Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paneltech w Chorzów

Warunki pracy w tej firmie to skandal praca za dosłownie (usunięte przez administratora) taka wielka firma z taką dobrą jakością, a pracowników traktuje jak (usunięte przez administratora) nawet płace minimalna im nie płaci skandal no tak jak prezes się buja nowym BMW i ma biurowiec do całych rodzin ktoś na nich musi pracować i szuka takich baranów za grosze mało tego za parę groszy cię będą straszyć sondami i komornikiem jak im nie oddasz przepracowanych cuchów roboczych nie polecam tego pracodawcy.

Ktos

Male zarobki,na tyle lat pracy, firma sie rozwija kokosy to tylko mozna zarobić jak sie robi umysłowo ,fizycznie beznadzieja,powinni sie wstydzic korporacyjni ludzie ,wstyd ,gdyby nie ludzie zwykli pracujacy fizycznie firma by nie przetrwała ale my sie dla nich nie liczymy,jestesmy z tego dolnego sortu.tyle

Czy macie wiedzę na temat rozmowy rekrutacyjnej w Paneltech i możecie wspomóc osoby poszukujące pracy? Tym bardziej, ze na GoWork.pl pojawiło się 23 marca kilka ogłoszeń.

Czy często Paneltech poszukuje kogoś na stanowisko Operator? Ile osób tam pracuje?

Nie anonim Nowy wpis
@Administrator

Tak często. Ludzie sami odchodzą bo warunki do kitu a kierownictwo z "problemami emocjonalnymi i intelektualnymi".

Sebastian Nowy wpis
@Nie anonim

Jak to warunki do kitu? Opowiesz coś więcej? Bo zastanawiam się czy warto tu składać CV, a Twój wpis nie brzmi za dobrze. ;/

Dingo Nowy wpis
@Sebastian

To chyba masz odpowiedź...

Czy w Paneltech zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nie anonim Nowy wpis

Nie.

Ktos

Sebastian
@Ktos

Małe czyli jakie? Możesz podać jakieś konkretne liczby jeśli chodzi o zarobki w Paneltech? Co się składa na wynagrodzenie, są jakieś premie może? Jeśli tak to za co?

@Ktos

Kierowcy zarabiają grosze, wózkowi zarabiają grosze. Nawet w " biurowcu" (pomimo obiegowej opini) zarabiają grosze. Krocie zarabiają nieliczni. (usunięte przez administratora) Kierownik kierownikowi nie równy. Jeden kierownik mając (usunięte przez administratora)odpowiedzialność zarabia więcej niż inny mając np: prokuratora, ITD, Policję, WKU i inne służby na głowie.

@pracownik

To prawda. To oni zatrudniają i oni podpisuja "kwity". Jest jednak inny problem. Prezes "S" I vice "R" bardzo często nawet nie mają pojęcia co robi Dyr. Pionu produkcji, a to właśnie on pociąga za sznureczki. Wszystkich traktuje jak złodzieja sam mając wiele na sumieniu. A jego prawa ręka (m.u) tez nie ma czystych rączek. Nie polecam tego pracodawcy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Paneltech? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Pracownik Produkcyjny ? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA
Tramwaje Śląskie S.A.
(483 opinii)
logo firmy Inżynier ds. sprzedaży
Chorzów
Rolling Robotics Sp. z o.o. Sp. K.
(18 opinii)
logo firmy Koordynator sprzątań technicznych
Hrappka.pl
(21 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Kiti
@Pytanie

.wystarczy być pracowitym i kumatym i pracę masz bi do takiej roboty głąbów nie szukają.....

Urszula
@Kiti

No ok, ale czy trzeba posiadać jakieś określone wykształcenie lub umiejętności czy wiedzę? Są jakieś konieczne wymogi, które trzeba spełniać czy może każdy dostaje szanse na spróbowanie swoich sił w Paneltech? ;) Czy pracodawca weryfikuje jakoś zdolności kandydatów?

@Urszula

Wystarczy mieć znajomości, najlepiej z dyrektorem pionu produkcji. Zatrudni nawet ludzi bez kwalifikacji byle stawka się zgadzała. CCC ( cena czyni cuda). Szczegóły dla zainteresowanych na PRIV.

