Eko Gospodarstwo Ogrodnicze Tadeusz Bogdan

Mielec

Opinie o Eko Gospodarstwo Ogrodnicze Tadeusz Bogdan

pralka1641

Za to bardzo miła pani sprzedawczyni przy pomidorach. Zawsze uśmiechnięta, uprzejma i chętnie doradza klientom :)

Kandydatka

Bylam na rozmowie, dwie dziewczyny przy jednym biurku, na szefa czekalam pół godziny, nawet przepraszam nie uslyszalam, nie mówiac o formie rozmowy rekrutacyjnej, gdzie zachwalał interes, a żadnych konkretów nie podał odnośnie pracy. Od wejscia czuje się gęstą atmosfere. Czytając powyższe opinie, wnioskuję że firma krzak.

Ggg

Tu jest okropnie nawet jako praca na wakacje. Wyzwiska, syf, chamstwo, wyzyskiwanie pracownika i marne zarobki.

Paweł

Brawo Radziu, brawo Stasia, brawa także dla ksiegowej!

Krz-ce

Niestety nawet wschodni sasiedzi nie chca tu pracowac. Dobrych swoich pracownikow zwolnil, a Ukraina sie sama zwalnia. W tej firmie mozna liczyc jedynie na wolna niedziele, ale trzeba ja sobie odpracowac w tygodniu. Nadal nic sie nie zmienilo na lepsze, pomimo odejscia jego falszywego doradcy. Szef jest jeszcze bardziej chamski i arogancji. Wszystkie "magiczne slowa" sa mu obce, za to polska lacine ma opanowana do perfekcji. Z organizacja pracy radzimy sobie sami.

register

Wszystko prawda! Tylko, że teraz te opinie bardziej przydadzą się naszym wschodnim sąsiadom. Szef R. z dnia na dzień pozbawia pracy Polaków, by na ich miejsce zatrudnić Ukrainę - za wcale nie mniejszą stawkę. A przy tym jeszcze zapewnia im darmowe mieszkanie(wraz z mediami) na terenie zakładu. Wszystko dla zagranicznych "gości", a Rodaków można gnoić na każdym kroku.

romi

NIE polecam tej firmy,NIeudolnosc syna wlasciciela w zarzadzaniu,zle traktowanie pracownikow,chamstwo,wyzwiska na co dzien.Placa najnizsza krajowa.Przetrwali dzieki pracownikom z dlugim stazem pracy,ktorzy sami wiedza co maja robic.Bardzo zla atmosfera w pracy dzieki ze zostalem zwolniony bo teraz pracuje w takiej firmie gdzie sie szanuje pracownika.

Zostaw opinię o Eko Gospodarstwo Ogrodnicze Tadeusz Bogdan - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko Gospodarstwo Ogrodnicze Tadeusz Bogdan