Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rhenus Logistics S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

stary pracownik

Jak tak bardzo się nie podoba to można pracę zawsze zmienić tylko najpierw zapytać się należy czy jest idealna firma. Ja robiłam już w około 10 i tylko słyszałam nie podoba mi się,bo to za malo płacą,bo to nie godziny dogodne itp.Polak słynie z tego że wiecznie narzeka. Obecnie dla mnie liczy się by praca była blisko i nie traciło się za dużo na paliwo. Do wszystkich nie zadowolonych: jesteśmy w Polsce tu nigdy nie będzie wysokich zarobków,no chyba że pójdziecie na posła lub senatora czy prezydenta albo otworzycie coś swojego-byle trafić na coś chodliwego.

stary pracownik

Dorota

Tam już nie ma kto pickować.Chyba tylko desperaci. Gdyby pozwalniali ukraińców i zostawili samych Polaków to firma raz dwa by poszła na dziady i zamknęła interes. Ukraińcy mają po 2400, fakt że robią po 12h.,firma podobno opłaca im jeszcze mieszkania. A polaczkowi dadzą 1500zł i weź tu się ciesz i opłać wszystko za te pieniądze jak jesteś w życiu sama. A na picku był taki Bartek,z bródką,taki grzeczny coś koło 40-tki.Zawsze grzeczny,uśmiechnięty,fajny do kobiet. Chyba Gośka z picku go szkoliła jak dobrze kojarzę. Nie wiem ,co się z nim stało. Był chyba z 2 tygodnie i poszedł pewnie w długą jak zobaczył tą pracę i tych liderów,leserów obiboków co ściemniają w regałach i plotują..Nie zwolnili go chyba za normy bo było widać,że facet chodził jak przeciąg i normy na pewno wyrabiał.Z resztą co to jest za śmieszna norma 50szt/h na singlach.Fakt,że norma śmieszna ale nie raz nie idzie nawet tych 50szt wyrobić bo dostaniesz zamówienie na 8-9szt albo po 1szt,po 2 o zgrozo (bo takie też są) a te wszystkie większe zamówienia biorą/dostają Ukraińcy albo (usunięte przez administratora) liderów jak ten Mirek na picku. Normalnie (usunięte przez administratora) na kółkach i masakra na tym picku,z resztą jak w całej firmie.

Nieznajoma

Jeśli miałoby być tak, że Ci co nie dostali podwyżek za drzwi już dawno nie miałby kto PICK-owac.....

Swarzędz
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Swarzędz
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ochrony - market budowlany - Swarzędz
Swarzędz
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
Jeżyk

Cóż tu dużo pisać-generalnie praca dla Ukraińców,desperatów albo studentów chcących zarobić na imprezy i zeszyty na studia :) Jednym słowem dno.

iza

Ile osób dostało podwyżki , może coś wiecie kogo mają zwolnić , ponoć 35 osób pewnie ci co nie dostali podwyżek tez poleca za drzwi

ta firma to jakaś tragedia doczekaliśmy się w Polsce obozów pracy i Rhenus właśnie do nich należy omijać z daleka i nie pchać się w to główno

zxcvbnm,

Ogólnie rzecz biorąc polityka kadrowa tej firmy sprzyja ukraińcąom a nie Polskim pracownikom.

jhcyihhoydo8

BRAWO ! popieram !

jhcyihhoydo8

no nie wiem czy są lepsi sama ich szkoliłam i nie szło im to najlepiej.

Hej Jest źle, nie jest źle na forum obiektywnej opinii nie znajdziesz -Tu z reguły wypowiadają się osoby, którym coś się nie podoba (a bo to praca za ciężka a bo to za mało płacą a bo 1 leader mocniej popędza do pracy to jest nienormalny)itd itp. Moim zdaniem praca nie jest ciężka (oczywiście znam lżejsze ale i znam też dużo cięższe) płaca nie nie jest najniższą krajową jak na niektórych magazynach, jest gro osób które pracują od początku i awansowały, są też inne, które nie awansowały, są takie które narzekają :) Podsumowując nie jest źle a jak się komuś tak bardzo nie podoba to zawsze można pracę zmienić nikt niewolnikiem nie jest. (chociaż wiadomo, że lepiej ponażekać jak to mi w życiu źle ale nic z tym nie robić....)

nnnn

Czy naprawdę aż tak źle jest w tej firmie ?

zera

Praca w tej firmie tylko dla odpornych psychicznie lubiących pastwić się na innych kultura na poziomie 0 jeśli chcecie się wyżyć zapraszamy :-)

slnb

Pani L z inboundu (usunięte przez administratora) juz poobrabiala I pozbyla sie z firmy tych co widzieli ze sie tylko usmiechac potrafi a tak poza tym to mistrz w opierdalaniu sie I lizaniu tylka pana kierownika... Zarobki w firmie smieszne...jak dla bialych murzynow.

co wy chcwcie, to jest praca. a ty kamila powinnas sie juz dawno leczyc... ty to dopiero masz nasrane w glowie!!!!!!!!

retuci

fajne laseczki tam pracują, jest na czym oko zawiesić nawet niektóre liderki i team liderki to bym....

ktos

Jak czytam co napisalas to nie mam pojecia po co w tej firmie pracujesz!Nikt tutaj na siłe Ciebie nie trzyma.Pasowalo by Ci gdyby kaska wpadala, ale nie robiac nic!Jest wielu swietnych pracownikow, ktorzy sa nagradzani.Oczerniasz kierownictwo a nie masz podstaw ku temu.Pracowalam w innych firmach i tutaj jest ok.Magazyn ma rok, stale cos dopracowuja,zeby nam bylo lepiej.Jezeli nie podoba Ci sie praca to ja zmien :-)

bubel

tak prawda zwalniaja za nic doslownie ,idziesz do pracy ,normalnie po czym przychodzi po ciebie lider(wyzsza sfera)i kaze ci zabrac wszystko swoje i za liderem do blaszaka ,,a tam juz siedzi ekipa i daje ci wypowiedzonko....i co mysla ze plakac mamy?nie za czym po kim ......atmosfera w tej firmie okropna to prawda ze nie szanuja ludzi zwlaszcza kierownictwo okropnosc .nawet starszym ludziom nieumieja powieziec dzien dobry ,,,chcieliby aby im sie klaniali,liderzy katastrofa ,,,,,prawe rece liderow ,,,hm szkoda gadac nawet mi ich troche zal ,bo liderzy siedza przy biurkach a te prawe reki to musza za nich wszystko robic ,one to sie nabiegaja ,

lili

Zastanawiam się czy nie wnieść sprawy wyżej za ujawnianie danych osobowych. Jest to nie zgodne z prawem

Kawa

Ja lubie czekolade

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.