Opinie o Polifolia w Poniatowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polifolia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Polifolia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polifolia w Poniatowa

Hahaha

Powiedz mi kolego jeszcze...kto by pracowal w tej firmie jak nie stary pracownik...od kogo sie cos nauczyłes-(chyba że samouk jesteś) to przepraszam.wiec skiń głowę I podziękuj za naukę...

Hahaha

Kolego sympatyczny...widocznie za krótko pracujesz w tej firmie,bo wierzysz w bajki że prezes by dał pare zloty,nikt nie chce gòry pieniedzy,tylko żeby godnie zapłacili. byłoby tak jak dawniej gdyby coś podnieśli,a jeśli nie to się stało,co się stało.

Wujek Władek

Prezes ma racje a założenie związków zawodowych i ciągłe upszykszanie mu życia tylko nie potrzebnie go sprowokowało jeśli by tego wszystkiego nie było to na pewno dostali byśmy premie na święta i były by jakieś (może niewielkie) podwyżki są u nas tacy zakładowi zadymiarze (przeważnie są to osoby które długo tu pracują)którzy to wszystko nakręcają myśle że ich usunięcie z terenu naszego zakładu wszystkim wyjdzie na dobre zresztą każdy wie kto to jest i Prezes też :-)

Seba

Co Obniżyć do minimalnej nie wiem czy pan prezes zauważyl ale my pracujemy w tej firmie i nawet nie mamy pensji minimalnej . Mniej się już nie da zarobić. Nie ma poco się starać i tak nic z tego nie mamy odwalić swoje i do domu.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Polifolia na stanowisko PRACOWNIK TERMOFORMOWANIA bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

w tej firmue "psełdo"KIEROWNICY dbajo tylko o swoje cztery litery szarego pracownika mają daleko gdzieś.

Związkowiec

No to w czym problem? Do boju ludzie,pokażmy teraz panu prezesowi ze mamy go głęboko w du..ie tak jak on nas. A tymi nagrodami niech się udlawi! Dał na święta w tamtym roku parę groszy to w tym roku wszystko co było możliwe zabrał! Skapiec a nie prezes! Zero podejścia do pracownika,i jeszcze się dziwi ze ludzie jakieś skargi mają. Zresztą co on może wiedzieć o tym kto zasługuje a kto nie,przecież to co do niego dochodzi jest tylko oparte na donosach wyszczególnionych osób do tego zadania. Są różne "KOZAKI" na firmie.☺ Poza tym TERMOFORMOWANIE vs PRODUKCJA FOLII to dwie inne firmy,inaczej traktowane finansowo.

0 nagrody dla pracowników bedoncych na zwolnieniu nie liczy sie ze sie pracowalo caly rok liczy sie tylko wpis w liste. pan prezes ma nas gzies my go tez....

Jola krejzola

Co do wiosennych zwolnień to może do nich dojść jedynie na kubkach a nie na produkcji folii bo doskonale pan dyrektor produkcyjny wie ze operatorzy robią co do nich należy gdzie tego samego nie można powiedzieć o warunkach w jakich pracują! Także szanowna firmo straszenie ludzi zwolnieniami nie popłaca a jedynie stawia was w złym świetle! Było już kilku nowych operatorów i co? I (usunięte przez administratora) bo poznali warunki i podziękowali. Można powiedzieć ze trzyma się tego bagna tylko stara brygada bo nowi są przerażeni!

stary nowy pracownik

Ludzie boja sie tu pisac z wiadomych powodow o wielu rzeczach,wykroczeniach zastosowanych przez firme Polifolia ktore w odpowiedni sposob zatruwaja nasze zycie.Lamane sa tu prawa pracownika na codzien,i na chwile obecna nie ma sie tym kto zajac. A pan prezes siedzi wygodnie w fotelu i mysli jakby nas tu obedrzec jeszcze bardziej z tych. Ludzie ktorzy chodzili pytac o podwyzke slysza zawsze te same slowa z ust GENERALA..."Nie pasuje,to wypad.Na miejsce kazdego z nas jest kolejka" Czy to jest podejscie normalnego czlowieka zarzadzajacego firma?! Wstyd i zenada! A te lamusy ktorza kryja jego fotel,wiadomo dlaczego to robia! Bo siedza na upasionej (usunięte przez administratora) w wygodnym fotelu i odliczja tylko dni do kolejnej tlustej wyplatki.

