Opinie o Shiloh w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Shiloh. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Shiloh o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shiloh w Bielsko-Biała

Liliana

Witam może ktoś powiedzieć coś o pracy w shiloh. Jaka atmosfera zarobki?

Gruby
@Liliana

Na tłoczni atmosfera ok, zarobki od 2000 do 2300 na poczatek na działach gdzie pracują kobiety( montaż, zgrzewalnia, prasy) Pracuje tam od kilku miesięcy i naprawdę nie jest źle, ludzie spoko.

smiecie i zydzi
@Liliana

zobacz na dol

Kutek

Żenada opinie tu mają być a nie jakieś forum desperacji, praca w SHILOH odzwierciedla cały ten zwierzyniec wpisów poniżej

@Kutek

Tak to prawda, ale żydzi już tacy są , jak jestes skazany na prace z cyganami i żydami to jestes skazany na przesladowanie, narazanie siebie na niebezpieczestwo, dlatego ludzie sie odsuwaja od takich osob, najlepiej sie tylko sluzbowo odzywac i nic na temat swojego zycia nie mowic bo pózniej moga ci krzywde zrobic. Śledzenie i wspolpraca z rodziną cyganki jest karalne i nikogo nie obchodzi że ze przestepca ma dobrą opinie wsród znajomych i wspolpracownikow.romowie to jedna wielka rodzina tak samo z zydami.

fanka

Kinga daj mi autograf.kiedy będzie emitowany odc. z tobą

@fanka

ona sobie taka fote strzelila z ulubiona aktorka, kinga nie ma urody aktorki, nawet jej tapeta nie pomoze. Dobrze miec marzenia, które są tak naprawde tylko na pokaz.

pajac przed ekranem
@NIUNIA

lubi szum wokul siepie robic , mnie jakis rezyser kiedys znalazl jak bylam nastka ale nie chcialam z siebie pajaca przed ekranem robic. dlatego podobno byle kogo wezma bo te ciut ladniejsze sie szanuja.

@pajac przed ekranem

Że niby Ty? Się szanujesz w sensie? No to popis dałaś kobieto, szacunek do Ciebie mam wielki od teraz, z góry dziękuję że mogłam poznać tak wspaniałą osobę jak Ty, może trafię raz jeszcze na Ciebie, będzie bardzo miło. A tym czasem życzę wszystkiego dobrego, kłaniam się

Do Kingi
@Kinga

czy ty chcesz być kukłą schow biznesu czy już jesteś -,, człowiek kukła ,,....a szanować to chodzilo mi że często kobietą mlodym takie role na które normalni ludzie nigdy by sie się nie zgodzili , bo albo za wstydliwe , albo poprostu maja odgrywać pajacow . jeszcze inni poprostu nie lubią kamer i udawania kogoś przed ekranem. w moim przypadku wszystko razem w jedną całość.Pa

@Do Kingi

Czego się nie robi dla pieniędzy. :D Jaki show biznes powiedz mi? Gdzie Ty widzisz popularność? Nie wierzę w to co czytam. Po jednym zdjęciu tak wnioskujesz? Proszę Ja Ciebie ogarnij swoje życie bo tego Ci na prawdę życzę, mimo tego co piszesz to darzę Ciebie szacunkiem chociaż nie zasługujesz i mimo tego próbuje Ciebie zrozumieć tylko do końca nie wiem o co Ci chodzi. Skąd wogole pomysł ze ja nadal tutaj pracuję. Znajdź sobie zajęcie lub inne forum do dyskusji o mojej osobie jak to jest Twoim celem to proszę bardzo, ale znajdź coś co faktycznie jest prawdziwe :) show biznes, uśmiałam się. ;)

@Kinga

bo znalazlam w internecie twoja fote z aktorka nie wiem czy to fotomontaz, albo wirusa mam na kompie.albo ty udajesz.

Kinga

Raczej chyba wirus a tak na marginesie ja nie wiedziałam że wiesz co to Insta :-) Tak udaje i to że tutaj piszę to Ci się wydaje :D

@Kinga

po co udajesz? ja poprostu wpisalam cie w google nie mam fb

sdfh
@nick

mniejwiecej wiem co to instagram, nie uzywalam bo mi nigdy nie bylo potrzebne

@nick

Uczę się od najlepszych :) dobra, weź się wyśpij żeby jutro coś z sensem napisać bo widzę że główka przestała już pracować :*

@nick

nie wiem co to jest selfie, instagrama nie uzywalam nigdy , wiem tyle tylko ze byl funkcja fb i ze sie foty jakies wtawia wiecej nie wiem.

@Kinga

moze twoja przestala kuklo, chcesz to sobie skasuj te wpisy wyrobione zdanie o tobie mam dam, ci tylko rade na przyszlosc nie rob tego czego ty bys nie chciala zeby ci ktos wyrzadzil.

@nick

Po co mam kasować? Nie rozumiem. Czekam na coś nowego bo jak na razie to nuudy. Nic ciekawego tutaj nie pisze a myślałam że dowiem cię czegoś więcej o czym ja sama nie mam pojęcia jeszcze :P życie jest za krótkie żeby się gniewać :D juz zaakceptowałam ludzi takich jak Ty i uwierz mi ze bardzo Ci współczuję :)

przyszly samo...boj
@Kinga

ty naprawde jestes kukłą wiesz, wczesniej ci przeszkadzaly komentarze , a teraz w jednym momencie ci sie nudzi na tym portalu.ludzie nie wierzą zdrajcą, twoje puste slowa moją (usunięte przez administratora) wychodzą, wiesz? Zamiast pisac ze mi wspolczujesz wystarczy zwykle przepraszam i za co przepraszasz, bo napewno nie wiesz co czlowiek czuje jak sie przez mende wylatuje z pracy. pa pa

@przyszly samo...boj

Widocznie nie spełniałaś oczekiwań pracodawcy! Ja nie byłam koordynatorką więc nie przeze mnie Cię zwolniono kochana

Kinga

Oj jak mi przykro. Nie ta praca to inna, jak jesteś taka bardzo dobra to zapewnie przyjmą Ciebie wszędzie więc nie masz się czym martwić. A po za tym nie ma czego żałować.. Zajmij się szukaniem pracy. Może znajdziesz coś z twoimi predyspozycjami. Życzę szczęścia. A i przeprosin nie oczekuj ode mnie, wiesz sama ze za dużo wymagasz.

