Opinie o Eko Gospodarstwo Ogrodnicze Tadeusz Bogdan w Mielec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Eko Gospodarstwo Ogrodnicze Tadeusz Bogdan. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eko Gospodarstwo Ogrodnicze Tadeusz Bogdan o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Gospodarstwo Ogrodnicze Tadeusz Bogdan w Mielec

Anita Pakis

Witam, pojawiają się ogłoszenia o pracy zastanawiam się nad pracą - jakie są zarobki i kto rządzi? Szef czy prawa ręka szefa? Ogólnie jaka jest atmosfera w pracy?

asdf
@Sławomir

No pensje masz na godzine pracy zarówno w sezonie jak i poza pracuje się 8h dziennie więc to tylko od ilosci godzin w miesiacu zalezy ile wyjdzie na wyplate bo raz masz 152h/msc a raz masz np 178h do tego w sezonie czesto są soboty poza sezone sobót praktycznie nie ma także jesli masz umowe powiedzmy na cały rok to w zimie tez masz wyplate normalna natomiast w lecie mozesz zostawac na nadgodziny jesli dasz rade pracowac to i wyplata lepsza wiadomo na czym to polega ale nie ma platnych nadgodzin 50% więc sie nie oplaca zostawac

Hanna Nowy wpis

Hej :) widziałam ofertę na Pracownika do prac pielęgnacyjnych i zbiorów. Chciałabym moc przyjąć się tylko na wakacje, niestety nie mam 18 lat. Czy w ogóle uczniowie są przyjmowani do pracy dodatkowej? Jak wyglada wtedy umowa ?

Anita Pakis

Maria
@Anita Pakis

Anita, a gdzie są te ogłoszenia? Bo mnie znajduje gugl takie dla magazyniera z 2020 roku :/ No i pytasz się o tą rękę, jakbyś znała tych ludzi :) O co tu chodzi? Ja nie wiem, kim szef jest, ani nie wiem, czy ma jakąś prawą rękę. Zdradź coś :)

huehue
@Maria

Tutaj zawsze przyjmują bo dużo osób przychodzi i odchodzi zwłaszcza w sezonie więc raczej nie sugerował bym się ogłoszeniami bo to zalezy od księgowej czy jej się będzie chciało takowe wystawić (usunięte przez administratora) Jesli jesteś chętna się tutaj otyrać za najniższą krajową to warto podejść do biura firmy i spytać czy nie potrzebują jelenia do pracy:D

Zbigniew
@huehue

Czyli o pracy można się dowiedzieć tylko pocztą pantoflową albo bezpośredni u kadrowej. To robota sezonowa na zlecenie? Głównie w lecie? Tylko minimalna czy pracując wydajnie można wyciągnąć więcej? Praca bardzo ciężka?

asdf Nowy wpis
@Zbigniew

Jak dostaniesz Umowe to pracuje się cały rok to zależy od pracodawcy na ile ją dostaniesz.Praca jako tako zaczyna się w Marcu/Kwietniu a kończy w Pazdzierniku/Listopadzie (sezon) a w okresie Zimowym jest sprzątanie i przygotowywanie do posadzenia sadzonek itpitd. Co do zarpbków to naprawde zależy od pracodawcy ile zaproponuje na rozmowie ale cudów tam nie ma i praca jest fizyczna trzeba dużo dzwigać w upale

Sławomir Nowy wpis
@asdf

Ja akurat pracy fizycznej się nie boję ale zastanawiam się, jak rozwiązana jest kwestia tej przerwy pomiędzy sezonem. W sezonie zimowym wiadomo pewnie pracy jest mniej i bardziej porządkowe ale jak się to ma w kwestii otrzymywanego wynagrodzenia? W sezonie więcej a poza sezonem mniej, czy cały rok pensja równa?

asdf Nowy wpis
@Sławomir

Maja

Dzięki, że postanowiłeś powiadomić użytkowników o problemach występujących w pracy w tym gospodarstwie ogrodniczym. Napisałeś, że pracowałeś bez umowy i chciałabym w związku z tym poprosić, żebyś rozwinął. Czy chodzi o brak umowy o pracę czy brak umowy w ogóle?

