Opinie o Husqvarna Poland Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Husqvarna Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Husqvarna Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Husqvarna Poland Sp. z o.o. w Mielec

toom

za te pieniądze niech sami sobie robiom

Figo

Co do pracy to spoko. Mało skomplikowana. Po tygodniu już wszystko się ogarnie. Brygadzisci pomocni. Co do placy to slabiutko. 1500zł na reke. Praca dla mlodych po szkole na sezon czy dwa by nabrali doświadczenia. Na dłuższą mete lepiej poszukać czegoś innego...

Janiczek

Pracowałem 4 tyg, zostałem zwolniony bo jak wiadomo praca tymczasowa od pażdziernika do maja. Atmosfera dobra, brygadzisci wyrozumiali i pomocni, wytłumaczą spokojnie, nie krzyczą nie złoszczą się. Wynagrodzenie moim zdaniem troche za niskie na pracę którą wykonujemy, najniższa stawka 13zl/h brutto, nie jest lekko, ale to jak wszędzie, taśma cały czas do przodu a tu co 2 minuty nowa kosiarka, odpocząć można dosłownie na 20 sekund. I tak cały dzień, 216 razy to samo, tu wkręć tam dopasuj... dla tych co nie mają innego wyjścia, innej pracy - polecam, zawsze to 1500zł na miesiąc wpadnie.

ddr

Czytając niektóre komentarze ...Błędy ortograficzne na potęgę. A co do firmy...Też spędziłem tam trochę czasu i przyznam Wam rację, lekko nie jest. Taka specyfika pracy - linia produkcyjna. Owszem Szwedzi tak nie zapierniczają, ale po to przeniesiono produkcję do Mielca żeby na tym zarobić. Zarobki, owszem niskie ale robisz 8 godz. od pn do piątku i tyle. Sobota raz na parę miesięcy. Zmowy nie ma tylko taki jest rynek pracy w Polsce , lekko patologiczny. Dopóki będą osoby do pracy na lini produkcyjnej zarobki nie wzrosną. Do przełożonych nie mam większych zastrzeżeń, starali się raczej być uprzejmi. A najwięcej narzekają Ci którym robota się w rękach nie pali. Tacy maruderzy popracują miesiąc i uciekają gdzie indziej zwiedzając co chwilę inną firmę na strefie. Życzę wszystkim cierpliwości i powodzenia.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Husqvarna Poland Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec
ljhhhhhhh

Dziadostwo nie polecam wyzysk jak w chinach

obiektywny

A zarobki to nawet w porywach 1700 zł, nic tylko tyrać za taką super kasę hehehe

Ta firma to wyzysk dajom umowę co 2 tygodnie i 1500 zł na miesiąc jak by się dało to za banana by kazali robić .Szwecja się śmieje bo za darmo im zrobiom głupie polaczki

pracownik-obserwator

Nie polecam najgorszemu wrogowi. Husqvarna (usunięte przez administratora) Wyzysk i upodlenie pracownika . Prostactwo przełożonych. Tyle w temacie.

HUSQVARNA

tak som szukaja parobków za pare groszy

Praca

Jak tam na husqvarnie som przyjecia

uwolniony

Pracowałem tam parę dobrych lat, na całe szczęście zwolniłem się i teraz z perspektywy czasu stwierdzam, że była to najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć, gdyż zmarnowałem tam czas, nerwy i zdrowie. Pieniądze, jak i podejście do ludzi pozostawia wiele do życzenia - totalny brak szacunku do pracownika - mam bardzo przykre wspomnienia w tym temacie... Osobiście polecam omijać tą firmę szerokim łukiem, jest wiele ciekawszych ofert pracy za dużo lepsze pieniądze. Pozdrawiam

fggggf

kontroler jakości to kapuś wszystko najlepiej wiedzące.

Konrad

Płacą grosze, przez agencje się robi. Pracuje tam jako spawacz przez agencje 12zł NETTO, kończę umowę i spadam. Złodzieje, żeby c**j strzelił tego kto tym kieruje. NIEpozdrawiam śmiecie i tyle

Marcin Szczecin

A dział sprzedaży np.kierownicy regionalni którzy odwiedzają dealerów jakie maja dla porównania ?

Polityka

Panowie i Panie nie nastawiajcie się na pieniądze po tych firmach bo to zmowa na tej strefie jak by ta fabryka była Warszawie to byś zarabiał 4 tys na miesiąc ale juź nie długo zacznom płacić bo NIKt juź nie chce za 1300zł robić

Młodym ludziom nie polecam tej firmy nie szanujom ludzi przyjmujom przez agencję kutra oszukuje ludzi przy wpłatach jeszcze robiom po 220 kosiarek na zmianę tempo szybkie do porównania chiński wyzysk w polskim wydaniu

marita

Nie polecam, porównanie do Chin obraża Chińczyków, na tym zakładzie na produkcji tempo jest spore, masz kilkanaście sekund na wykonanie czynności, których jest kilka przy każdej kosiarce, a kosiarek na zmianę robi sie ponad 200 sztuk. Słabo płacą i mają tendencje do kombinacji przy wypłacaniu nadgodzin, o których pracownik dowiaduje się z dnia na dzień.

fgtrf

Z moich obserwacji to patrzą tylko jak wyruchać pracownika o kilka złotych to jest śmieszne bo kosiarki kosztują tysiące a są składane po taniości. Byleby pracownik stracił na chodzeniu do pracy. Śmieszne, uczciwość jest dla nich warta kilka złotych.

PRACOWNIK

TO WYROBNIA JAK W CHINACH

HUSQVARNA

TAKIE PIEKNE LOTNISKO BYLO TO WYBUDOWALI TAKIE SZWEDZKIE (usunięte przez administratora) CO ZA PARE GROSZY KAZOM CI ROBIC

Zostaw merytoryczną opinię o Husqvarna Poland Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Husqvarna Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Husqvarna Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Husqvarna Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Husqvarna Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Husqvarna Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Husqvarna Poland Sp. z o.o.