Opinie o Drabex w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Drabex. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Drabex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drabex w Bydgoszcz

Wiktor

@jack na czym oszczędza ?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Drabex? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Jack

Właściciel firmy ma na imię Janusz... Który na wszystkim oszczędza...Współczuję pracownikom...Pozdrawiam.

Zainteresowana

Jaka jest atmosfera w pracy? Na jaką umowę można liczyć na starcie?

pracująca
@Zainteresowana

Jeśli chodzi o pracę biurową, bo pani pyta pewnie o taką - atmosfera miła i przyjazna. Jestem bardzo zadowolona. Pracy mało nie jest, ale każdy jest pomocny, na ile potrafi. Umowa o pracę na okres próbny, zazwyczaj 3 m-ce.

Aktualność
Szukasz pracy?

Zgłoś się do nas! Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

- Asystentka Zarządu

- ślusarz narzędziowy

- szlifierz narzędziowy

- frezer narzędziowy na frezarkę konwencjonalną

tel.52 581 77 77

CV na adres:

praca@drabex.com
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Drabex na stanowisko Konstruktor konstrukcji aluminiowych i stalowych? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Figa z makiem.

Chcemy ,,podziękować'' właścicielowi za coroczne Świąteczne, którego nie było od wielu lat (18!). Zero premii, zero wszystiego czego można się spodziewać w normalnej firmie. Żenada i wstyd, bo liczy się tylko aby wykroić dla siebie maksimum zysku, a reszta ma się utrzymać za najniższe wynagrodzenie.(usunięte przez administratora)

Mank

Nie polecam pracy w Drabexie. Praca biurowa bez perspektyw i rozwoju, monotonna. Każdy siedzi w swoich pokoikach, a jeśli już do kogos wejdziesz z jakimś papierkiem to pretensja, ze po co w ogóle zawracasz głowę. Atmosfera kiepska, zero serdeczności czy uśmiechu. Pracownicy wyznają zasadę „byleby odbębnić i do domu” także nawet minimalnej satysfakcji z pracy. Firma zatrzymała się gdzieś w czasach PRL w negatywnym tego słowa znaczenia.

@Mank

te dziewczyny za biurkiem zostaw w spokoju niczego winne

KK
@Mank

Pani się nudziło, bo do sklepu po bułki nie mogła wyskoczyć, bo trochę daleko od sklepów? No cóż tu wymaga się pracy od pracownika a nie nauki pracy, bo nikt nie ma tu na to niestety czasu... Wdrożyć się w nową branżę wymaga chęci samonauki, pozyskiwania wiedzy od pracowników ze stażem pona 20 lat... Można było wszystko. Chcieć i wymagać trzeba najwięcej od siebie, na końcu od innych. Pomoc jest od każdego. Brak uśmiechu natomiast - trzeba czasami ścierpieć. Nie każdy rozdaje je na każdym rogu :) Powodzenia w innej pracy - bardziej rozrywkowej :)

@Mank

Praca biurowa jak każda - trzeba ją lubić. Nie każdy nadaje się do pracy, gdzie nie ma kontaktu bezpośrednio z klientem. Praca biurowa jest czasem monotonna, ale wynika to z ilości zadań do zrobienia i i jej powtarzalności. Pracę należy wykonać a każdy chętnie idzie przecież do domu jak czas pracy się kończy! Osoby, które muszą mieć kontakt z klientami face to face - polecamy pracę w dziale handlowycm czy tez jako akwizytor. Porozmawiać w sprawie pracy zawsze można.

ATj
@KK

Samonauki ? Samonauka widocznie nie przynosi efektów, gdyż jedna pracownica została zdegradowana do sekretariatu, bo sobie nie radziła. Porządne firmy zapewniają szkolenia, odpowiednie wdrożenie, a tu jedynie tłumaczy się szczegółowo jak obsłużyć ekspres do kawy, żeby przypadkiem go nie popsuć, bo wielka strata dla firmy. Wymagania na stanowiska biurowe ogromne, a w zamian nic ciekawego. Plus kiepska atmosfera. Na specjalistkę marketingu co jakis czas pojawia się ogłoszenie, bo jak się zacznie tam prace to zaraz się ucieka samtąd. Cv pracowników pochowane gdzieś w folderach komputera tez o czymś świadczą :) no i fakt , strasznie daleko do jakiegokolwiek sklepu czy w ogóle cywilizacji. Za oknem hala produkcyjna gdzieś na końcu świata. Drabex jest ewentualnie dla starszych osob, chcących dorobić lata do emerytury i się gdzieś przemęczyć. Zdecydowanie nie dla młodych, energicznych i ambitnych osób.

@ATj

Chętnie korzystamy z wiedzy pracowników, którzy nie jedno stanowisko już obejmowali w tej firmie i przesuwamy ich na dogodne, na którym są najbardziej potrzebni. Szukamy kolejnego rzetelnego pracownika na stanowisko w marketingu. Dziękujemy za opinię.

koala

Jestem innego zdania, mogę polecić pracę w firmie. Tylko trzeba chcieć pracować.

@koala

zaszczyć nas ?

@koala

nie polecaj firmy co nie jest w stanie zapewnic ani socjalu ani najnizszej krajowej

KK

Nic nie stoi na przeszkodzie zmienić pracę :) Czy ktoś zmusza do przychodzenia do tak "złego miejsca"? Kij ma zawsze dwa końce..

tegi

Pracowałem tam w 2011 roku . Wyzysk i bardzo nisko opłacana praca . Głownie zatrudniali pracowników z grupą inwalidzką . Śmieszne pieniądze ,a wymagania wygórowane

Weronika

Serwis GoWork.pl ma na swojej stronie wypowiedzi na temat pracodawców, które dodają zainteresowani forum użytkownicy. Opinie naruszające regulamin serwisu są zgłaszane do administratora strony. Poszczególne wątki nie mają służyć dodawaniu opinii nacechowanych agresją słowną.