Elena
@Maja

To prawda idziesz do pracy obiecują umowę a tak wogole to jej. Nie dostaniesz ludzie pracują jakby na czarno ciężka praca za marne grosze

Kazimierz
@Elena

Czyli nadal tak jest? Bo widziałem, że była już o tym mowa w 2021 … Ale napisałaś „jakby na czarno”, co masz dokładnie na myśli? Że jakaś umowa jednak jest, ale nie jest to UoP? Albo, że dostajesz ją dopiero po czasie? Wyjaśnij, bo już nic nie wiem, pokręcone to wszystko …

Czego nie rozumiesz
@Kazimierz

No na Czarno to znaczy na Czarno czyli bez papierów czego tutaj nie rozumieć po za tym szkoda na tą Firme czasu płacą tyle co muszą nawet jak się starasz to i tak cię nie docenią chyba że większą pracą do tego koszmarne warunki pracy dzwiganie kilku ton Pomidorów i Ogórków dziennie w okropnym skwarze chyba że na Magazynie to tam jest dużo chłodniej.Kto się tam zatrudnia to zaraz odchodzi bo nie daje rady pracować a ci co są tam dłużej niż chwila to już tak z przyzwyczajenie bo nic innego nie umieją robic i chcą dociągnąc do emerytury. Jedyny plus tej pracy to elastyczne Godzinny w sezonie czyli można robić od 4-5 rano (bo wtedy nie ma takiego skwaru w lecie ) do 12-13 oraz to że jest cąły czas 1 zmiana no w okresie kiedy tam pracowałem to Własciciel jednak dawał jako taki Social (Dodatkowe pieniądze na Świeta Wielkanocne,Bożo narodzeniowe oraz 1 listopada) co w większości firm jednak już kuleje.

Wojciech

Co masz na myśli pisząc że rządzą Ukraińcy? Mógłbyś napisać o co chodzi? Może są faworyzowani?

Nie ważne
@Wojciech

Miałem okazje tutaj pracować przez jakiś czas i tutaj Ukrainców prawie nie ma a jak są to przez lato na kilka miesięcy choć w tych czasach wojny to różnie może być. Tutaj rządzą starsi pracownicy na których trzeba niestety uważać i mieć oczy szeroko otwarte bo licho nie śpi :). Raczej nie każdy sobie tutaj poradzi to nie praca dla wszystkich bo tu fizycznie możesz tego nie odczuć ale psychicznie już tak. Większość mądrych już dawno z tąd odeszła albo została zwolniona a zostali ci którzy będą tutaj robić do emerytury albo co gorsza do usranej śmierci :)

Zbigniew
@Nie ważne

Czemu psychicznie? Nie można się dogadać ze starszymi pracownikami i są jakieś konflikty? A jak z zarobkami?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Eko Gospodarstwo Ogrodnicze Tadeusz Bogdan? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec

Witam, gdzie znajdę jakieś oferty pracy Eko Gospodarstwa Ogrodniczego pana Bogdana? Jestem ciekawa czy osoba bez doświadczenia może objąć jakieś stanowisko w firmie. Nie mogę znaleźć żadnych ofert :( Może Wy jakieś widzieliście lub byliście w ostatnim czasie na rozmowie rekrutacyjnej? Dajcie znać :)

ala12345

Czy potrzebna książeczka sanepidowska do pracy na magazynie i szklarni

albert

Radze omijać te firme jak najdalej!!!Pracodawca wiedział gdzie ją sobie ulokować i kogo zatrudnić;)Za granicą w żadnym kraju ta firma by nie miała prawa funkcjonować!Tylko w tym kraju są takie standardy ze to istnieje.

Rafał

Każdy zarabia tyle na ile warta jest jego praca i jak bardzo jest odpowiedzialna. Firma jest dobrym pracodawca więc trudno zrozumieć narzekanie.

Czarek

@Nowy pracownik Firma, która ma opinię bardzo dobrego pracodawcy nie mogłaby działać tak jak to opisujesz!

Jakie są dokładnie obowiązki ekspedientek? Czy sklep jest podzielony na działy ?

pralka1641

Za to bardzo miła pani sprzedawczyni przy pomidorach. Zawsze uśmiechnięta, uprzejma i chętnie doradza klientom :)

Kandydatka

Bylam na rozmowie, dwie dziewczyny przy jednym biurku, na szefa czekalam pół godziny, nawet przepraszam nie uslyszalam, nie mówiac o formie rozmowy rekrutacyjnej, gdzie zachwalał interes, a żadnych konkretów nie podał odnośnie pracy. Od wejscia czuje się gęstą atmosfere. Czytając powyższe opinie, (usunięte przez administratora)

Jajaa

Mam iść na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisku biurowe i powiem szczerze ze po opiniach raczej nie pójdę .Wiec jak lepiej omijać radzicie ?

Mała
@Jajaa

Radzę omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Gospodarstwo Ogrodnicze Tadeusz Bogdan - Mielec

• Jak się pracuje w Eko Gospodarstwo Ogrodnicze Tadeusz Bogdan?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Gospodarstwo Ogrodnicze Tadeusz Bogdan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Eko Gospodarstwo Ogrodnicze Tadeusz Bogdan
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.

Eko Gospodarstwo Ogrodnicze Tadeusz Bogdan