HANBUD sp z o. o.

Opinie o HANBUD sp z o. o.

102%normy

Dziadowska firma. (usunięte przez administratora) i wodorosty. Pozytywne komentarze wiadomo przez kogo sa napisane, to jest żenujące.

@102%normy

Pańska opinie nie wnosi niczego rzetelnego, mogącego pomóc potencjalnym kandydatom w podjęciu decyzji dotyczącej zatrudnienia. Nie napisał Pan nawet, z czego wynika Pańskie niezadowolenie.

Lemmy
@102%normy

Pozytywne komentarze są pisane przez ludzi którzy tam pracują... Tak jak ja.... Nie ma w Bielsku lepszej firmy ... Atmosfera, podejście kierownictwa i relacje z pracownikami to przykład do naśladowania dla innych pracodawców w Bielsku....

he
@Lemmy

te ty glupi jestes tam sie nie szanuje pracownika prezes w oczy patrzy i dziendobry nie odpowie a pracownicy to w polowie dauny

CK

Pracuje w firmie Hanbud już od około 3lat i przez lata pracy w innych firmach nauczyło mnie że ważna jest stabilność zatrudnienia a tu takowa jest z całą pewnością. Co do atmosfery którą budują pracownicy to nie da się się być idealnej bo pracujemy w bardzo dużym gronie osób ale zawsze dało się dogadać, wyjaśnić. I z każda sprawa która jest na rzeczy można pójść pogadać dogadać się czy z kierownikami czy z szefostwem. Myślę że warto spróbować by się przekonać oczywiście znajdą się osoby negatywnie nastawione ale myślę że to wynika bardziej nie tyle z pracy i obowiązków co od człowieka jego chęci zaangażowania i jego oczekiwań nie każdy lubi pracę produkcyjna ale myślę że warto spróbować i się samemu przekonać. Pozdrawiam i do zobaczenia ????

Czy rozmowa kwalifikacyjna do HANBUD sp z o. o. odbywa się w siedzibie firmy?

Po wstępnej telefonicznej rozmowie kwalifikacyjnej kandydat zapraszany jest na rozmowę kwalifikacyjną do siedziby firmy.

Witam pracowałem w tej firmie to jest jedna wielka lipa nie przestrzega się przepisów bhp. Każą kłaść na regały 4 krotnie więcej niż to jest zapisane. A ten cały Tomek jak już chce szpanować i palić gumę na bocznych drogach to niech najpierw się nauczy jeździć bo to nie jest takie proste jak jazda na elektrycznej hulajnodze po placu bo leniwi się chodzić...

@Adam

Wszystkie oznaczenia na półkach dotyczą jednego miejsca paletowego lub jednego wspornika także zachęcamy do prawidłowego czytania oznaczeń. Szef Tomek zwiększa wydajność pracy jeżdżąć "hulajnogą", a jeśli chodzi o naukę jazdy jak się domyślamy - autem chętnie wysłucha wskazówek jak robić to poprawnie także zapraszamy do siedziby na Hanbud na kawę oraz udzielenie cennych wskazówek : )

Lemmy
@Adam

Stać go na to aby jeździć po firmie na deskorolce czy hulajnodze...... Bo to on jest szefem a nie ty..... A po drugie .......Tylko głupek by łaził mając możliwość użycia nowinek technicznych ....

Firma HANBUD sp z o. o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Rafał

To jest bardzo dobra firma, polecam każdemu, kto chciałby tam pracować. Produkty firmy są produkowane z blach najlepszej jakości. Wysoka kultura osobista właściciela (usunięte przez administratora) oraz jego profesjonalne podejście do nowo przyjmowanych pracowników robi ogromne wrażenie. Niestety nie udało mi się tam pracować, ale będąc na rozmowie kwalifikacyjnej odniosłem bardzo pozytywne wrażenie. O firmie dowiedziałem się od kolegi z policji.

Danuta
@Rafał

@Rafał Super, że odniosłeś pozytywne wrażenie o firmie Hanbud Henryk Pruszyński na rozmowie kwalifikacyjnej. Ciekawi mnie tylko fakt, dlaczego nie udało Ci się pracować w tej firmie? Nie zostałeś zatrudniony?

@Rafał

Niestety nie ma nic za darmo, także jaka cena taka blacha. Ale może podaj nazwy tych hut najlepszych to Ci uwierzę że to najlepsza jakość.

Piotr Zapadka
@Rafał

Ja rozmawiając przez telefon też myślałem że pan tomek jest cacy szef niestety prawda okazała się inna

Xyz
@Rafał

Kolega z policji, wysoka kultura, warto tam pracować, byłem ale nie pracowałem. Komuna już się skończyła, ludzie teraz nie sa podatni na takie manipulacje. Nie mam z tą firmą nic do czynienia, ale ten wpis śmierdzi aż tu.

Co jaki okres czasu w Hanbud Henryk Pruszyński można ubiegać się o podwyżkę?

rozmowa z szefem Handbud

potrzebny operator wóżków widłowych - tylko że nie zapłacimy więcej jak 5,50 zyla na godzinę - taka stawka była za mała do życia już 10 lat temu, a oni mi wczoraj to proponowali - oczywiście że uważam za wykorzystywanie pracownika, a gdy szefa się zapytałem czy tak legalnie i prawnie może wykorzystywać pracowników do swoich celów odpowiedział mi - " już Ty prawem się nie przejmuj " a to co było przez szefa dla mnie wmawiane to miałem jedyną okazję pracować 12 godzin dziennie przez 6 dni w tygodniu za 1600 na rękę - 12 godzin pracy na dobę pr\ez 6 dni w tygodniu - 288 godzin roboczych - to jest 5, 50 na godzine - czy oni dobrze się czują?