Stary nowy pracownik

Niewdzieczna to jest firma,za ciężko wykonana prace normalnego rzetelnego pracownika który zasuwa za marny hajs i musi znosić kaprysy i zachcianki szefostwa które tańczy pod dyktando pana M.S.

Sara

Cześć czy trzeba mieć książeczkę zdrowia żeby pracować w polifoli ? proszę niech ktoś odpisze na moje pytanie :-)

wejjk
@Sara

tak trzega mieć książeczke zdrowia od psychjatry , bo pracujesz cały czas z wariatami jak i na samej górze tak i na termoformowaniu

ODDANY PRACOWNIK PANA PREZESA

PANIE PREZESIE NAJWYŻSZY CZAS ZWOLNIĆ CZĘŚĆ TYCH NIE WDZIĘCZNYCH PRACOWNIKÓW W NASZYM ZAKŁADZIE NIE ZASŁUGUJĄ NA PRACE U NAS JESLI PENSJA JEST DLA NICH ZA MAŁA TO ICH USUNĄĆ I ZATRUDNIĆ JAKICHŚ SYRYJCZYKÓW KTÓRZY BĘDĄ SIĘ CIESZYĆ Z TEJ PENSI Z POWAŻANIEM PRACOWNIK DAREK

To wszystko prawda że jest tu bardzo zle ja też tu pracuje kilka lat polifolia jest jak wielkie smierdzace (usunięte przez administratora) w które jak się raz wejdzie przylepia się do buta i trudno je odlepić ale w obozach koncentracyjnych też ludzie pracowali cały czas mam przed oczami widok płaczących ludzi w naszym zakładzie którzy już nie wytrzymywali tego wszystkiego... stanowczo odradzam w polifoli prace

rzetelna opinia

Jesli chcecie pracować w polifoli to odradzam ja pracuje na foliach i mam 6 zł za godzinę za miesiąc pracy biorę około 1ooo zł na rękę jest to praca w szkodliwych warunkach bardzo ciężka i niewdzięczna do tego bardzo nie przyjemne osoby z którymi się pracuję w prawie każde większe święto trzeba iść do pracy o czymś takim jak niedziela można zapomnieć i gdy bym nie mieszkał w pobliżu to napewno bym tu nie pracował Z PEWNOŚCIĄ JEST TO JEDEN Z NAJGORSZYCH ZAKŁADÓW PRACY W NASZYM REGIONIE ODRADZAM SKŁADANIE TAM CV zresztą i tak nikogo nowego nie przyjmują a pozatym słyszałem że mają zwalniać niepokornych i cwaniaczków starałem się jak najlepiej oddać atmosferę panującą w tym zakładzie

stary nowy pracownik

Co z tego ze na kazde miesce pracy czeka 20 kandydatow skoro oni rowniez przekonaja sie jak firma traktuje swoich pracownikow! I myslicie ze co,ze beda robic za te marne grosze ha. Wystarczy popatrzec co sie dzieje,ile ludzi juz sie tu przwinelo. Przychodza i odchodza co chwile,wkoncu limit sie wyczerpie panie prezesie. Ci ktorzy sie tak ekscytuja dobrymi warunkami to najwidoczniej pupilki szefostwa ktorzy nie wiele maja wspolnego z uczciwa praca! Obecne zarobki sa na poziomie zarobkow z przed 8 lat. Pan prezes ewidentnie msci sie za zalozenie ZWIAZKOW ZAWODOWYCH ktore jakze uprzykszaja mu zycie. Brnie pan w zlym kierunku,ludzie nie sa idiotami!Poprostu czasami nie maja wyjscia i musza tyrac za ta jalmuzne jaka jest oferowana w tej firmie. Pan prezes za 1600zl wymaga od nas abysmy nie brali urlopow,nie chorowali,ale za to tyrali i sluchali jego polecen. A temat podwyzek jest omijany jak (usunięte przez administratora) na drodze! Nowy pan dyrektor jak widac tez juz odsunal sie w cien samego siebie,zapewne presja pana prezesa zrobila swoje.Juz nie wspomne o niektorych wypadkach spowodowanych nieodpowiednimi warunkami pracy kiedy to probowano przekupywac poracownika zlotowkami aby nie zglaszal dalej sprawy zeby nie zaszkodzic firmie.Zdziwieni? Owszem bywaly takie sytuacje i nie boje sie o tym pisac.Niech wiedza inni,i niech bedzie to przestroga dla tej jakze dlugiej kolejki kandydatow na BIAŁEGO MURZYNA Polifolii. Wyliczne sa nam jakies durne roczne normy gdzie nawet nie sa brane pod uwage istotne aspekty takie jak stan maszyn,na ktorych niestety niekiedy trzepany jest tuzinami odpad bo nie chce sie nikomu porobic tego co trzeba zeby produkcja normalnie szla. Ale przeciez my mamy wyczarowac cos z niczego. Folii natrzepane pod sam las ale przeciez kryzys jest ;o) Pracownik jest traktowany jak pomyje i to sie juz niestety na tej firmie nie zmieni.Zapewne moj post zostanie wkrotce usuniety z oczywistych wzgledow ;o)

