Opinie o Aqvarius Trading WLL w Doha

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aqvarius Trading WLL. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Aqvarius Trading WLL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aqvarius Trading WLL w Doha

Byłem

Jak chcesz to leć . Polecam ludziom młodym i ciekawych świata zobaczysz kawałek świata naprawdę warto . Jest miło i kraj arabski inna kultura .

Ok

Pracowałem w tej firmie jest jaka jest na każdą każdy maruda marudzi . Dla mnie spoko , chyba że coś się stało teraz . Szef płaci i tak jak się dogadalem Tak miałem .I niech niegadają Radomiaki na tym forum.

martinjonh@wp.pl

Hej Jestem zainteresowany Bliskim Wschodem i z chęcią pogadałbym z kimś, kto tam był jak wygląda praca i sytuacja w omawianej tu firmie. Już raz byłem na kontrakcie gdzie w sieci firmie się mocno dostało, ale na miejscu praca była OK, ludzie też, także chciałbym zadać konkretne pytania komuś, kto był widział wszystko na własne oczy i mógłby udzielić mi odpowiedzi jak tam w rzeczywistości jest. Coś, co komuś się nie podoba np. brudne mieszkania nie oznacza, że mnie zrazi, posprzątam, ale chodzi o samą firmę i pracę. 8ooo zł to fakt przy tej ilości godzin w dodatku na Bliskim Wschodzie szału nie robi, ale spróbować zawsze można. Jak coś piszcie do mnie z chęcią pogadam z ludźmi, którzy przetarli już szlak. martinjonh@wp.pl

Janusz

Dzień Dobry, żeby nie było nieporozumień to nie byłem w Doha w pracy i nic na temat warunków pobytu, pracy, płacy itp nie powiem. Ale byłem po rozmowach i gotowy do wyjazdu. Niestety sytuacja osobista nie pozwoliła mi na wyjazd. Można zapytać po co piszę? - ano piszę ponieważ Firma wyrobiła mi wizę, dwukrotnie rezerwowała bilet lotniczy do Kataru, dwukrotnie oczekiwali na mój wyjazd i za każdym razem kulturalnie i profesjonalnie rozmawiano ze mną. Może to świadczyć o pilnej potrzebie pracowników- oczywiście - ale może też świadczyć o profesjonalnym i rzetelnym podejściu do pracownika. Dziękuję. Janusz

Monter

Biorą jak leci..... żadnej rozmowy kwalifikacyjnej nie ma, co już świadczy że firma jest niepoważna

Brak

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
WOJTAS

Firma nie do końca taka zla, ale jest sporo minusów:(, 1), Marna płaca, nie jestem bogaczem, ale znam rynek. 2), Odradzam używanie polskiego numeru telefonu. 8zl. za samo odebranie połączenia, Brak mobilności utrudnia życie, 3), Przelewy też odradzam, potężne koszty, 4), Wypłaty do skarpetki w rialach:(, To tylko część minusów......

Widzę, że 90% negatywnych komentarzy odnosi się do rzeczy, które nie były zapisane w kontrakcie, więc z logicznego punktu widzenia mogą być wynikiem jakiś niesprecyzowanych oczekiwań osób, które nie potrafiły zrozumieć tego co jest napisane w umowie. Więc moja rada do Aqvariusa jest, żebyście może rozważyli aby wstępne kontrakty dla ludzi były przygotowywane w wersji polsko-angielskiej; może wtedy uniknięcie chociaż jakiejś części tych negatywnych komentarzy. Ja pracowałem dla firmy Aqvarius ponad rok. Niestety z różnych przyczyn (które nie leżały po stronie Aqvariusa) nie zdecydowałem się na dalszą współpracę. Firma płaciła to co miałem w umowie i w terminach które miałem w umowie, sporadyczne rozbieżności które pojawiały się pomiędzy nami wynikały z tego, że ja byłem ich pracownikiem, a oni byli moim pracodawcą, więc czasami mieliśmy odmienne zdania na pewne sprawy, ale różnice te mogą występować zawsze i wszędzie, w trakcie pracy dla jakiegokolwiek pracodawcy na całym świecie.

Aktualność
Witamy !

Zapraszamy pod poniższym linkiem do krótkiej wycieczki po naszych mieszkaniach w Doha !

Byłem, widziałem

TAK TO MOŻE I WYGLADAŁY ZARAZ PO ODDANIU DO URZYTKU, TRAZ JEST GRZYB, W KUCHNI AŻ SIE LEPI OD BRUDU A KLIMATYZACJA NIE DZIAŁA

@Byłem, widziałem

Witam Panie Byłem Widziałem, Tak to jest nowe mieszkanie które odbieraliśmy dla nowych pracowników, obecnie wynajmujemy och ok 20-stu średnio odbieramy ok 2 szt nowych mieszań miesięcznie. Stan ich utrzymania jest w dużej mierze uzależniony od samych lokatorów - tu muszę trochę przyznać racji Panu, po mojej ostatniej wizycie w kilku mieszkaniach zastanawiam się czy nie wysłać ekip sprzątających na koszt lokatorów.. - choć jest też wiele mieszkań które wyglądają fantastycznie nawet po roku czasu - to już jest jak pisałem wcześniej kwestia lokatorów. Co do niedziałających klimatyzacji - też niestety kłania się kwestia lokatorów- każdą usterkę należy zgłosić u ochrony i administracja budynku musi naprawić zgłoszoną usterkę bezzwłocznie - jako firma płacimy co miesiąc czynsz ( dość wysoki) na czas i oczekujemy by mieszkania były utrzymane w najlepszym stanie. Pozdrawiam !

