Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rhenus Logistics S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

jgyhfh

Ludzie nie bójcie się mówić prawdy Rhenus Jasin to (usunięte przez administratora) które trzeba omijać z daleka ludzi nie szanują traktują jak rzeczy zwalniają za nic a ten Kierownik (usunięte przez administratora)to jakiś kacap który nie ma pojęcia o zarządzaniu !!!

herbata

Lubię placki

?

Tak czytam i wiekszosc z Was ma racje.Praca nie jest ciezka-na paku zwlaszcza-na pozostalych działach trzeba sie nabiegac.Co do liderow....najnormalniejsza jest Paula z piku, Magda L. i Ola.Stella....da sie z nia wytrzymac, zalatwi sporo i mozna sie dogadac chociaz postapila niefer z Moniką bo tak samo zapierniczala jak Helena a gowniare awansowała. Ogolnie atmosfera jest do bani jedna drugiej dupsko rabie, placz bo ktos komus cos powiedzial albo zwrocil uwage.To ze malolaty nosza kamizelki to nieznaczy ze starszymi od siebie moga pomiatac.Teraz jeszcze te zwolnienia..to jest chore bo za chwile beda znowu szukac ludzi do pracy.

xyz

pierdoły pierdołami a i tak zwalniają wszystkich polaków bo przecież ukraińcy pracują o wiele szybciej lepiej i dokładniej. Nie polecam pracy w tej firmie , wytrzymałam rok w tej firmie i utraconego zdrowia fizycznego i psychicznego nikt mi juz nie zwróci

Swarzędz
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Swarzędz
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ochrony - market budowlany - Swarzędz
Swarzędz
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
de

racja karzdy kto donosi to broni swojej dupy dajcie spokuj a bendzie ok sam doswiadczylem plotek i slysze jak jedna gada na druga a potem pala papieroski to jest chore jeszcze na piwo razem niech ida

No

Ludzie sie nudzicie to pierdoly rozsiewacie!!!narzekacie ze zła praca....gowno prawda praca jest ok to wy plotkarze jestescie gowno warci skoro ublizacie,klamiecie wiecznie knujecie za plecami zajmijcie sie praca i bedzie ok!!!zajebiste podejscie do pracy maja panie L z przyjecia towaru maja olew na plotki odpracuja swoje 8h i maja spokoj nie raz slyszalem jak reaguja na plotki bez zbednego komentarza usmiech na twarzy i do pracy gdyby kazdy tak reagowal jak te panie byloby w firmie milo i wesolo!!!tak samo postepuje pani kasia z tego samego dzialu!!jak to mowia...??? Zero zalu,zero zlosci wyj.....ne po calosci uczcie sie od tych pan:-) pozdrawiam mile panie

rty

praca super firma tez ludzie jacys dziwni donosza pierdoly plotki dopowiadaja sobie bajki a inni tego sluchaja jak ktos donosi to niech powie sam co rozpowiada po firmie a nie wyciera buty w kogos ludzie mowcie w oczy co was boli a nie za oczami ratujecie sie ale grunt jest kiepski jakies dziwne macie problemy kazdy mowi okims czasami sam cos powiem klamie a ludzie tego sluchaja dwa dni wystarczy i slysze tak to ubarwione ze szok dajcie spokuj niebawcie sie w plotki zrobcie pranie mozgow i bedzie ok

zuzia

masz racje co do kasi super babka ale kinkag wszystkim dupe rabie potem muwi ze to ktos mysle ze kasia obudzi sie na paku spokuj pozdrawiam

prawa

ktos rozmawi o glupotach potem sa problemy donosy kazdy rabie dupe lidera jak by swojego zycia niemialy taka jedna kasi dupe rabala teraz prosze prezent kamizelka ludzie zenada inni tylko cierpia glupota zal niema co panienka s prawda donosi wczoraj wieczorem dala popis idiotka jak wiele osob w tej firmie

kamila
@prawa

lider pisze takie sprawy na forum niezle swiadczy o tym macie nasrane w glowach wszyscy pozdrawiam

ULUBIENICA

NOWINKA Z FIRMY PRACOWNIK MAJACY 2 PROMILE ZABRAL BEZ POZWOLENIA WIDLAKA ,DZIS PODOBNO SABINA TOS DONIOSLA NA KOLEZANKI ZE NIE WYKONALY POLECENIA ZROBILA SIE AFERA ,NIKT Z NIA NIECHCE PRACOWAC .....TO NA TYLE Z FIRMY HA HA

do zuzi

Podejrzewam,ze sama nie zrezygnowalas a bylas w grupie zwalnianych:-) Pracowalam na innych magazynach i uwierz bylo podobnie.Z tym ze nikt sie pracownikami nie przejmowal.2 tyg.dali na wyrobienie normy a jezeli nie to wywalali.Grafiki porażka-nikt nie pytal z kim dojezdzam itp. Plotek w tej firmie jest tyle ile kobiet tam pracuje,wiec do konca we wszystko nie nalezy wierzyc:-)

