Opinie o Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k. w Swarzędz

Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k.
counter
3 112 611 5 1
PRACOWNICA

Witam wszystkie kolezanki. W moim sklepie również nie ma żadnych zabezpieczeń. Jak tak dalej będzie, my również pójdziemy na L4. Ciekawe gdzie i przed czym ukrywają się kierowniczki regionalne, bo od 3 tygodni żadnej z nich nie było na kontroli w sklepie.

Tak22Nie3
stały klient

Robię zakupy w sklepie na Osiedlu Piastowskim, była tam bardzo miła pani, chyba Małgosia, co się z nią stało? Ponoć jest chora, oby szybko wróciła. Ta Pani i Pani Marzenka to sprzedawczynie z prawdziwego zdarzenia. Obie przesympatyczne dla każdego klienta. Pani Barbara niestety po raz kolejny bezczelna i bardzo nie miła, opryskliwa, w moim odczuciu nie powinna pracować w żadnym sklepie. Chciałbym zaznaczyć, że nie jest to tylko moja opinia, rozmawiam z sąsiadami i znajomymi, którzy również robią tam zakupy i mają takie samo zdanie. Ponadto w soboty pół godziny przed zamknięciem sklepu, nie ma tam, po co wchodzić. Panie są zajęte sprzątaniem. Klient jest postrzegany jak intruz, który zakłóca im prace porządkowe. Dziwię się, bo chyba powinno im zależeć aby jak najwięcej sprzedać. Zacząłem robić zakupy w innym sklepie, aczkolwiek nie ukrywam na Piastowskim mieszkam i mam bardzo blisko.

Tak5Nie22
Nieznajoma

Wypłaty na sklepach w ostatnim czasie to śmiech na sali.... Firma schodzi na psy.

Tak14Nie
Pracownica

Dokładnie dostałam mniejsza ja i moje koleżanki bolało nas to i popłynęły łzy bo za coś trzeba przeżyć a do tego akurat na wakacje miało się jechać

Tak13Nie1
Desperado Nowy wpis

Bystry w powolnym tempie ale jednak się zwija.

Tak3Nie1
BOK ZMB Nowy wpis
@Desperado

Dziękujemy za opinię, życzmy sukcesów!

Były Nowy wpis
@Desperado

Chyba masz rację. Zniszczyć dzieło seniora, to nie takie proste, ale proces zwijania się już zaczął i to tylko kwestia czasu. Szereg chybionych decyzji przynosi określone skutki. Nie ma komu pracować, bo ludzi traktują poniżej krytyki. Historia lubi się powtarzać bo idą drogą Majerowicza https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,156631

Zocha
Klient

Szanowni Państwo, przeprowadziłam się do Obornik Wlk niedawno.Co sądzicie o sklepach ZMB w tym mieście,do którego najlepiej sie wybrać. Dodam że korzystałam juz ze sklepów tej firmy w Poznaniu.

@Zocha

Często bywam w Obornikach i dotychczas super się kupowało przy Powstańców ( obok dworca PKS ), ale po remoncie i zwolnieniu kierowniczki to już nie ten sklep. Atmosfera mi nie odpowiada więc nie chodzę do Pana Bystrego. Kupuję gdzie indziej, dlatego ciężko jest mi doradzić. Widać, że się wiele zmieniło w tej firmie i to chyba na gorsze.

Ten
@Klient

Pani kierownik jest a zwolnieniu L4 a nie została zwolniona z tego co mi wiadomo

Klient

Szanowna Pani, to niebywałe, że jest Pani rozbawiona faktem, iż w dzisiejszych czasach dziwi Panią to, że klient ceni sobie atmosferę w sklepie. Mniemam, że nie chodzi Pani do fryzjera tylko do zakładu fryzjerskiegit(obojętnie jakiego). W dzisiejszych czasach nie tylko produkt ma znaczenie ale też to jak i kto go sprzedaje. Chyba, że został zatrudniony tylko do podawania. Co zmienia postać rzeczy. Może tak jest?...

Rozbawiona
@Klient

Klient, przeczytaj najpierw ze zrozumieniem ten wpis, a później zastanów się co napisałeś: cyt" ale po remoncie i zwolnieniu kierowniczki to już nie ten sklep. Atmosfera mi nie odpowiada więc nie chodzę do Pana Bystrego." Od remontu, po kierowniczkę i osobiste wskazanie właściciela firmy, moim zdaniem - zaorane, a porównanie sklepu mięsnego do salonu fryzjerskiego?! Wyborne???? czy Pan jesteś na jakiejś redukcji? Moja fryzjerka potrafi świetnie strzyc, doceniam to.

@Rozbawiona

Szkoda, że Pani nie zrozumiała. Tego się spodziewałem. Zakończyła Pani tą"dyskusję"na swoim....poziomie.

Kicia
@Zocha

Polecam sklep na Powstańców. Bardzo dobrze zaopatrzony. I co więcej baaardzo miłe panie!!!