Nikt

300 godzin za 8000 riali? 6000 tysięcy km od kraju? Nie mam pytań zabawne że znajdujecie ludzi..

@Nikt

Witam Panie Nikt! Prosiłbym dokładnie zapoznać się z ofertą przed zamieszczaniem komentarzy. Wymiar pracy to 260h a nie 300 , a całość wynagrodzenia składa sie z dwóch części - diety wypłacanej z góry ( 650 co 10 dni = 2000 miesięcznie) , oraz pensji netto w wysokości od 8000-10000 miesięcznie w zależności od doświadczenia i umiejętności, dodatkowo co miesiąc premia za obecność oraz premia dla osób charakteryzujących się najlepszymi wynikami w pracy. Dodatkowo pracownik nie ponosi na miejscu Żadnych kosztów związanych z pobytem/pracą i mieszka i porusza się po kraju w bardzo fajnym standardzie ( przyjemne apartamenty w centrum miasta, samochody osobowe) ... tak więc stawka może i nie powalająca na kolana w porównaniu do rynku zachodnio-europejskiego jednak w ostatecznym bilansie - pieniędzy odłożonych - okazuje się bardzo atrakcyjna.. oczywiście jest to też uzależnione od osobistych preferencji:). Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniu pracodawcy marzeń !

Glodowa pensja jak na Qatar,

@robin

Witam Panie Robin, Oczywiscie punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia jak mawia klasyk... zakładam że tą opinie umieszcza Pan posiadając doświadczenie w Katarze, Czy moze tylko opiera ją na swoim wyobrażeniu ? Zapewniam Pana że nikt nie głoduje, z samej diety ludzie żyją i się utrzymują całe miesiące :) Mógłbym tu się rozpisać o rozwarstwieniu zawodowym wynikającym z ultra-kastowego systemu społeczeństwa w Katarze i napisać że średnia pensja pracownika na budowie to 1500 i rozpisać Panu jak to wygląda wdg narodowości... ale robic tego nie będe... pensja i warunki jakie oferujemy są bardzo przyzwoite i adekwatne do oczekiwanych umiejętności i zakresu prac. Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniu pracodawcy marzeń! Marek Kosmicki

@Aqvarius Trading WLL

"Zapewniam Pana że nikt nie głoduje, z samej diety ludzie żyją i się utrzymują całe miesiące :)" oczywista bzdura Panie Marek skoro utrzymuja sie cale miesiace musza glodowac jak bum cyk. poza tym europejczycy sa po usa najlepiej oplacani w qatarze z tego co wiem no moze poza fima Aqvarius WLL. Zycze spokojnego snu i czystego sumienia, pozdrawiam serdecznie :)

@Aqvarius Trading WLL

Zapewniam Pana że nikt nie głoduje, z samej diety ludzie żyją i się utrzymują całe miesiące :) oczywista bzdura Panie Marek 2000 nie wystarczy na utrzymanie w Qatarze stad wniosek ze musza glodowac jezeli utrzymuja sie cale miesiace :) poza tym europejczycy we wspomnianej przez Pana kascie sa na drugim miejscu po USA ale nie w firmie Aqvarius chyba ze nie traktujecie Polakow jak Europejczykow Zycze spokojnego snu i czystego sumienia, pozdrawiam

