HANBUD sp z o. o.

1.5 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o HANBUD sp z o. o.

OQ Nowy wpis
Inne

Na stronie firmy znalazłem ofertę pracy na stanowisko kierowcy C+E z HDS. Wymagana jest dyspozycyjność, zdarzają się wyjazdy 2 dniowe. Jak często? Czy nocleg jest wtedy zapewniany? Ile godzin dziennie jest się w trasie? Wynagrodzenie jest płatne od przejechanego kilometra czy od przepracowanej godziny? Poluję na jakąś pracę, jako kierowca, może tutaj bym zaaplikował...

Piotrek Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@OQ

Dzięki za Twoje pytanie. Czy wymagana jest dyspozycyjność? Podchodzimy do tego w racjonalny sposób, jeżeli mamy zaplanowane wyjazdy pod konkretnego Kierowcę to zakładamy, ze będzie w pracy. Pracujemy od poniedziałku do piątku, mamy trasy jedno, dwu i trzy dniowe w zależności od zapotrzebowania. Jeżeli auto nie ma "sypialki" to rekompensujemy koszty noclegu w hotelu. Co do godzin pracy to zależy od trasy aczkolwiek nie mamy problemów z przekroczeniami godzin pracy. Na dzień dzisiejszy wynagrodzenie to stawka godzinowa plus premie.

HK
Inne

Cześć, ja w sprawie przyjęć do firmy na brygadzistę. mam 15 lat doświadczenia w takiej robocie i wszystkie uprawnienia. Czy w takim wypadku jest mowa o umowie na stałe? Nie napisali w ofercie, jaką dają i na ile, a mi zależy na czymś stabilnym.

Piotrek
Pracownik
@HK

Cześć, w firmie mamy przyjętą zasadę, że: -pierwsza umowa jest na 3 miesiące i jest to umowa na okres próbny, -druga umowa czas określony na 12 miesięcy, -trzecia umowa czas określony 21 miesięcy, -czwarta umowa na czas nieokreślony. Jako, że jesteśmy Firmą Rodzinną a nie korporacją to mieliśmy w historii przypadki odejścia od tej zasady :) Zachęcam do kontaktu z przedstawicielem działu HR celem indywidualnej rozmowy.

TM
Inne
@Piotrek

Czy po przejściu z okresu próbnego na normalną umowę można spodziewać się podwyżki pensji? W jakich przypadkach można szybciej dostać umowę na stałe? Wystarczy pokazać swoje umiejętności podczas okresu próbnego?

Piotrek Nowy wpis
Pracownik
@TM

Szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia każdorazowo są określane przed rozpoczęciem pracy. Co do zasady jest tak, że stawka po okresie próbnym jest zmieniana na wyższą, ale podkreślę to raz jeszcze - jeżeli tak umówiły się strony podczas procesu rekrutacji. Co do umowy na stałe po okresie próbnym, tak jak pisałem we wcześniejszej odpowiedzi zasadą jest, że po okresie próbnym następują kolejne umowy czasowe, w indywidualnych szczególnych przypadkach istnieje możliwość negocjacji tego punktu.

przyszły pracownik
Kandydat
 Pytanie

Witam, chciałabym zaaplikować na stanowisko handlowca. Czego można się spodziewać? Firma daje jakieś benefity ?

Piotrek Nowy wpis
Pracownik
@przyszły pracownik

Zapraszam do zapoznania się informacjami umieszczonymi w ogłoszeniach na naszej stronie internetowej: https://hanbud-dachy.pl/praca-w-hanbud/ Od stycznia 2023 dodatkowo będziemy oferować możliwość uczestnictwa w systemie Benefit-Multi Sport Zapraszam do kontaktu z naszym działem HR: tel. 609 167 444 e-mail: praca@hanbud-dachy.pl

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w HANBUD sp z o. o.?

