LEROY MERLIN SWARZĘDZ

Opinie o LEROY MERLIN SWARZĘDZ

Filtruj opinie po kryteriach:

Majster klepka dzialu.
 Opinia

Dyrektor- sztuczny wyuczony usmiech. Wszystko obieca zebys tylko zamknal buzie. Jak przyjdzie co do czego to Ci powie ze On myslal lub myslalem ze bedzie mozna KZ - czyli KDA w skrocie Gruba (z-ca dyrektora). Troche schudla. Im wiecej tym bardziej jest wredna i odrealniona. Liczy sie procedura a nie dobro klienta. Kierownictwo- poza dwoma kierownikami reszta to lizusy. Nie wazne jest dla nich dobro klienta i handel( polowa nie ma o tym pojecia jak Gruba). W wiekszosci LM to dla nich spelnienie marzen. Plusy: Akcje firmy, mozesz sie spozniac- nikt Ci za to glowy nie urwie. Elastyczny grafik chyba ze robisz na Ogrodzie. Tam pan kierownik mysli ze nikt nie ma rodziny i lubi pracowac 3 weekendy. Rekawow nie wyrwiesz. Jak dobrze podlizesz sie dyrowi i KDA to masz luzzz. Minusy: Wynagrodzenie to zapomoga. Niby srednia DIY ale mega kiepsko. 2600 brutto na start jak masz gadane na rozmowie. Jak jestes koordynatorem to masz 3500-3700 brutto. A jak dostaniesz wiecej to masz ZAKAZ mowienia ile dostales. Upierdlowosc i chamstwo klientow. Maja Cie za nic bo pracujesz w markecie. Najgorzej jest na dzialach specjalistycznych - 03 elektryczny, 04 narzedzia,08 hydraulika i 10 metalowy. Co chwile slyszysz - pan z tego dzialu . Majster,szef kierownik , gdzie pan lazi czekam tu juz godzine. Brak obsady. Robisz czasami na 2 lub 3 dzialach sam. Jak myslisz o rozwoju to jestes w bledzie. Jak trafisz na drzewny..... kierownik Maaareeczek sprawi ze sie zwolnisz lub sam stwierdzisz ze gosc sie tu nie nadaje. Generalnie jak szukasz czegos na skonczenie studiow( firma jest pro rozwojowa ale dzial ogrod , sanitarny i glazura a raczej ich kierownicy po cichu twierdza ze albo szkola albo praca) czegos na przetrzymanie to ok. Jesli mydla Ci oczy ze jest super i premia co kwartal 1000 zl to Cie oszukuja. LM Swarzedz toczy sie po rowni pochylej. W innych sklepach mozna awansowac i zarabiac lepiej ale nie w Swarzedzu. Podziekowac mozna za to Januszowi i Piotrowi. Ostatni i obecny dyrektor.

Gizmo
@Majster klepka dzialu. 24.01.2017 23:06

Cos w tym jest. Pracowalem tam troche. Mala kasa a wymagania. No i te 3 weekendy na ogrodzie. Tragedia. I zima choinki maja teraz. Kwitniesz na -10 i sprzedajesz jodly. Na dzialachn04 i 10 wiecznie jest 1 osoba na 2 dzialy. Drzewny nikogo z doswiadczonych doradcow. Przebudowy robia pracownicy. Casto jest lepsze. W Leroyu nie liczy sie staz W casto masz stale podwyzki za lata pracy.

j.m.
Nazwa działu: Handlowy
@Majster klepka dzialu. 24.01.2017 23:06

dka omg i reszta kierowniczków żenada

Darek
 Opinia

Tak dobrze pracuje się wam, że zapomnieliście o forum? Szkoda

Wol
 Opinia

Nie Lubię Ludzi z Leroy Merlin ze względu na wiele kobiet i pozwolenie mając tak okradać ludzi w prywatnym świecie. To jest oszustwo i złe w ich miłości.

Opinia

Wiesz jak wyglądają zarobki w LEROY MERLIN SWARZĘDZ? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Norbert
 Opinia

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Nn
 Opinia

Ja pracuje tam od marca. Jeszcze nigdzie nie pracowało mi się tak dobrze wchodząc do pracy czuje się jak w rodzinie kasy asystentki super inne kasjerki super dziewczyny. Z działu tak samo spoko ludzie dyrektor bardzo miły zawsze się przywita podając rękę inni z góry też normalni nie mają olewu na pracownika. Ja polecam.

Rosomak
 Opinia

Pracuję tu już rok i zupełnie się z tym nie zgadzam, wystarczy robić swoje i jest ok. Pracowałem na stacjach paliw i w marketach, tu jest o niebo lepiej i dbają o pracownika. Te opinie napisali ludzie, którzy przyszli do Lm żeby przezimować i myślą, że za siedzenie przy biurku ktoś im zapłaci. Większość z tych osób, to pracownicy których zwolniono za malwersacje lub ściemnianie w pracy, też bym nie płacił za nieróbstwo.