Oszukany

UWAGA UWAGA UWAGA!Wchodząc na to forum i czytając wszystkie te opinie musisz wiedzieć że: - Wszyscy jak to jesteśmy kłamiemy, wszyscy ludzie tak po prostu bez powodu dla zabicia czasu logują się tu wypisują jak to mówi Pan Marek fe kłamstwa. - Wszyscy kłamią a Aqvarius mówi prawdę.... - Jakoś dziwnym sposobem wszyscy się uwzięli na tą biedną firmę, która zatrudnia Polaków i wypisują tutaj bzdury... Pytam się jak to możliwe? - Skoro jest tam tak dobrze to dlaczego ludzie non stop zjeżdżają? - Jak to możliwe, że jeszcze nikt z biura firmy Aqvarius nie dostał w ryj@? TO jest dla mnie zagadka z archiwum X - Ludzie ja Wam powiem tylko jedno przed wyjazdem zadzwońcie do Ambasady PL w Doha i zapytajcie się o tą firmę. I tylko tyle i już Wam się odechce podróży do Kataru. To jest firma kręt, która naciąga biednych ludzi. Te pieniądze jesteście w stanie SPOKJNIE ZAROBIĆ w EUROPIE!!!! Przy opcji bycia częściej w domu i w cywilizowanych warunkach !!!! A teraz wiadomość do Mareczka z biura. MAREK wstydzę się, że podawałem Ci rękę! Piszesz tutaj takie bzdety, że człowiek nie wie czy się śmiać czy płakać! Nie spóźnione wypłaty? Ja tam dla Was robiłem w 2017 i już były problemy z dostaniem wypłaty na czas!!!! Dodzwonić się do Was to naprawdę sztuka! Ludzi macie w czterech literach i taka jest prawda. Pozakładaliście te białe kaski kolesiom, którzy G... wiedzą o robocie tylko Wam rowy liżą. Żebym Ci nie przypomniał Michała K. ….Wielki Pan inżynier! Nic tylko K... K.... K... i to ma być Wasz supervisor zdanie proste złożone 10 razy słowo na K... Ten człowiek nadzorował i motywował ludzi do pracy! Bravo Maruś Bravo! Nie odpisuj mi bo źle mi się robi jak widzę jakie tu bzdury piszesz! Wstyd ! Człowieku co Ty myślisz, że Ty tam będziesz całe życie? Twój czas dobiega końca ! Duuuuuuużymi krokami!!!! Za niedługo 2022 rok, koniec Doha Metro Project i koniec marzeń o Katarze...No chyba, że planujecie ciapków wypożyczać ... Ktoś kiedyś rozliczy Ciebie i Twoich kolesi z Biura to jest tylko kwestia czasu...

@Oszukany

Panie Oszukany anonimie, -odnośnie moich odpowiedzi i kto co mówi.. Ja biorę za swoje słowa odpowiedzialność i piszę je nie w formie anonimu a pod własnym nazwiskiem, na słowa które piszę mam potwierdzenie w faktach, najczęściej dokumentach. -Rotacja w firmie zatrudniającej ok 100 osób jest rzeczą normalną, dla części osób zarobki są za niskie, temperatura za wysoka, rozłąka z rodziną zbyt trudna etc. każdy ma swoją historie, duża część osób jednak wraca lub na różnym etapie chce wrócić więc aż tak chyba źle nie jest. -Chciałby mnie Pan bić ? ... poniżej pisze Pan o kulturze Michala - a sam Pan tu pokazuje swój poziom kultury -Michal defacto z tego właśnie powodu już nie pracował bezpośrednio z ludźmi a koniec końców rozstaliśmy - był to główny własnie powód - dostał kilka szans, których pewnie "szeregowy" pracownik by nie dostał, natomiast wcześniej przez 4 lata na kilku różnych projektach wywiązywał się z obowiązków i miał dobre oceny od klientów, praca z polakami przy wykonczeniowce (2017) ewidentnie go przerosła stąd też już wtedy dość szybko został przeniesiony do innych zadań. -Proszę kontaktować się z Ambasadą, to jest jej właśnie cel by udzielać informacji -Co do zarabianych pieniędzy, jasne są miejsca, firmy gdzie można zarobić więcej - ten wątek tu był dyskutowany kilkanaście razy.. odnośnie wypłat i ich spóźnień w wątkach na tym forum poruszaliśmy głownie sytuacje tego roku, również gdzieś w poniższych wątkach pisałem - szczerze - iż zdażyło sie to w 2017 roku na projekcie Vaultów na którym rozumiem Pan był. 2017 był bardzo trudnym rokiem dla całego rynku w Katarze, spadek cen surowców energetycznych, embargo, i nie pewna sytuacja na rynku sprawiła że nawet projekt taki jak metro opóźniał płatności, dodatkowo z różnych względów nie wyrabialiśmy ilości metrów które zakładaliśmy ( opoznione dostawy, brak frontu robot etc. ). Natomiast była to też sytuacja sporadyczna-mogę to dokładnie sprawdzić, jak wyżej - mam na wszystko - włącznie z naszymi wpadkami zawsze dokumenty. zawsze jeśli ktoś potrzebował jednak dostać część chociaż kasy wcześniej by zapłacić swoje zobowiązania to zawsze ją otrzymał. Opóźnienia o ktorych mówimy ( nie powinny mieć miejsca oczywiście ) to najczęściej kwestia kilku dni-tygodnia.. proszę powiedzieć ile zna Pan firm które miesiącami nie płacą ludziom? lub wogole znikają nie regulując zobowiązań wobec pracowników ? Przykro mi że nie mógł się Pan do mnie dodzwonić.. choć to dziwne, większośc osób nie ma z tym dużego problemu, choć również przyznam że wykonuje ok 100 połączeń dziennie więc generalnie zdarzy się ktoś z kim nie uda się pogadać - jeszcze linijke wyżej pisze Pan że podawał mi rękę i mówi per. Ty więc chyba z tym kontaktem też jednak nie było tak źle- Przykro mi że jest Pan aż tak rozżalony. Czy będe w Katarze do końca życia.. raczej nie, jasne mistrzostwa się odbędą boom w Katarze minie, natomiast budować nie przestaną :) a my już realizujemy nasze pierwsze kroki w Kuwejcie i innych krajach zatoki.. a jeśli nie zatoka to myśle że też sobie poradzę z zatrudnieniem gdzie indziej nic nie trwa wiecznie i trzeba być przygotowanym do zmian. Mnie rozlicza co miesiąc od kilku lat - szef - oraz nasi klienci, więc fakt jest to kwestia czasu. Pozdrawiam serdecznie, Życzę znalezienia pracodawcy marzeń!