@Kinga

nie uwazam sie za najlepsza to ty masz o sobie takie mniemanie nawet po twoim zachowaniu to widac , a nie chcesz przeprosic bo jestes żydówką , zydzi nigdy nie przepraszaja.problemy ty bedziesz miala bo pamietaj ze ja tez moge zniszczyc twoje zycie .

@nick

Zachowujesz się jak by ta praca była dla Ciebie jedyną opcją.. To złóż cv do biura i raz jeszcze Cię przyjmą. Bosz jakie Ty problemy robisz z niczego. Kiepskie życie masz widzę. Chcesz zniszczyć moje to droga wolna, proszę bardzo. Trzeba było nie podskakiwać do szefowej to by Ciebie nie zwolniła. I nie napisałam najlepsza tylko dobra :D

@Kinga

???? chyba pomylilas mnie z kims innym ale raczej to celowo robisz, bo jestes kukla , widze ze w tym zakladzie przyjmowane sa nastolatki bo podskakiwac szefowi to tylko nastolatki chca, ktorym robic sie nie chce. Moze lepiej gdzies indziej robic bo tu nie dojrzale malolaty pracuja takie jak ty

@nick

Sądzę że inaczej by Ciebie nie zwolnili. Musiałaś coś zrobić wtedy koordynatorce bo sorry ale bez powodu nie zwalniają ludzi. A Ty co taka dojrzała czy bardziej wiek średni co? Serio pracy nie możesz znaleźć? Kurde to przykre. Widzisz taka gówniara jak ja która niby pyskuje i jest arogancka się jeszcze trzyma a taki porządny pracownik nie? Trzeba wiedzieć gdzie można sobie pozwolić bo sorry ale ja do wszystkich gęby nie otwierałam i może dlatego mnie zostawili bo wiesz jest coś takiego jak szacunek do drugiej osoby. Ale do kogo ja piszę! Pewnie nie wiesz skoro wyzywasz mnie od Żydów :D dobra jesteś.. Szacunek ma się zawsze do każdego zapamiętaj! Kurde serio mi Ciebie szkoda nawet nie jestem w stanie Ci pomóc. A to co chcesz ode mnie to zapamiętaj że takie rzeczy załatwiam w cztery oczy nie publicznie i nie zawsze używam tak pięknego słowa na "p"

fredy
@Kinga

kuklo tak stuknietej zydowki nie widzialam , wiek nie sredni tylko , zachowujesz sie jakbys byla mlodsza Niz jestes . dla zydow nie ma szacunku i dobrze o tym wiesz ja nie klne na pracownikow a rozmawiac mam prawo z kazdym z pracownikow. Ty pomocy szukaj dla siebie żydówo u specialisty bo z tobą jest coraz gorzej masz jakies problemy ze sobą. aktorka wszysto publicznie da rady zalatwic,ty nie chcesz zalatwiac spraw publicznie bo wiesz ze jestes winna. ja podobna bylam jak mialam 16 lat aty jak sadze masz niedorozwoj to chyba dobrze ze cie matka po urodzeniu wyrzucila, bo ja takie dziecko tez bym na smietnik wykopala...

@fredy

Masz około 30 lat jak dla mnie dużo starsza, publicznie nic nie będę załatwiała bo nie będę nic udowadniać. Boisz się czegoś że w cztery oczy nie chcesz? Żałosne. Najeżdżanie na matkę jest bardziej dziecinne niż Ty w wieku 16 lat. Jak można powiedzieć że mnie matka wykopała :D właśnie teraz twierdzę że mnie nie znasz :P jak chcesz mogę być żydówką nawet w sumie mam to w czterech literach co piszesz na temat Żydów. Ale wiesz prawda jest tylko jedna :D jak byś wykopała dziecko na śmietnik to byś siedziała tam gdzie mordercy :D słowo wiezienie pewnie Ci znane. Twoi rodzice napewno dobrze Cię wychowali ale Ty musiałaś zboczyć na złą drogę kochana... Smutne bardzo.. :) podejrzewam że masz coś z psychiką, ja bym nie dała rady ciągnąć tego badziewia około dwóch lat. A Ty idziesz w zaparte, nie oczekuj ode mnie niczego co może Ciebie zadowolić. Jedyne to mogę umówić Ciebie do psychiatry na badania bo jest z Tobą bardzo źle.

co to jest bosz?

@Ciekawy

Gdybyś mnie znał/a to byś wiedział /a a tak to rebus masz do rozwiązania słońce.

@Kinga

ciebie matka na smietniku zostawila bo jestes nie dorozwinieta a papugujesz co ja napisze bo ty nie masz wlasnego zdania.

Ok.

@Kinga

nie chce zadowolenia chce zebys tylko po ludzku przprosila i przyznala do bledu, a po drugie ja pracowalam z ludzmi z pudla i z zdemoralizowanymi , ty bys po pierwszym dniu uciekla. Dopiero tam nie mozesz skoczyc komus do gardla bo ci noz w plecy wbiją.Wiec o czym tu mowic.