@Pytanie

Owszem, pojawiło się kilka ofert, ale tak na wszelki wypadek. Jeśli pojawiają się oferty to nie znaczy, że są wakaty. Dyrekcja sąduje rynek.

Marzena
@Nie anonim

Co masz na myśli przez "dyrekcja sąduje rynek"? Kompletnie nie rozumiem. Że niby sprawdzają czy ktoś przyjdzie taniej czy coś takiego?

Czy firma Paneltech w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@Pytanie

W Paneltechu nie ma czegoś takiego jak szkolenia. Jak dyrekcja usłyszy słowo "szkolenie" to dostaje gorączki, a jak ma jeszcze za to zapłacić to zawał na miejscu.

Sebastian
@Nie anonim

Czyli pracownicy uczą się fachu podczas wykonywania codziennych obowiązków, tak? Mam też pytanie co do zatrudniania nowych osób - czy w Paneltech poszukiwane są też osoby bez doświadczenia? Wiesz coś na ten temat? :) Jeśli tak, to jak wygląda ich przyuczenie do wykonywania obowiązków?

@Sebastian

Zastanów się co piszesz. Jeśli zatrudniasz się na stanowisko wózkowego to pracując uczysz się jeździć wózkiem? Jeśli zatrudniasz się jako kierowca to pracując uczysz sie jeździć i robisz prawo jazdy? Jeśli aplikujesz do działu eksportu to pracując uczysz się języka? Błagam odrobina wyobraźni. Jakiekolwiek szkolenia rozwijające, poszerzające wiedzę i umiejętności to fikcja. Jeśli chodzi o brak doświadczenia i kwalifikacji to zależy od działu do jakiego aplikujesz i od tego, kogo znasz. Znam przypadki zatrudniania ludzi bez kwalifikacji i uprawnień ale znających kogo trzeba.

Czy Paneltech ma ściśle ustalone godziny pracy?

Aldon Grubiorz
 Problem
@Pytanie

W umowie jest wzmianka o pracy w godzinach 6-14 oraz 14-22 ale w zależności od potrzeb pracuje się też w nocy na pełne trzy zmiany. Na szczęście w tym zakładzie nie odbija się karty i można uciekać godzinę lub dwie wcześniej :) przynajmniej z 2 i 3 zmiany jest taka możliwość. Robiłem tak kilka lat i nigdy nie miałem z tego tytułu nieprzyjemności. Kierownik jest w stanie nawet wydrukować zdjęcie z monitoringu, na którym widać godzinę o której przekraczasz bramę ale większość ma na to wywalone. W soboty i niedziele to już w ogóle jest bajka bo można przyjść na 7-8 a wyjść o 11-12 i wpisać se +8 godzin. Ludzie tak normalnie robią przynajmniej na styropianie i nikomu to nie przeszkadza bo i pracownik zadowolony i kierownictwo, że ktoś się pofatygował przyjść i im nadrobić braki :)

Paweł

Miej odwage i podpisz sie prawdziwym swoim imieniem i nazwiskkem a nie podszywasz sie pod inne osoby. Od czterech lat kradzież tożsamości jest w Polsce przestępstwem. Zgodnie z dodanym w 2011 r. art. 190a par. 2 kodeksu karnego za podszywanie się pod inną osobę poprzez wykorzystanie jej wizerunku lub innych danych osobowych grozi do trzech lat więzienia

Jarosław Kaczynski
@Paweł

Naprawdę?

Mariusz
@Pytanie

Tak jeśli pracuje si3 na nowej linii to na dwie zmiany rano i popoludnie a nie starej Lini sq trzy zmiany i radzę nie czytać tego co poniektórzy piszą bo dla tego juz nie pracują w tej firmie

Srańsko
@Mariusz

Idź się wyłomać madzia

Zenek

Idealnie to może nie jest ale nie uważam żeby rezygnować z pracy z powodu jednej osoby!

