Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rhenus Logistics S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Anonimus

Stawki głodowe 1800 zł netto, na magazynach zimno jak w lodówce, niesprawne wózki bez przeglądów, godziny pracy 01:00 - 9.15, 4:00-12:15 itd. Odradzam bo szkoda czasu i życia...

papaj

Specjalista ds. obsługi klienta i administracji magazynu lub transportu ktoś wie jak wygląda praca na tym, stanowisku i ogólnie czy gra jest warta świeczki?

andy88

Mnie się tam podoba, jest na czym oko zawiesić :)

PrAcOwNiKpL
@andy88

Zgadzam się w 100%. PS: studiuję prawo i jestem wege.

magda

Trudno wymyślać inne loginy ? xD Wszyscy to samo...

Swarzędz
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Swarzędz
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ochrony - market budowlany - Swarzędz
Swarzędz
Seris Konsalnet Holding S.A.
były pracownik 74

dokładnie zgadzam się z tobą. pracowałam w tej firmie przez parę miesięcy i byłam w grupie tej " pani . dla mnie jest to pomyłka a nie TL. tyle w temacie

@były pracownik 74

O której z Pań piszesz ,jeśli wolno zapytać?

Do TL i Lidera ze stażem. Ciekawe... Wy chyba należycie do tych TL i L, którzy zostali nimi z przypadku bo lizali tyłki innym i nigdy wcześniej z taką funkcją nie mieliście do czynienia, bo jakbyście mieli to inaczej byście śpiewali. Jeden TL z paku miał zostać TL na inb , i ma szczęście że poszedł na pak. Jakby został na inb to by już dawno nie pracował. Don Łukasz szybko zweryfikowałby umiejętności tej pani.

on
@pracownik

Z tego co wiem to chcieli ją tam bo na packu jeszcze sie miejsce nie zwolnilo (zwolnili Ole i odrazu tam przejęła grupę).Koldjna rzecz to to iż akurat ona z Łukaszem się dogaduje w przeciwieństwie do Stelli i Magdy.Na packu juz wie przynajmniej co z czym się je a na inb by sie zmarnowala ☺

Lider ze stażem

Czytam opinię i widzę że Polacy to zawistny naród. Ukraina pracuje u nas bo rynek Polaków w Wlkp się wyczerpuje. Jak tak wam źle to pracujecie u prywaciarza w swaju na pewno was doceni. Kierownicy u nas nie są idealni ale rozmawiają z ludźmi i często pomagają nawet gdy trzeba się zamienić lub dac komuś drugą szanse. Nas jest ok 1000 osób więc nie ma co liczyć na indywidualne rozmowy z każdym i codziennie. Podwyżki są premie też więc nie piszcie anonimowo ze taką krzywda . Ps. Ten wysoki kierownik to Mateusz i jak go nie znasz to nie pisz bzdur. Zła karma wraca. Do zob z wszystkimi na imprezie integracyjnej

@Lider ze stażem

No i pod tą opinią mogę się podpisać!!! Na marginesie-nawet w H&M przyjmują pracowników z Ukrainy bo również tam Polacy nie chcą pracować. Mateusz!!!!!Najlepszy kierownik z jakim do tej pory miałam możliwość współpracować. Oby więcej takich ludzi wśród nas. Jak znam życie to wszyscy będą się przednio bawić a narzekać i tak będą.

Mąż
@Lider ze stażem

Po prostu debil kobjiety za minimum robia a premia smiech, kierownicy rozumia oczywiscie do 2 w nocy i ich nie obchodzi jak ktos wroci do domu

Hehe, to tak jak team liderka pack.u Magda l,żeby napisać jednego maila spędza przed laptopem pół dnia,bo napisanie kilku zdań ją przerasta.

Iso

No to trzeba się cieszyć, ze umowe o prace dają szybko moim zdaniem to bardzo na plus, bo umowa o prace to dziś powinien być standard, a niestety nadal nie jest, dobrze, że to się zmienia powolutku i coś się dzieje

bylypracownik

Ta firma nie rozwija po więcej niż pół roku. Jak najbardziej, szybko dają umowę o pracę.

Tak, jest na to szansa.

bylypracownik

Wiesz co, nie,śmiecą mniej z tego co zaobserwowałam i nie są bezczelni.

@bylypracownik

Dokładnie !!

bylypracownik

Było o Polakach i Ukraińcach. Em.. czego więcej ? Od pracodawcy tego, że będzie tępił durne zachowania, że będzie zwracał uwagę na ludzi, którzy robią taki syf, że aż się do pracy nie chce przychodzić. To, że są bezczelni itd to już inna sprawa, nie związana z pracą.

bylypracownik

Rozumiem, że mówimy o Ukraińcach, no im z pewnością tam źle nie jest.

bylypracownik

Pracowałam z 100, 200 sama nie wiem. Nie narzekałam na maks jednego. Dużo zależy jak pracodawca ich traktuje i ile ich jest w jednym miejscu...

bylypracownik

Z Ukraińcami jest po prostu tak, że pracują po 10, 12 godzin, są tańsi. Aczkolwiek robią meeega syf, kradną i są bezczelni. Nie opłaca się moim zdaniem, ale jeśli firma chce tak, to niech ma. Myślę, że to ciężko powiedzieć czy chcą pracować czy nie. I tak i nie. Już było mówione zresztą, poczytaj erf ;)

Dnnn

Ta firma może podziękować tylko Ukrainie ze istnieje bo jest ich tam więcej niż naszych Polaków.

Dnnn

@Dnnn

Pracuje wielu pracowników z Ukrainy owszem, ale jak nikt z Polaków nie chce pracować to ktoś to musi zrobić. Jeśli komuś naprawdę zależy na pracy to nawet za 1500 będzie pracował.Oni pracują za mniejsze pieniądze niż my , tyle że pracują więcej godzin.

TL

Jak wszędzie.Firma istnieje ,np. w Swarzędzu dopiero 3 lata, powieksza się i rozwija , więc na wszystko przyjdzie czas.

samson

Najgorsza firma jaka istnieje na rynku.Zdecydowanie nie polecam.Doceniaja tylko lizusow,ktorzy donosza o wszystkim team liderowi.Jesli jestes faworytem team lidera to masz dobrze mozesz liczyc na premie i lepsze zamowienia do pakowania,aby wyrobic norme nawet jesli jestes na zwolnieniu.Grafik stale zmieniaja nie licza sie z tym,ze czlowiek ma plany i rodzine.Musisz sie dostosowac,a jak nie to za drzwi.Latryny na hali strach wejsc taki syf,stale brak swiatla,klapy osrane itp. Ukraincy maja fory,pani menager woli ich,bo pracuja po 12 h pomimo,ze sie obijaja po kontach,zas nas Polakow traktuje jak smieci.Ogolnie firma syf,a zarzad i team liderzy do dupy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.