Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rhenus Logistics S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Wity

Nie zgadzam się z twoją opinią.w tej firmie tylko zasłużysz sobie na podwyżkę lizustwem.na stanowisko magazyniera nie dostaniesz więcej niż 1600(czyli 2200 brutto)i chociaż nie wiem jak długo byś pracował to więcej nie dostaniesz i nogi sobie poobdzierał.to są śmieszne pieniądze. Tak jak są opinie wyżej to tylko jest praca dla studentów desperatów i ludzi przed emeryturą a nie dla rodzin z dziećmi.

@Wity

Mnie tam się udało ze spokojem powyżej 1600 nie raz. Ale prawda, to nie dla ludzi, którzy mają rodzinę na głowie. Atmosfera fajna. Ale tak jak samson mówi: jak team lider Cię lubi to lepsze zamówienia, syf mega, sporo liderów jest kiepskich i nie wartych swoich stanowisk.

TL

No więc tak! !! Jeśli chodzi o podwyżki to trzeba zasłużyć. Jeśli ktos pracuje rok i w ciągu minionych np.7 miesięcy był na L4 w kazdym minionym miesiącu to na podwyżkę niema co liczyć za to na zwolnienie z pracy napewno.Jak ktoś chce pracować to będzie nawet za 1500 zł pracował. Dają wyrównania, podwyżki, nagrody, na święta też kasę dają, karte do ZARY po wyprzedaży swiateczne na 325zl .Praca s suchym i ciepłym . Możliwość awansu.Polecam☺

Tyyy
@TL

Tak praca dla naiwnych lubiących się kundlić za 1500 haha. Życzę tym pracownikom powodzenia.

Wike
@TL

Na święta kasa??chyba jakieś kity wciskasz.kto tam pracował to wie jaka jest prawda.a kto ma zamiar pracować to wtedy takie kity można wciskać to może uwierzą.a jak zobaczą jak jest to za długo nie popracują.NAWET NIE POTRAFIĄ ZAPŁACIĆ ZA NADGODZINY.BO PRZEKROCZYŁEŚ LIMIT I ROBIŁEŚ ZA DARMO.JA SIĘ DZIWIĘ ZE LUDZIE W TEJ FIRMIE NIE WALCZĄ O SWOJE.WDG.MNIE POWINNY BYĆ ZWIĄZKI ZAWODOWE.

@Wike

Dają na święta, wiem bo pracuję a logiczną rzeczą jest że trzeba jakiś okres przepracować żeby je dostać bo nigdzie po 3 miesiącach nie dadzą .Co do limitu nadgodzin to niestety tygodniowo możemy w sumie pracować tylko 48 godzin-z nadgodzinami lub bez.

bylypracownik

No dość prawda, na nogach 8 godzin, 15 minut przerwy, a ból mają jeśli 5 minut przed wyjściem stoisz przy drzwiach, bo kolejka na kilometr. Tak jak mówiłam, warto popracować by dorobić na np studia 3 miesiące i spadać stamtąd.

Mike

Słyszałem ze juz w tej firmie nikt nie chce pracować ani się zatrudniać.chyba rzeczywiście jest gorzej niż źle w tej firmie.

Swarzędz
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Swarzędz
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ochrony - market budowlany - Swarzędz
Swarzędz
Seris Konsalnet Holding S.A.

Zrażona

Podwyżkę ma ten kto dobrze kabluje

Zrażona

Podwyżkę ma ten kto dobrze kabluje

@Zrażona

Raczej ten kto się sprawdza w pracy,nie bierze L4 i wyrabia normę.

Firma bez przyszłości

W tej firmie ponad połowa ludzi to Ukraina(firma ukraińska)Reszta to kobiety przed emerytutą,studenci i desperaci bez ambicji na znalezienie innej lepszej pracy.W firmie panuje syf odkąd ukraina robi co chce,nikt ich nie pilnuje bo liderzy są od nic nie robienia i chodzenia z założonymi rękoma.Tylko potrafią straszyć normami.Więcej liderów i team liderów a robić nie ma komu.Nie szanują dobrych starych pracowników.Wolą dać zarobić Ukrainie.Przekroczysz limit nadgodzin-robiłeś za Free!!bo Ci nie zapłacą!!!Weekendy w miesiącu maksymalnie 2 wolne.Zmieniają co chwile grafik nie poinformując o tym pracowników bo boją się robić zebrania i powiedzieć to w twarz.masz obowiązek dowiedzieć się z alejkowych nowości.W toaletach syf i malaria(żebyś syfu jakiegoś nie załapał)tylko wpuścić tam sanepid.Brak socjalu czyli ludzie w tej firmie nic nie mają do powiedzenia.muszą słuchać i milczeć.Z ludzi robią pomarańczową tanią siłę roboczą.Najgorsze szambo na ul.rabowickiej!!dla mnie ta firma może nie istnieć.Nie polecam!!!!

Int

Na co ty człowieku liczysz? Za stanowisko magazyniera nie dostaniesz więcej niż 1500 (ewentualnie plus premia jak ktoś komuś po nazwisku odpowiada) chyba,że będziesz awansował na lidera to 100 zł więcej. Lepiej już pracować w sklepie. Firma dno i wodorosty.2 razy się zastanów nim wejdziesz w sidła tej firmy.

pr

jeśli ktoś jest na umowie na okres próbny to czy idąc na umowe o pracę ma szansę na większe wynagrodzenie?

pr

@pr

Nie, takie same pieniądze na czas próbny co na stałe. Tak, wynagrodzenie zawsze na czas. Tak, syf jak cholera, Ukraińcom się wydaje, że tam rządzą (szczerze powiem, najgorszy naród świata). Podwyżka ? Zapomnij :D Jedyne co to premie są, jak się chce robić to się 1800-1900 nawet wyciągnie na miesiąc.

