Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.

Mielec

Opinie o Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.

Gość

Są przyjecia do firmy i dość dobra stawka.Praca na 3 zmiany.Może ktoś się podzielić opinia jak tam wygląda praca na produkcji przy maszynach? Pozdrawiam ;)

bartek
użytkownik zarejestrowany

coś dziwnego z tymi zakładami.. Sądziłem, że na takim forum to opinie jedna przez drugą będą wpadały. A okazuje się, że choć Zakłady są duże, to nikt nie jest nimi specjalnie zainteresowany. Bardzo mnie to dziwi.

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw opinię o Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A. - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.