@Marek Kosmicki - Aqvarius

No wiec jak to czytam to po pierwsze jest Pan klamliwy .Po drugie ja podpisuje sie prawdzimym imieniem tutaj . Pieniadze smieszne ja wrociłem za swoje bo ta Pana firma naprawde to patologia .Mi sie sie trafił supervisior który nie dość że alkoholik to tępy jak balon .Nawet się motał ze schematami .Płaci pan jakimś rzekomo fachowcą a wracają tylko Ci którzy nie potrafią mieć pracy w europie lub Ci którzy są naprawde matołami .Narzędzia jakie dostałem od Pańskiej firmy to młotek trytytki i śrubokręt .Jak powiedziałem do Marcina Ozgi że to żart to powiedział mi że to qatar i niech się ciesze że mam tyle . Teraz kwestia pieniedzy . Rumunscy elektrycy mieli 3150 euro netto plus diety Dla info na facebooku są fotki ich paskow . Co do ambasady to prawda maja dośc tej firmy bo mają dużo zgłoszeń a wy robicie wszystko by Viwiana napchała sobie sakwe. Jaka jest wasza stara bajka z kontami . Jak przyjmujecie ludzi to traktujcie ich na rowno a nie kazdemu placicie inaczej . Teraz Ci wasi supervisiorzy zwykle slugusy biura .Ten wasz Baśka nie ma pojecia o elektryce . Skoncz Pan kłamac i pisz prawde

@Michał

Panie Michale, Prosze mi napisac na maila marek@aqvarius.qa - ktory z kierownikow z ktorym Pan pracowal pil - bo jest to dla mnie nie akceptowalne. Co do pensji Rumunskich elektrykow, trudno mi sie odniesc, natomiast jedno co wiem iz Ci Panowie ( Rumuni ) pracuja tu w katarze od 2012 ( sam z nimi pracowalem na NDIA w 2012) roku wiec podobnie jak ludzie ktorzy pracuja z nami dluzej, dostaja wyzsze wynagrodzenie. Natomiast nie jest moja dzialka zagladac w cudze wynagrodzenia, sa zapewne tez ludzie ktorzy zarabiaja wiecej niz ja, nasza ksiegowa, kierowca, etc. - zawsze są ludzie ktorzy zarabiają wiecej - MY umawiamy sie na konkretne stawki. Co do kont - to chyba juz 100-razy bylo poruszane , i jest to rowniez w handbooku ktory sie dostaje przed wyjazdem.. Kazdy z punktow ktore Pan porusza, slusznie , choc w formie obrazliwej a szkoda bo nikt Panu zapewne krzywdy nie zrobil są opisane w handbooku dla pracownika, kontrakcie i liscie z oferta pracy Job Offer. Tak wiec pytam sie gdzie te klamstwa .... Pozdrawiam i zycze znalezienia pracodawcy marzen.

@Michał

Tak jeszcze w ramach ciekawości - piszę Pan że się podpisuje imieniem i nazwiskiem.. Tylko gdzie ? Zaden Michal nie pracowal dla nas na elektryce.. ? Ja mam przypuszczenie kim Pan jest, raz tu pisze jako Tomek , teraz Michal... nie będe zdradzał Pana tożsamości. Pozdrawiam, życzę powodzenia w szukaniu pracy marzeń

Twardziel

A jak z jezykiem jest na tych projektach? Czy sa jacys liderzy, ktorzy koordynuja prace zespolow? Jest rotacja ludzi, ze przyjezdzaja i przed uplywem konca kontraktu zjezdzaja? Wiem jak bylo u mnie, niektorzy woleli wrocic do Polski za 15 zl/h niz miec 17E, kazdy kto wracal wczesniej mial jakas swoja wymowke. Niektorzy tez skoczyli na gleboka wode i nie dali rady i nie chodzi o sama robote bo jak ktos chce pracowac to wszystko ogarnie wiec zastanawiam sie jak jest z tym Katarem.