Tak5Nie6
R4r56

Polecam na osiedlu kolo Stokrotki

Tak3Nie2
BOK ZMB Nowy wpis
@R4r56

Bardzo dziękujemy za opinię.

Katrina

Nie przyjemna obsluga w sklepie w Mosinie Brak płynu do dezynfekcji

ZMB
@Katrina

Dziękujemy za opinię.

TakNie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k.?

Obserwator
@Pytanie

Zatrudniliście stażystów w Gowork'u? Poważnie takie pytania na podkręcenie dyskusji? Oplułem monitor.

Fan Karola
@Pytanie

Prowadzący Familiadę opowiadał tak samo żenujące dowcipy. Naprawdę tak źle jest z Waszym wizerunkiem, że łapiecie się takich metod? Brakuje jeszcze hymnów pochwalnych, sztandarów i czerwonych goździków.

Obserwator
@Fan Karola

No żeby Gowork sobie pozwolił na takie akcje? Widać niego nie interesuje co się dzieje w tej firmie, ale serwisowi to nie pomaga????????????

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nieznajoma

Tak14Nie
Ja
@Nieznajoma

Tak czytam i się zastanawiam, dlaczego ktoś pracuje w tej firmie. Przecież niezadowolony pracownik, to tylko straty codzienne dla firmy, mniej się angażuje, mniejsze obroty, a jak mniejsze obroty to mniejsza pieniądze dla firmy, czyli znów niezadowolony, ludzie nie blokujcie miejsc pracy????????

Tak3Nie6
@Ja

Niestety coraz częściej strach wejść do sklepów P. Bystrego. Panie chodzą złe i jakby obrażone, że muszą obsłużyć klienta. Ja kiedyś stały klient chodzę coraz rzadziej

Ja do JA
@Ja

Tym tokiem myślenia wystarczy że pracodawca zacznie dbać o załogę, załoga będzie bardziej zadowolona, obroty będą wyższe, pracodawca zarobi więcej. Więc pytanie: dlaczego pracodawca nie dba o swój interes? A może to zła kadra kierownicza blokuje etaty i rozwój firmy?

Tak12Nie
@Ja

W tej firmie nikt niczego nie blokuje. Dla chętnych pracować w tej firmie miejsce zawsze się znajdzie, ponieważ tam zawsze brakuje ludzi.

Też
@Były pracownik

Tak,tak. Tylko należy dodać, że musisz siedzieć cicho.....

Tak9Nie
@Ja do JA

Dokładnie tak, tylko że @Jado tego nie rozumie i mysli, że jak chcemy zarobić wiecej niż 2 tyś to nam sie w głowach poprzewracało.

@Też

Oczywiście. Bo tylko słowo sprzeciwu, to cie zgnoją. Dla tego już nie pracuję . Nie można się odezwać. Pracownik tam nie ma prawa głosu, a ni prawa do własnego zdania.

Tak10Nie
@Były pracownik

Dziękujemy za opinię, prosimy o kontakt na bok@bystry.pl

@Klient

Dziękujemy za opinię, poprosimy o kontakt na bok@bystry.pl, dołożymy starań aby wyjaśnić tę sytuację.

@Nieznajoma

Dziękujemy za opinię, zapewne jest to uzależnione niższymi niż w poprzednich latach obrotami i mocno okrojonymi nadgodzinami które w tej chwili są warunkiem związanym z nową sytuacją jaką wywołała pandemia. Jeśli warunki pracy Pani "Nieznajoma" nie odpowiadają Pani oczekiwaniom, jest nam bardzo przykro, ale nie zamierzamy w żadnym stopniu wpływać na zmianę Pani opinii, z pewnością jest wiele firm na rynku które w konsekwencji pandemii dziś "merdają ogonem", ale nasza z pewnością do nich nie należy. Wszelkie wątpliwości prosimy zgłaszać na bok@bystry.pl, to miejsce nie rozwiązuje absolutnie żadnych spraw.

Tak1Nie7
@BOK ZMB

W piątek robiłam zakupy w kobyln8cy przed południem była bardzo nie mila pani obsługiwała z laska i się burzyła ze jest sama to nie nasza wina klienta tego nie ma tego nie taka odp niech pani pakuje obsługa straszna

@Nieznajoma

NIE POLECAM Ciężka praca za śmieszne pieniądze .

BOK ZMB

Dziękujemy za opinię, wszelkie informacje, prośby, zażalenia prosimy kierować bezpośrednio do bok@bystry.pl, wnioski czy propozycje zgłaszane przez serwis http://Gowork.pl nie są przez nikogo rozpatrywane. Prosimy kierować opinie bezpośrednio do działu który się tym zajmuje, adres j.w.

@@@

Chciałam podjąć pracę w "Bystrym ", ale słyszałam że z miesiąca na miesiąc gorzej się zarabia. I że co raz gorzej się dzieję w tej firmie.