Wszystko zależy od zaangażowania pracownika, osiąganych wyników oraz stanowiska. Niemniej jednak podwyżki przewidziane są nawet corocznie, po spełnieniu określonych wymagań.

pracownik może ubiegać się o podwyżkę już w kolejnym roku kalendarzowym, po którym nastąpiło przyjęcie do pracy.

Kierowca C
@HANBUD sp z o. o.

Pracownik może ubiegać się i co miesiąc ;) a tak poważnie to i po roku możesz nie dostać nic, albo 50/60 groszy, jeszcze weź bądź doceniony po 250+ godzin miesięcznie...

Nie atakuje waszej firmy ale skoro nie macie sobie nic do zarzucenia toto po co usuwacie zdania wyjęte z kontekstu o wypadkach . Mi chodzi tylko o bezpieczeństwo ludzi którzy tam pracują.

Wodzie że administrator usuwa moje wiadomości. A ja napisałem że były wypadki i usunęliście to bo to wam nie wygodne ale mam zrobione screenshoty Tylko nie pomyśleliście że wysyłam to wszystko do inspekcji pracy . Usuwacie zdania ktore są dla was nie wygodne

@Adam

Nie wiemy, dlaczego z taką zaciekłością atakuje Pan firmę. Odpisaliśmy Panu, że źle liczy Pan obciążenie regałów, nie uwzględniając ilości ramion regału. Nie mamy niczego do ukrycia, więc proszę robić screeny, backupy screenów oraz backupy backupów dla pewności. Pozdrawiamy.

Właśnie mówimy o jednej paczce na półce A dlaczego nie wspominasz ze karzecie dawać przekładki drewniane i 3 lub 4 paczki na jednej półce. (usunięte przez administratora)

Moja opinia została usunięta po jednym dniu pracuje tam to wiem co się dzieje nie przestrzegają przepisów bhp na regale jest napisane 1500 kg A każą kłaść 4 000 kg . Już dzwoniłem wctej sprawie do inspekcji pracy. To nie chodzi o złośliwość tylko o życie ludzkie i jakas uczciwość.

Nośność regałów wspornikowych do odkładania paczek blach stanowi dopuszczalną wartość na jedno ramię regału, także znacznie więcej niż nasze potrzeby. Produkujemy paczki o maksymalnej wadze 1000-1200 kg. W przypadku paczki o długości np. 6 metrów leży ona na kilkunastu wspornikach, waży zatem kilkukrotnie mniej, niż zakłada maksymalne obciążenie.

Aktualność
Miło nam poinformować, że firma Hanbud sp. z o.o. została wyróżniona w Rankingu Najcenniejszych Firm Rodzinnych 2021, organizowanym przez magazyn Forbes.
Takie nagrody bardzo nas cieszą i motywują do dalszej pracy. To dowód na to, że zaangażowanie pracowników firmy jest zauważane także na zewnątrz.

System premiowania jest stosowany w Hanbud. Ustalany jest indywidualnie dla każdego działu przez kierownika jednostki.

Pracownik 1234

W firmie hanbud dostaniesz podwyżkę po kilku latach i to będzie całe 10 groszy do godziny. Na początku obiecują złote góry i tylko na obietnicach sie kończy.Porażka nie firma pracujesz za najniższą krajową i nic nie dostaniesz. W halach każą ci kłaść na regały 6 razy tyle ile można. Żal nie firma,nie polecam nikomu tam pracować tylko powinna za nich inspekcja pracy się wziąć.

@Pracownik 1234

W firmie Hanbud podwyżki przyznawane są w zależności od zaangażowania pracownika oraz zajmowanego stanowiska. Z pewnością nie są to jednak podwyżki o 10 groszy. Prosimy nie wprowadzać kandydatów w błąd.

Tam ciagle szukają operatorów wózków widłowych.czyżby tam ludzie zwalniają sie?

@Tomek

Nasza firma dynamicznie się rozwija. Zapewne jeszcze w tym roku osiągniemy poziom zatrudnienia 200 osób. Możemy pochwalić się niską rotacją pracowników, zachęcamy do aplikowania, gdyż obecnie prowadzimy rekrutacją na operatorów wózków widłowych oraz pracowników produkcyjnych.

Hanbud

Jak wygląda praca w firmie hanbud ?? Atmosfera, zarobki, relacje z kierownictwem. Moz któryś pracownik zechciałby się wypowiedzieć.

nie doszly pracownik

Ciekawe czemu moje opinie zostały usunięte jeszcze dwa dni temu były

Hejgen

Na podwyżkę trzeba zapracować. Ja nie narzekam na finanse w firmie,ale z pewnością staram się bo firma dobra.

patryk
@Hejgen

jasne to dlaczego ludzie uciekaja z tej firmy ? zgadzam sie że tam nie przestrzegają przepisów bhp. Ale jak coś sie stanie dla pracownika to karzą mówić że w domu to sie stało . Czy to jest normalne?

Iwo

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Trudno dostać się?

FuckY

Od 5000 tyś do 8000 tys brutto w ogłoszeniu teraz jest na kierowce C+E. Na rozmowie zarobki 2800-3800 zł, umowa z najniższej reszta jako premia. Niedługo będą pisać od 15tys do 18 tys...... he he

Rysiek z klanu

Dno i wodorosty.porażka nie firma.nie polecam najgorszemu wrogowi pracować w tym bajzlu

Speedo
@Rysiek z klanu

Chodzi o kasę czy raczej o komfort pracy

Zostaw merytoryczną opinię o HANBUD sp z o. o. - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w HANBUD sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy HANBUD sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HANBUD sp z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HANBUD sp z o. o.