@Twardziel

Jezyk dla pracownikow nie jest wymagany ( zawsze mile widziany) Tak są supervisorzy, brugadzisci , w zaleznosci od typu pracy, zakresu i wielkosci ekipy na budowie. Jesli jest Pan zainteresowany proszę o kontakt na marek@aqvarius.qa - chętnie Ja lub ktoś z firmy do Pana zadzwoni Pozdrawiam

Employee

Ludzie co wy chcecie od tego Marka, to jest zwykły cieć do poganiania i zbierania kasy za byle bzdury. Zobaczcie sobie na stronę Aqvariusa kto tam rządzi. Ta kobieta w peruce ma na wszystko wywalone bo siedzi w UK byle kasa się zgadzła, łysy gość jest na miejscu i tyko palcem pokazuje Markowi co ma robić. A reszta to robole w białych i żółtych kasach z tym że ci w białych zarabiają więcej bo podpier....ają tych w żółtych. A każde wyrzucenie pracownika z roboty to jest zysk dla firmy bo taki niedzczęśnik wraca na własny kosz i płaci kary to jest jakieś 8000 tys. A najlepsze na koniec: sprawdźcie sobie adres siedziby Aqvariusa na ich stronach jest inny przy ogłoszeniach o pracę inny a a na innym portalu ogłoszeniowym też inny ale za to w Poznaniu. Zainteresowani, dociekliwi sprawdzą w Google czy takie adresy istnieją a jak tak to co tam się mieści, a może to tylko skrytka pocztowa. Sprawdź to się grubo zdziwisz. A teraz pewnie Marek będzie się tłumaczył że te adresy to tylko pomyłka. (ale my wiemy cytując klasyka "moja żona na drugie ma pomyłka") ;-)

zwykły zjadacz chleba
@Employee

Ja już dawno pisałem tutaj, że to szemrana firma! Normalna firma, która nie ma nic do ukrycia podaje swój numer rejestracyjny. Ma go każda firma na swojej stronie internetowej albo na swojej pieczątce, które tak bardzo kocha Katar. W firmie Aqvarius jest to utajnione bo pewnie mają coś na sumieniu.

@Employee

Nie odniosę się do Pana złośliwości bo i tak będzie że jestem kłamca, cebulak, cieć jak to mnie pan określił - fantastycznie! Co do adresu - proszę prosic firmę GoWork o sprostowanie - to oni tu wpisują adresy działalności nie Aqvarius. Nasz Adres jest w Katarze, tam gdzie firma jest zarejestrowana - dokladnie ten na stronie www . nasz numer rejestracyjny nie jest żadną tajemnicą. co do kar jest to nawet sprecyzowane w kontrakcie że jeśli kogoś wyrzucamy to maksymalny koszt to max.2000 wiza + bilet wdg stawki przewoznika... za 6 tysięcy to chyba za bilet pierwszą klasą :)

Urszula

@Employee, wypowiadając się na tym forum powinieneś przestrzegać zasad kulturalnej wypowiedzi. Pisząc swoja opinię należałoby zapoznać się z regulaminem, w którym jasno mowa jest, że nie wolno nikogo obrażać, ani podawać danych personalnych innych osób https:/www.gowork.pl/regulamin Jeżeli nie będziesz przestrzegał zasad regulaminu Twoja opinią może zostać usunięta.

Bro
@Urszula

Ewelina weź przestań podawać się za Urszulę co Ty masz rozdwojenie jaźni czy co?

@Bro

Ewelina jest za głupia żeby pisać takie rzeczy, ona nie potrafi załatwić biletu na samolot.

Panie Marku gdzie Ci wszyscy supervisory o których piszesz kłamco, Jest jeden spec od elektryki tak zwany "Baśka", beztalecie zajmuję się pracami dla praktykanta. Pewnie zamachał cyckami by dostać ta robote. Firma śmieszna za śmieszne pieniądze

MWiesz

Witam Zainteresowanych praca ,Przyszłych kandydatów ,Wkurzonych ,Poirytowanych ,Jozinow itp. Przestancie pisać nieprawdę o firmie ,przestańcie hejtowac i kłamać ,ze firma nie płaci na czas .Ta sama grupa ludzi wypisuje stale negatywne opinie o firmie .Jak ktoś umie czytać kontrakt przed wylotem to wie na co się pisze jakie są płatności ,jakie warunki atmosferyczne . Jak ktoś jest fachowcem i człowiekiem to będzie się mógł odnaleźć w pracy i po pracy -chodzi mi o integracje z ludźmi .Do Zainteresowanych pracą w firmie Aquarius - nie interesują cię opłaty za mieszkanie , nie ma czynszu , kaucji itp. -przeloty bezpłatne -transport do pracy bezpłatny (samochód firmowy) -wypłaty terminowe -dieta pierwszego dnia - minus pogoda jedynie w okresie letnim a w zimie idealna Firma godna polecenia Pozdrawiam życzę powodzenia

@MWiesz

Kolego mijasz się z prawdą i dobrze chyba wiesz, że wypłaty nie są terminowe! Co do przelotów tak są bezpłatne pierwszy i zjazdowy bilet jest za darmo jeżeli oczywiście zachowasz warunki umowy, które de facto trudno zachować. Czy firma jest godna polecania? Tak dla ludzi bez doświadczenia, którzy chcą zarobić parę marnych groszy tak jest godna polecenia. Jak wiesz, pracując w Katarze bez pośrednika jesteś w stanie wyciągnąć spokojnie ! Spokojnie bez problemu 40.000 QAR. Z tego możesz sobie opłacić sam mieszkanie wynająć samochód i opłacić paliwo. Teraz usiądź i przypomnij sobie ile Ci zapłacili :-) No niestety ale taka jest prawda. Ta firma to niestety porażka skubie biednych ludzi ze wsi jak może. Wciska im ciemnotę i biedny lud pracujący kupuje to i robi za marne grosze. Ludzie obudźcie się! To już było tu pisane wiele razy ! Większe pieniądze jesteście w stanie zarobić w Europie będąc bliżej domu a co najważniejsze częściej w domu!!!!