@Kinga

to powiedz cos o sobie zebym cie poznala, bo na dzien dzisiejszy znam cie z najgorszej

@NIUNIA

No byłam jaka byłam, czasu nie cofnę. Teraz jest zupełnie inaczej więc dlatego napisałam tutaj żeby Cię chociaż trochę zrozumieć. No ale nic nie zrobię, niestety nie pamiętam Ciebie. Nie powiem nic o sobie bo to nie ma najmniejszego sensu. Ci którzy mnie znają wiedzą to co istotne no a Ty widzisz z zewnątrz więc nie mój problem co sądzisz o mnie, mojej rodzinie oraz to co robię w życiu. Prace możesz mieć każda. Wszędzie szukają ludzi. Więc przestań się użalać i zacznij szukać coś co Ciebie interesuje bo wątpię że exact to Twoje Marzenie oraz praca na lata. W pracy nie ma kolegów to fakt. Ale zgrany zespół można zrobić zawsze bez problemu. Zastanawia mnie to dlaczego mi nie powiedziałaś jak pracowałyśmy razem co masz do mnie.

@Kinga

od pocztku wiedzialam o twoim pochodzeniu, mimo to nie powiedzialam ci jak sie spytalas, bo myslalam ze jestes cnormalna a nie to co sie w mediach slyszy na temat zydow. Tolerowalam cie a ty tak mi sie odplacilas. Nikogo nie obchodzi ze mialas trudne dziecinstwo, ludzie maja rozne zycie to nie powod zeby miec podly charakter , znam ludzi co byli z patologicznej rodziny a wogule tego po nich nie widac.

Kinga

Zapamiętaj że JA traktuje ludzi z wzajemnością więc musiałaś mi zaleźć za skórę bo bez powodu nikogo źle nie traktuje i staram się być miła ale widzisz czasami się nie da. Nie lubimy się i na tym się kończy. Po co ciągnąć coś co dawno za Tobą. Według Ciebie trudne dzieciństwo miałam bo mama mnie wykopała na śmietnik? Wiesz z ciekawości pytam bo nie pamiętam :-D

@Kinga

Ja nie zaszlam tobie za skore kuklo, tylko ty wtedy jak jeszcze pracowalam,swoje wiem na twoj temat i zdania nie zmienie ato co inni o tobie mysla mnie nie obchodzi. Kazdy czlowiek ma swoich kolegow lub znajomych ktorzy to potwierdza. Ja tez nie chce tego ciagnąć, ale naprawde ,chce ci uswiadomic ze nie jestes pępkiem świata, kazdy czlowiek ma problemy nawet ci ktorzy mieli z gorki od dziecka.Wiec nie powinnas celowo wyżywac sie za twoje dawne zycie. A podziwiam cie za odwagę że potrafisz dzielić sie z twoim zyciem prywatnym osobą z pracy, bo wiesz ja nie mialabym odwagi .Pa pa niedowidzenia

Ciekawy

czy moze mi ktos powiedziec kiedy będzie z kinią odcinek barw szczesia? A tak na marginesie nie interesujcie sie zyciem innej osoby , bo kiedyś już minelo, a szczęsliwy ma prawo być kazdy, nieszczesliwym sie jest z wlasnego wyboru, ,,jestem kowalem wlasnego losu...

@Kinga

ja znam czlowieka a wlasciwie bestie, ktory stoczyl sie nie bedac w wiezieniu.pochodzi z dobrej rodziny, od rodzicow wszystko dostal, a jeszcze rzebral zeby mu dolorzyli z renty .niedoszly morderca ktory nie odsiedzial zycia w (usunięte przez administratora) bo za sprawiedliwosc trzeba zaplacic gotówką.Jego syn jest taki sam a przybrana corka benkart ma na glowie kuratora albo poprawczaka. tak zydowscy politycy wprowadzili,u nich tylko pieniadze sie liczą a nie dobro dla obywatela w tym p..ierdolonym zydowskim kraju

Przykro mi!

@Ciekawy

Dokładnie! Fajnie że wszyscy myślą że jestem pepkiem świata :-D jestem z własnego wyboru. Szczęśliwa również z własnego wyboru to że Wy nie jesteście to macie czas żeby coś z tym zrobić. Raz się żyje nie. Odcinek już był więc nie wiem jak mogliście przegapić :-P :-P

Kinia

Ja to bym wolała do zobaczenia :-) po pierwsze trzeba było nie pytać o moje życie, po drugie mogłaś zamknąć mi gębę jak za dużo gadałam a po trzecie zastanawiam się komu mówiłam że mnie mama na śmietnik wykopała :-D a i ja nie proszę Cię żebyś zdanie zmieniała tylko trzeba było dowiedzieć się więcej o mnie bo za mało mnie znasz

kukla
@Kinga

Kinga nie dziwie się że jestes pś jak jesteś aktorką, dlaczego tylko w jednym odcinku? aktorki lubią szum wokul siebie robić ale nie wszystkich rajcuje spowiedz z życia prywatnego. Tylko nieliczne gwiazdy na to pozwalają. Ciekawi mnie że nie potafisz publicznie przeprosic i przyznac sie do winy a grac na cala polske umiesz.

@Kinga

a wktórym odcinku, proszę powiedz mi , niestey nie oglądałem

KAZEK

TO PROSZE NAPISAC LIST DO ZYDÓW

@kukla

A skąd wiesz że tylko w jednym? Oglądałaś jeden tylko? Tak umiem grać na całą Polskę :-D Moje magiczne słowo padnie wtedy kiedy napiszesz mi kim jesteś, za co dokładnie mam Ciebie przeprosić bo jak do tej pory to za nic. I co takiego Ci zrobiłam prócz tego że jestem " Żydem" nie no nie wierzę w to co piszesz :-) publicznie się nie przeprasza bi to sensu nie ma, nie przepraszam na pokaz żeby każdy widział :-P Tobie zależy na publicznych przeprosinach. Ja mam je głęboko bo nawet się nie znamy a Tobie tak na tym zależy jak bym kurde spowinowacona z Tobą była.