JEDEN Z NIELICZNYCH STARYCH PRACOWNIKÓW Z DŁUŻSZYM
@Rosomak 17.02.2017 17:43

Człowieku jakie malwersacje czy ty dobrze masz z głową ??? Jakie zimowanie ??? W 2016 odeszło z 60% starych dobrych pracowników z doświadczeniem po prostu mieli dość tego że muszą robić bez podwyżek lub za śmieszne śrubki jak 100 zł podwyżki brutto, gdzie w tym samym czasie zatrudniano nowych młodych z wyższą kwotą niż ma nie jeden pracownik po kilku latach pracy w tej "wspaniałej firmie". Firma wielce ratuje się teraz obywatelami Ukrainy, bo nikt już tu nie chce pracować. Co do leserów , pokaż mi firmę w której ich nie ma. Weź człowieku rozpęd i walnij tak solidnie barana w ścianę , bo widzę że albo jesteś jakimś przydup... dyrektora , kierownikiem albo zupełnie zzieleniałeś. Pozdrawiam JEDEN Z NIELICZNYCH STARYCH PRACOWNIKÓW Z DŁUŻSZYM STARZEM.

Gizmo2
 Opinia

Dział drzewny nie istnieje kierownik Mareczek pozbył się szrotu jak to sam powiedział i zatrudnił swoich nieudolnych kolegów. Tam Koordynator nie umie metra kwadratowego obliczyć... ludzie do czego oni doprowadzili. Dla pana Mareczka to inspekcja pracy by się przydała.. ale niestety ręka rękę myje, swój swojego utrzyma........

Opinia

U nas nie ma kierowników tylko pajace którym wydaje się że są kierownikami , a jak przychodzi co do czego to nawet towaru nie umieją zamowic a o wypisaniu bs lub zam klienta nie wspomnę. Jak widzę cały ten syf to się nie dziwię że każdy ma tą pracę w 4 literach i gardzi ta robotą. Przecież nowi kierownicy to jakaś tragedia,najlepiej siedzieć do góry brać hajsy za nic i udawać dobra minę do złej gry. Kierownicy sanitarki i drzewnego to najlepiej niech siedzą do góry . Jak widzę te ofermy życiowe to żal ściska wiemy co

Prawda
@12345 25.08.2016 06:05

niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego krasami nie moga byc koordynatorzy przecież (usunięte przez administratora) za tych .......przyjmują z ulicy i taki co wie nic ekipa nowa nic tylko ten koordynator co sie został na niego liczą ale w imię czego ????

@Prawda 25.08.2016 23:31

W tej firmy jest chyba takie przekonanie że skoro jesteś koordynatorem to nie musisz już osiągnąć więcej , wymienił bym parę przykładów dobrych koordynatorów i kilku takich co ściągnęli z ulicy tylko po to żeby być przydup... skoro na działach jest koordynator tańszy w utrzymaniu to po co komu kierownik który zarobi 4 lub ile tam zarabia

Prawda
 Opinia

To co sie tam dzieje to jest tragedia i pisze to ze str pracownika jak rownież klienta

Motyl
 Opinia

Pracuje tam nadal kilka lat podwyżka pierwsza od 4 lat 200 złotych.zero awansu .awanse to ściemy bo na kier przyjmują z zewnątrz. A za nie branie L 4 odstaniesz .... Czekoladę

Opinia

Na dzień 06/03/2016 jestem obecnym pracownikiem Leroy Merlin w Swarzędzu na dziale handlowym na stanowisku doradcy klienta. Zaczynając od plusów na tym stanowisku umowa pewna na czas nieokreślony , młodzi dostają 2300 brutto na start , karta multisportu , opieka LUXMEDU, BARDZO W PORZADKU LUDZIE pracujący na działach handlowych i kasach. Minusy to upierdliwi klienci, rzadkie podwyżki, praca w niedziele za marne pieniądze , przyjmowanie ludzi jakich popadnie. Na chwilę obecną kierownictwo wporzadku , całe chamstwo albo zostało wywalone albo zmienili lokalizację sklepową. Najgorszy typ doradcy klienta to ten który idzie na koordynatora (chyba wam się już w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ach przewraca od tego niby rządzenia , latacie i liżecie 4 litery i nic więcej ). Starzy pracownicy nie doceniani z pensją mniejszą jak u nowych pracowników zapierdzielają za każdego nowego bo Ci nic nie ogarniają. Co do administracji są ok a najlepsi są konserwatorzy. Nowy dyro też wydaje się być spoko, przyszedł PODOBNO naprawić atmosferę na sklepie po swoim poprzedniku. Praca jak praca, jak trzeba robić to się robi a jak jest chwila to można odpocząć.

ddd
 Opinia

Fakty są takie: Prywatna opiek medyczna jest, Multisport jest, dodatkowe ubezpieczenie jest, zarobki na starcie 2100-2200 zależy jak się zaprezentujesz. Prawda jest taka, że rękawów nikt sobie nie wyrywa i każdy pracuje. Z grafikiem zawsze można się dogadać jeśli studiujesz, masz dodatkową pracę czy cokolwiek innego. No i chyba najważniejsze wypłata zawsze na czas. Także szczerze mogę polecić. Jak ktoś chce pracować to będzie, a jak ktoś na starcie bez doświadczenia żąda bóg wie czego to życzę powodzenia.

lm
 Opinia

szału ni ma[usunięte przez administratora] jak cały etat to o.k,ale na pół czy 3/4 to robisz nadgodziny za frytki a w cztery oczy kłamia że wychodzisz niby lepiej.....w tej firmie widzą pracownika jak zle coś robi,a jak dobrze to [usunięte przez administratora] nie widzą tego!!!!

AGNIESZKA

j.w.

Zostaw opinię o LEROY MERLIN SWARZĘDZ - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEROY MERLIN SWARZĘDZ

Nie bądź obojetny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dot. mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.