byly pracownik 2

Sama prawda, w Europie duzo lepiej cos znalezc w tej branzy, nie dajcie sie wykorzystywac

Marek Kosmicki - Aqvarius

No to nieźle Pan odfrunął, już nie będę po raz kolejny prostował kłamstw odnośnie naszej firmy, natomiast jak jest Pan w Katarze i pokaże mi tą firmę co weźmie pracowników ( tylu ile my mamy na projekcie - ok 30) na budowę za 40.000 QAR, to jak nic od każdego pracownika "odpalę" panu 10.000 QAR i będzie Pan miał 300.000 QAR miesięcznie ! 40.000 QAR package to może dostać (polski) COnstruction Manager / lub poważny inżynier z 15-20 letnim doświadczeniem w tym minimum 10 na bliskim wschodzie, płynnym angielskim, certyfikatami pmp etc. i to naprawdę jeden na stu, jak ma szczęście :) Życze samych sukcesów, i powodzenia w poszukiwaniu pracodawcy marzeń ! P.S. 6692 5036 - proszę dzwonić w sprawie tych 30 ludzi za 40 tysięcy ;)

gdzie ten wakant

jestem zainteresowany ofertą za 40tys. proszę o namiary na to stanowisko

Cezi
@Marek Kosmicki - Aqvarius

He He qatarrail na poczatek daje duzo wiecej .ALe Panie Marku Pan porownuje tyle co płacą hindusowi .Prosze zejsc na ziemie .Pakujac salatki w holandi dostaje Pan 1750 euro netto plus darmowe zakwaterowanie i transport . To tyle co u Pana ale za pakowanie salatek a nie za instalatora mep. Ile pan w qatarze przebywa w ciagu miesiaca .? Do domu lata se Pan kiedy chce a Ci biedni ludzie musza tyrac minimum 3 miesiace Ale najlepiej zarabia sie na polakach . Mysle ze z taka firma to w polsce by Pan byl bankrutem i pewnie pis by sie Panu do tyłka dobrał zaq wykozystywanie rodaków .

@MWiesz

A napisz klamco jeden jaka jest sytuacja z narzedziami ? Wiecznie braki ? Dieta sie nalezy jak psu buda Przeloty bezplatnie ? Jak rezygnuja chlopaki wczesniej bo nie daja rady to kasujecie ich jak złoto A ta wasza kłamliwa ewelinka ile czasu zalatwia konto ludziom ? Nie mozecie zalatwic ludziom konta w banku by mogli normalnie wysylac pieniadze bo co ? Bo szkoda wam kasiory na qatarskie id ! I latwiej sie kreci ludzi dajac im kasiore do lapki . Ty to pewnie jeden z tych pseudo lizusów managerow z biura i mysle ze jestes Marcin lizusem . Dobrze ze na facebooku od amerykanina sa rozmowy jak was nagrywal i tam jest prawda jacy klamliwi i falszywi jestescie

@Cezi

@Cezi - Po raz kolejny kłamie Pan i pomawia, jak by Pan może przesiedział z nami więcej niż 2-3 miesiące, to akurat by może Pan wiedział że akurat Ja jestem osobą która w Katarze siedzi najwięcej i zjeżdża do domu najrzadziej, od rozpoczecia projektu metra w 2016 byłem ok 2 razy w tym w zeszlym miesiącu pierwszy raz (!) na okres 2 tygdoni... Co do pracyw Qrail, to jasne płacą tam świetnie.. natomiast głównie Amerykanom, Anglikom, etc. w całym Qrailu jest aż 1- polak .. świetny inżynier. Pozdrawiam

@Tomek

Narzędzia, raczej nie są problemem, rynek jest trudny ( nie ma castoram, dobrze wyposazinych sklepow etc) .. kupujemy ile potrzeba , na pewno jest to zawsze za mało. Niestety jeśli ktoś rezygnuje stanowczo przed upływem kontraktu, to musi partycypować w koszcie biletu. Kont nie otwieramy - po raz kolejny odsyłam do handbooka który panowie dostajecie, próbowaliśmy to wcześniej niestety od stycznia/lutego zmieniły się regulacje i konta wygasają po ok 2-3 miesiącach jeśli nie ma QID. QID i ich wyrabianie, nie jest związane z kosztem, Ba! długofalowo QID jest tańsze niż wizy krótkoterminowe. Proszę dokładnie napisać jak został Pan "pokręcony" ? bo jak akurat na wszystko mam papiery, payslipy, dokumentacje, dlatego jestem zawsze pewien że co tu pisze i mówie jest prawdą. To niech Pan spisze lub udostępni rozmowę z Panem Amerkyaninem, świetny fachowiec, niestety indywidualista,był problem pracy w grupie, natomiast pożegnaliśmy się ( być może jednostronnie tylko ) z klasą , mógł - bo chciał - zostać w firmowym mieszkaniu prawie tydzien, dostał kasę na bilet który sam chciał sobie kupic ( jak samemu się kupuje to Pegasus nie jest powodem do narzekan ) Proszę pokazać mi jak fałszywy jestem ? Pozdrawiam i życze powodzenia w szukaniu pracodawcy marzeń

