Opinie o Shiloh w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Shiloh. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Shiloh o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Shiloh w Bielsko-Biała

Ted Bundy
Kandydat

Jak tak na widlakach ,da się coś zarobić ?

Czy w Shiloh pracuje się na open space?

Open Spacer Nowy wpis

W administracji tak

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy Shiloh w Bielsko-Biała.

Sprawdź
Pytanie Nowy wpis

Jak w Shiloh wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Mydełko Nowy wpis

Dużo dużo mydła

Kamila Nowy wpis
@Mydełko

Zabrzmiało nawet świeżo ale pewnie nie tak miało to wyglądać? Coś więcej w tym temacie ta radę napisać? Oczy mydlą i nie ma awansów czy o co chodzi

Ted Bundy
Kandydat

Jak tak na widlakach ,da się coś zarobić ?

Widlak
Klient
@Ted Bundy

Bida

All Bundy
@Ted Bundy

Taaa da się.... Jak 2800 po 2 latach to dla ciebie dużo to skaladaj CV. Ja odszedłem. Teraz mam lux .... Koledzy ze zmiany też szukają...

Kamila
@All Bundy

2,8 po dwóch latach? To ile było na sam start?

Bibu

Firma bez perspektyw, smutne, ale prawdziwe. Inni sie rozwijają, tutaj sie cofamy

logo firmy Instalator klimatyzacji i wentylacji
Probis Sp. z o.o.
(11 opinii)
logo firmy SPECJALISTA DS. ENERGETYCZNYCH
Bielsko-Biała
Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Mobilny pracownik zatowarowania sklepu
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(705 opinii)
logo firmy MECHANIK ELEKTRYK
Team Support Sp.z o.o.
Aplikuj na wiele ofert

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Shiloh?

Amor

Kijek, miotłe

Łucja
@Amor

czyli w takim razie jakieś inne narzędzia trzeba sobie samemu już zapewnic? co takiego na przykład?

Shiloho

Prosil bym o czestsze konrole trzezwosci pracownikow tej firmy Dziekuje!!

Czy Shiloh zapewnia kartę multisportu?

Strażak

Jedyny zakład w Bielsku gdzie można zostać kierownikiem po zawodowce lub technikum koziarz i panterka chyba szkoły nie ogarniali gdzie indziej mieli by problem na produkcję trafić A tu proszę zawodówka i król Michaś po nawróceniu.

Beka
@Strażak

Naprawdę kierownicy są tam po szkołach zawodowych ???? No hit .... to dlatego ten zakład ma taką a nie inną opinie na Bielsku i okolicach, jak to się mówi : jaki pan taki kram buhahahaha

Ochroniarz
@Strażak

Gdybyś był inteligentny to nie pisałbyś bzdur, jeżeli uważasz że wykształcenie cechuje człowieka , to jesteś w wielkim błędzie. To czy ktoś skończył szkołę zawodową, czy średnią, czy zdobył wyższe wykształcenie, niejednokrotnie nie przekłada się na to, jakim jest fachowcem. Można mieć wyższe wykształcenie i kompletnie sobie nie radzić w rolach do których nie ma się predyspozycji. Wileccy właściciele firm zdobywali swoje doświadczenie pnąc się po szczeblach przez kolejne stanowiska, tym samym, ich doświadczenie jest bezcenne, nie zdobędziesz go w książce czy na wykładzie. Myślę porostu że Im zazdrości , że to nie tobie się powiodło. Znam osoby które nie mają wyższego wykształcenia a są świetnymi fachowcami, w tym co robią.

Strażak
@Ochroniarz

Dobre to chyba Ty nawrócony piszesz co już nie pije w nemaku piłeś !!!!

Kiccccvv
@Ochroniarz

Tylko że kierownik ma zarządzać ludźmi i powinien być co najmniej po studiach a nie po zawodòwce i ukończonym AAA uniwersytecie

Vfx
@Ochroniarz

Mam pytanie ,czy prawdą jest że jeden z kierwników na odlewni jest po zawodòwce a jego timlider po studiach ?

