony pana Idzikowskiego,przecież stanowiska które dostały te baby to kpina i jakiś żart! Jest wymówka na podwyżki! Bravo ty!!!

Padlina

panie prezesie pytamy gdzie sa obiecane podwyzki,ktore slubowal pan pol roku temu ze na jesieni beda nastepne?! Pozwalniali sie ludzie,czesc sam pan zwolnil! Na termoformowaniu i produkcji folii(w szczegolnosci) sa takie braki pracownikow ze zdzieramy sobie piety i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zeby ta folia jakos szla! Juz nie mowiac o zniszczonej psychice i nerwach! Nogi nam niedlugo poodpadaja od biegania od linii do linii zeby nadzorowac proces produkcji a przy tym nie krecic odpadu! Nie mozemy chodzic na urlopy bo brakuje ludzi,pracownicy chodza na zwolnienia bo im stawy siadaja! Czy to wkoncu zostanie zauwazone i docenione czy kolejny raz zrobi pan z geby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i ominie temat jak lajno na drodze?! Chcemy to co nam sie uczciwie nalezy! Szykuja sie nastepni do zwolnienia bo juz nie daja rady w takich warunkach! Pytamy wiec gdzie sa obiecane podwyzki! Na rozbudowe hali,nowy monitoring i inne rzeczy jak widac hajs jest! Kolejny raz oklamuje pan wlasnych pracownikow pokazujac ze nie szanuje ich pan!!

jakubek883

gdzie jest lepiej pracować? na termoformowaniu czy produkcji folii ?

Rowy

Dzis wielkie swieto,,Boże ciało,, przypominam :-) :-)ze jedno z większych świąt w roku,,a my kurw.....w robocie,,, dookoła firmy maja wolne a my co ? Roboty.dziekujemy zarzadowi...

Mniam

To nie chodzi o prace, bo prace trzeba swoją wykonać.tylko o godziwą zapłate za nią! my juz przesiąkliśmy ty zakładem,ale mlodym życzę lepszych perspektyw życiowych.panie prezesie obudź się pan, my też byśmy chcieli godnie żyć I pracować.pozdrawiam.

Księżyc

Czytam i czytam i powiem Wam, że pracuję w podobnej firmie, choć daleko od Was, w Ożarowie Mazowieckim w firmie BITTNER i jest identyczne dziadostwo. Zupełnie niczym się nie różni. Ludzie zaczynają odchodzić, a właściciel niczym nie różni się od Waszego. Myśli, że ukraińców zatrudni, bo oni będą pracowali za grosze....

Hahaha

,,,jeszcze zeby sezon maliniwo-wisniowo-jablkowy dobrze sie zaczął,,cenowo,, to by bylo ok...pozdrawiam

Ziom

To żeś tym pytaniem wsadzi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w pokrzywy Haha jesteś oszust i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brygadzisci maja racje i prezes maja racje mówcie prawde w biurze a na dobre wam to wyjdzie zostaniecie finansowo wynagrodzeni prezes wam grosza nie po skąpi

Danka

Prezes ma zawsze racje a komu się nie podoba w Polifoli niech sam odejdzie jest wielu z odpowiednim wykształceniem na to miejsce poprostu biorą za dużo kasy Ci zadymiarze urwać pół pensji i skończą się głupie pomysły na strajki i kłótnie w naszym zakładzie jest za dobrze lub trzeba zwiekszyć obowiazki zeby nie mieli czasu plotkowac to sa ludzie gorszego sortu zawsze cos im sie nie podoba

Hahaha

Kolego...a kto z prezesem moze spokojnie porozmawiac,przeciez on ma zawsze racje.byly przeciez dziewczyny u niego bo byly ibrazane itp.to przeciez ich olał ciepłym moczem.