@Marek Kosmicki - Aqvarius

Marek co Ty tu za bzdury wypisujesz ???? Człowieku Ty albo za długa pod ziemia siedzisz albo wybiegłeś z obiegu !

Pracuś
@gdzie ten wakant

Trzeb szukać leniu a nie czekać ba gotowe. Wysil się trochę i zacznij wysyłać CV. Żeby zebrać trzeba zasiać !!!! Wyślij swoje CV 50 razy dziennie a zobaczysz ci się stanie za 5-6 tygodni !!

W.P.

Panie @Marek Kosmicki - Aqvarius Widziałem Państwa ofertę pracy dla inżyniera budowy przy instalacjach HVAC i wod-kan. Posiadam wykonawcze uprawnienia w zakresie inst. sanitarnych i byłbym zainteresowany współpracą. Czy oferta dot. pracy z Waszymi pracownikami czy też dla któregoś z Waszych kontrahentów. Czy oferty nadal są aktualne i jak wygląda przeliczenie wynagrodzenia z brutto na netto? pozdrawiam

Marek Kosmicki - Aqvarius

Witam, Zapraszam na stronę : http://aqvariusrekrutacjakrk.pl , w celu zasięgnięcia więcej informacji lub umówić się na rozmowę rekrutacyjną , lub test umiejęctności technicznych Jest tam również wiele informacji z handbooka do którego odwołuje się Tu często, który dostają Panowie przed przylotem http://aqvariusrekrutacjakrk.pl/index.php?id=pytaniaodpowiedzi Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy marzeń !! Obecnie poszukujemy : -Speców od wykończenia -Elektryków -Elektryków od niskich i bardzo niskich napięć - kontrola dostępu i CCTV !

Urszula

@Arek, jesteś zainteresowany pracą w tej firmie? Na jakie stanowisko będziesz aplikował? Jeśli będziesz na rozmowie o pracę daj znać jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty. Może ktoś z obecnych pracowników mógłby odpowiedzieć na pytanie @Arka i napisać jakie warunki pracy proponuje pracodawca? Czy można liczyć na premie lub pakiet socjalny? Jak wygląda atmosfera w pracy? Czy jest przyjazna? Podzielcie się swoim doświadczeniem.

Arek
@Urszula

Czytałem komentarze, chyba nie jest zbyt wesoło

@Urszula

To zwykła patologia z radomia A ludzie to zwykłe typki z pierwszej łapanki którzy oprócz picia gorzoły nie potrafią zrobić nawet prania . Atmosfera jest totalnie zła gorsza niż w holandii w bungalow parkach. Lepsza europa tu macie 8 tys ale za ile godzin ? Za 260 godzin ? Nawet osoby z biura tyle nie pracuja . Porażka

@Urszula

Jeszcze jedno myśle że firma może i ok ale powinny się polskie władze zainteresować taką patalogią .W polsce kariery by nie zrobili z taką ilością kryminalistów i matołów

władca
@Józek z Bazin

co mają polskie władze do tego? proszę wyjaśnij

@władca

Ano takie ze firma werbujac ludzi obiecuje inne warunki . To że mimo iz wie o tym jakich ludzi z przeszloscia zatrudnia . Konsulat w doha ma zbyt duza teczke na temat tej firmy . Swiadomie zatrudniaja ludzi ktorzy uciekaja przed wymiarem sprawiedliwosci w polsce a to przestepstwo . Po drugie jak by nie Ci kryminaliści to kto by sie połasił na taką robotę ? prawie 300 godzin za 8 tys .Trzeba być niedorozwiniętym żeby nie dać rady poszukać pracy w europie . 31 zł na godzine to normalna stawka dla fachowca w polsce a leniom i patologi zostaje budowa po 12 zl za godzine , wiec qatar jest jak zbawienie . Panie Marku czy przepracowal Pan kiedys tyle czasu co pana pracownicy czyli 260 godzin przez trzy miesiace za 8 tys zl w temp.50 c ? Nie ! Jest Pan wyzyskiwaczem i pasozytem zerujacym na nie wiedzy ludzkiej. A wyplaty macie ostatnio krucho z projektami diety na raty wyplacane . Tylko rośnie Panu nos od tych kłamstw . Czego nie napisze Pan że firma chce szybkim kosztem sie dorobic ? Pani viwiana tylko trzepie sakiewki a Pan jest od tego jak by tu wydusic wszystko z polaka . Inni fachowcy pracujacy w metro z innych krajow europy maja lepsze pieniadze ! Nie jest tak ?