JedenTyp
@Kiccccvv

Dokładnie kierownik ma zarządzać ludźmi!! Odpowiada za bezpieczeństwo i wyniki zakładu. a do tego nie trzeba mieć studiów, bo teraz większość robi studia najprostszych kierunków byle by mieć wyższe niekoniecznie związane z zawodem!!

kinga
@Strażak

zawodówka nie określa jakim jesteś czlowiekiem ,pracowalam z ludzmi po technikum,i szkole sredniej ,to są większe lenie niż człowiek może nie myśleć, nawet trafilam na oferte pracy do pracy biurowej,ale nie chcialam isc na rozmowe, ponieważ wydaje sie nudna ciezko na tylku wysiedzieć 8 h, ci po szkole średniej są lepsi w obsłudze komputera, wszyscy sa równi jak zaczynają prace na tym samym stanowisku.

downy
@Beka

w ask tez sa po zawodówce,bo ci po studiach nie nadają sie na te stanowiska,niektóre nawet po szkole podstawowej,niekólturalne wieśniary z miasta Bielsko- Biała

Jaki dress code obowiązuje w Shiloh?

Robol
@Pytanie

Taki ze nawet ubrań nie ma. Magazyn swieci pustkami a dyrektor nic nie robi. Ludzie pożyczają sobie wzajemnie ubrania bo czystych nie ma. Stara władza wróciła na odlewnię.

K.

Firma jak ma zrobić wypłatę to nigdy wcześniej tylko zawsze 10ego i na koniec sesji czyli 17:30...szlak człowieka bierze i te całe ADP inni dostają a inni muszą czekać na te ochłapy.

@K.

Wypłaty były już wczoraj kłamczuszku ;)

@K.

10-czasem,a czasem wcześniej wtedy jest ok' tak?

@K.

Ludzie mobing w tej firmie to codzienność, zastraszyć pracownika by się trzasl ze strachu, kto się nie podporzadkuje zwolnić bo niewygodnych i świadomych swych praw się usuwa bez skrupułów ot co

Ruda
Klient
@Odlewnik

Ale co się tam dzieje tak naprawdę że tak zle komentarze są o tej firmie. Wybieram się tam na rozmowę i jestem przerażona tymi komentarzami!

Meg
@Ruda

Jeżeli przez Adecco to życzę powodzenia (usunięte przez administratora) i tyle.Nie warto się tam wogole pchać.Wysysk ludzi

Real
@Ruda

Dziewczyno nawet nie myśl o pracy tam dobrze Ci radzę ! Kołchoz to mało powiedziane, a zarobki to śmiech na sali, najgorszy zakład w Bielsku Białej

@Ruda

Robota jak każda inna, trzeba zasuwać jak wszędzie indziej, jak nie ściemniasz to masz święty spokój.

kinga
@K.

a ja musze kupic 10 (w dzien wolny) pieluchy bo mam zasrane dziecko, potrzebuję pieniedzy szybko najlepiej o 8 rano bo o 17 30 ,dziecko bedzie tak zakidane,ze tego smrodu przez tydzien sie nie pozbede!

cezar

Ten zakład to porażka ,ludzie nawet nie mają czasu na wc takie normy nie wspomnę już o piciu co musi byś ukryte bo zdjęcia od razu robią .....nie polecam nawet największemu wrogowi !!!!!!! Ta firma to jedno wielkie dno!!!!!

Szlifierz
@cezar

Co Ty gadasz?? Możesz mieć butelkę z piciem przy sobie, są na stołach szlifierskich zaczepy na nie. I kto zabrania iść do kibla?? Nie jesteś przykuty do stanowiska. Przedkładasz normę nad pełny pęcherz?

Cezar
@Szlifierz

Raczej co ty gadasz... Przestań bronić tej (usunięte przez administratora). Wiem co piszę bo to przeżyłem...

ja chcę się wysrać!
@cezar

to niech zamontuja w wuce kamerki , zeby sprawdzic jak czesto puszczam (usunięte przez administratora) ,scam i napisza przed wc wyniki ile czasu poswiecamy na sranie a ile powinnysmy , poniewaz tutaj jest przedszkole nie wszystkie dzieci wiedza ile nalezy spedzac w tak ciekawym miejscu czasu. Najlepiej jak to zaraz przed wejsciem do hali produkcyjnej nakleją na drzwiach.