Belzebub
@Zenek

Czasem a raczej niestety jedna osoba potrafi zdemotywowac tak,że się odechciewa. Do dziś dziwią mnie takie historie w różnych firmach jak takie zgniłe jaja się trzyma,bo tak już jest. Nie ma ludzi niezastapionych. Takie motto powinno być wytatuowane niektorym osobom tak na zachętę, że przyjdzie ktoś kto ich pozamiata. I stąd życzenia na nowy rok. Mniej takich ludzi w firmie.

Tomasz
@Belzebub

Tak czytam Wasze ostatnie wpisy i nasuwa mi się pytanie, jak ogólnie oceniasz atmosferę, która panuje w firmie Paneltech? Głównym pytaniem, które chcę w tym momencie zadać jest pytanie, czy pracownicy dobrze tam ze sobą współpracują? Jeżeli macie informacje w tym zakresie to będzie mi miło móc to ustalić. Liczę, że ktoś pomoże.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Paneltech?

Wdzięczny Werner
@Pytanie

Całe wynagrodzenie czyli podstawa (najniższa krajowa zł/h +20% premii) oraz pieniądze za nadgodziny (w przypadku hali styropian są to przeważnie soboty i niedziele w godzinach 6:00-14:00) są na koncie zawsze 10 dnia każdego miesiąca, z tym akurat nie ma problemu. Na hali styropian ogólnie bardzo fajnie można się wzbogacić na nadgodzinach, już mówię dlaczego. :) W tym zakładzie pracy kodeks pracy w żadnym stopniu nie jest przestrzegany, serio. Jest on jedynie w minimalnym punktem odniesienia dla kierowników i prezesów, ale oni na większość artykułów i paragrafów maja wywalone jajca. W każdym innym zakładzie pracy jak kończysz dniówkę w piątek o 22:00 to nie możesz iść w sobotę na 6:00, w paneltechu natomiast możesz tak przyjść przy czym nie zachowujesz wymaganego przez kodeks pracy odstępu 10 lub 12 godzin między dniowkami. I co najlepsze nie odbija się tam kart na wejście i wyjście na zakład więc przychodząc na nadgodziny piszesz w zeszycie papierowym na ostatniej kartce kiedy pracowałeś i ILE GODZIN. Jest różnica między ILE GODZIN a W JAKICH GODZINACH. Przeważnie pisze się +8 żeby podczas kontroli nie można było stwierdzić czy dany pracownik zachował odpowiedni odstęp czasowy między zmianami. Mimo wszystko dużym plusem jest możliwość dopisania długopisem nadgodzin, na których się nie było :) koledzy są tacy fajni, że jeden drugiego nie podkabluje a kierownik taki głupi, że mimo zapisu z kamer tego nie zweryfikuje, bo ma takie ogromne zaufanie do swoich pato-pracowników. Robiłem tak przez lata i nikt nie się skapł a kasy miałem więcej dzięki temu knifowi. Tylko trzeba robić w miejscu gdzie jest lista do wpisywania godzin :) pozdrawiam

Pozdro

Po całym roku pracy nie stać Cię nawet żeby pojechać gdzieś na wakacje. Wszystko wokół drożeje a pensje ciągle w miejsce stoją i stać będą.

Anonimus

Witam. Jak wygladaja warunki pracy i ogólny całokształt w tej firmie na wózkach widłowych? I jakie zarobki.

Anonimowy

Opina negatywna! Brak organizacji pracy kierownicy za zasługi jeden nawet kierownikiem dzięki byciu w wojsku z dyrektorem produkcji. Zwykły pracownik nie otrzymuje pomocy od władzy kierownik nie ma pojęcia o schematach o pomocy merytorycznej. A więc pracownik musi wszystko sam robić jedynie co usłyszy to że kierownik może jechać po części albo dostanie opr! że za wolno. Służby Utr praca 3 zmianowa a najlepiej jakby spali w pracy zato emeryci cenieni i mają większe prawa nic zwykły szary pracownik. Jak jest większy projekt emerytów nie ma a pracownicy czasem sami na rano ciągną całą firmę i projekty realizują Jedyne plusy to wypłaty na czas i złote drewno które pracownicy tną i wynoszą.