@@@@

Jeśli jest Pani zainteresowana współpracą z naszą firmą, zapraszamy do kontaktu pod adresami rekrutacja@bystry.pl lub bok@bystry.pl, umówimy spotkanie i przedstawimy warunki współpracy. Do pierwszego kontaktu, nie potrzeba wysłania, żadnych dokumentów (CV, Listu motywacyjnego)

@@@@
@BOK ZMB

Po ostatnich opiniach to chyba podziekuje.

Tak9Nie
Ada
@@@@@

Żal to czytać, choć można się usmiac... Jeżeli argumentem do podjęcia pracy jest to co powiedziała/napisała jedna Pani drugiej Pani, może czas pomyśleć i otworzyć własną firmę bo rządzenie wychodzi wam najlepiej-oczywiście wg was

TakNie10
zaskoczona
@BOK ZMB

Nie rozumiem, dlaczego nie szanujecie pracowników i nie wypłacacie godnych pieniędzy. Wstyd..opinia jest nadszarpnięta...i co z tym zrobicie?

@@@
@Ada

No niestety nie jeden jak widać

@zaskoczona

Dziękujemy za opinię. Nie szanujemy lub nie wypłacamy godnych pieniędzy niestety nie jest podstawą do jakichkolwiek dyskusji, zwłaszcza, że nie odbywają się na poziomie merytorycznym. Z pewnością, nie zamierzamy budować jakiejkolwiek opinii ani relacji na http://Gowork.pl bezdyskusyjnie. W razie pytań zapraszamy na bok@bystry.pl

Tak1Nie3
Niko

Zdecydowanie nie polecam ! Wypłata za czerwiec 2090 zł. Przy pełnym etacie plus 3 nadgodziny i 3 godziny nocne i 3 pracujące soboty. W tym już też jest premia za niechorowanie 125 zł. Śmiech na sali.

Tak16Nie
Ekspedientka
@Niko

Dokładnie. Wypłaty są z miesiąca na miesiąc co raz mniejsze. 4 lata temu, jak zaczynałam pracę w firmie, to zarabiałam więcej A niż teraz.

Tak13Nie
Ja
@Niko

Od kilku lat właściciele robią wszystko, aby im było dobrze i tylko im. Mają za nic pracownika, nie dbają o nich, nie szanują człowieka, nie realizują uzgodnień, zastraszają. RKS stosują mobbing wobec sklepowych, a pani z tatuażami na siłę forsuje swoje teorie, które i tak się nie sprawdzają. Ktoś się pomylił, bo masło orzechowe i kawa, to nie jest podstawowy asortyment w sklepie mięsnym. Do tego teraz jeszcze te zmiany z wypłatami, dzięki którym zarabia się jeszcze mniej. Drogi BOK ZMB - niech się ludzie dowiedzą jaka jest sytuacja i żaden zakaz wypowiadania tego nie powstrzyma.

Tak13Nie
@Ja

Bardzo dziękujemy za opinię. W żadnym wypadku nie zamierzamy prowadzić dyskusji na tematy związane z asortymentem i ew. implementacją towarów w naszych sklepach, liczymy, że personel którego zadaniem jest obsługa sprzedaży, robi to jak najlepiej i jako firma produkcyjno handlowa zmierzamy do uzyskiwania jak najlepszych wyników. Wątpliwości dotyczące ew. rozliczeń prosimy kierować do bezpośrednich przełożonych, z treści wpisu jednak jasno wynika, że celem nie jest rozwiązanie sytuacji a wyprowadzanie informacji poza relacje firmowe.

TakNie10
...
@Niko

To też zależy w jakim sklepie pracujesz. Wyższy utarg = wyższa płaca.

TakNie6
@...

Dokładnie, ale na gorszym zabrali 500 ,a na lepszym 1000 !

Jado
@Niko

Z całym szacunkiem a ile Pani w sklepie mięsnym chciała by zarobić, to nie kadra menadżerska ....jakie ma Pani kwalifikacje ??? Nie wystarczy mieć dziś siłę fizyczną i umiejętność obsługi krajalnicy żeby odbierać 3000 tys złotych. Ludzie o co Wam chodzi ,nie chce nikogo obrazić ale jeśli Panie chcą zarabiać ponad 2000 tys to ile powinien zarabiać Wasz szef ??? Trochę rachunku sumienia

Tak1Nie16
Klient

Nie wiem co się stało z Państwa wyrobami. Ale kiełbaska z serem, kiedyś pyszna. Teraz zjeść nie można. Ser piątej jakości i śladowa jego ilość. Smak samego wyrobu w niczym nie przypomina kiełbasy, którą jadłem kiedyś ze smakiem...

@Klient

Dziękujemy za opinię, wszystkie nasze wyroby podlegają bardzo surowej kontroli i odpowiadają obowiązującym standardom, liczymy, że to była wyjątkowa sytuacja i serdecznie zapraszamy do naszych sklepów.

