Opinie o Polifolia w Poniatowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polifolia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Polifolia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polifolia w Poniatowa

Dajcie spokój polifolia to dno wiem od znajomych i z własnej autopsji że jest tam nie ciekawie odradzam prace w tej firmie lepiej poszukać czegoś innego chyba że chcecie pracować za 6zł za godzinę popracujecie tam kilka miesięcy i żegnam koniec zwolnienie z pracy bo krzywo spojrzeliście na kogoś byłam świadkiem wielu takich sytuacji ogólnie mówiąc firma nie ciekawa nie polecam

w polifoli pracuje od ponad roku mogę powiedzieć że jest tam bardzo zle z dobrego serca radze każdemu żeby tylko tam NIE SZEDŁ DO PRACY ja przeszedłem tam koszmar nieda sie opisac tego słowami pracowałem już w kilku różnych miejscach pracy ale to jest zdecydownie naj gorsze wiem że niektórzy nie wytrzymują i płaczą w łazienkach i w domach to smutne podsumowanie ale takie sa fakty lepiej tam nie zaczynać pracy Pozdrawiam całą Polifolie a w szczególności dział termoforowania

Hanka

Po kilku latach pracy w polifoli mam już dość za dużo obowiązków pensja strasznie niska gdy patrze na odcinek z wypłaty płakać mi się chce straszne grosze gdy mówię znajomym ile zarabiam to niemogą uwierzyć że tak mało ta pensja niedziwiła by mnie na poczatku ale ja pracuje tu już kilka lat a po za tym nawet boję się wypowiedzieć słowo zwolnienie lekarskie bo równo się to koniec naszej pracy

Mania

Z przykrością muszę się zgodzić z poprzednikiem my starzy pracownicy mamy zdecydowanie za niskie pensie ja tez pracuje tu już kilka ładnych lat jeśli zarząd by nas zwolnił wyświadczył by nam tylko przysługę bo napewno znalezli bysmy lepsza prace :-)Jak się tam traktuje ludzi pozostawia wiele do życzenia... nie chcę nikogo straszyc ale delikatnie mówiąc to koszmar :-(

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Polifolia na stanowisko PRACOWNIK TERMOFORMOWANIA bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
życzliwy samarytanin

Szczerze odradzam prace w tej firmie to co tam się dzieje to jakiś koszmar atmosfera pracy oscyluje pomiędzy komedią a horrorem pracuje tam już kilka lat a moje zarobki to minimalna pensja !!! jestem załamany :-( praca ciężka niewdzięczna i w szkodliwych warunkach (można ogłuchnąć ) a do tego ciągła presia czasu słyszysz tylko szybciej szybciej praca w święta może nie w każde ale bardzo często niestety jesli chodzi o plusy to żadnego z nich nie znajduje w tym zakładzie :-(((

Zygi

Witam czy trzeba mieć książeczkę zdrowia ? Są jakieś przyjęcia do pracy ? Z góry dziękuje :-)

spoko

Prezes stylSob kupil sobie Kowale.sa i ma na utrzymaniu tym razem tylko jego wlasna firme bez wspolnikow nie jak w Polifolii, a zaklad wiza-wi jak nie dostaniesz pracy w Polifolii uderz powrotem na przeciwna strone ulicy do Kowali zarobki pewnie jeszcze slabsze...

hahaha

Mam pytanko?po co urzędnicy podnieśli najniższą krajową skoro jest przepis że pracodawca nie musi jej podnosić,,, cala nasza polska..i niby za nią mamy walczyć.

xxx

potrzebują 6 mężczyzn na termoformowanie

Zodiak na melanżu

Witam co trzeba dokładnie robić w tym zakładzie na produkcji ? Jak wygląda system zmianowy ? Ile płaca za godzinę ? Z góry dziękuje za odpowiedzi :-)

gość......

Czy wie ktoś czy przyjmują do pracy ???

mały śmieciuszek

drogi przepracowany ustawiaczu myślę że powrót na maszynę będzie dla ciebie najlepszym wyjściem nikt cię nie będzie szukał odpoczniesz na koszu i będziesz w końcu zadowolony z ciepłej posadki przykro mi że w końcu pan dyrektor zaprząg was ustawiaczy do roboty ale za coś trzeba pieniążki brać a tak w ogóle myślę że jesteś samotnym zgorzkniałym facetem który nie ma radości życia praca to osiem godzin robisz swoje i jesteś wolny nikt na siłę cię nie trzyma w tej firmie

Drogi zgorzkniały i przepracowany ustawiacz :)
@mały śmieciuszek

Drogi przepracowany śmieciuszku ja wręcz marzę o ciepłym koszu tuż przy mojej pupci. Bo : 1. Nikt nie będzie mi głowy po 50 razy na zmianę zawracał z głupotami typu naciśnij guzik 2. Mógłbym spokojnie sobie pracować nie zawracając co 5 minut wszystkim gitary bo... po 5 czy 10 latach nadal nie wiem co ja robię na działe termoformowania o zgrozo. 3. I tak jestem zgorzkniałym i samotnym facetem bo przez kilka lat pracy z taką ,a nie inną obsługą na sam dźwięk wołanego mojego własnego imienia po prostu chce mi się rzygać. 4. Mój mały śmieciuszku życzę Ci jak najpiękniejszych chwil z Twoim koszem oby ten szczęśliwy związek trwał do końca świata i o jeden dzień dłużej.