Byly
@cezar

Dobrze gada przezyzlem ten (usunięte przez administratora) i ucieklem w odpowiednim momencie z tego zakladu ale jak widzę to nic tam sie nie zmieniło i jest coraz gorzej

@Byly

Ile razy już uciekłeś w odpowiednim momencie? od czasu ucieczki z shiloh

smieci zydowskie
@cezar

nobo klopoty zaczely sie od pewnej kobiety żydowskiej , i od tego czasu ta firma to (usunięte przez administratora) , ona jest podobno po szkole policealnej a ma mozg 16 letniego dziecka nawet sie tak zachowuje

nicky
@cezar

nobo zaczelo sie od pewnej kobitky zydowskiego npochodzenia co ma meza izraelczyka , przez nia firma poszla z nia na (usunięte przez administratora) , jakby byla wyrzucona odrazu z firmy za klamstwo to firma by istniala a tak to przez takich niedorozwojow placi sie wysoka cene , jaka jest upadek firmy na ,,poziomie ,

Wiecie może czy w Shiloh szukają chętnych na staż?

coś wam powiem

najlepsze tą są panie z kadr. Zniknęły rok temu z zakładu bo się covida boją a my musimy pracować. Nic nie załatwisz bo nikogo nie ma. Pani kierownik do pracy przyjeżdza żeby tylko kogoś zwolnić, taka polityka. Szkoda słów na ten dział. Chyba nikt tak już wbielsku nie podchodzi do pracownika ale w Shiloh zasady dalej komunistyczne

Może Pracownik...
Kandydat

Jak wygląda system płacowy? Jak wygląda socjal?

Olga
@Może Pracownik...

Zdałaś dokładnie takie pytania, które sama zamierzałam zadać. Też ciekawi mnie, jak przedstawia się system płacowy w Shiloh, no i czy można tam liczyć na jakiś socjal. Chcą tam teraz zatrudnić: Księgowego ds Zobowiązań, Key Account Managera, Buyer i Process Simulation Engineer. Jakim stanowiskiem się interesujesz?

Może pracownik...
@Olga

Buyer i Process Simulation Engineer,

Na jakie benefity można liczyć w Shiloh?

serrtyy
@Pytanie

uścisk dłoni od króla M..

Luzzzziiikk

Logistyka strasznie źle funkcjonuje przez pseudo kierowniczków którzy nie mają pojęcia co się wokół nich dzieje , gdyby nie brygadziści to by umarli jak Andzia w parku

Odlewamsiedopieca

Robota nie jest aż taka tragiczna. Prawda taka że pozwalniali się nieudacznicy życiowi którzy wiecznie będą narzekać i wylewać swoje żale w jakiej robocie by nie byli. Zarobki przynajmniej na odlewni są ok ale wiadomo że za taką robotę mogłyby by być lepsze. Trochę nie fair było pozwalnianie młodych pracowników jak przyszła "pandemia". Ogólnie praca dla wytrzymałych a popierdułki niech dalej płaczą jak tam źle nie mieli jak Ruda ze szlifierni która wiecznie narzekała i beczała jak jej źle a jak ją zwolnili to minka zrzedła.

Xp
@Odlewamsiedopieca

Praca dla wytrwałych (odlewnia to w upały istne piekło ) i sfrustrowanych koniobijców... Oczywiście takie naruszenie pozostają bez echa... Prawda też jest taka że spora ilość osób została w różnych sytuacjach źle potraktowana człowiek poświęcał sie dla firmy a tu parę złych sztuk czy błąd i po premii... Oczywiście nie w każdym przypadku.. lecz taki brak empati boli.

Slawek
@Odlewamsiedopieca

Bo Ruda miała rację ale ze ją zwolnili to błąd zakładu żeby za nażekanie zwolnić a widziałem jak ciężko pracuje same skrzynie składać to nawet dla faceta to nie light w2019 na oglądałem się ... Ja osobiście zakład wspominam wmiare ok pozdrawiam zmianę A

Firma kompletnie ma pracowników daleko z tyłu... jesteśmy gorszego sortu...kryzys to najlepiej zwalniać ludzi po cichu.. ale tak aby jeszcze z postoju ściągnąć i aby jeden z drugim przepracował do 12 i do kadr...a już najlepszą praktyką jest nie przedłużanie umów...ale jak jest audyt to panikę sieją najważniejsze to podpisy itp bxdury czy paleta jest w linii a to że paleciaki nie działają to mało istotne dla firmy... dobrze że już tu nie pracuje fabryka jak za komuny wszyscy liczący się już odeszli...

