APVC

Bydgoszcz

Opinie o APVC

szukacący pracy

Czy z waszych wypowiedzi wynika , że współpraca z APVC jest dobra tak> to dobra firma?

Aneta

@K.Lchętnie dowiemy się jak dalej wyglądała współpraca z APVC. Co możesz powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z firmą?

K.L

Za 2 tygodnie jadę do mojej rodziny. Już rozmawiłam z nimi na Skype. Z pośrednictwa apvc jestem zadowolona., za pośrednictwo pobierają 50 euro.

Ania.K

Firma APVC ma oferty co chwilę nowe. Dostałam 3 rodziny do wyboru w ciągu tygodnia. Zdecydowanie wybiorę rodzinę z 2 dzieci. Co mi się spodobało, że nie płacę żadnej zaliczki.

Sabina

To jest praca dla tych, którzy lubią dzieci. Z rodziną też musisz się dogadać, bo przecież nie jesteś u siebie w domu. Ale najpiekniejsze jest to, że języka szybko idzie się nauczyć.

operka

Agencja jest wiarygodna, z tego co wiem, moja rodzina u której mieszkam też jest z nich zadowolona. Tam każdy mówi po polsku jak i również po niemiecku. Polecam

ines

Czy ta agencja na pewno jest bezpieczna? Czy nie zauważyliście czegoś podejrzanego?

mika.m.22@wp.pl

U mnie to Ok, dosałam po miesiącu kase, i nawet bylam u lekarza. Ta rodzinka u której mieszkam jest super. A firama APVC pośredniczy do rodzin. Więc co tu się bać, takie rodziny to maja kase, przecietnego niemca nie stac na to by utryzmać opiekunke w domu. Mam w pokoju neta, TV i rok mogę u nich mieszkać. Moje dzieci którymi się opiekuję są słodkie. Tylko czasem brakuje mi pogadać z kimś po polsku.

Mirka22

Super firma, dostałam od nich fajną rodzinkę. Tak jak piszą ich firma ma siedzibe w niemczech i to jest lepiej, bo nie kasują tyle co polski pośrednik. I jak co, zawsze mogę się do nich zwrócić o pomoc. Jestem tu już 3 miesiąc i jestem zadowolona. Mirka

Zostaw opinię o APVC - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APVC