Opinie o Husqvarna Poland Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Husqvarna Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Husqvarna Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Husqvarna Poland Sp. z o.o. w Mielec

Czy Husqvarna ma jakiś postój w okresie świątecznym czy zakład normalnie pracuje?

@Hehe

Sporo tu przerywników w Twojej wypowiedzi. Dobrze rozumiem, że początkujący spawacze nie mogą napić się kawy? Czy chodzi bardziej o zrobienie sobie przerwy?

Ana

Czy ktoś z Mielca dojeżdża autobusem do Husqvarny?? Znalazłam tylko jedno połączenie i tylko na 1 zmianę.....

@Pracujący

Nic takiego nie słyszałem, tylko że to umowa agencyjna i praca na sezon

Zobaczymy, czy ktoś odpowie? Przy okazji może wyjaśni, czy cokolwiek z prawdy jest w słowach, które tu kilka miesięcy temu padły, że nie ważne, czy spawasz 20 lat czy 2 miesiące po kursie, dostajesz jedną pajdę i jazda :D Tak napisano. To ta pajda, to jaka na ten moment stawka by była? I jak z narzędziami do pracy, rękawicami oraz pomieszczeniami socjalnymi? Jest gdzie kawę w spokoju wypić?

Hehe

No kawy się napijesz, tej lury z automatu na przerwie jedynie, bo nawet na (usunięte przez administratora) z kawą nie pójdziesz bo nie wolno :D Jeśli jesteś spawaczem, lub dopiero zaczynasz w tym zawodzie to nawet nie bierz pod uwagę tego (usunięte przez administratora)

Hehe Nowy wpis
@Hehe

A zapomniałem, "pajda" może im teraz od nowego roku rzucili jakieś ochłapy bo minimalna wzrosła, tak czy inaczej poniżej 4000 no i (usunięte przez administratora) gratis

Hhih Nowy wpis

Jeździ może ktoś z samochodem do Husqvarny z Malinia ?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Husqvarna Poland Sp. z o.o.?

Ana

@Ana

Orientujesz się czy firma poszłaby na rękę i można pracować na jedną zmianę? Tym bardziej, że nie ma innego dojazdu. Tak w ogóle ile jest tu zmian i jak to godzinowo wygląda? Nocki też się zdarzają? Bo jeśli płacą więcej za zmiany nocne to ja jestem chętny.

Ludzie praca na 2 zmiany , byłem na rozmowie w agencji pracy najniższa krajowa+jakąś premia max250 oczywiście brutto za brak absencji.Za 3200 robotów szukają cytując panią z agencji pracy tempo pracy dość żywe

Pracujący
@Adam

I nie słyszałeś o opcji, żeby przyjmowali pracowników bezpośrednio? Ta Pani z agencji mówiła po jakim czasie przejść można bezpośrednio pod firmę i czy to oznacza też większe pieniądze?

@Pracujący

Nic takiego nie słyszałem, tylko że to umowa agencyjna i praca na sezon

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Husqvarna Poland Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec

A jak z pracą w biurze? Jak zarobki? Są jakieś premie? Dużo nadgodzin?

@Zainteresowany

O, ciekawe, że ktoś o to pyta, bo ja też jestem zainteresowana pracą biurową właśnie w firmie. Wiem, że praca biurowa to dość szeroka strefa, mnie tu interesuje praca office manager ewentualnie jakiś dział zakupów. Czy tu rekrutują obecnie lub jak wyśle cv bez ogłoszenia, to odezwą sie dość szybko z jakąś propozycją?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Husqvarna Poland Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Kk

Nieee

@Kk

A to dobrze, bo ja nic w tym języku nie umiem. Za to po polsku jakoś sobie radzę od 7 roku życia mniej więcej. A co jeszcze warto umieć, oprócz języka polskiego? I ile bym minimum tu zarobił na jakimś najprostszym stanowisku?

he he

cieszę się że nie poszłam do pracy do nich

Ryszard
@he he

Co, nie spodobały Ci się warunki pracy? Napisz proszę, o co Cię pytywali podczas rekrutacji i jakie pieniądze oferują?

Praca
@Ryszard

O nic nie pytają, dawniej były testy manualne, teraz biorą jak leci - sztuka jest sztuka :D

Czy Husqvarna Poland Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Masakra

(usunięte przez administratora) Ty patrz żebyś zarobił tyle żebyś sobie tą kartę kupił kiedy będziesz miał ochotę, a nie robić za pół darmo, ale ważne że Multisport jest :D Przez takich ludzi jest jak jest, (usunięte przez administratora) się leje, a wypłaty od 10 do 10 braknie, ale przynajmniej pójdę se na basen :D

Hmhm

(usunięte przez administratora) jak każdy inny, rób nie marudź, chodź jak (usunięte przez administratora), byle byś za późno o minutę z przerwy nie wyszedł, bo przecież majstry itd jeszcze odpoczywają i obserwują. Tania siła robocza dla globalnej firmy. Za granicą zarabiają, a tutaj to nie wiem czy nawet spawacze zarobią chociaż 1/4 tego co zarabiają w zakładach w innych lokalizacjach. O reszcie stanowisk nie wspomnę.