Patryk

Witam wszystkich bardzo serdecznie w pierwszych słowach mojej wypowiedzi chciał bym zwrócić uwagę na nie uczciwych pracowników którzy w naszym zakładzie szukają tylko kłótni z Prezesem i z zarządem firmy są to osoby których postawa jest wysoce naganna jeśli ktoś wie o takich osobach zapraszam do biura na miła rozmowę przy kawie takie osoby przychodzące do biura z własnej woli zostaną nagrodzone wysoką nagrodą finansową Pozdrawiam Patryk

Salma Hayek

Sami wyciagnijcie wnioski,i nie dajcie sie nabrac tych obroncow firmy bo oni nie robia tego napewno za psie pienadze! Zarabiaja wiecej,sporo wiecej i dlatego bronia tak mocno swojego stanowiska oraz firmy! Poza tym jak mozna kusic kogos do strzelania z ucha pana M.S. no ku.. jak?! Za duzo w dup... macie i dlatego takie przemowienia falszywe glosicie!

misio

pracuję w polifolii kilka miesięcy potwierdzam wszystko co piszą starzy pracownicy wyzysk wyzysk wyzysk młodzi nie zbliżajcie się do tej firmy szkoda zdrowia ja też wymiękam kończę tam karierę bo żebym poją wszystko a nawet więcej to nie ma znaczenia 1680 brutto na umowie o pracę a robimy jedna osoba za dwóch zapraszam serdecznie do mordowni za jałmużną

biu

Wiem ile firma zarobiła w tamtym roku i niech prezes nie mówi na spotkaniach z pracownikami ze nie ma pieniędzy. Powinien podnieść ludziom do najniższej krajowej wkońcu dzięki nim ma te pieniadze.Wstyd

AA

Jebać kablarzy takich ludzi powinno się tępić. ludzie jak walice nadgodziny to nie nie narzekacie inni nie maja nawet najnizszej krajowej tylko ciekawe co bedzie jak nie bedzie nadgodzin . Prezes powinien sie wstydzić zeby nawet nie dac ludziom 1850zl . JAKA PŁACA TAKA PRACA........

Renatka

Tak to prawda że nie przyjmują nikogo nowego do pracy pracownicy tu zarabia się 5 zł na godzinę lepiej iść do sklepu odradzam to wstyd tu pracować nie polecam nikt nie wytrzymuje tu dłużej niż kilka miesięcy generalnie nie polecam żenada moja pensia w tym miesiącu to 934 zł i 34 grosze i pytam jak za to żyć :-(

Polska Alexis Polifoli

Gruby Benek i Gocha mają racje zresztą to obowiazek donieść o przestępstwie . Szykują się większe zwolnienia Z naaszego zakładu i NIKOGO NOWEGO Z ZEWNĄTRZ NIE PRZYJMUJĄ DO PRACY głośno o tym na zakładzie zresztą kto ma uszy niechaj słucha :-)

Gocha

Gruby Benek masz racje większość tych zadymiarzy działa na nie korzyść zwykłych pracowników próby takich większych zadym powinny być zgłaszane przez szybkie meldunki do biura prezes potrafi nagradzać dobrych pracowników NAMAWIAM DO OBRONY SWOICH MIEJSC PRACY ALE PRZEZ SZYBKIE MELDUNKI

Gruby Benek :-)

Grupowe zwolnienia ? NIKT nie chce zwolnien grupowych ja chcesz się zwolnić to się sam zwolnij i nie ciągnij innych osób za sobą na dno nie strajkujcie nic nie zyskacie na tym tylko tyle ze zostaniecie zwolnieni nie warto tak się narażać a po zatym zwolnia zwykłych pracowników a nie związkowych liderów bo ich obronią zwiazki zawodowe takie bunt trzeba obalać jak naj szybciej nie ufajcie pseudo związkowcom i tym którzy namawiają do buntu smieją się bo wiedza ze sa przegrani zwykłe szpicle zakładowe :-)

Zostaw opinię o Polifolia - Poniatowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polifolia