TakNie2
@Klient

Mam podobne uwagi. Firma chyba ma problemy i próbuje oszczędzać na jakości składników do produkcji. Kupiłem kilka tygodni temu kiełbasę rodzinną, która była obślizgła. 2 tygodnie temu kupiłem kiełbasę drobiową i po dwóch dniach w lodówce była obślizgła. Parówki serowe były smaczne ale bez sera. Abym się mylił, ale chyba renoma Bystrego właśnie się skończyła.

Buahaha
@Klient

Poważnie? Na Goworku piszecie o jakości produktów buahaha,???????????? komuś chyba ból ... odebrał rozum! Wy naprawdę myślicie, że ludzie są tak głupi!?

Tak2Nie2
????????

Nie polecam!!!

Tak13Nie1
@Pracownica

Niektórzy nie myślą o wakacjac, tylko o tym, jak przeżyć za takie ochłapy. Do tego bardzo częste kontrolę RKS, które tylko wyszukują jakichkolwiek błędów, żeby jeszcze zabrać 50-100zł z wypłaty. Już zabrali nam i tak wszytko co można było, a nawet więcej i jeszcze im mało. Do tego w wakacje jesteśmy zmuszone pracować całe dnie, bo nie ma ludzi. Nie ma i nie będzie. Jak tak dalej, to nie będzie nawet tych, co jeszcze są. Przykre to wszystko i żałosne.

Tak10Nie
@Pracownica

W nawiązaniu do sytuacji którą Pani opisuje, prosimy zgłosić się bezpośrednio do przełożonej, pisanie na portalu http://Gowork.pl z pewnością nie jest rozwiązaniem i nie będzie miało wpływu na poprawę sytuacji.

TakNie9
Pracownica2

Dokładnie tak

BOK ZMB

Jesteśmy przekonani, że zgłoszenie bezpośrednio do przełożonej będzie niosło za sobą zmiany, pisanie na portalu http://Gowork.pl z pewnością nie jest rozwiązaniem i nie będzie miało wpływu na poprawę sytuacji, żadnego.

TakNie12
Zawiedziona

Ja również nie polecam pracy w tej firmie, wypłata mniejsza prawie o 1000 zł i jak tu przeżyć jak się wychowuje samemu dzieci, co z rachunkami, płatnościami nie wspomnę już o jakichkolwiek przyjemnościach. A do tego całodzienne siedzenie w pracy, a niby nadgodzin robić nie wolno.

Tak15Nie
@Pracownica

Skoro niby nie było ruchu i kazali do zera zjechać godziny że by nie było nadgodzin to dlaczego teraz się zgadzacie na nadgodziny? Teraz jak nie mają ludzi to nagle możecie robić nadgodziny? Zróbcie to co oni z wami nie róbcie nadgodzin i tyle kto was zmusi

Tak11Nie
Potencjalny pracownik

Wiem ze stosujecie premię od utargu 2% .czy jest regulamin przyznawania tej premii?

@Potencjalny pracownik

Jak widzisz cisza bo firma wprowadzila zakaz wypowiadania. To tez pokazuje jaki jest prawdziwy obraz firmy Powiem tobie ze regulamin to fikcja bo i tak premia zalezy od tego jak bardzo sie podlizujesz RKS. Wystarczy ze krzywo spojrzysz to juz nie masz premi. I tylko szukaja dziury w calym za co to by zabrac.

@Potencjalny pracownik

Informacje na temat wynagrodzeń i systemu prowizyjnego udzielane są pracownikom naszej firmy, niestety są one poufne i nie mają do nich dostępów "potencjalni pracownicy" Zapraszamy do aplikacji na wybrane stanowisko, z pewnością otrzyma Pani/Pan wszelkie informacje.

Klientka z Mogilna

Czy w związku z epidemią kolonawirusa wraca do nas komuna? ...Mam na myśli wczorajsze zachowanie pani sprzedawczyni z Mogilna przy ul. 900 lecia. Rozumiem że są obostrzenia związane z obsługą seniorów 65+ i określone godziny dla nich zakupów od 10-12. Ale co wtedy gdy sklep jest pusty i nie ma w nim żadnego klienta, a pani sprzedająca podpiera ladę? Tek dosławnie było weszłam parę minut po godz 10 i pani oznajmiła mi że mnie nie obsłuży bo w tych godzinach są obsługiwani seniorzy. Wszystko rozumiem, ale nie było żadnego klienta, a ja chciałam tylko kupić kilkogram paróweczek dla dzieci na śniadanie...Niestety wcześniej nie miałam ich z kim zostawić. Poszłam pare metrów dalej do konkurencyjnego sklepu i nie było problemu. Na drzwiach była kartka że od 10-12 seniorzy obsługiwani są w pierwszej kolejności. Ogólnie zszokowana jestem że w dzisiejszych czasach ekspedientka zadziera nosa.

