Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.

Mielec

Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.

Opinie o Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Hanna

@Henry, w sieci znalazłam jedną aktualnie prowadzoną rekrutację w Zakłady Farmaceutyczne COLFARM. Poszukiwany jest przedstawiciel apteczny. Pracodawca m.in. zapewnia umowę o pracę a także możliwość rozwoju zawodowego. Czy jest to stanowisko mieszczące się w obrębie Twoich zainteresowań i oczekiwań?

Henry

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Jestem.na.nie

Nie polecam...!

Hanna

@POLECAM Informację na temat inwestycji w budowe dodatkowego piętra/piwnicy skąd tak właściwie posiadasz? Została ona przekazana przez osoby wyżej postawione w firmie COLFARM czy może po prostu są to luźne spekulacje pracowników? Będę Ci wdzięczna za odpowiedź na to pytanie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

POLECAM
@Administrator 07.05.2018 09:13

Chyba najlepsza firma w Mielcu a byłem w prawie każdej, nie wiem jak porównać zarobki na przestrzeni kilku lat ale raczej nie ma wyzysku, ludzie ok Tylko zakład mały, trochę jak by brak miejsca ale mają mocno inwestować i budować piętro czy piwnicę bo działki nie ma za dużo???? Ale generalnie ludzie zaczynają jeździć też do innych miast bo w Mielcu jest słabo

Natalia

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Czy rekrutacja jest trudna?

Janek

Dzień dobry, Czy podzieli się ktoś opinią o pracy na magazynie? Czy poszukują ludzi na magazyn w ogóle w chili obecnej?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Gość

Są przyjecia do firmy i dość dobra stawka.Praca na 3 zmiany.Może ktoś się podzielić opinia jak tam wygląda praca na produkcji przy maszynach? Pozdrawiam ;)

bartek

coś dziwnego z tymi zakładami.. Sądziłem, że na takim forum to opinie jedna przez drugą będą wpadały. A okazuje się, że choć Zakłady są duże, to nikt nie jest nimi specjalnie zainteresowany. Bardzo mnie to dziwi.

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw opinię o Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A. - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.