AIRON INVESTMENT

Bydgoszcz

Opinie o AIRON INVESTMENT

Marta

@desperado dziękuje za Twoją odpowiedź na forum. @anonymous z czego jesteś najbardziej zadowolony pracując w AIRON INVESTMENT? Jak długo już pracujesz tutaj?

anonymous

taki piękny zakład takie maszyny wszystko szlag trafil

desperado

do niejakiej Jolanty kim ty jestes???? jezdziłaś ze spawaczami do domu ze ublizasz im od alkoholików z tego co piszesz to rozumiem ze siedziałaś przy korycie hmmmm no jeżeli tak to nie dziwi mnie ze firma splajtowała mając takich ludzi w biurach.....na przyszłośc napisz coś o innych a nie cały czas ewidentnie o sobie......na dobrą sprawe kto dostał wilczy bilet i propozycje nie do odrzucenia około pół roku temu za alkoholizm to powinnaś wiedzieć a na dole jakoś za picie nikt nie wyleciał.

Jolanta

Panie Misiek. W wyżej wymienionej firmie nie było już dawno żadnych fachowców. Dyrektorstwo śmieć ludzki, spawacze alkoholicy, technologowie dramat, no i operatorzy maszyn tu jest pole do popisu, zwolniono dawno większość kumatych chłopaków reszta odeszła. Kto tam został? nieudacznicy !!! tak wszyscy którzy pracowali tu ze mną jesteśmy bandą nieudaczników.

były pracownik
@Jolanta 13.12.2017 07:43

Ta wypowiedź pachnie sfrustrowaną panią od BHP, która wyleciała bo znajomości tatusia przestały mieć jakiekolwiek znaczenie.

misiek

No to rynek pracy zaleje teraz fala fachowców z ajrona

desperado

no to dopieli swego zarządowi nieudacznicy nie poprzedłużane umowy a reszta na przymusowe urlopy a co po urlopie nikt nic nie wie czyli najprawdopodobniej (usunięte przez administratora) firma z niereformowalnym zarządem zaliczyła padaczkę a pracownicy zawiśli jak zużyte prezerwatywy

Tarzan

Zajiebista firma jest ok

No to upadłość

No to upadłość...

desperado

drodzy obecni pracownicy ciekawe czy dostaniecie w tym roku jakies paczki na święta bo wiadomo z jakis tam zrodeł ze góra sobie zamówiła takie same jak w zeszłym roku czyli znowu dostaniecie zero ,,,bo wazne zeby dozór miał pełne tyłki a robole niech zasuwaja, Idą święta a załoga bez nadgodzin i jeszcze z obcietą premią....gratulacje i jeszcze przyjmuja ukrainców zamiast dac rodakowi zarobić ciekawe jak to dalej pociagna jak wszyscy dobrzy odejda z pracy a zostana ci po ktorych trzeba robić poprawki.

Nowy

Wybieram się do Airon na rozmowę kwalifikacyjną ale słyszę, że firma kończy działalność przed Świętami. Wie ktoś coś więcej? Pozdrawiam wszystkich szukających pracy

Olo

Zarząd chyba idzie na przeczekanie kulają ile mogą ,żeby Unii kasy nie oddawać za dofinansowanie.

Szpaticzki

SPAWACZE, ŚLUSARZE, OPERATORZY MASZYN, MAGAZYNIERZY, i inni pracownicy firmy ofiary bezmyślnych dyrektożyn. Na bydgoskim rynku jest masa roboty ale nikt nic nie zleca. Dlaczego? Reklamacje? Brak terminowości? Sciemy? Czy może celowe działanie mające na celu zaniżyć wartość spółki . I w licytacji komorniczej wykupić za bezcen. A pracownicy wiadomo...

@Szpaticzki 15.11.2017 11:39

wszystkiemu winien pierwszy prezes, i dyrektor generalny... doprowadzili firmę do upadku i okłamywali pracowników... teraz tylko zgliszcza...

Wielo

Idę tam w poniedziałek na rozmowę na spawacza ktoś coś może napisać jak wygląda tam sytuacja?

byly pracownik
@Wielo 09.11.2017 23:35

nie polecam, nie wiadomo czy firma nie upadnie

firma to ściama. Z tym zarządem to jakaś pomyłka. Obiecuje Ci Mrówa kase, zawalniasz się z innej roboty a on Ci daje inną niż się umawiałeś. Kombinują z kasą na każdym kroku.. A premie pff... 50 - 80zł . na flaszkę i fajki będzie i to by było tyle. Ludzie ujdą ale kierownictwo które ma ciągłe pretensje to jakiś absurd. Tam to jest jedna wielka ściama omijać dużym łukiem Panowie!