@Ciekawy

Wchodzisz na stronę TVP i odliczasz cztery do tyłu ;-) powodzenia ;-)

@fanka

Już był

@Kinia

bzdety, wiesz takie zgadywani z koziej (usunięte przez administratora) mozesz swojemu dziecku mowic. a po drugie za co masz przepraszac chyba pomylilas mnie z kims

Do Kingi ; jedz do afryki
@Ciekawy

to jest bzdura a ty kinecko maz nierowno pod sufitem najlepszym slowem na 4 litery na ciebie to jes d.u.p.a zyj w grzechu maryja ci nie pomoze nawet ta z serialu. papa

@Ciekawy

Dziecka nie okłamie a tutaj z miłą chęcią to zrobię. Bo uwielbiam kłamać, moje hobby

JEDZ W AFRYKE
@Kinia

do kingi; bzdety zyj w grzechu maria ci w niczym nie pomoze. DLA CIEBIE DOBRE SLOWO TO D.U.P.A

@Do Kingi ; jedz do afryki

Odpowiadam kłamstwem na kłamstwo. Może lubię żyć w grzechu ;-) co Ty na to?

@JEDZ W AFRYKE

Hehehe :-D coś jeszcze? Tylko tego Cię nauczono? Na Śląsku chyba nie bardzo że szkoła porządna. :-P

@Kinga

moich rodzicow nie stac bylo na prywatna szkole,chociaz nie wiem czy to ma znaczenie jak ja chodzilam w gimnazjum do najgorszej klasy, z pajacami szkolnymi i blaznami.Bardzo żaluje że się nie przepisalam bo jak sobie przypomne to mialam przekichane 3 lata życia. nie mialam kolezanki zadnej , zaluje ze nie zmienilam klasy bo widzalam lepsze klasy.Mimo tego nie odbilo sie to na moim wychowaniu , nie bede sie zmieniac dla kogos kto jest idiotką lub idiotą od urodzenia. jest takie przyslowie ale mnie to nie dotyczy: Z kim sie zadajesz takim się stajesz,,

@nick

Ale tutaj widać jak by się odbiło. Zastanawiam się dlaczego nie miałaś koleżanek, przecież jesteś wporządku mimo tego że tutaj piszesz takie bzdury.. Wcale zła nie jesteś. Wyzywać możesz ale mnie nie oszukasz. Widzę jak piszesz przecież. Piszesz spokojnie a później nagle wyzwisko co w ogóle do Ciebie nie pasuje. Nie piszę żeby Tobie współczuć czy coś, podobno nie mam serca tak mi mówią. Ale zawsze staram się zrozumieć drugą osobę. Łatwiej było by gdy byś założyła sobie jakieś konto fikcyjne i na FB napisała.. Po co zaśmiecać stronę. Trzymaj się.

@Kinga

w porzadku czlowiek jest do czasu jak ktos mu nie nie zniszczy zycia, szkola sie nie odbila bo zatamtych czasow nikt mni nie bil , a jakby sprobowal to bym mu leb rozwalila, w mojej klasie nie bylo przemocy ale nikt nie chce z glupkami chodzic, do klasy wedlug nauczycieli bylo to najgorsza klasa w szkole. Ale i tak sie mscilam za to, ze chodzilam do tej klasy i na nauczycielach tez. a bylego dyrektora przeklnelam w myslach zeby wy...lal z kad przyszedl za to ze mnie przydzielil , pozniej przyszedl nowy to nie wiem co sie z nim stalo. ze nie masz serca to nie interesuje mnie to, bo ja tez nie mam ale w pracy sie takich numerow nie robi, bo to nie przedszkole

@nick

aha a takie pierdoly mowic, ze lubisz zyc w grzechu ,to juz jest potwierdzenie dla mnie ze jednak oklamujesz ale wiesz teraz mi to jedno wkoncu masz swoje pochodzenie , to znaczy ze w ksiazkachi internecie mieli racje .pa

@nick

Tak bo internet prawde Cu powie. A czasami kłamie jak każdy więc nowości nie ma dlatego pisałam że w grzechu żyje :-) tutaj nie kłamie bo nie mam potrzeby. Chcę żeby tylko było ok. Nie interesuje mnie to jakie miałaś życie w gimnazjum serio. A jeśli Cię zwolniono to tylko przez własną głupotę ponieważ ja miałam(usunięte przez administratora) do gadania w sprawie pracowników. Ale spoko. Pa

@nick

Mówiłam że Ty jesteś wporządku, mi życia nie zniszczyłaś więc nie ma o czym gadać.

@Kinia

jak cie nie interesuje szkola to po co pytasz czy do porzadnej chodzilam? chcialam byc szczera,nie wiedzialam ze tutaj prawie kazdy klamie, chcialam ci napisac ze ta szkola nie wplynela na mnie , to moze ty napisz do jakiej chodzilas? stac bylo ciebie na prywatnączy zwyklą?

@Kinga

ale ty mi zniszczylas a wiesz ciemnoty mozesz ludzia średniowiecza opowiadac albo w afryce

@nick

wiesz jakbys zyla w sredniowieczu to bys zyciem za klamstwo zaplacila?

@nick

Nie mnie tylko moich rodziców. Ja w wieku 16 lat nie pracowałam więc mnie było nie stać. Szkoła nie bardzo wnosi coś do życia bo szacunku szkoła nie uczy. Cieszę się że odpisałaś na temat szkoły. Bardziej interesowało mnie co z niej wyniosłaś że tak przeżywasz zwolnienie z exact. Zapamiętaj że JA Ciebie nie zwolniłam i raczej mojego zdania nikt nie słuchał.

