Opinie o Arka Nieruchomości Włodzimierz Sobkowiak w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Arka Nieruchomości Włodzimierz Sobkowiak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Arka Nieruchomości Włodzimierz Sobkowiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arka Nieruchomości Włodzimierz Sobkowiak w Swarzędz

Hania Nowy wpis

Pewna Pani jak widać już chciała dopytać o usługi i chyba coś związanego z atmosferą? Czy poznam aktualną liczbę osób składających się na cały zespół? I kiedy w praktyce ostatnio ktoś dołączył? Będąc na stronie firmowej trudno wyciągnąć tego typu informacje a chce poznać aktualne możliwości odnośnie przyjęć. Posiadam doświadczenie w pośrednictwie, ile mi go trzeba by się kwalifikować?

Nick Nowy wpis

Niestety potwierdzam, ze Pan w ostatniej chwili wycofuje się z wcześniejszych ustaleń. Jest to bardzo nieprofesjonalne.

Weronika Nowy wpis

Na forum pojawiła się też skarga na to, że obsługa w firmie jakieś dwa lata temu podobno była bardzo niemiła. Potwierdził to też były pracownik. Czy on samego siebie uznał za niemiłego? ;) Albo chodziło mu może o jego kolegów? W każdym razie czy do teraz klienci tutaj dalej są tak źle obsługiwani czy zrobili coś z tym problemem? Czujecie się dobrze obsłużeni przez pracowników?

Irek Nowy wpis

Czy tutaj jako agent nieruchomości dostaję pulę mieszkań do wystawienia czy muszę sam szukać ofert?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Arka Nieruchomości Włodzimierz Sobkowiak? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Uwaga!!! (usunięte przez administratora)nie dotrzymuje ustaleń i w mojej ocenie nosi to znamiona (usunięte przez administratora) Jako pseudo profesjonalista ustalił warunki sprzedaży działki i w ostatnim momencie wycofał się z transakcji. Uważajcie na to biuro, ponieważ nie dotrzymuje ustaleń. Nie kupujcie nic z tego biura, ponieważ w mojej ocenie jest bardzo podejrzane. Dla Pana Sobkowiaka dane słowo nic nie znaczy!!! Dla mnie to brak profesjonalizmu i nosi znamiona (usunięte przez administratora)

Obserwójący;

Bardzo niemiła obsługa !!!!

@Obserwójący;

Z tym się zgadzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Arka Nieruchomości Włodzimierz Sobkowiak - Swarzędz

• Jak się pracuje w Arka Nieruchomości Włodzimierz Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Arka Nieruchomości Włodzimierz Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arka Nieruchomości Włodzimierz Sobkowiak?

Arka Nieruchomości Włodzimierz Sobkowiak
  • Os. T. Działyńskiego 70 lok. 10