Katarzyna
@Hmhm

To na jakie zarobki może liczyć spawacz tutaj? Masz orientację czy w innych polskich firmach dają więcej? Co się dzieje jak pracownik spóźni się z przyjściem z przerwy, są jakieś upomnienia ?

Tururur
@Hmhm

No to już Ci mówię że nie zarobimy :D Robota jak robota, ale kasę od nich wydrzeć to jest niewykonalne. Nie ważne czy spawasz 20 lat czy 2 miesiące po kursie, dostajesz jedna pajdę i jazda :D

Nie nigdy wiecej

Nigdy więcej odradzam tam pracę. Płacą marnie. Nadgodziny trzeba brać by coś zarobić ale dostaniesz za nie dzień wolny. Jak nie chcesz zostawać to głupie aluzje. Skoro nie zarobiłem w 8h jak pan w urzędzie mówił że 5000 to trzeba z 250 godzin miesięcznie nie normalnie to jak byś 2 etaty robił by zarobić to co a jednym. Już nie mowa o pracy na linię to dopiero pomyłka odradzam. Szybko z tamtad uciekłem niech se (usunięte przez administratora) tam robią.

Maja

To dostałeś skierowanie z urzędu pracy? Jakie są warunki? I jeśli możesz to daj znać o co dokładnie chodziło że nie chciałeś przyjąć tej oferty

@Maja

akutualnie tam prcuje, cóz, obiecywali 30 na reke 5000 miesiecznie a po tygodniu pracy ten sam koles co w urzedzie opowiadał bajki o zarbokah dzis mów: nadgodziny sa nieobowiazke... , po pytaniu kolezanki obok to czemu mamy na nie przychodzis? typ odpowiada: bo myslałem ze chcecie zrobic... Ta sama kolezanka pyta to ile sa płatne nadgodziny... Koles mowi ze nadgodziny sa odkładane na konto pracownika sie kumuluja mozna za nie wziasc dzien wolny. nadgodziny sie zamieniaja na liczbe godzin zalezna od dnia ile godzin powinno sie pracowowac w tym dniu. to daje -8h nadgodzin + 160godzin ktore powinnismy rzepracowac w miesiacu - 8 = 152h na koniec miesiaca. sami to sobie obliczcie bo taki wykres narysował na tablicy. mozna jes tez zostawic i sa wyłacane na koniec roku.... . To ta sama kolezanka mowi ze niechcemy nadgodzin robic... Ten sam typ odpowiada to sa obowiazkowe i musicie. Zarobki niskie 8h zmiany płacone sa za 6 a 2 sa nalicznae według licznika normy. Odrazam wyzykm, liderki nie uprzejme, nie chcialy puscic do toalety 3 osoby w ciagu 2 dni, jedyne ktorym sie chciał w tym czasie i tylko w tedy. Codziennie mowia co innego ja pracuje tam dopiero tydzien ale juz mi sie odechciało...

Dokładnie wszystko się zgadza co piszesz, też pan w urzędzie obiecywał do 5000 tys na rękę , tyle żeby zarobić trzeba przepracować 250 godzin / miesiąc, nadgodziny są wypłacane jako normalna godzina.

Teresa
@Anonim

To jak często te nadgodziny się zdarzają? Ile ich średnio wypada w skali miesiąca? A może ktoś powie jak potem wygląda odebranie dnia wolnego za nadgodziny- jest z tym problem czy raczej spokojnie dają odebrać dzień?

bbbb

nie ma chętnych jak z urzędu pracy wciskają skierowania i traktują ja roboli

Sylwia

Aktualnie nie ma żadnych nowych ofert pracy ;czy to oznacza ze w firmie nie ma ogólnie rotacji i nowe stanowiska są dopiero gdy ktoś odejdzie z firmy ?

Majka
@Sylwia

Pracownicy produkcyjni rekrutowani są na bieżąco z pracowników tymczasowych, natomiast od czasu do czasu są rekrutacje na stanowiska specjalistyczne wymagające dodatkowych umiejętności, wtedy ogłoszenia lądują na stronach z ofertami pracy.

@Majka

Jeśli na bieżąco to dobrze rozumiem, że jest bardzo duża rotacja na produkcji? Dlaczego?

OMG
@Marzena

Niestety źle rozumiesz. Na bieżąco, to znaczy że uzupełnia się braki w momencie ich powstawania, czyli hipotetycznie, może się zdarzyć że jedna osoba się zwolni nw okresie jednego roku, ale będzie od razu (na bieżąco) uzupełniona. Mam nadzieję że pomogłam.