Poszkodwany
@Weronika

Utrzymujecie obelżywe personalne komentarze tak długo, że usunięcie zdaje się "psu na budę" kiedy każdy zdąży się zapoznać z ich treścią. Dodam, że sami poszkodowani zabiegają o interwencję serwisu-administratora, ale państwa reakcja jak zwykle spóźniona o 1 miesiąc !

KA
@Weronika

Praca przyjemna, spokojna - o ile rzetelnie wykonywana jest praca. Zapraszam do wysłania CV na stanowisko specjalista ds. marketingu (i handlu zagranicznego) pracowniczka PPH Drabex

Poszkodowany

Co to jest hejt, a który panoszy się na go-work. Negatywna opinia na tematy związane z wyglądem osoby, zachowaniem danej osoby lub grupy, jej pracą i twórczością, wydarzeniami. Za genezę hejtu uznaje się fora dyskusyjne lub obszary do komentowania w Internecie, a swoją polską nazwę zawdzięcza od angielskiego słowa 'hate', czyli nienawidzić, nienawiść. Choć w Internecie hejt jest najczęściej spotykany, to można go również zaobserwować w świecie rzeczywistym. Hejt może być anonimowy, najczęściej. Jest zjawiskiem negatywnym i niepożądanym, szczególnie dla osób, w których stronę kierowane są takie opinie. Hejt tworzony jest przez ludzi małych i chorobliwie zawistnych. Czasami hejtowane osoby mogą doznać nieprzyjemnych uczuć, depresji, obrazy, złości itd. ps. co gorsze niektóre "portale" nie usuwają takich wpisów i mają za nic naruszanie dóbr osobistych np. gowork.pl do którego wielokrotnie pisałem o pomoc i reakcję administratorów. To jest moja opinia wynikająca z doświadczeń z gowork.pl

Ktoś

Czytałem że szukają szefa produkcji. Co się stało z poprzednim?

Ludożerca

Został zjedzony ....

Smakosz
@Ktoś

To by się zgadzało. Znikł w śniadanie .....

Głodomor
@Ktoś

Było i się zmyło .. a jeszcze lepiej zjadło.

Zniesmaczony

Stefanie przestań ludzi opluwać. Sam sobie odpowiedz jaki z ciebie...... Skąd tyle jadu. Ogarnij się ! Ps. A gowork jak zwykle hejtu nie widzi .... norma.

Poszkodowany

Myślałem, że Gowork jest portalem z prawdziwego zdarzenia. Niestety wiele osób się zawiodło i tu już nawet nie zagląda. Opinie są naciągane, najczęściej wręcz obelżywe i personalne. Administratorzy pozwalają sobie na takie zapędy aby utrzymać przy życiu ten twór, tak myślę. Hejt tu to podstawa. Nie odpowiadają na zgłaszane problemy. Jak widać należałoby ich postawić do pionu pozwem do sądu. Ktoś to w końcu zrobi za szkody jakie ludziom wyrządzają.

Weronika

Macie wiedzę na temat tego jak wygląda praca w firmie Drabex? Być może ktoś z Was pracuje lub pracował u tego pracodawcy i posiada wiedzę na temat aktualnych ofert pracy, a także mógłby się podzielić własnymi przemyśleniami na jej temat?

grupa Radocha

Ciężka praca jeszcze nikomu nie zaszkodziła, ale po co ryzykować? ps. co z tą pożyczką 200 zł. ? Oddam z premii !

grupa Radocha

Też mamy regulamin w firmie ale krótszy, modyfikowany na zebraniach grupy wsparcia pożyczkowego z MOPS-u :)

grupen Radocha

Też mamy regulamin w firmie ale krótszy i modyfikowany na zebraniach grupy wsparcia pożyczkowego z MOPS-u :)

Normalny

Szukam 200 zł. do wypłaty. Oddam kiedy coś trafię .... może z premii zakładowej :)

Normalny

Co to jest hejt ? A który zagościł na gowork. I nic się z tym tu nie robi. Negatywna opinia na tematy związane z wyglądem osoby, zachowaniem danej osoby lub grupy, jej pracą i twórczością, wydarzeniami. Za genezę hejtu uznaje się fora dyskusyjne lub obszary do komentowania w Internecie, a swoją polską nazwę zawdzięcza od angielskiego słowa 'hate', czyli nienawidzić, nienawiść. Choć w Internecie hejt jest najczęściej spotykany, to można go również zaobserwować w świecie rzeczywistym. Hejt może być anonimowy, najczęściej. Hejt jest zjawiskiem negatywnym i niepożądanym, szczególnie dla osób, w których stronę kierowane są takie opinie. Hejt tworzony jest przez Hejterów. Ludzi małych, zakompleksionych. Czasami hejtowane osoby mogą doznać nieprzyjemnych uczuć, depresji, obrazy, złości itd. co z kolei może odbić się źle na ich psychice i twórczości, natomiast hejtująca osoba zwykle nie osiąga żadnych korzyści z hejtu, choć może zyskać świadomość, że komuś dokuczyła swoim zachowaniem lub poczuje się lepiej ze względu na zauważenie jakiejś niedokładności, niedoskonałości itp. Hejt może także być traktowany jako wyznacznik popularności, gdyż w dużym gronie osób obserwujących lub komentujących zawsze zdarzy się osoba o silnie negatywnym nastawieniu. ps. Jak widać hejtować można w godzinach pracy tj. o godz. 14:07 !

Zostaw merytoryczną opinię o Drabex - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Drabex?

Zobacz opinie na temat firmy Drabex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drabex?

Drabex

Drabex