Ertt
@bylypracownik

Praca w tym sufit nie warta tych pieniędzy.nawet cie nie docenią chociaż nie wiadomo jak ponad normę byś robił.poprostu wyzysk.

Bystra

Traktują ludzi jak śmieci. W kadrach pracują wredne, niedouczone baby, które nie znają się na niczym, a wywyższają się nad "fizycznymi" jak gdyby pozjadały wszystkie rozumy. Cyrk na kółkach... Nie polecam pracy w tej firmie, a wręcz odradzam.

Były lider

powie mi ktoś co nowego w firmie bo chciałbym wrocic

Były lider

powie mi ktoś co nowego w firmie bo chciałbym wrocic

mini

W ogloszeniu jest ogolnie napisane pracownik magazynowy.

mini

Ile jest zmian? I jak wyglada z praca w weekendy i swieta?

@mini

III zmiany, ale z reguły się chodzi na II. Gdy wyprzedaże to III i to często się nocka trafi. Zmienia się I i II co kilka dni, dosłownie. W weekendy pracujesz. W firmie nic nowego, nie warto wracać, też były myśli o tym, ale to jest firma bez przyszłości. Warto jedynie dorobić sobie tam, bo wbrew temu co piszą to wcale trudne nie jest. 1500-1600 podstawa, a premie łatwo dostać, co w sumie się dostaje 1700-1900, ale to nie dla ludzi co własne rodziny mają i chcą normalnie żyć, a nie dzieci co tydzień widywać.

Zzzzz

Zarobki ciekawe co ty czlowieku piszwsz 1.500 to sa ciekawe zarobki opamietaj sie zeby dostac premie to musisz (usunięte przez administratora) lizac Marcinkowi lub innemu tim liderowi

Zzzz ftr

Firma do dupy nie pchajcie sie tam obiecuja duzo a potem wywalaja Marcin lider ja bym go usunol z stanowiska lider i wyrzucil za drzwi wielki cwaniak jeden drugiemu dupe obgaduje firma masakra

bylypracownik

Polecam młodym ludziom chcącym zarobić, lub starszym, którzy chcą gdziekolwiek popracować. Na dłuższą metę nie ma się tam przyszłości. Myślę, że nawet jako team lider. Atmosfera mega miła. Nie ma zbędnych plotek, nieprzyjemności z reguły. Większość liderów jest ok. Najlepiej z pick'u i ze zwrotów. Na pack'u większość liderów i team liderów do bani. Wywyższający się i nieprzyjemni. Ogólnie nie polecam tam trafić. Praca fajna, ale nie liderzy. Powinna firma coś zrobić z put away'em, bo to jeden wielki syf. Firma woli Ukraińców, zresztą nie dziwię im się jak harują całe dnie, szkoda tylko, że ich nie pilnują a potem płacz, że kradną. Toalety i szatnie są ohydne ! Powinno coś się z tym zrobić albo w końcu ktoś z zewnątrz się tym zainteresuje. Bezproblemowa firma, ale bez przyszłości.

stazysta

pracuję w RHENUS Logistics w Niemczech. Jak czytam wasze opinie wszystko mi się zgadza. Jest to firma, której priorytetowym i jedynym celem jest bilans ekonomiczny...i osiągnie go za wszelką cenę, sami wiecie jakim kosztem. Management i kadra kierownicza- szkoleni pod kątem nadzorowania i kontrolowania (często szykanowania) pracowników a nie pod kątem zespołowej, twórczej pracy. Bezczelność na każdym kroku. Nikt nie pochwali, nie powie dobrego słowa-są tylko ostrzeżenia, pretensje, upominania itp. O podwyżkach zapomnijmy! Firma posiłkuje się agencjami pracy, sprowadzającymi nowych pracowników, potem przejmuje do "siebie"...ale również jako pracowników tymczasowych. Co ciekawe firma blokuje od dłuższego czasu wejście związków zawodowych na swój teren- bo po co wprowadzać coś, co się opłaca tylko pracownikom a firmie przyniesie tylko dodatkowych kłopotów i kosztów związanych choćby z wyrównaniem stawek względem firm konkurencyjnych???

Panmaa

Firma tragedia. Jeśli już się tutaj wpakujesz-pod żadnym pozorem nie na PICK!!!!! Najgorszy dział i liderzy z całej firmy (oczywiście nie wszyscy np Marlena i marta)

q

pracowałem w tej firmie podczas wyprzedaży jakoś w grudniu przez 7 dni. Wspomnienia mam dobre co prawda praca jest nudna i monotonna ale atmosfera wśród pracowników jest bardzo fajna. Te gadanie o normach do wyrobienia jest bzdurą bo nie dałem rady tego wyrobić nawet jak się starałem (nie biegałem). Odnośnie zielonych kamizelek to bym powiedział że zależy od osoby bo niektóre dziewczyny były pomocne a inne czepialskie np problem o to że słuchasz muzyki przez słuchawki.

@q

Przez te słuchawki tylko wypadki są, ktos na kogoś wjedzie uderzy i pozniej problem . Wózki widlowe również jeżdżą więc o wypadek nietrudno.

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.