@nick

wiesz ze jakbys zyla wciemnosie czyli w sredniowieczu to bys klamstwem zyciem zaplacila?

@ciemnota

Mówi się trudno, raz się żyje.

@nick

Było minelo. Mam nadzieję że znajdziesz o wiele lepsza pracę i Ci się wkrótce powiedzie w życiu. I obyś już nigdy nie spotkała takich ludzi jak JA. Ale wiesz szanować innych też musisz jak chcesz to samo w zamian. Trzymaj się

@Kinia

szkola w niczym mi nie pomogla jakby ,byly takie zasady jak kiedys to skonczylabym 8 podstawowke i na tym koniec. A jesli cofnela sie w czasie to bym zmienila szkole albo klase, bo z ciezko chodzic codziennie gdzies gdzie sie z nienawiscią nie chce.

@Kinia

ty mnie nie pouczaj szacunek za szacunek w pracy wszystkich szanowalam papai nie dowidzenia

najwzajem

@Kinia

tobie powinni dziecko odebrac,ale mi natym nie zalezy bo jest żydowskie, wiec kolo d.upy ci nie będe robić,pa. prrzeproś mnie wreście , i przyznaj za co to będę spokojna.papa

@nick

Nie masz co się tutaj udzielać bo to że Tobie współczuję nie znaczy od razu ze będę przepraszała. Mi akurat nie zależy na tym żebyś mnie lubiła. Gdy by mi zależało to bym Cię przeprosiła ale no nie mam za co ;-) dobrej nocy, pa

kukla
@Kinia

Masz za co, kuklo, jestes naprawde dziwna,ale sie nie dziwie jak jestes niedorozwinieta.Możesz mieć uraz do polakow że ci żydowską rodzinę niemcy rostrzelali,ale ja nie pochodze z śląska i nie mam korzeni niemieckich. masz kolo siebie kolezanki niemieckie to do nich miej pretensje , dlatego byłam prawdziwa. Jesli chodzi o klamanie to ludzie klamią ale w waznych sprawach nie mogą bo by zepsuli swoja opinie i narazili na utrate zaufania.A sama mowilas ze mozna pracowac w grupie dobrze.Sama sobie jesteś winna ,przed marią tego nie ukryjesz, zobaczysz że cię ukarze.Karma nie wróci bo w to nie wierzę.pa

@kukla

Zastanów się czy chcesz szczere przeprosiny czy nie.. Napiszesz do mnie na FB to przemyśle to co napisałaś. Co Ty masz z tą Marią? Każdy grzeszy nie tylko ja.. Kłamie jak muszę jak to ładnie napisałaś. Nie mam pretensji do znajomych :-D ja nie wiem o czym Ty myślisz, zastanów się proszę bo żałosny temat nadajesz. W kółko Ci Żydzi, tutaj już o nich pisze więc zmień płytę i napisz o czyms innym. Papatki

@Kinga

jak nie wiesz o czym ja mysle to masz pecha, z twoją chorobą to mozliwe , a patologiczne klamstwo to powazna choroba zacznij sie leczyc juz bo w przyszlosci bedzie jeszcze gorzej

@ciemnota

Oj tam, oj tam! :-) dam radę, a mną się już nie przejmuj tak, bo masz swoje życie które Ci minie bardzo szybko nawet nie zauważysz. A i nie myśl bo Ci nie wychodzi za bardzo.

@Kinga

ja sie toba nie przejmuje , i nie potrzebuje twojego wspolczucia,a ze masz problemy z mysleniem to sama wiesz dlaczego.Nigdy nie liczylam takze ze bedziesz moją ,,kolezanką,, papa i niedowidzenia

Kinia

A ta dasz głupoty. Ja tam wolę być grubsza i mieć zmarszczki, a co mi tam :-D nie muszę młodo wyglądać. Wolę wyglądać na tyle ile mam lat a nie młodziej. Ja tam nie mam kompleksów :-D jak się coś nie podoba to nie wiem po co patrzysz :-P

@nick

Przeprosin też nie potrzebujesz ;-) a po co piszesz nie dowodzenia? I tak się nie spotkamy :-D

@Kinia

ciekawe ze mam kolo trzydziestki a w zeszlym roku chcieli w sklepie odemnie dowod, lepiej mlodo wygladac i cieszyc sie ze nie ma zmarszczek, bo wtedy wydaje sie ze stoisz w miejscu, niektorzy mi daja 25 tez zalezy jaka sobie fryzure zrobisz i czy nie ubierasz sie jak babcia za dojrzale jak na swoj wiek

@nick

Mogę tylko napisać że cieszę że z Tego że wyglądasz młodziej. Ja się tym nie przejmuje i tyle. Moge nawet wyglądać starzej jak na swój wiek. Nawet ja Ci nie dałam tyle lat ile miałaś jak pracowałyśmy razem. Fajnie że dbasz o siebie i się super ubierasz jak na kobietę przed trzydziestką. I tak to jest szczera odpowiedź ponieważ już mi się nie chce sprzeczać, miłego

@Kinia

ja juz w wieku 18 lat przegladalam w internecie o zmarszczkach, ale internet tez klamie , pisalo ze zmarszki juz w wieku 19 lat sa a teraz zmienili na 25, a super ciuchy ubieram w wekend albo czasem ,napewno nie markowych ale dobranych i ladnych,normalnie do roboty sie przecietnie ubieralam, bo pamietam jak w jednym zakladzie dziewczyny oczmi z zazdrosci przekrecaly,wiec uznalam ze do roboty sie przecietnie ubiera byle nie w spranych starych łachach.

