Opinie o Krzysztof Prażanowski Engage Media w Poznań

counter
4 3 5 5 1
Red.naplet Nowy wpis

Pracuje w firmie cały czas. Bardzo dobre warunki finansowe, konkretny, wyrozumiały szef, od którego można się wiele nauczyć, a w firmie panuje bardzo tolerancyjna atmosfera. Dużo ciekawych projektów realizowanych dla klubów sportowych, sieci fastfoodowych i innych firm. Bardzo dobre zarobki powiązane z wynikami pracy. Liczne benefity pozapłacowe: bilety na mecze piłki nożnej do loży, wyjścia na kebab co poniedziałek, darmowa kawa i inne. Bardzo duże możliwości rozwoju.

Emde8787 Nowy wpis

Najlepsza firma, w jakiej pracowalem. Dzieki kontaktom szefa poznalem wiele osob z poludnia Europy. Sympatyczne imprezy integracyjne w Havanie. Sam wlasciciel bardzo przyjazny i kumaty. Wysokie zarobki. Polecam.

Pyra_KKS Nowy wpis

Odradzam współpracę z tym człowiekiem.(usunięte przez administratora)

Piotr Nowy wpis

Pracowałem dla Engage Media przez cztery lata. Fajne projekty dla wymagających klientów. Płace takie jak w branży, im więcej projektów, tym więcej do ręki. Lubię atmosferę w Krzysztof Prażanowski Engage Media za: Darmowa kawa ;)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Bądź pierwszą osobą, która doda tutaj komentarz o firmie Krzysztof Prażanowski Engage Media w miejscowości Poznań. Twój komentarz na temat tego pracodawcy może mieć wpływ na kariery i losy zawodowe wielu osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Prażanowski Engage Media - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

4/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad