Opinie o Hanomag w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hanomag. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hanomag na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanomag w Swarzędz

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Hanomag?

On Nowy wpis

Z tego co wiem to większych wymogów nie ma oprócz chęci do pracy oczywiście na stanowisko zwykle produkcyjne. Dobrze patrzą jak masz uprawnienia na wózki widłowe obowiązkowo UDT

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Hanomag?

On Nowy wpis

Sądzę że na zwykłe stanowisko produkcyjne nie powinni być z tym problemu

Dawid

Ile tu teraz płacą pracownikowi fizycznemu? W internecie widziałem stawkę 4400-4800 zł brutto. Czy to się zgadza i jakie są za to obowiązki?

@Dawid

Z tego co się orientuję to w granicach 3200 netto na chwilę obecną plus dodatki. Obowiązki to pracownik produkcji plus operator wózka widłowego jeśli masz UDT

Lidia

omówisz szerzej te dodatki? chyba, że chodzi o premię kwartalną i te nadgodziny, o których pisali? ich to ile średnio w miesiącu da radę uzbierać?

...
@Lidia

Oczywiście 32 nadgodziny w miesiącu 100% płatne ( napewno uzbiera każdy tą ilość bo potrzebni ludzie na nadgodziny ) plus premia kwartalna zależna od obrotu 100% = 1000zł plus premia za brak chorobowego 450zł mesięcznie. Ewentualny dodatek funkcyjny za operowanie wózka widłowego 150 zł miesięcznie. Trzeba tylko chcieć pracować. Podstawa 3260zł + 32 nadgodziny ( ok. 1200zł ) + 450 zł + 150zł operator wózka + premia kwartalna co 3 miesiące 1000zł = 6060zł na rękę przy premi kwartalnej bez niej minus 1000zł.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Hanomag?

On

Stopa koleżanka bardziej. Jeśli pracownicy wywiązują się że swojej pracy to jest wszystko w porządku jak w każdej firmie mi się wydaje.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hanomag? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Jakie godziny pracy obowiązują w Hanomag?

Po co chcesz tam iść i tak zwalniają

Artur

Z jakiego powodu zwalniają? To pewne info, czy tylko słyszałeś plotki?

ello
@Artur

Nie podają powodu. Kończy sie umowa i tyle.

Bbbb
@Artur

Pewne, koniec umowy i żegnam lub poprostu za porozumieniem stron

Hdhd

Przyjmują na nowo do hanomagu?

Pokusa

Toksyczne działanie aluminium dotyczy głównie układu nerwowego, kostnego oraz krwi. Główne objawy zatrucia glinem obejmują: osłabione funkcje intelektualne. zapominanie. Zapraszam panowie po demencję i inne przyjemności za kilka złoty to wam wszystko wyjdzie z wiekiem pamiętajcie. W sumie przydał by się tam ołòw do kompletu aby każdy był zadowolony i uzyskał szybkie efekty działania metali

Gruby

jak Wyglądają wypłaty. Są na czas? I dobre? A może wcześniej? Tak jak np dziś jest 4 to dziś można się spodziewać wypłaty od Hanomag czy kocha

Grubyv2
@Gruby

Wypłaty bardzo tłuste aż ciężko ręce pastą domyc

Czy pracodawca Hanomag organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Bartek

Jeżeli masz ambicje na wyższe stanowisko wszystko organizuje i opłaca pracodawca

Alicja
@Bartek

Dziękuję, że udzielasz odpowiedzi tu, na forum. Wcześniejsze komentarze zdradzały stawki, na jakie można liczyć w swarzędzkim Hanomagu. Czy możesz potwierdzić rzetelność tych wpisów? Jeśli tam pracujesz, to masz wiedzę z pierwszej ręki...

Bartek
@Alicja

Jeżeli chodzi o stawki to jest sprawa indywidualna. Zależy to od tego czy osoba ubiegająca się o stanowisko ma np uprawnienia na wózki widłowe z UDT , stawka odrazu idzie w górę. Na wynagrodzenie składa się kilka czynników. Dodatkowo można liczyć na premie kwartalne premia za niechorowanie i oczywiście nadgodziny wszystkie płatne 100%

Eryk
@Bartek

Tak na wynagrodzenie składa się wiele czynników np . (usunięte przez administratora)albo jak dobrze składasz donosy na kolegów albo jeszcze jak fałszywym potrafisz być i możesz liczyć na stałą współpracę i dobre zarobki

Dziękuje
@Alicja

Toksyczne działanie aluminium dotyczy głównie układu nerwowego, kostnego oraz krwi. Główne objawy zatrucia glinem obejmują: osłabione funkcje intelektualne. zapominanie. Pozdrawiam wszystkich i życzę dużo zdrowia

Jaka umowa obowiązuje w Hanomag podczas okresu próbnego?

