BAC sp.z o.o.

Tuszyn

Opinie o BAC sp.z o.o.

Karolina

@toemei bardzo dobre warunki opisałeś. Nie wiesz czy nadal one obowiązują i czy szukają nowych osób do pracy? Myślę, że takie warunki zainteresują szerokie grono osób szukających pracy.

toemei

na razie widze szukają do nich osób jako Mechanik – Elektromechanik - Serwisant, a oferują głównie zatrudnienie na pełen etat, samochód służbowy, telefon komórkowy, narzędzia pracy, zdobywanie uprawnień wymaganych do wykonywania pracy.

Ta firma to wielkie nieporozumienie szef nie wie nic o biznesie ma stary rozsypujący się sprzęt a pracownicy to niewolnicy robią na c a on płaci wypłaty w ratach ma ludzi za śmieci czego się spodziewać po takim (usunięte przez moderatora).Każdy kto ma ochotę tam pracować niech da sobie spokój szkoda czasu nerwów. ODRADZAM!!!!!!!!

anonimek

Nikomu nie polecam pracy w tym (usunięte przez moderatora) !Czy kierowca lub elektromechanik-nie wiesz nigdy,ile będziesz pracował ani kiedy będzie wypłata.Dostaniesz zaliczkę a reszta niewiadomo kiedy.Dadzą ci rozwalone auto a jeszcze raczej na łysych gumach.Jeszcze jest PAN KIEROWNIK,który się wszystkiego boi i sam robi w pory na widok szefa.

Zostaw opinię o BAC sp.z o.o. - Tuszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAC sp.z o.o.