MK
@Anonimowy

Szanowny ANONI......., ZA SOBĄ MOSTÓW SIĘ NIE PALI. POWODZENIA NA NOWYCH ŚCIEŻKACH ZATRUDNIENIA.

Ktoś
@Anonimowy

Nie s... się do własnego gniazda...pajacować na poziomie też trzeba umieć. A tak obsrałeś firmę, wylałeś śmieszne gorzkie żale i narobiłeś kłopotów byłym kumplom. Dziecko zadowolone?

Agata

@anonymous, napisałeś, że Paneltech to niewielka firma w dodatku rodzinna. Czy w związku z tym, mógłbyś opisać codzienną atmosferę i organizację pracy w niej? Rozwinąłbyś swój wpis i scharakteryzował działy firmy o których wspomniałeś? Twój komentarz będzie ważny dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem współpracy z Paneltech.

Biurowy
@Agata

Taka to niewielka rodzinna firma, że zbliża się do w zatrudnieniu do 250osob, a to już wg definicji duża firma.

Jacek

Ktoś wie czy firma rekrutuje?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Paneltech? Ktoś coś?

OEM
@Pytanie

Praca jest w systemie ośmiogodzinnym

hfh

Badboy wez nie Pier...l bo jak słyszę jak piszą opinie pracownicy biurowi z tej firmy to noz w kieszeni mi sie otwiera szkoda tylko jak potraktowali chłopaka po wypadku który przyszedł miesiąc porobil i go zwolnili ale to ze nabawil sie astmy ze nie potrafi wejść po schodach bo nawachal sie chemii albo to jak się pracuje zetelnie i nie sprzedają kierownictwu kolegów to są wg nie doceniani. A ci którzy sprzedawaja maja stawki po 13,50na godzinę i premii po30% prosty przyklad styropian chłopcy z pierwszych stoków. Chcesz zarobić w tej firmie sprzedawaj liz dupe po sraniu kierownictwu a dadzą ci spokój i nawet dadzą zarobić chcesz byc w porządku wobec kolegówhali to zarobisz owszem ale jak walniesz wszystkie soboty wszystkie niedziele w miesiącu nie będziesz brak l4 i urlopu na zadanie bo i za to premie zabierają.pamietajcie przyszli pracownicy dla tej firmy nie macie rodzin bliskich nikogo ma być tylko praca "metry,metry"

paneltec
@hfh

Niestety po 4 latach nadal tak jest a jest 2019r-dla szukających lepszego jutra omijać z daleka.Należy pamiętać ,iż ludzie tworzą atmosferę i wystarczy jedna czarna owca w zespole i czar prysł-po naszemu cwel.Zarobki poniżej średniej na rynku pracy ale jest pozytyw kto jest kapusiem w firmie poczuje się jak ryba w wodzie.

Marks

Witam mam pytanie co do tej firmy czy wiecie gdzie z jaka przychodnią ma umowe firma paneltech jesli chodzi o badania wstepne do pracy i czy jest opcja zrobienia u swojego lekarza medycyny pracy badania do pracy do tej firmy ?

Elektr
@Marks

Przychodnia w Chorzowie na Pawła badania tylko tam zrobisz,zakład pokrywa koszty badań i tam ma podpisaną umowę

Agata
@Elektr

Cieszę się, że przekazałeś informacje użytkownikowi @Marks. Musisz jedynie mieć świadomość tego, iż na forum publicznym nie wolno posługiwać się danymi personalnymi konkretnych jednostek. Zapewne dużo wiesz o sposobie działania firmy Paneltech. Czy Twoim zdaniem wysokość wynagrodzenia, jakie oferuje swoim pracownikom ta firma, można uznać za godne?

Marek

Czy mógłbym prosić o opinię o pracy kierowcy w tej firmie (samochody ciężarowe)?

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

anonymous

Malutka rodzinna firma. Może produkcja ok. Budowlanka leży totalnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Paneltech - Chorzów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Paneltech?

Zobacz opinie na temat firmy Paneltech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Paneltech
2.1/5 Na podstawie 77 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Paneltech