Opinie o Drabex w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Drabex. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Drabex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drabex w Bydgoszcz

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Pytanie
 Pytanie

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Drabex. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnio dodali 29 września.

Ja
Pracownik
@KK

Ale bezczelny wpis ,,Jeśli chcesz dorobić - idealne" ale na czarno z 30% podatkiem pracodawcy który trafia do jego kieszeni! Więc praca w nadgodzinach na czarno, do ręki. Brawo panie za taką propozycję która wam tylko pasuje!

Pytanie
 Pytanie

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Drabex. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnio dodali 29 września.

KK
@Pytanie

Polecam. Praca tutaj zawsze się znajdzie. Jeśli chcesz dorobić - idealna. Jeśli jako podstawowy etat - kwestia dogadania warunków finansowych. Nie godzisz się na warunki? Nie pracuj i nie HEJTUJ ...

Bez złośliwości
Pracownik
 Pytanie
@KK

Prawda boli co? I to nazywacie hejtem! To już jest bezczelne, zakłamywać prawdę i nazywać to hejtem! Bronić firmę OK. ale zakazywać pisania o niej inaczej jak w superlatywach to już przegięcie w drugą stronę.

Karolina
Inne
@Bez złośliwości

Tu to chyba raczej chodzi o plucie jadem w każdą stronę i koloryzowanie jakiś pierdółkowatych spraw. ;p Ale co ja tam wiem, nie znam się na hejtach. Swoją drogą są tu osoby, które aktualnie nie godzą się z dzisiejszymi warunkami panującymi w firmie? Coś tym robicie czy staracie się tylko wytrzymać?

Ja
Pracownik
@KK

Ale bezczelny wpis ,,Jeśli chcesz dorobić - idealne" ale na czarno z 30% podatkiem pracodawcy który trafia do jego kieszeni! Więc praca w nadgodzinach na czarno, do ręki. Brawo panie za taką propozycję która wam tylko pasuje!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.
 Pytanie

Czym w Drabex zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Jack
Były pracownik

Najgorsza firma jaka może komukolwiek się przytrafić...Właściciel traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora).Wilczek to taki typowy (usunięte przez administratora)

Mały Nowy wpis
Były pracownik
@Jack

Bo znam ich dobrze z autopsji. Trudno w to uwierzyć ale te negatywne opinie są nawet zbyt delikatne do stanu faktycznego. Mam tam kolegów którzy nie ukrywaja jak tam jest. Zasiedzieli się i stracili godność pracowników!

Madzia Nowy wpis
Inne
@Mały

Utracenie godności diagnozujesz? Wyjaśnisz szerzej jej zakres? Podkreślone zostało zasiedzenie, ale może niektórym jednak takie warunki po prostu pasują? Czy wszystko może być zależne od stanowiska? i czy staż pracy poprawia warunki?

Mały Nowy wpis
Były pracownik

Masakra, wstyd pisać co tam się dzieje, działo. Nikt normalny tam nawet nie zagląda, bo firma znana jest od lat z koszmarnych warunków pracy oraz płacowych. Pieniędzy brakowało na wszystko. Na bieżącą działalność oraz płace. Wypłaty nieterminowo na konto albo do ręki. Ludzie na starych stawkach więc mają wyrównanie do najniższego wynagrodzenia albo sami sobie to wypracowali pierwszymi nadgodzinami. Czyli pierwsze nadgodziny są za darmo! Z tego co wiem stróże pracują dalej składając elementy produkcyjne. Ciemno tam i głucho. Szukało się zaczepki niż tego aby było lepiej, sprawniej. Dopiero przy zwolnieniu się można było otrzymać propozycję podwyżki. Ochłap który niczego nie zmienia! Stawki w regionie odjechały im, a właściciel albo to ignoruje bo pasuje mu albo nie zna realiów rynku pracy. Osobiście żałuję pracy tam i nie polecam.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Drabex na stanowisko Konstruktor konstrukcji aluminiowych i stalowych? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Mechanik Robotyk
Hamburg
Kenig Spedition Kenig Adam
(39 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik produkcji
Kalisz
Eurogo Justyna Palimąka Marcin Zaremba s.c.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Tokarz CNC
Wrocław
Osborne-Engineering Sp. z o.o.
(152 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
ND
Inne

Ogarniacie może ile taki średni staż spawania wynosi w firmie przy tym co tu pisali jakiś czas temu? Nie rzuciło mi się w oczy aktualne ogłoszenie, a na stronie jest tylko formularz. Czyli teraz to nie ma jakichś specjalnych braków? W takim okresie ile tak na oko w skali roku jest zamówień? Występuje jakaś sezonowość?