@Pracodawca
Pracodawca
@Pytanie

Zdajemy sobie sprawę jako organizacja, że atmosfera w firmie jest niezwykle ważna. Będąc firmą rodzinną, która dynamicznie się rozwija widzimy, że pozytywna atmosfera jest jednym z głównych czynników wpływających na osiągane przez nas sukcesy. Jako Pracodawca zachęcamy pracowników do budowania wzajemnych relacji oraz tworzymy ku temu okazje jak np. Piknik rodzinny, który odbył się na początku września. Jesteśmy dumni z faktu iż mamy w swoim zespole osoby, które są z nami wiele lat a nawet od pierwszych miesięcy działalności firmy. Wierzymy w efekt synergii, dla nas 1+1 nie równa się 2 :)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma HANBUD sp z o. o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca HANBUD sp z o. o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pracodawca

@Pytanie

Pracownicy oczekują od nas głównie konkurencyjnych wynagrodzeń w związku z tym do podstawowego wynagrodzenia pracownicy mają możliwość zdobycia dodatkowych premii. W zależności od działów są to premie za wynik, wydajność, jakość, frekwencję czy premia uznaniowa. Finansujemy również specjalistyczne kursy podnoszące kwalifikacje pracowników produkcyjnych a co się z tym wiąże bardzo często proponujemy rozwój i możliwość awansów wewnątrz organizacji. Pracownicy mogą również liczyć na elastyczne podejście kierownictwa w nagłych wypadkach, co do zasady nie jest problemem wcześniejsze wyjście, późniejsze przyjście do pracy. Przy organizacji pracy zwracana jest uwaga na indywidualne potrzeby naszych pracowników.

Krzysiek
Pracownik

Ja tam zmieniłem pracę zarabiam 2 razy więcej. Teraz pracuje bez żadnej spiny bo tam atmosfera jest pożal się Boże. Najgorzej mają ci młodzi chłopaczki kierownicy chcą się podlizać dla szefa zeby wejść w (usunięte przez administratora) to głębia młodych. Dla mnie to żenada nie firma

Lemmy
Pracownik
 Pytanie
@Krzysiek

Chyby Ci się firmy pomyliły.....Jeśli chodzi o atmosferę to nie ma lepszej w Bielsku...Idź do Danwood lub Arhelanu...Tam dopiero jest fajna atmosfera.. Spina ....? O czym Ty mówisz.. Pracuje tam i jeśli chcesz zarobić więcej to na pewno zarobisz... Jeśli tylko chcesz ..

3
Kiryl
Inne
@Lemmy

Dobrze ktoś napisał,że zakłady i ich imię budują pracownicy.Bez współpracy,to wiadomo.Zatrudnijcie się gdziekolwiek-w zakładzie na Białostockiej albo na Rejonowej,skąd odchodzili nie tylko dobrzy ale i bardzo dobrzy pracownicy.Są jeszcze zakłady mniejsze,gdzie stawki takie,że obcokrajowcy się śmieją a naginasz jak dziki.Jeszcze by tacy chcieli zaśniedziałymi miedziakami płacić.Kończ kursy,przekwalifikuj się,itp.Jak nie szukasz stabilnej pracy,to sieć w chałupie na (usunięte przez administratora) i czekaj na sezonowe.Nie musisz przed przełożonymi trzymać głowy niżej od tył-ka a dyrekcja,kierownictwo,też nie musi głaskać każdego.(usunięte przez administratora)

Agata
Inne

Niektórzy polecają iść gdzie indziej w okolicy. Ale ja bym chciała jeszcze wiedzieć parę rzeczy, żeby sobie faktycznie porównać różne opcje. Jaki tutaj system pracy obowiązuje i dodatki za nadgodziny?

Pracodawca

@Agata

System pracy jest zmianowy, co do zasady są to godziny 6-14 i 14-22. Mamy też działy które pracują w innych godzinach np 8-16. Jeżeli są generowane nadgodziny to są wypłacane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Leszek
Inne
@HANBUD sp z o. o.

No ale czy weekendy są wolne w takim razie? I czy dużo tych nadgodzin bywa?