@Kinga

nieprawda, pisze niedowidzenia bo i tak mnie juz nie zobaczysz

To napisałam właśnie :-)

NICK
@Kinia

masz okazje teraz przeprosic i przyznac sie publicznie zeby wszyscy wiedzieli z kim pracują

@NICK

Chcesz przeprosiny szczere czy na odwal się?

glupie pytanie zadajesz

jeseś tchórzem

@ciemnota

Po co Tobie przeprosiny które będą nie szczere?

@Kinia

wiesz wydaje mi sie że z kosmosu przybyłaś, czy ja muszę tłumaczyć tobie jak dziecku w podstawówce dlaczego się przeprasza? Może jak nie masz ksiązek albo, nie miał ci kto tej wiedzy przekazać to poczytaj w internecie tchurzyco.

CIEKAWE
@nick

WE WSCHODNICH KRAJACH I ZACHODNICH DZIECI W WIEKU 5 LAT ZACZYNAJA EDUKACJE I WCZESNIE PODSTAWOWKE I STUDIA KĄCZĄ , WIEC POLSKA JEST DALEKO W TYLE,CZY TO MOZLIWE ZE JESTESMY ZACOFANYM KRAJEM PRZEZ ŻYDOWSKI RZĄD? To jest wstyd że cofneliśmy się do rozwoju afryki

@nick

Ortografii się naucz a później mi mów czy mam przepraszać. Bo ja słowo przepraszam wypowiadam jak naprawdę muszę a nie wtedy jak komuś się zachcę. Pierwsze zrozum definicje tego słowa bo chyba nie znasz. Nie przepraszam za nic, a więc do zobaczenia i czekam aż mi powiesz wprost że mam Ciebie przeprosić

Ciemna
@Kinga

jak nie masz za co to przeczytaj sobie wyzej co napisalas, i dowiedz sie po co czlowiek przeprasza, bo napewno nie za to ze kogoś lubi

@Ciemna

Napisałam że przepraszam jak mam powód. A tutaj nie mam

@Kinia

nie prawda przeczytaj wszystkie bajeczki ktore napisalas ,jak masz problemy z pamiecią to jedz orzechy i sloneczniki(jesli w ogole wiesz jakie mają działanie)

szesnastolatka kinga
@nick

jezeli nie chcesz naruszac ego to nieprzepraszaj, no ale ja tez ci sie w przyszlosci odplace i nieprzeprosze bo naprawde nie będe miala za co jak w twoim przypadku. Jezeli dla ciebie jest to problemem to nie , trudno sie mówi.pa pa

@szesnastolatka kinga

Czekam :-D

Mądry

W.y.p.ie.rd.a.la.ć na pudelka z tymi sensacjami...

@Mądry

kiedy bedzie z nią odcinek?

NORMALNY
@Mądry

Czy wy w to naiwniacy wierzycie? Ona robi z was balona i ja to cieszy.

@NORMALNY

Dziękuję :-D :-D

zwykły

Widzę że opinie odnośnie pracy są usuwane a jakieś rasistowskie pogaduchy zostały, nie polecam tego zakładu z prostej przyczyny: następny bielski (usunięte przez administratora).

Mobingowany

Poważnie?, znowu rudy spaslak trzepie odlewnią? Widzę że żadnych lekcji nikt nie wyciągnął. Powodzenia życzę. Może uda się jeszcze zatrzymać fale emigracji.

,,zab.ć Zyda

żydzi dawno z polski powiini być wy...pierdoleni to największe pasożyty polskie . Przez żydów są same problemy, niestety nie (usunięte przez administratora) ich z żądu bo sami nimi są.

august
@,,zab.ć Zyda

masz racje najlepiej wyslac do aus,,,,,chtz, z tamtąd ich nie wygonią.

wesołek
@,,zab.ć Zyda

nic dziwnego że rządzą w Rządzie, skoro tacy analfabeci gęsi(M.Rej) swojego języka nie znaju i nie piszu :)

patriota
@wesołek

Zydzi rzadzacy znisczyli polske a teraz lad w zakladzie pracy. Nic dziwnego ze ludzie pisza ze zaklad podupada jak nie mozna zydow przepedzic do swojego kraju. polska to nie kraj dla swin.

Wesołek
@patriota

A czemu żydzi rządzą, a nie polacy? Czemuż to nie można tychże żydów przepedzić do ich kraju? Co ty w tej sprawie zrobiłeś, oprócz użalania się nad sobą na tym portalu? Co zrobiłeś dla kraju ażeby był bez, jak to ująłeś ,,świń"?

duda i przyjaciele
@Wesołek

do polski dobrali sie zydzi jedyny kraj zdominowany przez obcych. nic na to nie poradze kraju juz nie ma. polska rzadza oszusci i klamcy. patologicznej polski zaden szary czlowiek nie zmieni. a tego zakladu juz nie bedzie, a ku..rwa żydowska niech gnije.

@duda i przyjaciele

jakby tak naprawde jej zalezalo to by przeprosila publicznie a nie tak na odwal sie żeby miec polkę z glowy.

typ dziołchy - aktorka
@NIUNIA

k podobno poszla na casting do serialu barwy szczęscia? Pani k skoro lubi być pani aktorką i ma pani dużo fanów na fb to dlaczego nie przeprosi pani publicznie? przecież lubi pani publiczność i być w centrum uwagi.....

dfhj

Ja nie pozwole na to zeby ktos wpiepszal sie w moja prywatnosc. Zadnego przebaczenia nie ma dla przestepcow.mysle ze ta osoba bedzie wiedziala ile grozi za szpiegowanie kogos po godzinach w pracy.

elka
@dfhj

Wiem co czujesz, ale Ty nawet nie wiesz kto Cię szpieguje więc o czym tutaj rozmawiać??

