counter
2 75 51 5 1
Anonimowy

Opina negatywna! Brak organizacji pracy kierownicy za zasługi jeden nawet kierownikiem dzięki byciu w wojsku z dyrektorem produkcji. Zwykły pracownik nie otrzymuje pomocy od władzy kierownik nie ma pojęcia o schematach o pomocy merytorycznej. A więc pracownik musi wszystko sam robić jedynie co usłyszy to że kierownik może jechać po części albo dostanie opr! że za wolno. Służby Utr praca 3 zmianowa a najlepiej jakby spali w pracy zato emeryci cenieni i mają większe prawa nic zwykły szary pracownik. Jak jest większy projekt emerytów nie ma a pracownicy czasem sami na rano ciągną całą firmę i projekty realizują Jedyne plusy to wypłaty na czas i złote drewno które pracownicy tną i wynoszą.

Tak7Nie9
Pytanie Nowy wpis

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Paneltech?

Wdzięczny Werner Nowy wpis
@Pytanie

Całe wynagrodzenie czyli podstawa (najniższa krajowa zł/h +20% premii) oraz pieniądze za nadgodziny (w przypadku hali styropian są to przeważnie soboty i niedziele w godzinach 6:00-14:00) są na koncie zawsze 10 dnia każdego miesiąca, z tym akurat nie ma problemu. Na hali styropian ogólnie bardzo fajnie można się wzbogacić na nadgodzinach, już mówię dlaczego. :) W tym zakładzie pracy kodeks pracy w żadnym stopniu nie jest przestrzegany, serio. Jest on jedynie w minimalnym punktem odniesienia dla kierowników i prezesów, ale oni na większość artykułów i paragrafów maja wywalone jajca. W każdym innym zakładzie pracy jak kończysz dniówkę w piątek o 22:00 to nie możesz iść w sobotę na 6:00, w paneltechu natomiast możesz tak przyjść przy czym nie zachowujesz wymaganego przez kodeks pracy odstępu 10 lub 12 godzin między dniowkami. I co najlepsze nie odbija się tam kart na wejście i wyjście na zakład więc przychodząc na nadgodziny piszesz w zeszycie papierowym na ostatniej kartce kiedy pracowałeś i ILE GODZIN. Jest różnica między ILE GODZIN a W JAKICH GODZINACH. Przeważnie pisze się +8 żeby podczas kontroli nie można było stwierdzić czy dany pracownik zachował odpowiedni odstęp czasowy między zmianami. Mimo wszystko dużym plusem jest możliwość dopisania długopisem nadgodzin, na których się nie było :) koledzy są tacy fajni, że jeden drugiego nie podkabluje a kierownik taki głupi, że mimo zapisu z kamer tego nie zweryfikuje, bo ma takie ogromne zaufanie do swoich pato-pracowników. Robiłem tak przez lata i nikt nie się skapł a kasy miałem więcej dzięki temu knifowi. Tylko trzeba robić w miejscu gdzie jest lista do wpisywania godzin :) pozdrawiam

Tak13Nie
Pozdro Nowy wpis

Po całym roku pracy nie stać Cię nawet żeby pojechać gdzieś na wakacje. Wszystko wokół drożeje a pensje ciągle w miejsce stoją i stać będą.

Tak7Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 194 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Paneltech?

TakNie1
Anonimus
Użytkownicy czekają na odpowiedź 224 dni.

Witam. Jak wygladaja warunki pracy i ogólny całokształt w tej firmie na wózkach widłowych? I jakie zarobki.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Anonimowy

Tak7Nie9
MK
@Anonimowy

Szanowny ANONI......., ZA SOBĄ MOSTÓW SIĘ NIE PALI. POWODZENIA NA NOWYCH ŚCIEŻKACH ZATRUDNIENIA.

Tak4Nie4
Ktoś
@Anonimowy

Nie s... się do własnego gniazda...pajacować na poziomie też trzeba umieć. A tak obsrałeś firmę, wylałeś śmieszne gorzkie żale i narobiłeś kłopotów byłym kumplom. Dziecko zadowolone?

Tak4Nie3
Agata

@anonymous, napisałeś, że Paneltech to niewielka firma w dodatku rodzinna. Czy w związku z tym, mógłbyś opisać codzienną atmosferę i organizację pracy w niej? Rozwinąłbyś swój wpis i scharakteryzował działy firmy o których wspomniałeś? Twój komentarz będzie ważny dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem współpracy z Paneltech.

Biurowy
@Agata

Taka to niewielka rodzinna firma, że zbliża się do w zatrudnieniu do 250osob, a to już wg definicji duża firma.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 319 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Jacek

Ktoś wie czy firma rekrutuje?

TakNie

Ciężko jest w systemie 12/12 w Paneltech? Ktoś coś?