1

Pracodawca

@Leszek

@Leszek, odpowiedź na twoje pytanie brzmi - to zależy :), część działów w firmie ma pracujące soboty część nie, zależy do którego byś aplikował. Określiłbym, że nadgodzin nie jest dużo, bardzo często jest to wypadkowa kilku czynników,, m.in. sezonowości, dostępności osób, nieoczekiwanych zdarzeń losowych ludzkich lub technicznych. Staramy się pracować w taki sposób aby realizować założony plan produkcyjny.

N
Inne

N

Dobry pracownik
Były pracownik

To zwykły (usunięte przez administratora) Pracowałem tam kilka miesięcy. Pracy się nie boję, wiec pracowałem dużo i ciężko, ale zarobki marne. Nie polecam, lepiej iść do danwoodu w tej lokalizacji.

Piotrek
Pracodawca
@Dobry pracownik

Płace w Hanbud'zie są uzależnione od kilku czynników m.in. od działu na którym się pracuje, doświadczeniu, zaangażowaniu, efektywności. System wynagradzania składa się w większości działów ze stawki godzinowej oraz premii celowej i uznaniowej, którą nabywa się po okresie próbnym oraz dodatku stażowego. Dodatkowo oferujemy m.in. dofinansowanie do posiłków, prywatną opiekę medyczną czy bony świąteczne. Jesteśmy solidnym i stabilnym pracodawcą dającym możliwości rozwojowe a co za tym idzie wzrost wynagrodzenia. Myślę, że jest to bardzo istotne dla wszystkich w obecnej sytuacji gospodarczej. Nie wiem co oferuje nasz sąsiad więc ciężko porównać :) Uważam, że nie jesteśmy w stanie zadowolić wszystkich pracowników, ale jest z nami duża grupa, która może pochwalić się wieloletnim stażem oraz coraz liczniejsza grupa z krótkim stażem chcąca związać się z nami na dłużej. Zdarza się też tak, że nie sprostamy oczekiwaniom finansowym pracownika i wtedy o dalszej współpracy decydują obie strony. @Dobry pracownik dziękuję za Twoją opinię, być może w przyszłości będzie okazja abyś zmienił o nas zdanie :)

Agata
Inne
@Dobry pracownik

W sensie minimalna czy coś więcej? Ciekawa jestem zarobków tam, fajnie jak ludzie podają dokładne kwoty, bo każdy ma swoje subiektywne wymagania. Dla jednego jedne zarobki będą marne a dla innych fortuna.

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w HANBUD sp z o. o.?

Piotrek
Pracownik
@Pytanie

Ten Wątek był już poruszany na tym forum, przytoczę poprzednią odpowiedź :) "Jestem w firmie od ponad roku, nie mieliśmy w tym czasie spotkań czy wyjazdów zorganizowanych dla wszystkich pracowników. Częściowo wpływ na to miała zapewne sytuacja epidemiczna w kraju, gdzie nikt nie myślał o większych spotkaniach w obawie o zdrowie. A jest Nas już Nas około 200 osób. W ostatnim czasie odbyło się kilka spotkań integracyjnych w mniejszym gronie, głównie pracowników biurowych i handlowców z inicjatywy firmy jak również inicjatywy oddolnej :) Dziękuję za to pytanie bo skłania do refleksji i stwarza możliwość zmiany. Pozdrawiam"

Mariusz
Były pracownik

Witam. Pracowałem w tej firmie, koledzy położyli blachę na górnym stojaku i wiatr powiał i spadła na ziemię. Niby cała się zniszczyła. Pan Tomasz kazał oddać za tą blachę chłopaki zrzucili się bez problemu. Wszystko było by normalnie ale jeden chłopak powiedział że skoro płaci za tą blachę to ja zabierze. A szefostwo powiedziało że już tą blacha jest dawno zniszczona. Chociaż minęło kilka godzin od tego przypadku. Prawda jest taka że spadła paczka nic się nie stało normalnie sprzedali a obciążyli pracowników. Normalnie (usunięte przez administratora) karza płacić za to czego nie masz i nawet na oczy nie widziałes

Aleksandra
Inne
@Mariusz

I co ten temat to pod dywan poszedł i nikt już się o to nie rościł? Ciekawa jestem jak firma się do tego odniesie, bo może doszło do jakiegoś nieporozumienia po prostu? Podejmowaliście jeszcze ten temat wtedy?