Umowa która obowiązuje jest to normalna umowa o pracę żadne zlecenie to jest normalna firma

Alicja

@Ja, super, że odpowiadasz. Ta pierwsza UOP jest zawierana na jakiś próbny okres? Trzy miesiące?

@Alicja

Zazwyczaj zawierają jest na 3 miesiące ale jak pracownik szybko łapie o co chodzi to jest szansa że dostanie przedłużenie szybciej

Qutasek

Tak normalna tylko z lekka patologiczna

Na jakie benefity można liczyć w Hanomag?

Żadnych tam nie ma nic tylko to co zarobisz

Qutasek

Można czasem (usunięte przez administratora) kogoś to premia wpadnie a gruby zadowolony

Czy firma Hanomag w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak

Hehe

BHP chyba

Korwin

Pracowałem tam dłuższą chwilę, praca ciężka za śmieszne pieniądze, ale trzeba było robić dopóki mi plecy nie wysiadly.. kierownictwo młode, da się pogadać, zarobki tragedia 2 tyś zł za weekendy w pracy ...

@Korwin

Tak kasa słaba i plecy plecy plecy prędzej czy później siadają każdemu z czasem i tak kontuzja da o sobie znać nawet po latach :)

Nikos

Witam firma nie jest zła ludzie też ok kasa w miarę praca fizyczna lecz nie wykanczajaca .

@Nikos

Nie jest wykanczajaca a jest lekka i fajna towarzysze nawet po 16 goz pracują i są szczęśliwi :)

Ciężko jest w systemie 12/12 w Hanomag?

Wojtek

W hanomagu praca jest od poniedziałku do piątku nie ma systemy 12 na 12

Perun

A więc tak pracowałem w tej firmie ponad dwa lata ,owszem praca cieżka zarobki nie najgorsze najwiekszym problemem i zarazą tej firmy to w wiekszosci dwulicowi pracownicy od zwykłych fizoli po brygadzistów i ich zastepców nie mówiąc juz o cymbałach z utrzymania ruchu i kierowniku ,jeden wielki kabaret zaganiar oraz mitomanów.Ogolnie nie polecam.

@Perun

Kolego widzę że mitomanem to jesteś Ty!!! Pracuje w hanomagu 3 lata. I widocznie jesteś sfrustrowany tym że zostałeś zwolniony i wylewasz tu swoje gorzkie żale. W mojej brygadzie jest sztywno to fakt wg mnie najlepsza brygada jest D do której staram się przejść tylko z tego względu na brygadzistę który trzyma brygadę krótko ale sprawiedliwie i jak masz jakiś problem zawsze pomoze. A utrzymanie ruchu nie wiem dlaczego cię boli ponieważ zawsze pomogą naprawić nawet samochód po godzinach pracy albo masz problem z dogadywaniem się z ludźmi albo zatrudnij się w Amazonie nara łbie

kabon

na chwile spoko, na przeczekanie. na dluzej zajada cie jak nie fizycznie to psychicznie. nie polecam.

Marian

@Jaity a ile zarabia tutaj operator wózka z UTD? I czy nadal są oni poszukiwani?

Zenek
@Marian

Operator wózka również pracuje fizycznie na produkcji

Jaity
@Marian

To wszystko zależy od twojego doświadczenia i od tego jak szybko załapiesz politykę firmy. Źle nie jest okolo 2600zl bez nadgodzin. Firma prowadzi rekrutację cały czas ale radzę się spieszyć

Jakie są warunki zatrudnienia w Hanomag?

Jaity

Przyjęte jest 3 miesiące okresu próbnego jak się ogarniesz szybko produkcję może dostaniesz wcześniej niż 3 miesiące. Obecnie firma rekrutuje pracowników mile widziane uprawnienia na wózki z UDT

Benek

Może ktoś ma wiedzę czy firma rekrutuje aktualnie?

Juba
@Benek

Z tego co wiem to tak

Spider

Nic się nie zmieniło kicha nadal tak wszyscy pisali o Suliku a z im tak naprawde szło załatwić wszystko teraz macie

Zostaw merytoryczną opinię o Hanomag - Swarzędz

• Jak się pracuje w Hanomag?

Zobacz opinie na temat firmy Hanomag tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanomag?

Hanomag
2.2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Rabowicka 51A
    62-020 Swarzędz