Opinie o Polifolia w Poniatowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polifolia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Polifolia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polifolia w Poniatowa

hahaha

ludzie dziadostwo,,, kiedyś by (usunięte przez administratora) i jest do dzisiaj

on on on

tak brygadziści to mają najlepiej a w szczególności jeden co siedzi na jadalni przy otwartym oknie a na koniec zmiany aby wpisuje wypocone przez ludzi ilości,nawet nie pyta sie czy już wszyscy byli na przerwie bo jak zwykle zapomina najaważniejsze że on jest dobrze najedzony i napity.

stary nowy pracownik

Do Romek: system?Haha nie ma zadnego systemu,jest tylko nacisk na pracownika.Szybko i dokladnie ma byc bo pilne zamowienie.Masz sie pocic w upale 43 stopnie az ku... padniesz ale musi byc zrobione.Na zwolnienie pojdziesz to cie wysmieja ze sciamniasz bo ci sie robic nie chce.Aby brygadzista ma prawo chorowac i brac urlop kiedy mu pasuje a reszta robali musi zapieprzac jak bambusy za antylopa przez caly dzien.Na kubkach to niedlugo karetka to bedzie na wyposazeniu standardowym.Zamiast alkomatu to niech ciuchy nowe kupia albo chociaz po wiatraku na maszyne(stanowisko) bo niedlugo wypociny zaleja prezesowi fotel.Tu jakby ktos z kontroli wjechal to by takie brudy wyszly ze brak slow!A moze i lepiej by sie stalo!No coz krytyczne to moje slowa ale prawde pisze jak jest a nie bede slodzil komus kto na miód nie zasluzyl.

stary pracownik

tak słuszna wypowiedż

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Polifolia na stanowisko PRACOWNIK TERMOFORMOWANIA bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
stary nowy pracownik

Co do podwyzek,owszem byly z poczatkiem roku ale teraz na 5 lat spokoj ma pan prezes bo przewidziec mozna latwo ze po to dal tyle ile dal zeby mial spokoj na kilka nastepnych lat a patrzac na odcinki z wyplaty i tak pozytywnych zmian nie widac badzmy szczerzy.I jeszcze do tego brygadzista przydziela wysokosc premii miesiecznej za wykonana prace(wymysl przelozonych).To jest totolana glupota poniewaz nie kazdy ze soba dobrze zyje i teraz ocena pracownika przez brygadziste moze byc bardzo mylaca lub poprostu zlosliwosc zrobi swoje.Docencie pracownika jak nalezy a pracownik sie odwdzieczy tym samym.Zrozumcie to wkoncu.

nie ma motywacji ze strony PANA PREZESA

@hahaha

nie ma motywacji i ludzie uciekaja co jakis czas,wystarczy popatrzec co sie dzieje.2 lata szkolenia,3 lata pracy i nara...bo ile mozna,no ile? Oczywiscie sa tacy co pracuja i po 10 lat,bragadzisci ha wiadomo czego jeszcze tam robia i za jakie pieniadze.

gość
@stary nowy pracownik

Zastanawiam się dlaczego się nie zwolnisz skoro tak ci tam źle :) Myślę, że jak ktoś chce pracować to pracuje. Są osoby co czekają w kiolejce za pracą. A jeśli chodzi o zarobki to w tak małej społeczności jak Poniatowa wszędzie jest biednie. Ważne, że jest umowa, ubezpieczenie i wypłata na czas.

hahaha

POWIEM SZCZERZE ROBOTA JEST NIEZŁA, ALE NIE ADEKWATNA DO ZAROBKÓW.. POZDRAWIAM PANA PREZESA

hahaha

w tej firmie podwyżki dostają Ci którzy podpadają(za wódeczkę)..widocznie żeby coś dostać trzeba chlać.pozdrawiam

stary nowy pracownik

zgadzam sie z przedmowca. Łakomstwo i chciwosc rzadzi ta firma a wyplaty takie same jak 5 lat temu!

prawda jest taka ze jakby z kazdej zmiany poodchodzilo 5-7 osob ktore sie naprawde znaja na swojej robocie !!! a prezes twierdzi ze na ich miejsce jest 20 osob za brama to ciekawi co wtedy by sie dzialo ??? lepiej zatrudnic nowych dyrektorow i planistow i dac im po 5000zl niz docenic robalow!!! ZENADA

stary nowy pracownik

sam widze stoisz za ta firma obronnym murem...moze powiesz wszystkim czym sie zajmujesz w polifolii to nie bedzie zludzen!Piszac ze krajowa w gore a wyplaty bez zmian chyba mozna sie domoslic o co chodzi prawda...a mianowicie o to ze nie widac tej wyzszej krajowej po kazdym nowym roku bo firma robi wszystko zeby wynagrodzenie bylo na stalym poziomie.Wiadomo ze jak ktos ma na umowie 1900zl to niech sie nie spodziewa ze mu co roku podniesie pan prezes wynagrodzenie chyba logiczne to jest!

nowy stary pracownik

sam co z tego ze masz skladki i ubezpieczenie,w kazdej firmie to masz...jestesmy tam traktowani jak muly robocze!Wszyscy maja pracowanikow gdzies,spojrzcie na statystyki,polacy w uni sa jednymi z najwydajnieszych pracownikow a wynagrodzenie najnizsze.Co roku krajowa w gore idzie a nasze wyplaty w dol,zawsze znajda sposob zeby nam z czegos obciac,premie coraz nizsze itd.Doslownie na wszystkim z nas zdzieraja.Nowa hala stoi ale wyplaty bez zmian...