@elka

Widzialam.

elka
@anonymous

To mogłaś iść na policję przecież od tego są, prawda? Znasz ta osobę? Może mogę pomóc?

asddfg
@anonymous

Idiotki niky ze mnie nie zrob jakby drugi raz mnie taka sytuacja spotkala to niewachalabym sie teraz isc na policje.

janusz
@dfhj

To nie wpiepszaj się w prywatność innych osób, widzę że karma wraca! Zauważ Że to jest forum o pracy nie o ludziach.

kmk
@janusz

To nie jest prywatnosc ja nikomu sie nie wpiepszam w internecie moge robic co chce to nie przestepstwo czubku na fb moge setki razy wchodzic

kmk
@janusz

Ta dziolcha z face sobie ma to zasluzyla a dobre imie ma hya tylo w (usunięte przez administratora)

ciekawy
@janusz

co to jest karma w chrzescijanstwie jej nie ma , czy tu buddysci pracują?

cyganka
@ciekawy

cygany, moj kot jest wcielony przez cygana ,wiem doskonale o tym i jestem pewna na 100 procent, poniewaz mam na utrzymaniu kota.

@elka

od tego jest policja zeby ustalac imie i nazwisko tej osoby ale z pewnoscia to byl żyd, skoro wtakiej grupie ludzi sie pracuje.

Stażysta Utrzymania Ruchu

Trafiłem pod cudowne skrzydła Koordynatora Utrzymania Ruchu. Chcę się rozwijać i stwierdzam, że dobrze trafiłem. Jako stażysta staram się wykazać jak najbardziej. Dostałem już ofertę pracy, gdybym jednak zrezygnował ze studiów. Polecam Shiloh.

Limp

Kto cię narysował...?

gość
@Stażysta Utrzymania Ruchu

jawne oszustwo w tej wypowiedzi, niemożliwe w tej firmie

alpino
@Stażysta Utrzymania Ruchu

i co tam robiłeś? segregowałeś papiery czy chodziłeś za kimś jak cień? buhaha

Ala

Ta firma to kolejny bielski (usunięte przez administratora), gonitwa, normy wyssane z palca,brak inwestycji w rzeczy na produkcję, za to nowe kamery i kolorowe długopisy to wprowadzili, i rysujemy kolorowe kardiogramy jak dzieci szlaczki w przedszkolu...śmiech, ludzie przyjdą i się zwolnią jak to zobaczą

Szukam prace

Zaczekajcie do postoju z poszukiwaniem pracy ludziska, bo po postoju to nie wiadomo czy ta firma wogole ruszy. Bo odlewnia może wystartuje, ale może z jedną, góra dwoma maszynami odlewniczymi. Tak pojechali po kosztach, - znaczy pensjach, że za te pieniądze mało kto będzie pracować w tych warunkach.

Now y
@Szukam prace

To dla mnie szansa jak inni nie przyjda do pracy. Jak myslisz?Wezma mnie? Nic nie umie ale chce duzo zarobic.

@Szukam prace

I jak tam po postoju? Chyba jednak wszystko działa po staremu. Firmy nie zamknęli . Znaczy , że twoja wypowiedz była g... warta.

Pracowałem pół roku jako odlewnik i żałuję jak cholera. 3000 to wszystko co osiągnąłem. Raporty ogarnij sam, sprawnej drukarki poszukaj sam, czy odlew jest dobry zadecyduj sam, bo nikt Ci nie pomoże, bo się boi. Brak papieru w drukarce? Kogo to obchodzi, będziesz mial 20 minut przerwy, to sobie dograsz. Chyba, że wcześniej yebniesz tym wszystkim jak większość operatorów w ostatnim czasie.

Kazek
@anonymous

Dokładnie sama prawda .. ta firma to śmiech na sali proszę państwa, a o pseudo rządzących kierownikach z poziomem intelektu mniejszym niż zero to szkoda już się wypowiadać bo większych głupków człowiek nie widział i pewnie nie zobaczy. Pieniądze jak to wogóle pieniędzmi można nazwać, to jałomużna jest i dziwię się ludziom ze tam tyle lat pracują. Kto mądry to wziął nogi za pas i tyle co go widzieli.

@Kazek

Mówisz o odlewni. A jak jest na tłoczni ?

Jacek

nie wiem kto ustala normy,pewnie ten gość od 5s..na szkoleniu jakieś durne wykresy pokazuje jak pracować aby nie przynosić start oczywiscie dla dobra firmy! ludzi ma się za nic aby tylko robic szybko,dokładnie i NORMA musi byc..niech jeden z drugim przerobi 8godz. przy maszynie to porozmawiamy anie stanie zegarkiem na dwie minuty i już..najgorsze ta papierologia masakra dlatego się zwalniam..zarobki śmieszne po 7latach.

Harry
@Jacek

Masz rację papierki papierki, w dobie komputerów coraz więcej pisania, nawet po 4 razy to samo...

Różne działy różni ludzie, tłocznia prasy robota monotonna, montaż raczej spoko bo różne rzeczy się robi, zgrzewalnia też monotonia, jest spawalnia ale coś ostatnio narzekali że mało roboty a sprzęt stary. Sama robota w SHILOH nie jest zła ale park maszynowy stary i się sypie, co będzie po postoju-zobaczymy. Kierownictwo do wymiany bo to banda ludzi bez doświadczenia ani szacunku do ludzi, kasa: ile wynegocjujesz tyle dostaniesz.

@Tomek

co wynegocjujesz? to co proponuja, zal nawet komentowac ...