Tak1Nie6
Wrrrrrr
@Klientka z Mogilna

Po pierwsze nie zadzieramy nosa my sprzedawczynie!!My przestrzegamy poleceń jaki dostajemy odgórnie, wiec skoro 65+ to tak ma być.A paróweczki trzeba było dzień wcześniej kupić.

Tak7Nie1
@Klientka z Mogilna

A czy ktokolwiek z klientów pointeresował się jaką karę może dostać sklep za obsługę takich mądrych klientów w godzinach "seniora ". To nie jest nasz wymysł. Proszę wysłać swoją opinię do ministra zdrowia, może coś Pani doradzi.

Tak6Nie1
@Pracownica

Jak widać można. Wystarczy wytłumaczyć, powiedzieć a nie warczeć. Bo obecna sytuacja to niczyja wina.

Klientka z Mogilna
@Wrrrrrr

Ja wszystko rozumiem....te godziny dla seniora i że praca w handlu nie jest łatwa..tym bardziej teraz. Sama pracuję w służbie zdrowia i wiem jak to jest. Teraz w tym szczególnym okresie powinniśmy okazywać sobie szacunek i zrozumienie. Jednak oburzyło mnie zachowanie pani ekspedientki, która nie mając ani jednego klienta w sklepie stanowczo oznajmiła mi że mnie nie obsłuży (nie wiem może bała się że jestem pracownkiem służby zdrowia i coś mogę przenieść)... Wątpię aby był za to mandat skoro nikogo nie było w sklepie....Inne ekspedientki (poza tymi w dużych marketach gdzie jest ciągły ruch) mają zupełnie inne podejście np. proszą o poczekanie na zewnątrz i obsłużą gdy sklep jest pusty i nie ma żadnego seniora. Tu nie było nikogo. Gdyby byli starsi klienci, nawet nie ośmieliłabym wchodzić do sklepu. Pani która udzieliła mi bardzo ,,mądrej odpowiedzi" pragnę przekazać że dzień wcześniej nie kupiłabym paróweczek, ponieważ była to niedziela i sklep był zamknięty, a ja wtedy miałam dyżur w szpitalu, w sobotę również....Zresztą przestanę ten sklep odwiedzać. Tak naprawdę to zawsze byłam zadowolona z obsługi pozostałych ekspedientek, ale wczorajsze zachowanie tej jednej pani bardzo mnie oburzyło. Na szczęście jest jeszcze jeden sklep w Mogilnie i liczę że tam spotkam się z lepszą obsługą.

@Klientka z Mogilna

Proszę zrozumieć nie możemy obsługiwać nikogo poza 65+ nawet jeśli nie ma nikogo w sklepie. Nakładane są duże kary a kontroli jest bardzo dużo. Jak by się pani czuła gdy podczas pani obsługi wchodzi kontrola a ekspedientka dostaje mandat i to nie mały bo pani chciała kupić paróweczki? No właśnie kogo to obchodzi ona będzie musiała zapłacić a nie pani. Przecież pani chce być obsłużona i tyle. Więcej zrozumienia. Już wyżej zostało to napisane z pretensjami to do Ministra zdrowia może pani wytłumaczy. Pozdrawiam

Tak5Nie1
@Klientka z Mogilna

Dziękujemy za opinię. Rozporządzenia Ministerstwa bardzo rzeczowo definiują sytuację, na mamy wpływu na zmiany i zapewniamy, że dla obu stron ta sytuacja jest nowa i niekoniecznie komfortowa, jednak robimy co w naszej mocy, aby trzymać się rozporządzeń i przestrzegać przepisów, a jednocześnie jak najrzetelniej wykonywać swoje obowiązki. Przepraszamy za zaistniałą sytuację, jednak nie możemy sobie pozwolić na ustępstwa min. z powodu bardzo wysokich kar nakładanych na łamiących przepisy.

@Klientka z Mogilna

W 100% się z Panią zgadzam. Zwłaszcza teraz musimy być dla siebie mili i cierpliwi. Podziwiam wszystkich, którzy są na pierwszej linii frontu. Panie, które sprzedają w sklepach są bardzo dzielne. Ale niestety odnoszę wrażenie, że w sklepach bystrego większość Pań robi łaskę, że nas obsługują. Aż strach wejść bo niewiadomo jaki nastrój ma Pani za ladą. Niestety ja zrezygnowałam z robienia zakupów w tych sklepach. Chociaż smakowały mi ich wyroby. Zaopatruję się teraz u małego dostawcy, który szykuje mi towar na telefon. Wszyscy są dla siebie mili i grzeczni. I bardzo pomocni. To działa w każdą stronę.

Jan
@Klientka z Mogilna

Ekspedientka w tej kwestii nie ma za wiele do powiedzenia, wszędzie są kontrole i nieustanne mandaty za złamanie przepisu....nie dziwię się że nie wpuściła , kto miałby zapłacić w tej sytuacji za ewentualny mandat ?