gościówa :)

cytat "a lepszych ofert pracy w naszym rejonie ciezko znalezc niestety" chyba sam sobie zaprzeczasz tymi żalami :) takie są realia nie tylko na Polifolii

nowy stary pracownik

ludzie ja pierdziele ja pracuje na folii a moje smieszne zarobki za moja ciezka prace to 1450zl co miecha i co drugi miesiac niby wieksza wyplata-ok 1660zl. JPD to ma byc wynagrodzenie pracownika? To jest zenada i pogarda co tam sie dzieje. Prezes powinien wiecej uwagi poswiecic na to co sie komu nalezy bo jak dotad ma to gleboko w (usunięte przez administratora) Taka prawda panie Generale. Moge wam dam pokazac moje kwitki z wyplat to byscie sie za leb zlapali jak mnie tam doceniaja a wiem ile jestem wart i jakim jestem pracownikiem na codzien. Druga sprawa-brygadzisci?! Sa lepsi i gorsi,niestety moj brygadzista dba tylko o (usunięte przez administratora) swoja i swoich 2-3 kolegow a reszte ma w (usunięte przez administratora) bo i tak mu placa za nic kazdy o tym wie tzn popijajac zdawanie raportow dyrektorowi produkcji! Ludzie niestety musza tam tyrac bo maja rodziny na utrzymaniu a lepszych ofert pracy w naszym rejonie ciezko znalezc niestety.

olga

To przecierz jak pani nie pasuje praca w polifolii to można sie zwolnić,i nie musi pani narzekać że za mało się zarabia,albo że panie z kontroli interesują się pani życiem .

tak ale za 2 miesiace a co do ludzi to panie z kontroli dokladnie przesledza twoj zyciorys bo tylko to potrafia i naprawde wielka szkoda ze nie widza co same reprezentuja i co porabiaja ich mezowie i dzieci

Nowy stary pracownik

Moja ocena Polifolii...hmm firma nie taka zla ale jesli chodzi o place to ci ktorzy zapie...wiecej niz inni i zasluguja na cos wiecej niz tylko 1450zl co miecha nie sa poprostu doceniani.Wieczne poganianie,szybko szybko bo sraki dostane nic dobrego nie wnosi niestety taka prawda.Robie na zmianie gdzie ogolnie daje rade dogadac sie ze wszystkimi jak trzeba.Ale sa tez wyjatki gdzie kiedy trzeba pomoc niektorzy zamiast to robic wola lezec do gory chujem i kitrac sie po katach zeby dupska nie nadwyrezyc...Nie raz zapieprzalem sam to co nakazane jest robic we dwoch i pare osob o tym dobrze wie(i wcale przez to nie placze bo poradzic to sobie umie ze wszystkim jak trzeba) Ale jak wiem ze kolezka ma na odcinku 2400zl za to ze wali w chuja i udaje wielkiego bosa to mi sie cisnienie podnosi!Za marny hajs tam robie tak szczerze ale jak narazie nie mam wyjscia bo trzeba z czegos zyc.Pracownik powinien dostawac podwyzke raz na rok i bylo by ok a na tej firmie podwyzki wynikaja ze sredniej krajowej...Śmiech na sali zeby tak pracownikow wykorzystywac. Strach isc po podwyzke bo zamiast hajsu dostaniecie wypowiedzenie w ciagu jednego dnia...Narazie tyle mam do napisania o tej firmie.Czas pokaze czy wyciagna wnioski

miki !!!

Witam,ja firmę rzuciłem bo nie pasował mi niby dyrektor produkcji udawał że na wszystkim się zna gdybym wiedział że mi tak (usunięte przez administratora) u [usunięte przez administratora] obrobi to nie raz by zabulił za produkcję tzn za materiały z jakich nam kazał produkcję robić nie raz robilismy korekty bo kto z takim doswiadczeniem robi folie PS i PP razem,ogólnie było z finansami dobrze dopóki nie ruszył dział termoforowania wypłaty były dobre jak na Poniatową chociaż 1350 ale 1800zł było ,później najnisza krajowa 1500 a zarobki wahały się 1300-1700zł-z nadgodzinami swięta w pracy itd. U mnie w brygadzie mniej więcej dogadywalismy się kto i kiedy na urlopy idzie nie było problemu,nie wiem jak teraz.Co do płatnosci za prace, firma wypłacalna 10-ty i wypłata na koncie.

miki !!!

hahaha witam wszystkich znajomych w szczególności produkcja i magazyn i termoformowanie,czytam i stwierdzam że nic się nie zmieniło w tej firmie rozmawiałem z niektórymi chłopakami i bez zmian co niektórzy dalej aby o swoje dupsko dbają,ja tam przepracowałem 11lat było (usunięte przez administratora) bardzo fajnie w szczególności z moją zmianą B takich ludzi się nie zapomina pomocni i przede wszystkim zgrana zmiana, firma jak firma nigdzie nie ma rarytasów nie powiem Sobstyl kiedy trzeba był i jest człowiekiem ale i też musi być szefem,gorzej jest z tymi jego dyrektorami produkcji (pod dyrektorami-hihi). ALE było minęło POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW Z POLIFOLII godnych-wysokich płac i premii Wam życzę!!! miki

Polak

Witam Mam pytanie do pracowników, dlaczego firma mająca więcej niż 200 zatrudnionych osób nie ma własnych Związków Zawodowych? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Polifolia - Poniatowa

• Jak się pracuje w Polifolia?

Zobacz opinie na temat firmy Polifolia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polifolia?

Polifolia