Opinie o Firma Mark 2 Maciej Kyrc w Łyczanka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Mark 2 Maciej Kyrc. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Mark 2 Maciej Kyrc o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Mark 2 Maciej Kyrc w Łyczanka

baner wywiady
Pracownik
Pracownik

ida na psy.

Kamila Nowy wpis
Inne
@Pracownik

Co przez to rozumiesz? Możesz napisać co miałeś na myśli pisząc tak o firmie, w której pracujesz? Proszę byś napisał coś więcej bo niestety po Twoim wpisie nie można wywnioskować jaką konkretnie masz opinię jako pracownik o Firma Mark 2.

Kandydatka Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Kamila

Czyli polecacie tam prace? Widze ogloszenie dodane, tylko te opinie......

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Kandydatka

Praca na chwile, nie na dłuższy okres pracy. Śmierdzi topionym plastikiem można się przytruć. Reszta w miare ok.

Pracowniczka Nowy wpis
Pracownik
@Pracownik

Ale brednie.. gdyby tak było to nikt by tam nie pracował, a firma by nie zatrudniała tyle osób. Nie mówiąc już o ponad dwudziestoletnich stażach u pracowników. Brak słów po prostu...

Administrator

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w przedsiębiorstwie Firma Mark 2 Maciej Kyrc w mieście Łyczanka? Czekamy na opinie od Was. Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co się dzieje u nich? Dodajcie opinię!

Pracownik
Pracownik
 Rekomendacja
@Administrator

W porownaniu jak szefem byl "majster" bylismy doceniani,teraz nie ma nic.

2
P. SZ.
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Szanowny Panie Pracowniku, po co tak narzekać?? Pracując w stabilnej firmie, która utrzymuje się już spory czas na rynku, daje ludziom umowy, terminowe wynagrodzenie oraz przede wszystkim zapewnia miejsce pracy w tych dziwnych i niepewnych czasach, zastanowiłabym się dwa razy pisząc taka opinie. Szczególnie wnioskując po wpisie, że jest Pan pracownikiem z wieloletnim stażem, tzn ze Pracodawca jest zadowolony z wykonywanej przez Pana pracy. Proszę zwrócić uwagę jak masowo w czasie pandemi firmy gastronomiczne, turystyczne i inne są zmuszane zwalniac pracowników, po czym sami bankrutują... Zamiast narzekać, polecam chwile zastanowić się czy warto jest narzekać na firmę, w której się pracuje oraz która poprzez rozwijanie się daje miejsca pracy dla nowych pracowników, a panujaca atmosfera jest normalna, w dodatku są umowy i wynagrodzenia na czas itd. P.S. Proszę pamiętać, czas płynie i wszystko pod jego wpływem się zmienia. Raz w jedną, a raz w drugą stronę. Zawsze lepiej doszukiwać się we wszystkich sytuacjach pozytywów niż negatywów :) Pozdrawiam, Twoja p. sz.

1
Dagmara
Inne

@pracownik kiedy zmienił się szef?

Nick
Kandydat

.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Firma Mark 2 Maciej Kyrc? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Frezer CNC
Jawczyce
Smart Trading Company Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektromechanik samochodowy
Fredericia
Praca ApS
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Elektryk/Elektromechanik - Utrzymanie Ruchu
Tarnów
Grupa Steinhof Sp. z o.o.
(61 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Koordynator projektów reklamowych
Piekary Śląskie
Redeye Group Sp. z o.o.
(13 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pracownik2

W firmie panuje bardzo miła atmosfera, współpracownicy bardzo sympatyczni i zawsze pomogą. Właściciele firmy od moim pierwszych dni w pracy bardzo uprzejmi, normalni ludzie, traktują bardzo dobrze pracowników co świadczy również spory staż dużej ilości osób zatrudnionych. Jeżeli chce Ci się pracować to jesteś zawsze doceniany. Przerwa 30 minut, ale gdy masz ochotę w między czasie się czegoś napić kawa/herbata lub przegryźć nie ma najmniejszego problemu. Zawsze bez problemu dostaje urlop, nawet w nagłych przypadkach z dnia na dzień.

1
Pracownik
@Pracownik2

Tak? Ciekawe

2
Pracownik

Zdecydowanie polecam pracę na magazynie. Ludzie są przyjaźni, pomocni i ciekawi. Szefostwo traktuje pracowników na równi ze sobą nie ma pokazywania kto kim jest. Nie gnoja pracowników jak to się dzieje w innych firmach. Praca nie jest ciężka, no chyba że dla kogoś komu się nie chce pracować. Przerwa jest jedna 30 min, lepiej by bylo rozlozyc na 20 min i potem 10 min na kawe np. Warunki socjalne lepsze niż w domu. Prysznic itd. Toalety na wysokim poziomie. Mały problem z robieniem zamówień ponieważ pracownik nie ma własnego numerku żeby wiedzieć kto popełnił błąd przy zamówieniu to jest przykład. Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy chociaż co po niektóre osoby mają za mało A robią więcej zamówień na przykład. Ogólnie polecam pracę w firmie mark2, wysoki poziom kultury i szacunku jak i z jednej strony tak i z drugiej.

2

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Mark 2 Maciej Kyrc - Łyczanka

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Firma Mark 2 Maciej Kyrc?

  Zobacz opinie na temat firmy Firma Mark 2 Maciej Kyrc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Mark 2 Maciej Kyrc?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Mark 2 Maciej Kyrc
2/5 Na podstawie 8 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Myśliwska 71
  32-447 Łyczanka
 • NIP: 6812049086 REGON: 123121211
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Firma Mark 2 Maciej Kyrc
Przejdź do nowych opinii