Pracodawca

@Mariusz

Mariuszu, kara miała stanowić nauczkę, abyście nie popełnili drugi raz tego samego błędu. Chodzi tutaj o bezpieczeństwo Wasze i pracowników.

Kazimierz
Inne
@HANBUD sp z o. o.

Duża była ta kara finansowa? W umowach pracownicy mają podpisaną odpowiedzialność finansową za takie szkody?

Piotrek
Pracodawca
@Kazimierz

Do tej pory nie mieliśmy podpisywanych oświadczeń o odpowiedzialności materialnej. Większość przypadków szkód z winy pracownika jest w całości zaliczona jako koszt pracodawcy. Co do zasady, jeżeli obserwujemy występowanie takich sytuacji w konkretnych działach a rozmowy z pracownikami nie pomagają, zostaje zmniejszona premia uznaniowa, którą mogą otrzymać pracownicy. Przyjętą praktyką jest wpłacanie tych kwot na wybrany cel charytatywny. Nigdy pracownicy nie byli obciążani całością kosztu takich uszkodzeń a jedynie częścią wartości uszkodzenia. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to idealne rozwiązanie i warto sformalizować ten obszar.

Mariusz
Były pracownik

No tak zgadzam się ale skoro zapłaciliśmy za blachę to powinniśmy ją zabrać

Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w HANBUD sp z o. o.?

Piotrek
Pracownik
@Pytanie

Według mnie jest ok, ale to najlepiej samemu zweryfikować :) Nie zawsze zgadzamy się ze sobą, ale to akurat odbieram jako pozytyw i możliwość osiągania lepszych rozwiązań :)

Urszula
Inne
@Piotrek

A macie jakieś spotkania czy wyjazdy między działami aby własnie pracować nad ta atmosferą?

Piotrek
Pracownik
@Urszula

Jestem w firmie od ponad roku, nie mieliśmy w tym czasie spotkań czy wyjazdów zorganizowanych dla wszystkich pracowników. Częściowo wpływ na to miała zapewne sytuacja epidemiczna w kraju, gdzie nikt nie myślał o większych spotkaniach w obawie o zdrowie. A jest Nas już Nas około 200 osób. W ostatnim czasie odbyło sie kilka spotkań integracyjnych w mniejszym gronie, głównie pracowników biurowych i handlowców z inicjatywy firmy jak również inicjatywy oddolnej :) Dziękuję za to pytanie bo skłania do refleksji i stwarza możliwość zmiany. Pozdrawiam

Aleksandra
Inne
@Piotrek

Przy tak sporej liczbie osób raczej trudno, żeby każdy się zintegrował... Ciekawa jestem jak zorganizowana zostałaby taka duża integracja tutaj, pewnie byłaby to wielka inicjatywa?

Darek
Były pracownik

Tam jest taki przemiał że szok. Żeby było tak pięknie jak niektórzy piszą to by mieli pracowników. A te pozytywne opinie wiadomo kto pisze

Piotrek
Pracownik
@Darek

@Darek, firma zatrudnia ponad 200 osób, wielu z nich to pracownicy wieloletni. Przy rekrutacji dajemy szanse sprawdzenia warunków pracy jakie oferujemy. Cześć osób stwierdza, że to praca nie dla nich, części my dziękujemy a część zostaje z nami na dłużej. Jeżeli chciałbyś podzielić się konkretnymi powodami odejścia byłbym wdzięczny, pozwoli to nam skuteczniej odpowiadać na potrzeby osób, które decydują się z nami współpracować. Z góry dzięki

Darek
Były pracownik
@Piotrek

Kto tam pracował to wie o co chodzi. I ci co pracują to szukają w między czasie nowej pracy. Wiedź przejrzyj na oczy że bielsk to mała miejscowość każdy wie co tam się dzieje . A zresztą bądźmy obiektywni żeby było tak dobrze to by ciągle nie szukali do pracy . Temu szukają bo ludzie się zwalniają najgorsza firma z jaka miałem do czynienia