Asiula
@Klientka z Mogilna

Witam ... Myślę że sama ekspedientka nie wymyśliła sobie braku obsługi w tych godzinach . To było odgórne rozporządzenie. A Pani jako Klientka powinna również dostosować się do tych zasad .(usunięte przez administratora) \ Ekspedientka w dzisiejszych czasach musi mieć w sobie dużo cierpliwości , gdyż to Klientom wydaje się że Im wszystko wolno . A to nie prawda ! Pozdrawiam

BOK ZMB

Dziękujemy za informację, nie wiemy czym jest K.POZNAŃSKA bo nie mamy takiej pozycji w ofercie, ale zapraszamy do punktu w którym dokonał Pan zakupu z paragonem celem weryfikacji i ew. wymiany produktów.

Tak1Nie

Czy zdarzają się nadgodziny w Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k.?

Nikt

Jasne....tylko nie płacone

Tak3Nie3
Były pracownik.
@Pytanie

Nadgodziny? To codzienność. Dzień w dzień siedzisz po 9-10 godz a w sobotę to nawet 12 godz. Jak nie masz rodziny to możesz iść do tej pracy.

Tak3Nie2
PRACOWNICA

Tak22Nie3
Prac
@PRACOWNICA

No jak gdzie? Praca zdalna....

@PRACOWNICA

To jestem ciekawa ile osób weźmie to L4 wszystkie tak tylko mówią a jak dochodzi co do czego to cicha siedzą

@Zawiedziona

Nie wezmą, bo dostaną wypowiedzenia. Niestety taka smutna prawda.

@pracownik

Dziękujemy za opinię. Wspomniane przez Panią praktyki nie są standardem obowiązującym w ZMB. trudno odnieść się do wspomnianej przez Panią sytuacji, ale przypominamy, że wszelkie wątpliwości lub uwagi dotyczące zatrudnienia należy kierować do bezpośredniego przełożonego. W tych trudnych dla wszystkich czasach, receptą niech będzie porozumienie i poszukiwanie rozwiązań aby fluktuacja kadr był na jak najniższym poziomie, wpisy na http://Gowork.pl niczego nie zmienią.

Tak2Nie5
@BOK ZMB

Guzik prawda, właśnie że prawda. Byłam w Szpitalu - planowane leczenie- o czym informowała kierowniczkę przed podjęciem pracy.. podziękowano mi za pracę. Kierowniczka chwaliła (podobno) a Pani z KRS mówiła że podobno były uwagi. Jakie uwagi? Kompletna bzdura Gdzie tu prawda? Klienci też byli zadowoleni z obsługi przeze mnie, niejednokrotnie dawali temu wyraz, głośno dziękując za bardzo miłą obsługę. I co? Niestety wszystko załatwione w białych rękawiczkach. Rozmowy nic nie dały. Bardzo dziękuję firmie Bystry za takie potraktowanie. Można iść co najwyżej do Pana Boga na skargę. Dziękuję że w tak trudnej sytuacji zostałam bez środków do życia

Tak7Nie1
@Kobieta

Dziękujemy za opinię. Sugerowanie, że pracodawca zwolnił Panią bo była Pani chora jest nieprawdziwe, jedyne co mogło się wydarzyć, to wygaśnięcie umowy, gdy była Pani na tzw. chorobowym. W takich sytuacjach, zawsze prowadzimy rozmowy z osobami które wyrażają wolę dalszej współpracy z firmą. Taka sytuacja miała miejsce np. w dniu wczorajszym. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu na obslugaklienta@bystry.pl. Uprzejmie prosimy o rzeczowe i przemyślane kierowanie zapytań, z pewnością się odniesiemy do nich.

Tak1Nie5
były pracownik

miałam prawie tak samo.Żadnego słowa dziękuję po prawie 11 latach

Tak5Nie2
@BOK ZMB

Mnie o nic nie pytano, chciałam pracować, niestety podziękowano mi, z informacją jaką podałam tzn. że ponoć kierowniczka miała uwagi. Pytałam ją, chcąc wyjaśnić sprawę; powiedziała że chciała żebym została, ale niestety Pani Iwona była innego zdania. Zresztą ktoś w tej sprawie kłamał, nie ma już dzisiaj znaczenia. To ja zostałam źle potraktowana i to ja jestem teraz bez środków do życia. Tak więc proszę nie pisać nieprawdy. Ponadto kierowniczka na rozmowie wstępnej zaakceptowała fakt mojego pójścia do szpitala. Sama stwierdziła że nie ma problemu. Okazało się zupełnie inaczej.

@pracownik

A wypisują takie bzdury, że rozmawiają z pracownikiem. Jakież to smutne. Dopóki pracujemy jest dobrze, nie daj Bóg jak człowiek zachowuje. Tam są równi i równiejsi. Pracownik ma (usunięte przez administratora) do powiedzenia.