@do zuzi

WITAM,W KAZDEJ PLOTCE JEST ZIARENKO PRAWDY .....ZGADZAM SIE ZE NIEKTORYM BRYGADZISTOM BRAK KULTURY OSOBISTEJ ,ZIELONA KAMIZELKA UDERZYLA DO GLOWY

zuzia

Hej pracowałam w tej firmie pół roku i powiem tobie ze dla pracownika nawet przyjętego bezpośrednio przez firmę przyszłości nie ma bo w kazdej chwili Możesz Zostać zwolniona. Ukraińców przyjęli i dlatego Polacy nie będą mieli co za dużo robić w tej firmie chyba sprzątać. Źle traktowanie,kultura zerowa, brak organizacji, liderzy po podstawówce z zerowa wiedzą, szkolenia żenujący, każdy co innego, atmosfera do bani jak przeskakuje na inne działy. Ciesze się ze tam już nie pracuje teraz mają zwolnić z 50 osob. Paranoja żeby zatrudnić innych.pozdrawiam zuzia

Przyjaciel

Jak wszedzie:-) roznie i podroznie ale generalnie jest ok!!

Przyjaciel

Incydentownik???hmm fajna praca ale tylko wtedy kiedy jest spokojniej z zamowieniami,bo jak jest duzo pracy to strasznie nogi bola bo sie bardzo duzo nabiegasz:-) ale tak poza tym praca fajna tylko znajomosc i obsluga kompa to podstawa!!!pizdrawiam

@Przyjaciel

A ATMOSFERA JAKA JEST W GRUPIE INCYDENTOWEJ

?????

Co do oceny team liderow na inboundzie!!!sory nie ma co ich oceniać!!bo oni nic nie robia! maja od tego swoich liderow ktorzy rozplanowuja prace grupie,prowadza putawaya,sprawdzaja obecnosc,przyjmuja dostawy,itp.itd.to pytam po jaka cho....e team lider na inbundzie????skoro liderzy robia wiecej niz team????roznia sie tylko wynagrodzeniem niczym wiecej!!!

####

Ta Magda z inboundu nie zasluguje na miano pani!!!!na pania trzeba sobie zasluzyc a ta szczeniara jest bezczelna,wulgarna,zlosliwa,agresywna moglbym tak bez konca wymieniac a ten skrzeczacy glos doprowadza do furii wszystkich!!!!ta malolata powinna pracowac w odosobnieniu od ludzi ona kompletnie nie nadaje sie do pracy z ludzmi a co dopiero jako lider!!!porownac panie L obydwie doswiadczone umiejace wspolpracowac z ludzmi mile usmiechniete szczere widac ze zasluzyly na bycie liderkami a reszta wszystko mlode bez doswiadczenia tylko zadzenie im w glowach a gdzie szacunek i kultura???Panie L odpowiedza na kazde pytanie zeiazane z ich praca a kazdy inny lider albo nie umie odp.albo idzie sie podpytac to juz powinno dac do myslenia ludziom ktorzy te malolaty wybieraja!!!

NATALA

WITAM,JESTEM ZAINTERESOWANA PRZENIESIENIEM SIE DO GRUPY INCYDENTOWEJ MOZE KTOS COS NA JEJ TEMAT POWIE ....BEDE WDZIECZNA...POZDRAWIAM PRACOWNIKOW

====

"Kto chce rządzić ludźmi, nie powinien ich gnać przed sobą, lecz sprawić, by podążali za nim"... Nie oceniajcie TL nie znając nawet 1/4 obowiązków,które do nich należą... Z waszej - pracowniczej perspektywy siedzą i nic nie robią,ale to nie do nich należy fizyczna praca oni muszą pracować umysłowo.W każdej pracy są plusy i minusy,dobrzy i źli ludzie...Trzeba akceptować ludzi takimi,jakimi są i cieszyć się,że ma się prace,zdrowie a jeśli komuś praca nie odpowiada zawsze może ją zmienić po co tyle złości...

pakowaczka

Byly najlepsze na packu...zazdrosc przemawia przez Ciebie czy jak?!bo glupie wypowiedzi nie na temat kolejny raz na forum...brak slow

mi

kazdy jest doceniony na inbaldzie widac po kasie dzienki lider m super facet tylko pani m niech sie zmieni bo jej glos jest straszny jak jej krzyk

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 10 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.