Nulit

Zgadzam się w100 procentach na nockach śpi albo kebaby wpiernicza Już równo jego przełożeni powinni się temu przyjrzeć

Iktorn
@Nulit

Wydziarany kierownik że zmiany c

Bart 2
@Nulit

No i co z tego? Kierownik jest od wyników i bhp,jak sobie poukłada ludzi takie ma osiągnięcia, a na to patrzy jego przełożony, póki nie ma dymu nie ma pożaru i jest ok

Logan
@Pracownik

Dokładnie, chora firma....czy to prawda że wozkowy się onanizuje w pracy ? Cieszę się że pracę w tej firmie mam za sobą.

Ytre
@Logan

Prawda nagrali filmik na zmianie C jak wozkowy szarpie druta

Gytttasmmo
@Ytre

Ciekawe jak ten onanista ludziom w oczy patrzy ponoć kierownicy ręki mu nie podają

hmmmm
@Nulit

Tylko oceniacie to co widzicie . Chłop "bierze" prace do domu prostuje IFS robi SMED-Y i inne rzeczy bo w pracy tylko mu narzekacie i sie nie wyrabia . Wysłuchuje tych waszych problemów nawet rodzinnych nie tylko zawodowych . W domu tak pracuje, ma tyle rzeczy związanych z pracą do zrobienia ze nawet nie ma czasu JESC . Chłop je byle co .Co to za jedzenie KEBS . Robi wasza robote ,wyprasza o podwyżki NA KOLANACH. Takie podziękowanie ,takie podziekowanie. Po noce jeszcze mu dzwonicie do domu . Pusci komara w pracy na 5 godzin a wy juz to opisujecie . (usunięte przez administratora) .

ftylllmosss
@hmmmm

Król Michał typowy Narcyz z kozią bródką Na kolanach to on prosi o swoją podwyżkę bo mu nie starcza na raty we Frankach Pracownika ma gdzieś jak pracownik ma jakiś problem to go zwalnia ( najlepiej pozbyć się problemu a nie zrozumieć inną osobę )(usunięte przez administratora)

Moris-ogloszenie organizacyjne
@hmmmm

Jego wysokość Krol Michal I ogłasza CO NASTEPUJE -Dzień 8.09.2020 to dzien Kebsa . Jemy tylko kebsy na przerwach . Dodatkowo w w dniu 8.09.2020 zgodnie z postanowieniem króla kazdy pracownik na zmianie nocnej będzie mógł uciąć komara. TL poszczególnych działów proszę sie zgłosić po lekcje jednotematyczną do biura.

Nemakowiec
@ftylllmosss

Król Michał kiedyś robił w nemaku ale tak walił w kocioł że wyleciał większość tych waszych kierowników nawet studiów nie ma niektórzy zawodówki dramat

K.

(usunięte przez administratora) Samo imię bez nazwiska i zdjęcia jest niewystarczające do ustalenia tożsamości "pomawianego".

SZYMON oleś

Zwracam się do administratora ktoś używa nicku który jest moim nazwiskiem dlatego tu pisze ponieważ się na to nie zgadzam jeśli admin nie podejmie kroków w tej sprawie oddaje sprawa do sądu o zniesławienie. A ta osoba która taki nick wpisala niech się zastanowi nad sobą. Adres IP łatwo namierzyć a chcąc wydawać opinie miej jaja i się przedstaw a nie używam czyjegoś nazwiska. Pozdrawiam i czekam na rozwój wyrażeń.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Po wszystkim

Ja już tam nie robie. Na tłoczni zrobili czystki. Szkoda , bo tam była kultura pracy a nie zamordyzm jak na odlewni.

zaciekawiony byly pracownik
@Po wszystkim

Jakie czystki ??

@Po wszystkim

Tłocznia straciła ostatnio jednego klienta więc lipa

Zostaw merytoryczną opinię o Shiloh - Bielsko-Biała

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Shiloh?

Zobacz opinie na temat firmy Shiloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shiloh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Shiloh?

Liczba opinii klientów firmy Shiloh, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shiloh?

Kandydaci do pracy w Shiloh napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shiloh
1.9/5 Na podstawie 145 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wyzwolenia 84
    43-300 Bielsko-Biała
  • NIP: 9372528050 KRS: 0000283580

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Shiloh
Przejdź do nowych opinii