Piotrek
Pracownik
@Darek

Ok Darku. Z mojej perspektywy widzę, że w Bielsku większość ludzi "przeskakuje" pomiędzy kilkoma firmami, a w CV widać, że kilkukrotnie pracują w tych samych miejscach. Zależy mi na tym, aby ludzie pracujący u nas mieli z tego satysfakcję, a jeżeli coś im nie pasuje mogli śmiało o tym rozmawiać z przełożonymi. Jeżeli odbywa się to tylko w przysłowiowej "szatni" to rzeczywiście zostaje jedynie opcja zmiany pracodawcy. Powtórzę się, ale to jest bardzo ważne, jeżeli będziemy znali konkrety możemy się zmieniać, poprawiać.. Pewnie, że wszystkich nie zadowolimy, nie jestem wariatem. Święte prawo pracownika szukać swojego miejsca. Pracujemy nad tym aby to był Hanbud. Mam nadzieję, że będzie kiedyś okazja abyś zmienił zdanie o Hanbud'zie :) Dzięki za Twój czas i dodanie opinii.

Hanna
Inne
@Darek

Czy aby na pewno każdy kto pracuje w tej firmie szuka w międzyczasie nowej pracy ? Co jest tego powodem ? Bo takie ogólne gadanie , że kto tam pracował to wie o co chodzi , to mi nie pomaga a ja akurat szukam pracy

Sławek
Kandydat
@Piotrek

Mam w planach przeprowadzić się na Podlasie i pewnie będę szukał pracy, obecnie pracuję w firmie Velux na stanowisku nastawiacz pras automatycznych ponadto posiadam uprawnienia na wózki widłowe plus doświadczenie pozdrawiam Slawek z Gniezna

Piotrek
Pracownik
@Sławek

Zapraszamy na spotkanie i rozmowę. Proszę o przesłanie CV na adres p.turzynski@hanbud-dachy.pl, umówimy się na dogodny termin.

Piotrek
Pracownik
 Pytanie

Od dłuższego czasu zastanawiałem się czy publikowanie opinii na tego typu portalach ma sens... Wydawać by się mogło, że nie, ale: - dlaczego nie chwalić kiedy ktoś na to zasługuje? - dlaczego nie podzielić się własnymi spostrzeżeniami? - dlaczego nie porównać do innych? - dlaczego przyjąć za normalność wylewanie frustracji przez "Panów klawiatury" i oczernianie innych, bez konkretów, bezrefleksyjnie? Jestem pracownikiem firmy Hanbud od pół roku z wieloletnim doświadczeniem w innych organizacjach, po tym czasie śmiało i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że Firma jest pozytywnie nastawiona do pracowników i nie jest głucha na ich potrzeby. Nie wstydzi się swojej historii, wiedząc, że niektóre rzeczy można było zrobić inaczej, lepiej. Jestem też świadomy tego, że kulturę organizacji tworzą w głównej mierze PRACOWNICY a nie sami Właściciele. Więc to od nas zależy jaka będzie Firma w przyszłości. Ja mam tylko nadzieję, że nie przerodzi się w korporacje przez duże K :) Moim zdaniem jest to miejsce warte zaangażowania i zachęcam do sprawdzenia. Tak więc kończąc mój przydługi wywód - Do zobaczenia:)

Tete
Kandydat
 Pytanie
@Piotrek

Pół roku to za mało. Naiwny jesteś?

Agata
Inne
@Tete

A ile wedlug Ciebie jest okej w takim razie?

Pytanie
 Pytanie

Wiecie może, czy w HANBUD sp z o. o. szukają chętnych na staż?

Piotrek
Pracownik
@Pytanie

Na ten moment nie organizujemy staży pracowniczych. Nie oznacza to jednak, że nie moglibyśmy tego zorganizować. Chętne osoby zapraszamy do kontaktu.

he
Pracownik
@Piotrek

najlepiej za darmo i po 12 godzin

Piotrek
Pracownik
@he

:) Przyznam, że dobry żart Moim zdaniem taka propozycja nie spotkałaby się z zainteresowaniem potencjalnych kandydatów, a i jakoś tak mocno nie uczciwie. Co mogę zadeklarować z pewnością nie za darmo i nie po 12 godzin

Piotrek
Pracownik

"Poznasz głupiego po czynach jego" Winston Groom, Forrest Gump Polecam książkę lub film :)

Hanna
Inne
@Piotrek

A na jakie warunki mniej więcej można liczyć?