@OMG

Aa ok czyli zbyt pesymistycznie podeszłam. To wszyscy produkcyjni są tymczasowi?

OMG
@Marzena

Pracownicy produkcyjni są zatrudnieni na umowach stałych i na umowach "tymczasowych". W przypadku zwolnienia się kogokolwiek z tych grup, zatrudnia się osoby do uzupełnienia stanu.

@OMG

Ok a tak z ciekawości, bo teraz się nad tym tak zastanawiam... Czy oni spełniają tożsame funkcje w firmie? Bo skoro jest podział ale stale uzupełniany, żeby był ten sam poziom to do czego ma służyć to zróżnicowanie?

@Sylwia

Oferty pracy są ale tylko przez pośredników na śmieciowe umowy.

Joanna

Znaczy na jakie, zlecenie albo dzieło jakieś? I ciekawa jestem, gdzie można je przejrzeć, skoro piszesz, że przez samą firmę nic tam nie ma. Domyślam się, że o agencje pracy chodzi, tak?

ha ha

dali mi z urzędu skierowanie ale nie przyszłam do praca i jest super ha ha

Katarzyna
@ha ha

A byłaś chociaż na rozmowie, czy zrezygnowałaś od razu? Z jakiego powodu?

he he

z urzędu dali mi skierowanie podpisałam umowe i nie przyszłam do pracy bo ta praca nie jest tego warta he he he i czuje się super z tym he he

sddsc

skoczki kablują prze 8 godzin obsewacja za ciężko zwalniają się

maki

typowa firma gdzie traktują ciebie gorszego sortu jest badzo ciężko skoczki kablują i podlizują się kierownik przez cały czas patrzy na każdy ruch i zwalnia o to że jest się czlowiekiem halo o coś co jest nic zapraszam husqwarne do zmian panie kierowniku dla pana wieczność taka jak pan traktuje ludzi może gazete poczytać jak nie ma co do roboty a nie tak patrzyć zwalniają się jest za ciężko chodzi o to aby ludzi gnoić takie ma nastawienie firma

Natalia ????

Czy można już CV składać i gdzie? Czy huskwarna posiada zakwaterowanie dla pracowników?

Buuu
@Natalia ????

podejdź do agencji Trenkwalder

hm

panie kerowniku lata lecą a wieczność czeka czy taka jak traktujesz pracowników może lepiej się czymś zająć a nie obserwując kogoś każdy ruch przez 8 godz czy to ludzi czy (usunięte przez administratora) Dalej ten kabel skoczek pracuje

@hm

To na końcu to pytanie czy stwierdzenie? ;p

Valar M

Witam .Na czym polega praca,przy montowaniu baterii do kosiarki?To stanowisko jest ciężkie?Szybko zapierdziela lina?Bo jest oferta przez agencję.Podobno nowa linia.

@Valar M

Nie polecam, linia zapierdziela za szybko a kierownik to hmm żeby nie używać przekleństw, to nic mi do głowy pozytywnego nie przychodzi. Lepsze łańcuchy albo trymery

xyz
@Darkfin

@Darkfin chyba cos Ci sie pomyliło. Tu chodzi o nowa linie baterii a nie o stanowisko na riderze. Jesli chodzi o nowa linie to polecam. Przyjemna robota. Fajni przelozeni, tacy noramlni z ludzkim podejsciem do pracy. Baterie i łancuchy to chyba najlepsze obszary na teej firmie. Praca lekka i przyejmna. Od trymerow uciekaj z daleka i tak samo jak beda proponowac linię RIDER.

@xyz

Aha, na bateriach nie byłem więc nie wiem ale na łańcuchach tak i tam jest naprawdę spoko. Stanowisko pakowania na CD też jest ok, a co do trymerów byłem u lidera BL i nie narzekałem, chyba że ci nie chodzi o pracę tylko o atmosferę. Ridera nikomu nie polecę chyba że ma doświadczenie w zakładzie samochodowym.

Bo jest ok

Valar M
@xyz

Przepraszam że dawno tu nie zaglądałem.Czy możesz opisać to stanowisko pracy?Czy to jest linia i masz jakiś czas żeby tą baterie zamontować.Bo kolejna kosiarka czeka.Obecnie mam pracę ale chce ją zmienić.I trzy miesiące temu też była ta oferta pracy.Czy na tym stanowisku jest duża rotacja pracowników.Proszę o konkrety.Bo poprzedni pana wpis był pozytywny odnośnie tego stanowiska.Pozdrawiam.

Paulina
@xyz

A co takiego dzieje sie przy tych trymerach konkretnie, że lepiej uciekać? wyżej ktoś polecał, ciekawi mnie ta rozbieżność :)

Zostaw merytoryczną opinię o Husqvarna Poland Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Husqvarna Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Husqvarna Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Husqvarna Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Husqvarna Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Husqvarna Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Husqvarna Poland Sp. z o.o.