Ktoś
Kandydat

Jaka stawka dla spawacz tig aluminium jakie warunki i jaki socjal

Ja
Pracownik
@Ktoś

Taka że będziesz zażenowany kiedy odbierzesz wypłatę po 10-14 dniach. A jak będziesz miał nadgodziny to na czarno z podatkiem 30% do kieszeni właściciela! Zero premii, dodatków świątecznych tylko wredne docinki poniżej pasa!!

Pytanie
 Pytanie

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Drabex. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 22 listopada.

Stefan
Pracownik

gdzie wypłaty my mamy rachunki kto zapłaci za odsetki jak mi licznik ściągną jutro to 4 dzień bez wypłaty ktoś musi naliczyć odsetki

Nadia
Inne

Konstruktor konstrukcji aluminiowych i stalowych, czyli drabin po prostu, nie musi być inżynierem. Wystarczy wykształcenie średnie techniczne. Czym to jest spowodowane w sytuacji, gdy chodzi o konstrukcje, muszące posiadać atesty, PN-EN itp. Może chodzi o budżet przygotowany na to stanowisko?

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa Drabex w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Piotr
Były pracownik
@Pytanie

Praca po 12 godzin za marne pieniądze... Kierownik stoi nad tobą z zegarkiem.... Jak nie pasujesz mu to wypad

Renata
Inne
@Piotr

Codziennie praca po 12h? Czy tak jak powinno być 2 dni pracy 2 dni wolnego?

adam
Kandydat
@Piotr

to mu powiem zeby nie stał z zegarkiem a jak mu nie pasuje nie musze tam pracowac i proste niech wywali wszystkich i jedzie do niemiec na ogórki

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Drabex?

Nick
Były pracownik
@Pytanie

Chyba panie kolego żartujecie sobie. Tam wypłaty nie są płacone na czas i to już norma. Nie ma niczego: premii, socjalu zero ludzie z produkcji chodzą w dziurawych butach i podartych ubraniach. Na nic nie ma pieniędzy nie tylko na w/w ale i na święta itd. Z przelewami pracodawca spóźnia się notorycznie 10-14 dni. Nadgodziny na czarno do ręki z 30% podatkiem właściciela. Portierzy pracują dalej składają detale ( wiem że robią to nadal ). Wszędzie przygaszone światła to ludzie potykają się o materiał i ranią. Sporo wypadków i okaleczeń ze śmiertelnym włącznie. Jak wiadomo najlepiej zaoszczędzić na czasie rezygnując z BHP i efekt człowiek nie żyje. Ci co gonili wiedzą dlaczego zrezygnowali przewożąc prasę z właściwego umocowania maszyny na widlaku. Mam kolegów którzy jeszcze tam zostali ale co rusz ktoś bierze nogi za pas i szuka normalności. Prawdziwego pracodawcy na miarę XXI w. Odradzam i przestrzegam.

Somer
Były pracownik
@Nick

Nikomu nie życzę pracy w tej firmie...szkoda czasu i nerwów. Pozdrowienia dla pana właściciela tej (usunięte przez administratora)firemki...

Pytanie
Kandydat
 Pytanie
@Nick

Zastanawiam się nad aplikacją do firmy jak wygląda sprawa wypłat?coś się zmieniło są na czas? Czy firma się rozrasta? Pracują obcokrajowcy?

Sigi
Inne

Opinia klienta : manager od sprzedazy obiecuje że w ciągu tygodnia wykona firma zadanie, cena się zmienia codziennie, termin wydłuża sie kilkakrotnie Nikomu nie polecam

Pytanie
 Pytanie

Czy Drabex oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Hugo
Inne
@Pytanie

Nie polecam tej firmy.

EMstaw

Dzień Dobry, w jakim programie CAD pracuje firma? Jest oferta pracy na konstruktora/technologa a nie ma ważnej informacji na temat właśnie używanego oprogramowania.

Pracodawca

@EMstaw

Dzień dobry. Odpowiedź: Creo Pozdrawiamy.

nie polecam
Były pracownik
@EMstaw

W programie "co tak wolno" lub innym "jeszcze Q... nie jest zrobione"

Wiktor
Inne

@jack na czym oszczędza ?

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Drabex? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Jack
@Pytanie

Właściciel firmy ma na imię Janusz... Który na wszystkim oszczędza...Współczuję pracownikom...Pozdrawiam.

