Drabex

Bydgoszcz

Opinie o Drabex

Łukasz

czy można zrobić siku żeby kierownik K. sie nie w pierdzielał każdy wie co robi do cholery już mam dość do końca roku i ide w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Nico

Kto to jest ???? Chodzi po hali,trzyma ręce w kieszeni i bzyczy bezsensu

stefan
@Nico 27.09.2017 13:55
Kto to jest ???? Chodzi po hali,trzyma ręce w kieszeni i bzyczy bezsensu

KYSIU PRZCZELARZ :d ZGADŁEM ?

stefan

teraz się zatrudnił jakiś pszczelaz co nic nie wie wielki kierownik i tylko życie uprzykrza

as

Zastanawiam się. ...

Weronika

@as zastanawiasz się nad aplikowaniem?

as

Napiszcie co się stało z dyrektorem produkcji, że szukacie nowego. Podajcie info za jakie działy odpowiada dyr. produkcji.

kierowniczka ela

no pewnie że moszna - ja najlepiej lubię wkładać wacka w imadło i tak stopniowo zakleszczać i popuszczać i tak w kółko

er

no to ja już nie rozumiem jak to tutaj jest czy firma szuka kogos do pracy czy nie szuka ? dzięki ..

monia

Powiedzcie co się dzieje w firmie, że cały czas szukają księgowej.Chciałam aplikować ale z tego co na mieście słychać to strach tam zaczynać

jolcia

w jakim sklepie kupie drabine drabex? gdzie sprzedaja najwiecej zeby był dobry wybor ?

Firma cały czas szuka księgowego. Z czego to wynika? Taki tam bałagan, mało płacą?

Franek

Szukam pracy jako ślusarz i słyszałem że w Drabexie potrzebują niepełnosprawnych.Straciłem w wypadku na prasie kciuk i palec wskazujący lewej ręki, ale jestem w pełni sprawny.Czy mam szansę i czy warto składać papiery nawet jeżeli nielubie pełowców i innych szkodników?

jaa to se

Heniek ktos ty

fakir

czyli wszyscy ci poszukiwane osoby dali noge z firmy, czy zostali wyrzuceni?

jola

a co się stało z poprzednią księgową ?

django

Z tego co wiem producent drabin z inowrocławia poszukuje aktualnie przedstawicieli handlowych z doświadczeniem w branży. Mój kuzyn tam pracuje , warunki bardzo dobre,auto sluzbowe,laptop,telefon premie od obrotu. firma nazywa sie Briks jesli kogos interesuje

fakir

będzie ubaw tutaj po wypłacie zapraszam wszystkich czasomierz (stoper.prubuje zabrać 30 proc. z naszej wypłaty może włazi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o naszym ,,dobroczyńcom,, a my mu się odwdzięczymy haha że beknie za to .sory może masz łaskawca leci po syryjczyków i mu kasy brakuje bo ukraincy troszke mądrzeją haha

miksik

to musisz sobie sam placic haha bo to jest bzdura co piszesz pracowalem tam i wiem klamiesz oszukujesz namawiasz do prcy z (usunięte przez administratora) pieniadze a

kasandra

no chyba w kazdej firmie są jakieś premie tego co mi się wydaje.. wydaje mi się, że jednak jest tak, ze w tej firmie nawet jak jesteś pracownikiem to jednak masz jakieś progi do wyrobienia i jak będziesz ponad to to na pewno coś więcej dostaniesz, ale wydaje mi się, ze jednak, że jest to kwestia do dogadania tylko.

Marek

czeladnik - system zmianowy, proponowałbym nie czytać tych wszystkich głupot o firmie, jezeli jakies pytania prosze pytac firma powoli staje na nogi!

Eryk
@Marek 27.01.2015 13:25

Marek daj znać jaki socjal w firmie i czy płaca w terminie itp. pozdrawiam Eryk

czeladnik

Witam. Mam pytanko czy praca na galwanizerni ,bo ten dział mnie interesuję idzie od pn do pt np: 6.00 do 14.00 czy w systemie zmianowym nocki itd... Za odpowiedź z góry dziękuję?

adam

Dajcie znac czy firma Drabex aktualnie poszukuje kogos do pracy. Ktos wczesniej wspominal, ale nie bylem zainteresowany bo mialem etat, ale teraz to sie zmienilo i pilnie czegos szukam. Czym cechuje się pracodawca Drabex ? Jest wypłacalny? Jakie umowy podpisuje z nowymi pracownikami i ile mozna zarobic miesiecznie w tej firmie??

henas

słyszałem , ze był tam jakiś wypadek śmiertelny... mógłby ktoś napisać jak do niego doszło?

unsi

Dzisiaj jadę tam z gp people, zapoznac sie z praca, ale z tego co widze to miernota... najnizsza zaproponowali mi przez agencje pracy, a jak wygladaja zarobki na warunkach drabexu ?

jeremasz

Poszukujemy pracownikow do produkcji drabin z doświadczeniem. CV na e-mail: tsun.ami2@wp.pl , Bydgoszcz i okolice.

himek

a jak socjal w firmie

Ktoś

Czytałem że szukają szefa produkcji. Co się stało z poprzednim?

kontakt

Kupię stopki do drabin 2-3 elementowych oraz elementy stalowe ( okucia ) trzymające prowadnice w ilościach hurtowych. Interesuje mnie zakup produktów lub samego kontaktu do producenta. (usunięte przez administratora) Mogę podjechać w okolice Bydgoszczy w celu ustalenia szczegółow. Pozdrawiam, (usunięte przez administratora)

re zasłużona

... popieram koleżankę !!! z tego co pamiętam to był jakiś facet na stanowisko dyrektora ale jak to Pan Prezes powiedział był za drogi !! ?? ale czy przy równi pochyłej jaką złapała nasza Firma należy się zastanawiać nad kosztem zatrudnienia kogoś kto ma pojęcie o zarządzaniu czy też w dalszym ciągu działać półśrodkami ??? czas prosperity już dawno się skończył a jeżeli nie będzie kogoś z JAJAMI jak to koleżanko zaznaczyłaś to będzie z naszą Firmą BARDZO ŹLE !!!

zasłużona pracownica

niech Pan Panie Prezesie coś zrobi bo niebawem rozwali się nam cały dział handlowy !!! i kto będzie sprzedawał i po co nam będzie produkcja ??? czas wynagrodzić kogoś z JAJAMI i pozwolić mu rozwinąć w tej Firmie !!! Nic Pan sam w pojedynkę nie zrobi... Miał Pan kandydatów, którzy mogli coś osiągnąć ale jak to zwykle bywa czynnik ekonomiczny nie pozwolił Panu ich zatrudnić... Może czas zacząć rządzić Firmą po przez pryzmat wyników a nie sugerować się emocjami ???

sss

i co tu sie zaczelo dziac ??? Panie Prezesie litości !!!

drabex

Szukam byłych lub obecnych pracownikow firmy Drabex. Potrzebuję kilku informacji na temat .(usunięte przez administratora)

chyba jesteś chory .Płace najniższe z możliwych

Niezła firma jest całkiem nieźle

Zostaw opinię o Drabex - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drabex