Łoś super gość
@mały śmieciuszek

Nie no w to nie uwierzę ,że pakowaczka uruchomiła komputer nie wmówicie mi :)

hahaha

witam... jeśli mowa o funduszach w tej firmie to biedactwo cię czeka do wypłaty ci nie starczy,prezes SKĄPI...że na czas wypłata to plus firmy ale to powinno być akurat normalnością.Jeżeli mówimy o pracy w tej firmie to jest wporzadku , tylko że wynagrodzenie jest minimalne nawet dla pracownika który już w tej firmie spędził trochę życia i zna się na rzeczy.pozdrawiam

hahaha

ciekawe czy na święta coś dostaniemy,,,jakieś paczki czy znowu dotrze do nas KRYZYS...A NIE BO PRZECIEŻ MY Z NIEGO JESZCZE NIE WYSZLIŚMY.SZKODA

Kosz na śmieci

Fakt faktem to z obsługą dwóch maszyn to przegięcie. Bo są osoby które z obsługą jednego rdma mają problem. To nie kobiety pracują najciężej tylko kosze na których jak mniemam wysiadują małe śmieci ,albo coś w tym stylu. Nie wszystkie ,ale tak jest. Więc nie dziwne ,że góra to widzi skoro panie robią to nawet na pierwszych zmianach na tygodniu. A jak coś się zapcha to pierwsze co robią to lecą po ustawiacza ,żeby im...... nacisnął guzik !!!. O zgrozo dobrze ,że nie lecą po prezesa bo po kilku dniach chłopina by sobie chyba rolki kupił ,żeby ogarnąć produkcje. Co do szkoleń z włączaniem maszyn no cóż ..... w końcu ktoś to zauważył. Jak brygadzista postawi na maszynie chłopaka to ma święty spokój na całą zmianę bo chłopak zawsze sobie jakoś poradzi, a jak po obstawia kilka rdmów czy innych maszyn kobietami to zaczyna się festiwal poszukiwań ustawiaczy. Zaraz pewnie któraś z pań powie ,że ustawiacze nic już nie będą robić. I tu jest błąd bo wraz z zwiększoną produkcją idzie więcej przezbrojeń i awarii. Oni po prostu nie mają czasu na włączanie Wam maszyn co chwile. Możecie zrobić to same. Oni Was do usuwania awarii czy latania po rdemach nie szukają po prostu pracują. Co do spania nie zauważyłem ,żeby na mojej zmianie ktoś spał ani z facetów ,ani z pań. Mówię o dziale termoformowania.

gość

hahahh chyba za twoja wypłatę :)

xxx

dyrektor i jego żona właśnie kupili sobie mieszkanie w Lublinie za Nasze pieniądze.

Termofiutki

Jedno jest pewne wszyscy pracownicy maja dosyc dyrektora i jego żony sami robia burdel z planem produkcji i to co im wychodzi najlepiej to zepchnac obowiazki i podjecie decyzji na pracownikow. Cwaniakuja jakby byli wlascicielami firmy czlowiek rypie caly miesiac a ten potrafi w ostatni dzien zabrac ci kase bo krzywo oddychales albo zawolno napisales info w karte i juz robisz przestoje w produkcji. NIEDAMY SIE MOBINGOWI I IDIOTYCZNYM WPROWADZANIU NOWYCH SUPER EKSTRA POMYSLOW. wykorzystuja nasza sytuacje boniema gdzie roboty innej znalezc i strasza nas karami finansowymi. z tygodnia na tydzien brygadzisci lataja i glosza nowe extra zmiany i kontroja obsrana aby reklamacja przyjdzie bo zaraz wszystkim zabiera kase bo wszystko zle

hahaha

odp;tak cieszmy się że mamy pracę, a że do końca miecha brakuje to nie ważne. Jakie morale ma taki pracownik(OJCIEC)którego nie stać utrzymać rodzinę(dać dziecku na cukierka). Panie prezesie daj ludziom zarobić a oni będą wydajniejsi.

hahaha

ludzie pracują po 10 lat i mają najnizszą krajową, a świerzak przejdzie i dostaje więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Polifolia - Poniatowa

• Jak się pracuje w Polifolia?

Zobacz opinie na temat firmy Polifolia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polifolia?

Polifolia