Ktoś
@BOK ZMB

Kłamiecie!!! To jest norma w Waszej firmie.

@Kobieta

Dziękujemy za opinię. Nie widzimy podstaw aby pisać lub potwierdzać nieprawdę. Jeśli umowa została rozwiązana a przełożony miał uwagi do Pani pracy (wg. tego co Pani napisała) to wiemy gdzie w tej sytuacji jest wina po stronie firmy. Zresztą tak jak wspomnieliśmy, zawsze jest podstawa do dyskusji, najwidoczniej jej w tym przypadku nie było. Życzy sukcesów. PS. Fluktuacja w zespołach nie jest powyżej normy, zatem nie trzeba podpisywać się jako pracownik, nie mamy nic do ukrycia.

TakNie4
@Ktoś

Dziękujemy za opinię, nie mamy podstaw do takich zachowań.

TakNie3
Tomasz Hansel
@były pracownik

A Ty po jedenastu latach poszłaś z prezentem, żeby podziękować?! A przez ten nasćie lat nie nosiłaś siat z towarem do domu, nie odbierałaś premii, nie bawiłaś się z firmą?! Ludzie, czy wyście poszaleli, moja była partnerka pracowała u Bystrego, jakoś nie słyszę narzekania, teraz nawet żałuje że odeszła, bo poszła do handlu który od dwóch miesięcy zamknięty. W CH na umowie o dzieło, bo obiecywali jej złote góry, że niby lepiej bo buty to czysty interes, nie trzeba się namęczyć a kredyt na chatę nie spłacany, jej obecny chłop na Tirach, siedzi na (usunięte przez administratora) a Wy tutaj biadolicie? Za miesiąc po wyborach, połowa Polski będzie bez pracy, może wtedy dotrze czy tak tam źle.

Tak2Nie7
JA
@BOK ZMB

OWSZEM ! Piszecie NIEPRAWDĘ. Prawda jest taka, że w tej firmie nie ma z kim rozmawiać. RKS nie dbają o pracownice, tylko patrzą aby się podlizać szefostwu. W sprawie koronawirusa sprawy załogi są ignorowane. Prośby o rękawiczki lateksowych, do obsługi odpowiedziano nam że "są za drogie". Lateksy zostały kupione własne pieniądze, bo w foliowych się nie da oklejać towaru. Płyn dezynfekujący jest na siłę ograniczany i trzeba oszczędzać. Kpina. Jest już taki źle, że Prezes zamiast wyjaśnić sprawy i łagodzić spory wprowadza cenzurę. Rozesłane zostały aneksy, zakazujące publicznej wypowiedzi na fb lub tutaj na GO WORK. Nikt nie panuje nad relacjami pracodawca a pracownik.

X
@Tomasz Hansel

Idź i pracuj a potem wygłaszaj opinie. Ciekawe kto jej te siatki z towarem dawał?

Otis

Z informacji które posiasiadam w sklepie na placu powstańców w Murowanej Goslinie Pani kerownik dopuszcza się mobingu. Mowa typu ze pracownik się do niczego nie nadaje, że ciągle jest coś źle, nic nie umie, ładne określenia ze jest się nie mądrym, ostentacyjnie poprawianie i powielanie czynności już wykonanej prawidłowo tj np. mycie maszyny. Część wyżej osób usytuowanych w firmie wie o tym ze Pani kierownik Tak traktuje ludzi ale nic z tym nie robią. Piszę ta opinie bo nie lubię gdy się gnoi ludzi a nic z tym się nie robi. Pełen pogardy Otis.

Tak10Nie1
@Otis

Na wielu sklepach panie kierowniczki wykorzystują stanowisko w sposób niedopuszczalny, a pracownicy milczą bo wiedzą że i tak nikt nie zareaguje, a kieroniczka będzie się mścić.

Tak15Nie
@Otis

Tak niestety jest też na innych sklepach. A jak już coś powiesz RKS to (usunięte przez administratora) z tym robią. Cieszę się, że już tam nie pracuje. Jeden wielki mobbing i mniej więcej 210 godz miesięcznie za tak naprawdę (usunięte przez administratora)pieniądze.

@Otis

Panie kierowniczki.... nic im nie grozi i są nietykalne !!!!!! Nawet zgłoszenie sprawy nic nie załatwi .Trzymają zawsze stronę kierowniczki a załoga kłamie !!!!!!!!!!!

@Otis

Dziękujemy za opinię. Najrozsądniejszą w tej sytuacji decyzją byłoby zgłoszenie takich zachowań, bezpośrednio do przełożonych (jesli jesteś pracownikiem) lub zgłoszenie tej sytuacji na obslugaklienta@bystry.pl. Pewnie rozumiesz, że cyt;" z informacji które posiadam" nie jest ani wiarygodne ani możliwe do weryfikacji. Bardzo prosimy o kontkat mailowy w celu poprowadzenia dlaej tej sprawy.