Piotrek
Pracownik
@Hanna

Warunki moglibyśmy przedstawić po spotkaniu, gdzie określilibyśmy zakres wykonywanych czynności oraz harmonogram pracy. Jeżeli jesteś zainteresowana zapraszam do kontaktu telefonicznego aby określić dogodny termin spotkania. Mój numer to 667531444.

Hanna
Inne
@Piotrek

A praktyki organizujecie :-) ??

Ola
Inne

Beznadziejna obsługa magazynu. Przejechałem wiele kilometrów po zamówiony towar i go nie kupiłem, bo magazynierowi nie chciało się wykonać swojej pracy. Chamstwo i (usunięte przez administratora) Nie skorzystam więcej z usług tej firmy. Jak gospodarka stanie to będą zamykać swoje przybytki. Oby jak najszybciej.

Piotrek
Pracownik
@Ola

@Ola , bardzo mi przykro, że nasi pracownicy nie stanęli na wysokości zadania. W swojej pracy staramy się utrzymywać wysoki poziom obsługi klienta a tu ewidentnie coś nie zadziałało jak powinno. Jeżeli chciałby Pan podzielić się szczegółami, zapraszam do bezpośredniego kontaktu: +48 667 531 444 - Piotrek. Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję porozmawiać i wyjaśnić sytuację.

102%normy
Pracownik

Dziadowska firma. (usunięte przez administratora) i wodorosty. Pozytywne komentarze wiadomo przez kogo sa napisane, to jest żenujące.

Pracodawca

@102%normy

Pańska opinie nie wnosi niczego rzetelnego, mogącego pomóc potencjalnym kandydatom w podjęciu decyzji dotyczącej zatrudnienia. Nie napisał Pan nawet, z czego wynika Pańskie niezadowolenie.

Lemmy
Pracownik
@102%normy

Pozytywne komentarze są pisane przez ludzi którzy tam pracują... Tak jak ja.... Nie ma w Bielsku lepszej firmy ... Atmosfera, podejście kierownictwa i relacje z pracownikami to przykład do naśladowania dla innych pracodawców w Bielsku....

he
Pracownik
@Lemmy

te ty glupi jestes tam sie nie szanuje pracownika prezes w oczy patrzy i dziendobry nie odpowie a pracownicy to w polowie dauny

CK
Pracownik

Pracuje w firmie Hanbud już od około 3lat i przez lata pracy w innych firmach nauczyło mnie że ważna jest stabilność zatrudnienia a tu takowa jest z całą pewnością. Co do atmosfery którą budują pracownicy to nie da się się być idealnej bo pracujemy w bardzo dużym gronie osób ale zawsze dało się dogadać, wyjaśnić. I z każda sprawa która jest na rzeczy można pójść pogadać dogadać się czy z kierownikami czy z szefostwem. Myślę że warto spróbować by się przekonać oczywiście znajdą się osoby negatywnie nastawione ale myślę że to wynika bardziej nie tyle z pracy i obowiązków co od człowieka jego chęci zaangażowania i jego oczekiwań nie każdy lubi pracę produkcyjna ale myślę że warto spróbować i się samemu przekonać. Pozdrawiam i do zobaczenia ????

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna do HANBUD sp z o. o. odbywa się w siedzibie firmy?

Pracodawca

@Pytanie

Po wstępnej telefonicznej rozmowie kwalifikacyjnej kandydat zapraszany jest na rozmowę kwalifikacyjną do siedziby firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o HANBUD sp z o. o. - Bielsk Podlaski

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w HANBUD sp z o. o.?

    Zobacz opinie na temat firmy HANBUD sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w HANBUD sp z o. o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HANBUD sp z o. o.
Przejdź do nowych opinii