Agata

@Tomek rozumiem, że nie jesteś zadowolony z działań firmy Shiloh. Ale czy to powód żeby w takich słowach wypowiadać się o osobach pracujących w centrali? Pamiętaj, że wypowiedzi, które zawierają obraźliwe epitety mogą być kasowane zgodnie z regulaminem.

Eksomo
@Agata

Oczywiście że kolo ma powód, i tak się łagodnie wyraził, więc proszę to uszanować. Od stycznia 2018 to równia pochyla w kierunku dna, jeżeli doświadczony pracownik, który dodatkowo działa jako SMED owiec jest traktowany na rowni z osobą z rocznym stażem, to sorry, ale nie tędy droga. Poczekajmy miesiąc, bo właśnie kończy się postój, i zobaczymy czy ta firma wogole ruszy.

@Agata

Czy słowo banda to wulgaryzm? Agata wyraziłem się najjaśniej jak mogłem, może zgraja albo ekipa będzie bardziej trafnym słowem, zresztą jak ktoś chce zawsze można spróbować, ja już tam nie pracuję dlatego mogę na spokojnie sobie patrzeć na te komentarze

Agata

@Now y zawsze warto spróbować, od czasu Twojej wypowiedzi minęło kilka dni. Czy coś wiadomo już? Rynek pracy ulega dynamicznym zmianom, pytanie jak wpłynęły one na pracodawcę Shiloh? Jeśli macie jakieś informacje na ten temat, oraz tego, czy obecnie firma prowadzi rekrutacje, podzielcie się tym.

Witam, w jakim systemie pracuje się na prasach ?, i powie ktoś jak zarobki jeśli chodzi o prasy? Pozdrawiam

Agata

@Tom dzielmy się opiniami, ale pamiętajmy o nadrzędnych zasadach, jakie nas obowiązują. Każdy inny wpis, który godzi w dobra osobiste, zawiera oszczerstwa czy bluźnierstwa, może pozostać usunięty przez administratora.

Tom
@Agata

Napisany jest sam fakt ... a prawda w oczy kole, tyle w temacie.

Zyczliwy

Czy ktos moglby podzielic sie opinia na temat wspolpracy miedzy dzialani typu: proces, jakosci, logistyka? Jak pracyje sie na stanowiskach typu inzynier? Jakie sa zarobki?

Szef
@Zyczliwy

Współpraca brak ,jak ta firma nie kleknie do końca roku to bedzie cud,tu likwidacja zmiany 4 przygodowej na odlewni,nadgodzin brak ,a podwyżka dla pracowników to śmiech na sali,po wakacjach trzeba będzie szukać nowej roboty bo z mojej strony motywacji do pracy brak,nie polecam pracy w tej firmie

ciekawski

jaka jest podstawa dla pracownika produkcji?

Agata

@Mersar, z aktualnymi ofertami pracy w Shiloh możesz zapoznać się pod wskazanym przeze mnie linkiem https://shiloh.com/careers/career-opportunities-europe/ Czy któraś z nich odpowiada Twoim preferencjom? Zachęcam Cię do wypowiedzi na forum.

blondyneczka słodka
@Agata

A co myślicie o firmie obok cooper standard czy ta firma jest na poziomie? Słyszałam że trudno się dostać składałam cv z 3 razy i nie wyszło.

@blondyneczka słodka

Zapytaj na stronie z opiniami o Cooperze tępa dzido, nie dziwne że cię tam nie chcą

nicki
@OGP3

a ciebie chcą poczwaro tępa. ta firma jest najlepsza z tej okolicy nie to cos w ktorym pracojesz.

byly pracownik
@OGP3

w cooperze trudno sie dostac pod firme bo nie chca brac byle kogo jak w tej firmie. Tam nie ma takiego zamieszania jak tutaj i ludzie sie szanuja bardziej. a tu stale chaus. jedynie brzez agencje na miesiac lub dwa, a poznie dopiero umowa.

Ricon95
@byly pracownik

Witam tu co do Coopera to mogę coś powiedzieć bo tam robiłem nie uważam że tam się dobrze dzieje inaczej jak by tak było to bym z tamtąd nie odszedł

@nicki

A skąd wiesz gdzie pracuję? Polska jezyk trudna język jak widzę. Spróbuj w Sarnim Stoku na mopie, wróżę Ci błyskotliwą karierę, a jak za wiele nie będziesz się oddzywac, to może pozwolą Ci papier w kiblach rozwieszać bez nadzoru.

@OGP3

żydówo ty sie do tego nadajesz, jesteś śmieciarą rodowitą, nie potrafisz swojego dziecka brzydkiego nawet wychowywać , sama doprowadzilaś do tego że dziecko jest twoje brzydkie bedzie mialo uszy jak królik

@nick

bez nadzoru to ja potrafie pracować , kontroli nie przebuje a od spraw mobingu jest sad pracy.

@nick

Nie dość, że z poprawnym skleceniem zdania masz problem o logicznym myśleniu nie wspomnę, to jeszcze kulturą nie grzeszysz. I przy okazji, błędnie założyłaś, że jestem kobietą.

@OGP3

raczej o sobie to piszesz naucz sie czytac z zrozumieniem, do przedszkola sie wróć. hu..j obchodzi kim jesteś , jak ni jestes to kim? weż wy....pier..bo nie mam ochoty z tobą ciągnąć tych rozmow z toba, po co sie wtącasz jak nie jestes tą osobą. widac ze szukasz zaczepki , może zainteresuj sie czy ty nie bedziesz w kolejce do zwolnienia , bo o tym najbardziej huczy w tym zakladzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Shiloh - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Shiloh?

Zobacz opinie na temat firmy Shiloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shiloh?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shiloh?

Kandydaci do pracy w Shiloh napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shiloh