OEM
@Pytanie

Praca jest w systemie ośmiogodzinnym

Zenek

Idealnie to może nie jest ale nie uważam żeby rezygnować z pracy z powodu jednej osoby!

hfh

Badboy wez nie Pier...l bo jak słyszę jak piszą opinie pracownicy biurowi z tej firmy to noz w kieszeni mi sie otwiera szkoda tylko jak potraktowali chłopaka po wypadku który przyszedł miesiąc porobil i go zwolnili ale to ze nabawil sie astmy ze nie potrafi wejść po schodach bo nawachal sie chemii albo to jak się pracuje zetelnie i nie sprzedają kierownictwu kolegów to są wg nie doceniani. A ci którzy sprzedawaja maja stawki po 13,50na godzinę i premii po30% prosty przyklad styropian chłopcy z pierwszych stoków. Chcesz zarobić w tej firmie sprzedawaj liz dupe po sraniu kierownictwu a dadzą ci spokój i nawet dadzą zarobić chcesz byc w porządku wobec kolegówhali to zarobisz owszem ale jak walniesz wszystkie soboty wszystkie niedziele w miesiącu nie będziesz brak l4 i urlopu na zadanie bo i za to premie zabierają.pamietajcie przyszli pracownicy dla tej firmy nie macie rodzin bliskich nikogo ma być tylko praca "metry,metry"

Tak9Nie
paneltec
@hfh

Niestety po 4 latach nadal tak jest a jest 2019r-dla szukających lepszego jutra omijać z daleka.Należy pamiętać ,iż ludzie tworzą atmosferę i wystarczy jedna czarna owca w zespole i czar prysł-po naszemu cwel.Zarobki poniżej średniej na rynku pracy ale jest pozytyw kto jest kapusiem w firmie poczuje się jak ryba w wodzie.

Tak3Nie
Marks

Witam mam pytanie co do tej firmy czy wiecie gdzie z jaka przychodnią ma umowe firma paneltech jesli chodzi o badania wstepne do pracy i czy jest opcja zrobienia u swojego lekarza medycyny pracy badania do pracy do tej firmy ?

Elektr
@Marks

Przychodnia w Chorzowie na Pawła badania tylko tam zrobisz,zakład pokrywa koszty badań i tam ma podpisaną umowę

@Elektr

Cieszę się, że przekazałeś informacje użytkownikowi @Marks. Musisz jedynie mieć świadomość tego, iż na forum publicznym nie wolno posługiwać się danymi personalnymi konkretnych jednostek. Zapewne dużo wiesz o sposobie działania firmy Paneltech. Czy Twoim zdaniem wysokość wynagrodzenia, jakie oferuje swoim pracownikom ta firma, można uznać za godne?

Marek

Czy mógłbym prosić o opinię o pracy kierowcy w tej firmie (samochody ciężarowe)?

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

anonymous

Malutka rodzinna firma. Może produkcja ok. Budowlanka leży totalnie.

o

NIE

Tak12Nie
Agata

@olekkk, napisz dokładnie o jakim stanowisku mowa podałeś stawkę jednka czy na wszystkich stanowiskach panują takie same? Dużo zleży raczej od doświadczenia? Wcześniej firma prowadziła rekrutację , teraz chyba wszystkie stanowiska są już obsadzone?

Ksawery

Wszyscy tak bardzo narzekają na zakład do waszej wiadomości Amazon powstanie do końca roku w Sosnowcu i zatrudni 3 tysiące osób! :)

Tak12Nie

lopi

z ofert obecnie to wrzucili ostatnio te dla pracowników do załadunku i wyłądunku

jobolo

Witam. Jak na moje oko to zarobki są rewelacyjne, ale chyba na warunki Ukraińskie lub Białorusi. Panowie z zarządu czas już chyba zapłacić pracownikom godne pieniądze. 10zł za godzinę nawet nie starczy na paczkę fajek. Nic tylko omijać to (usunięte przez administratora) z daleka. Ale to Polska właśnie i można płacić głodowe stawki. Śmiech na sali.

Tak6Nie

dla marudy
@jobolo

Omijać z daleka, ale pracuje tam pół życia. Czy ktoś tam cię zesłał na przymusowe prace. To właśnie przez takie (usunięte przez administratora) zaniżane są stawki i nie można zarobić więcej. Pracodawcy zawsze są pewni że znajda takiego jelenia, który z WŁASNEJ WOLI podpisze umowę. na głodowej stawce. Trzeba było wziąść dodatek do fajek +2 zł na dzień::. Każdy z NAS odpowiada za swój los więc nie mozna mieć pretensji że tam pracujesz za taka stawkę. Pewnie na rozmowie nie mówili ci że będzie 10 euro/h pozdro i miłego dnia

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Paneltech - Chorzów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Paneltech
2/5 Na podstawie 75 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Michałkowicka 24