Zainteresowana
Inne

Jaka jest atmosfera w pracy? Na jaką umowę można liczyć na starcie?

pracująca
@Zainteresowana

Jeśli chodzi o pracę biurową, bo pani pyta pewnie o taką - atmosfera miła i przyjazna. Jestem bardzo zadowolona. Pracy mało nie jest, ale każdy jest pomocny, na ile potrafi. Umowa o pracę na okres próbny, zazwyczaj 3 m-ce.

Pracodawca

 Aktualność
Szukasz pracy?Zgłoś się do nas! Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:- Asystentka Zarządu


- ślusarz narzędziowy- szlifierz narzędziowy- frezer narzędziowy na frezarkę konwencjonalną

tel.52 581 77 77CV na adres:praca@drabex.com
Figa z makiem.

Chcemy ,,podziękować'' właścicielowi za coroczne Świąteczne, którego nie było od wielu lat (18!). Zero premii, zero wszystiego czego można się spodziewać w normalnej firmie. Żenada i wstyd, bo liczy się tylko aby wykroić dla siebie maksimum zysku, a reszta ma się utrzymać za najniższe wynagrodzenie.(usunięte przez administratora)

Mank

Nie polecam pracy w Drabexie. Praca biurowa bez perspektyw i rozwoju, monotonna. Każdy siedzi w swoich pokoikach, a jeśli już do kogos wejdziesz z jakimś papierkiem to pretensja, ze po co w ogóle zawracasz głowę. Atmosfera kiepska, zero serdeczności czy uśmiechu. Pracownicy wyznają zasadę „byleby odbębnić i do domu” także nawet minimalnej satysfakcji z pracy. Firma zatrzymała się gdzieś w czasach PRL w negatywnym tego słowa znaczenia.

Stefan
@Mank

te dziewczyny za biurkiem zostaw w spokoju niczego winne

KK
 Rekomendacja
@Mank

Pani się nudziło, bo do sklepu po bułki nie mogła wyskoczyć, bo trochę daleko od sklepów? No cóż tu wymaga się pracy od pracownika a nie nauki pracy, bo nikt nie ma tu na to niestety czasu... Wdrożyć się w nową branżę wymaga chęci samonauki, pozyskiwania wiedzy od pracowników ze stażem pona 20 lat... Można było wszystko. Chcieć i wymagać trzeba najwięcej od siebie, na końcu od innych. Pomoc jest od każdego. Brak uśmiechu natomiast - trzeba czasami ścierpieć. Nie każdy rozdaje je na każdym rogu :) Powodzenia w innej pracy - bardziej rozrywkowej :)

Pracodawca

@Mank

Praca biurowa jak każda - trzeba ją lubić. Nie każdy nadaje się do pracy, gdzie nie ma kontaktu bezpośrednio z klientem. Praca biurowa jest czasem monotonna, ale wynika to z ilości zadań do zrobienia i i jej powtarzalności. Pracę należy wykonać a każdy chętnie idzie przecież do domu jak czas pracy się kończy! Osoby, które muszą mieć kontakt z klientami face to face - polecamy pracę w dziale handlowycm czy tez jako akwizytor. Porozmawiać w sprawie pracy zawsze można.

ATj
@KK

Samonauki ? Samonauka widocznie nie przynosi efektów, gdyż jedna pracownica została zdegradowana do sekretariatu, bo sobie nie radziła. Porządne firmy zapewniają szkolenia, odpowiednie wdrożenie, a tu jedynie tłumaczy się szczegółowo jak obsłużyć ekspres do kawy, żeby przypadkiem go nie popsuć, bo wielka strata dla firmy. Wymagania na stanowiska biurowe ogromne, a w zamian nic ciekawego. Plus kiepska atmosfera. Na specjalistkę marketingu co jakis czas pojawia się ogłoszenie, bo jak się zacznie tam prace to zaraz się ucieka samtąd. Cv pracowników pochowane gdzieś w folderach komputera tez o czymś świadczą :) no i fakt , strasznie daleko do jakiegokolwiek sklepu czy w ogóle cywilizacji. Za oknem hala produkcyjna gdzieś na końcu świata. Drabex jest ewentualnie dla starszych osob, chcących dorobić lata do emerytury i się gdzieś przemęczyć. Zdecydowanie nie dla młodych, energicznych i ambitnych osób.

Pracodawca

@ATj

Chętnie korzystamy z wiedzy pracowników, którzy nie jedno stanowisko już obejmowali w tej firmie i przesuwamy ich na dogodne, na którym są najbardziej potrzebni. Szukamy kolejnego rzetelnego pracownika na stanowisko w marketingu. Dziękujemy za opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Drabex - Bydgoszcz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Drabex?

    Zobacz opinie na temat firmy Drabex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Drabex?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drabex
2/5 Na podstawie 38 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Drabex
Przejdź do nowych opinii