TakNie2
@Pracownica

Dziękujemy za opinię. Prosimy o zgłaszanie ew. nieprawidłowości od przełożonych, serwis http://Gowork.pl nie jest narzędziem naprawczym w tej sytuacji.

@Były pracownik

Dziękujemy za opinię. Poprosimy o więcej szczegółów związanych ze wspominanymi sytuacjami: obslugaklienta@bystry.pl

@Pracownica

Dziękujemy za opinię, prosimy przekazać informacje na ten temat kierować do przełożonych wyższego szczebla, lub na adres obslugalienta@bystry.pl, serwis http://Gowork.pl w żadnym stopniu nie rozwiąrze sytuacji.

TakNie

Pracuje już w tej firmie 13 lat przeszłam 3 kierowniczki i osobiście się nie spotkałam z taką sytuacją. Może to co opisujesz zależy od KRS ale ja tego nie doświadczyłam. Wiadomo są w tej firmie gorsze strony tak jak wszędzie takie jak np podwyżka albo w tak ciężkim czasie mało wsparcia gdzie się boimy o nasze zdrowie ale kontrolę są ważniejsze no ale dobre też są. Jak nie mówić dobrze tam gdzie nas nie ma.

@BOK ZMB

niestet ciche przyzwolenie na złe traktowanie pracownika przez kierowniczki sklepów to w tej firmie standard

Klijent

Czasy ciężkie i brak empatii ze strony zakładów ,chodzi o starszych klientów i o zamknięcie jedynego sklepu w Legowie czyżby liczyły się tylko zyski?

@Klijent

A w biznesie co się liczy? Miłosierdzie? Co za kocopoły tutaj wypisujesz!

Genia

A makolągwa (usunięte przez administratora)/sucha na emeryturze jest czy nadal pracuje?To dopiero byla największa specjalistka od mobbingu.Przeszla przez kilka sklepów.Ostatni to chyba w Przeźmierowie Bystry.Każdy ,gdy tylko miał okazję,uciekał z tego sklepu.Ale jak zwykle nikt nic nie widział i nie wiedział,pomimo zgłaszania dyrektorce. Klienci jej nie lubili

Tak3Nie1
Klientka

Często robię zakupy w sklepach p. Bystrego i co raz bardziej jestem zdziwiona tym, że panie ekspedientki Tak na prawdę nie mają żadnego zabezpieczenia(oprócz pleks przy kasie). Myślę że w tej branży w danej sytuacji maseczki to podstawa, tak jak w wielu innych sklepach. My, klienci, też byśmy się czuli w pewnym sensie bezpieczniej, przecież to działa w dwie strony. W tym czasie musimy się chronić na wzajem. Życzę zdrowia.

Tak5Nie3
Lusi
@Klientka

Ja czuje się bezpiecznie , nie chciała bym pracować w masce przez tyle godzin , co 2 godziny zmiana ,twarz spocona , ciężko się oddycha w tej maseczce . Lepiej bez masek ! Mamy pleksy płyny rękawiczki itp.. firma dba o pracowników jak i o klientów ????nic więcej nam nie trzeba do szczęścia ????????

Tak1Nie3
@Klientka

Bezpieczeństwo ponad wszystko w tej kwestii ma Pani rację,ale wytyczne przez władze tego kraju mówią jasno: dezynfekcja (mycie) rąk,jednorazowe rękawiczki i trzymanie odległości między sobą. Rękawiczki i płyny są dostępne w naszych sklepach i należy ich używać ,a niestety gdy prosimy o to klienta często spotykamy się z oporem, najczęściej seniorzy bagatelizują sytuację w której się znajdujemy, bywają nerwowi straszą , wyzywają ogólnie prowadzi to do nieprzyjemnych sytuacji,a już nie wspomnę o odległości 1 m rzadko kto się do tego stosuję mimo próśb. Moim zdaniem niewiele potrzeba ,by czuć się bezpiecznym w naszej pracy, wystarczy dostosować się do zasad, które są jednakowe dla wszystkich. Pozdrawiam koleżanki ze sklepów i życzę zdrowia.

@:)

Podobne sytuacje chyba na wszystkich sklepach. Co do odległości, to uważam że przydatne by były jaskrawe taśmy, naklejone przed ladą , ponieważ wiele starszych osób są zdziwione, na prośbę o zachowanie odległości od lady, mówiąc, cyt "A dlaczego mam się odsunąć?,przecież nie ma żadnej linii......"

MS

Czy firma Bystry posiada działający sklep internetowy? W obecnych czasach rozwiązałby problem kolejek.

@MS

Dziękujemy za opinię, pracujemy nad rozwiązaniem e-commerce dla ZMB, głównie dedykowane będą do niego produkty Spiżarni Mistrza Andrzeja, zachęcamy również do komunikacji na obslugaklienta@bystry.pl. serwis http://Gowork.pl nie jest firmowy forum ZMB.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k. - Swarzędz