Probiko - Aqua Społka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Adres: Paderewskiego 38A, 62-020 Swarzędz

NIP: 7773079473 KRS: 0000318829

Probiko - Aqua Społka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie o Probiko - Aqua Społka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Cześć, znacie najnowsze informacje na temat pracy w firmie PROBIKO-AQUA Sp. z o.o.? Zmieniła się kadra zarządzająca, powstały nowe działy? Napiszcie nam o tym!

Zostaw opinię o Probiko - Aqua Społka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Swarzędz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Probiko - Aqua Społka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością