Opinie o Hotel Gromada - OST Gromada w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Gromada - OST Gromada. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotel Gromada - OST Gromada o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Gromada - OST Gromada w Warszawa

Najlepszy przykład, że kelner to nie zawód, tylko charakter...

nick

W woli przypomnienia to 5 jest już w piątek .Niech zarząd pamięta o wynagrodzeniach bo w końcu miarka się przebierze i PIP się dobierze.

julia

Dziadek też... jeden, drugi i trzeci!

romeo

Babcia do domu!!! mamy cię wszyscy dosyć

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
nick2

Ciekawe kogo teraz przeznaczono do zwolnienia aby zrobic miejsce?

a o kogo chodzi?

mateuszek cycuszek

a co słychać u największego lizuska z Cichej? zmienił image, niech nie dziaduje i doprowadzić się w końcu do porządku i zaprzyjaźni z mydłem, wodą, dezodorantem i rozstanie się z przymałymi obcisłymi ubraniami, pamiętającymi czasy gimnazjum. praca zobowiązuje, stanowisko i przebywanie wśród ludzi również, dobre maniery to podstawa a więc również przychodzenie wciąż na kacu jest niedopuszczalne nie wspominając już o rozpuszczaniu wstrętnych i nieprawdziwych plotek. ten człowiek to instytucja podobna do [usunięte przez moderatora], może smiało założyć podobny serwis np [usunięte przez moderatora] buhahahaaa a najlepiej [usunięte przez moderatora]

realista

a powiedzcie co słychać u plastików z Cichej? może jakaś nowa operacja plastyczna albo botox?

realista

Ludzie co wy się tak stresujecie, przecież od dawien dawna wszem i wobec wiadomo, że Gromada zatrudnia rodzinke i znajomych, wskażcie osoby które są z "ulicy" no proszę.... fakt ten wiadomy był od samego początku więc po co te nerwy

henio

oj [usunięte przez moderatora] a ty niby taka bezinteresowna i najlepsza z najlepszych specjalistów a sama kręcisz swój mały rodzinny biznesik. nepotyzmu c.d. wstyd mi za tych ludzi

zadowolony

Nie przesadzajmy z tym placzem. Ja nie narzekam i nie tesknie

kogos

Szopki ciąg dalszy. Specjalista Nr 1 w Gromadzie, p. Kierownik Dyrektor... [usunięte przez moderatora] wprowadza w życie swoje plany... degradacja pracowników, przesunięcie do innego działu, zwolnienia kolejnych \\\"niewygodnych\\\" osób. Oczywiście wszystko z tłumaczeniem: to nie moja decyzja, to nie ja... Oprócz tego specjalista Nr 1 sam gubi się w procedurach, które niegdyś sam wprowadził, wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A poza tym oczywiście ze wszystkimi żyje w zgodzie i jest \\\"milutki jak kaczuszka\\\" a jak tylko się odwrócisz to tak Ci (usunięte przez administratora) obrobi, że w pięty idzie. Fałszywiec numer jeden. Są jednak w Gromadzie osoby, które również wprowadzają swoje plany i przy okazji osoby... Chodzi nie tylko o znajome i niegdyś współpracujące osoby, mowa o rodzinie jak syn Pani [usunięte przez moderatora] Teraz już na każdym kroku wszyscy musimy uważać na to z kim i o czym rozmawiamy, żeby nie mogło to zostać wykorzystane przeciw nam...;D Teraz już nawet jawni przeciwnicy byłego Dyrektora płaczą i narzekają na to co nowe... Czy warto było rozpuszczać plotki i pomówienia? Czy warto było słuchać innych i trzymać ich strony, że teraz wreszcie przyjdzie lepsze?

adam

pan jesteś erotoman. I członek i duży i ptaszki (a może ptak?) dodaj pan jeszcze termos śniadaniowy.

członek

Ciekawe co tam u Prezesa [usunięte przez moderatora].ptaszki mi doniosły,że chyba ma bardzo duży problem.

Bogdan

jakoś nigdy się nie chwalił swoim doświadczeniem zawodowym oraz osiagnieciami w tej dziedzinie, dlaczego? nie wiemy rónież jakie ma wykształcenie i przygotowanie do pracy na kierowniczym stanowisku oraz zarządzaniu kadrą

cinek

A Pan [usunięte przez moderatora] - jakie są jakiego sukcesy zawodowe sprzed Gromady (tylko gromada ?), doświadczenie i przygotowanie do zarzadzania ludzmi, firma? bardzo proszę o informacje, jako członek spółdzielni interesuje się osobami wystęującymi w KRS firmy

andrzej

znowu nie ma wyplat [usunięte przez moderatora]

numer100

p Kierownik Techniczny 'Specjalista, p [usunięte przez moderatora] z pensją dyrektora zna się na wszystkim i na niczym

cha cha cha

Pani Specjalistka z Domu Chłopa!!1śmiech na sali!!!!!!!no i awans Pana [usunięte przez moderatora] - na Kierownika Technicznego Domu Chłopa:)Oj [usunięte przez moderatora], chyba musiałeś Panom podpaść:)ciekawe czym:)

cha cha cha

ktoś tu wyraźnie chce odwrócić uwagę od śliskich tematów może jakiś ślizgacz? a kelnerom nie obniża pensji bo nie ma z czego mój drogi i wszyscy o tym wiedzą

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Gromada - OST Gromada - Warszawa

• Jak się pracuje w Hotel Gromada - OST Gromada?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Gromada - OST Gromada tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Gromada - OST Gromada?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Gromada - OST Gromada?

Kandydaci do pracy w Hotel Gromada - OST Gromada napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Gromada - OST Gromada