@Józek z Bazin

Panie Jozku - KAŻDY dostaje warunki przed wyjazdem, i dokladnie sie ich trzymamy - problem że duża czesc osob naprawde NIE CZYTA DOKUMENTOWktore dostaja przed wyjazdem. My nie jestesmy od obiecywania - MAMY KONTRAKT - JOB OFFER - HANDBOOK - wszystko jest tam opisane co do drobnego detalu. obecnie zatrudniamy ok 15% poloni w Katarze wiec konsulat ma więcej niż teczkę na nasz temat A składa się tak że zaczynałem swoją przygode w katarze w włoskiej firmie w której przez 2,5 roku pracowałem za stawkę dokładnie taką jak nasi panowie w nieograniczonym wymiarze czasu, z jednym zjazdem na rok ( wdg prawa katarskiego) tak więc dokładnie wiem jak wygląda sytuacja na ziemi, dlatego zawsze odnoszę sie do naszych wszystkich pracwoników z należytym szacunkiem i bronie ich tu przed atakami ze strony takich osób jak między innymi Pan. Po raz kolejny upraszam o pohamowanie obraźliwych komentarzy. Pozdrawiam i życzę znalezienia pracodawcy marzeń !

Rozsądek

Panie Marku widzę, że nawet na internecie ogarnia Pana szał „odpalania” komuś pieniędzy za 30 ludzi :-) wiem, ze takie są standardy w firmie Aqvarius i trzeba posmarować żeby wejść .. pan się trochę chyba zapomniał i z przyzwyczajenia chlapnął coś czego światło dzienne nigdy nie powinno ujrzeć ...

@Rozsądek

Panie Rozsądek ... akurat jeśli chodzi o standardy i "smarowanie" to nigdy nic takiego u nas nie ma miejsca i nie mialo...Na szczęście jakość wykonanych prac zawsze służy jako wizytówka i dzięki jakości i produktywności naszych ludzi dostajemy kolejne projekty. natomiast komentarz tamtego pana był tak absurdalny że tylko absurdalna odpowiedź była tutaj na miejscu.. :) Pozdrawiam

Rozsądek
@Marek Kosmicki - Aqvarius

Panie Marku oczywiście... a jeżyk się nakrywa liściem... Jak już Pan zakończy karierę w Katarze to bardzo serdecznie polecam przyjać się do TVP w Warszawie. Z Pana łganiem jak z nut ma pan bardzo duże szanse.

Cezi
@Marek Kosmicki - Aqvarius

Ale Pan klamie jak pinokio . Viviana przylatuje do qataru smaruje i macie projekt Jaka wizytowka z partaczami i patologia ? Poprostu nie macie duzej konkurencji bo do okola sami hindusi a oni sa slabi . Chwalicie sie stadionami A do czego sa polacy ? Nawet nie potraficie zalatwic najlepszych projektow tylko jakies proste roboty

@Cezi

@Cezi @Rozsadek Prosilbym jednak o zachowanie granic. Bo akurat jedna rzecz której jestem pewien to swojej szczerości ... jeśli Panowie widzą to inaczej proszę zachowac to dla siebie. Natomiast pomawianie firmy, osoby etc. bez dowodu jest przynajmniej wysoce nie kulturalne, jesli nie nielegalne ( szczegolnie w formie pisemnej ) Pozdrawiam i zycze powodzenia w szukaniu pracodawcy marzeń !

Zenek

Wczoraj oglądałem super p€orn@€€ola! Ostre p€&iep€€enie ! Naprawdę ostre ! A teraz jsk przeczytałem posty Pana Marka to stwierdzam, że ten wczorajszy film do jego wypowiedzi ma się nijak ....

-zgadnij kto-

Szanowna pani Urszulo mam zagadkę dla pani ,jeśli pani ją rozwiąże odpowiem na każde pytanie na temat firmy Aqvarius Zagadka: Co zrobił pan Powoliak w biurze Aqvariusa będąc przy komputerze?? Życze powodzenia pani Urszulo a tak dla zachęty firma pobiera Aqvarius pobiera kaucje w wysokości 500Q Z PIERWSZEJ WYPLATY!!

@-zgadnij kto-

Owszem pobieramy kaucje 500 QAR którą 99% osób dostaje z powrotem przy wyjeździe, jeśli nie było zniszczeń w mieszkaniu samochodzie etc. Jest to również dokładnie opisane w handbooku który dostaje każdy pracownik przed podpisaniem umowy, i podjęciem ostatecznej decyzji o wyjeździe. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Aqvarius Trading WLL - Doha

• Jak się pracuje w Aqvarius Trading WLL?

Zobacz opinie na temat firmy Aqvarius Trading WLL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aqvarius Trading WLL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aqvarius Trading WLL?

Kandydaci do pracy w Aqvarius Trading WLL napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aqvarius Trading WLL