Pozytywna Magda :-)

Ja się bardzo cieszę z tych zwolnień żeby zwolnili FACETÓW CWANIAKÓW NIEROBÓW I te stare prukwy typu podmyj miedze i nie sap :-) niech krowy idą na pole wypasać a nie młodym miejsca pracy blokować :-)BRAWO PANIE PREZESIE TAKIE PORZĄDKI SĄ U NAS POTRZEBNE :-)Z POWAŻANIEM DLA WSZYSTKICH UCZCIWYCH PRACOWNIKÓW I PANA PREZESA POZYTYWNA MAGDA :-)

PREZES

Na wiosnę będą zwolnienia w naszym zakładzie zostaną zwolnione osoby które mówią za dużo... więc to co pisze kolega o zwolnieniach to prawda zresztą za bramą czeka dwadzieścia osób na każde miejsce które się zwolni... co dzień jest składanych kilkanaście CV więc jest naprawdę w czym wybierać !!!

Hahaha

Ciekawe....zwolnienia buhaha....ciekawe dlaczego jak jest tak źle to sie rozbudowywuje firme,kupuje nowe maszyny....itp.a na pracownika nie ma, to on przeciez zarabia na firmę...i obiecuje sie 13 pensję,zeby pracownikow skłucić.

Marian
@Hahaha

Bawi mnie a zarazem śmieszy nie wiedza nie których pracowników naszego zakładu którzy nie wiedzą co się dzieje u nas :-D nikt nie będzie głośno mówił że szykują się zwolnienia :-D tak jak kolega wspomniał w którymś z postów zostaną zwolnione osoby które za dużo mówią i po prostu cwaniakują Prezes wie o wszystkim co się mówi i dzieje są osoby które mu donoszą jest już lista osób do zwolnienia to znaczy osób którym nie przedłużą umowy o prace jeszcze tej listy nie widziałem ale jestem na bieżąco więc jak mi się uda to opublikuje kto zostanie zwolniony ale bez nerwów osoby spokojne i pracujące nie mają się czego bać .

Time_Travel_1

Tak właśnie słyszałem że jest krucho z zamówieniami na nasze produkty nie jest dobrze aby patrzeć jak zaczną się zwolnienia i do pośredniaka :-( Zauważyłem że już teraz nikogo nowego nie przyjmują do pracy może zmieni się to ale napewno nie wcześniej niż za pół roku

Pracownik biura Polifolia

Dzień dobry Witam wszystkich niezadowolonych pracowników Polifoli :-) proszę się nie martwić na wiosnę będą duże zwolnienia z naszego zakładu pracy a jeśli nawet nie TO NA PEWNO PRZEZ NAJBLIŻSZE PÓŁ ROKU NIE BĘDZIE PRZYJĘĆ DO PRACY NOWYCH OSÓB Z ZEWNĄTRZ a powód jest prosty spore zmniejszenie zamówień na nasze produkty więc odradzam składanie CV nowym osobom szkoda tracić czasu wiem że od razu są wyrzucane buziczki dla biura i Pań z kontroli jakości ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Polifolia - Poniatowa

• Jak się pracuje w Polifolia?

Zobacz opinie na temat firmy Polifolia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polifolia?

Polifolia