Grom
@pracownik 26.09.2017 17:47

Ja tam pracuje od niedawna ale jakoś inaczej to widzę

gosc
@Grom 26.09.2017 23:23
Ja tam pracuje od niedawna ale jakoś inaczej to widzę

powiesz cos wiecej jak atmosfera wyglada?

Potencjalny pracownik

Witam, w najbliższym tyg. mam spotkanie z kierownikiem magazynu w sprawie pracy, jak obecnie wyglada sytuacja w firmie? Warto oddać część siebie tej firmie?

Obserwator
@Potencjalny pracownik 20.10.2017 12:37

Było źle ale idzie ku lepszemu. Wałcz o dobrą stawkę.

Powstaniec

Makrum powstal?Koles co Ty wypisujesz,byłes tam kiedys ,pracowales?chyba zbyd duzo czasu spedzasz na fordonskiej,proponuje odwiedzic lesną ,dwa swiaty......................................

Iza

@Luki daj znać jak poszła rozmowa i jak przebiegł proces rekrutacji w AIRON INVESTMENT. Czy macie jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie? Czy polecacie pracę w AIRON INVESTMENT? Jeśli tak to dlaczego?

nik
@Iza 26.09.2017 14:56

Sporo ludzi stamtąd odeszło ja w maju. Ale teraz podobno znowu zatrudniają. Robota jak robota - nowy zakład, ale narzędzi troche brakuje.

Iza

@Luki napiszesz jak poszła Ci rozmowa w firmie AIRON INVESTMENT? Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie? Jakiego doświadczenia wymagają? @zyga nie możesz nikogo obrażać na forum. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum, który znajdziesz na stronie http://www.gowork.pl/regulamin.

@Iza 11.09.2017 17:28

Przełożone na środę. Czy ktoś coś?

Luki

Jutro mam rozmowe z kierownikiem magazynu.Warto?

Michal

Chcialem zlozyc cv,ale po komentarzach stwierdzM ze nie pcham sie do gowna, plus ze jest tam Mrowa z ktorym mialem do czynienia , podziekowalem

metal
@Michal 03.09.2017 20:19

To komu podziękowałeś? skoro nie złorzyłeś cv?

Michal
@metal 06.09.2017 09:17
To komu podziękowałeś? skoro nie złorzyłeś cv?

chodzilo mi o to ze za nim zlozylem cv przeczytalem komentarze i kto tam siedzi i zarzadza, wiec " podziekowalem sobie skladania cv tam"

Klient

Macie świetną firmę , ale realizacja zleceń jest kiepska kto tym zarządza ?

RydzykNieŚpi

Nie dowierzam dotarłem do miejsca gdzie świat się kończy. Jak to było w tej piosence? Dyrektorom śmierć? a nie to budzikom. Pozdrawiam wszystkich słuchaczy

Myster

Z takimi dyrektorami to nawet orlen miał by problemy finansowe. A jak te wasze Turbiny które mialy zmienić świat, coś zostało chociaż sprzedane?

Airon

Makrum powstało z kolan jak was wywalili i Airona również wstanie jak już was nie będzie. Dajcie like jak wiecie o kogo chodzi.

handlarz bydłem

Do Pana Jana , dorzucimy wodzyńskiego w gratisie i tak nic nie robi.

Jan

Dzień dobry. Zajmuję się handlem używanymi maszynami. Zapraszam do kontaktu w przypadku chęci zbycia maszyn produkcyjnych do obróbki metali. W szczególności zainteresowany jestem maszynami do obróbki skrawaniem i giętarkami. serwis@maszyny24.eu

Whisky

Panowie operatorzy za drobne... W Kauflandzie na magazynie płacą więcej i na czas i robota spoko i Mrówy ani wodzianka nie uświadczycie.

jerzy z twoich pacierzy

synek czyta. Brawo ty.

50cent

Wodzina to najlepszy dyrektor przebija wszystkich w nieróbstwie.

f_r

firma porażka. dla Bydgoszczy dobrze że znika z mapy miasta.

newsy

Zakompleksione dyrektorki K.W i M.M zamiast ratować firmę którą do upadłości doprowadzili bawią się w ściganie pracowników którzy nie mogą już na nich patrzeć. Pod koniec czerwca zarząd ma podjąć decyzję o zamknięciu nierentownej spółki a wtedy dyrektorki do pośredniaka ,chyba że już Arek obiecał w gwarancie koleją ciepłą posadkę i nic nierobienie .

oprawca

Walczcie o ludzi a nie fachowców puszczacie! I kogo myślicie że znajdziecie ?

FAQ

chaos chaos chaos !

aktywny

Ankiete zrobili i myślą co teraz nakłamać. Podobno system działa, jakość jest dobra, organizacja produkcji na najwyższym poziomie. To czemu jest jak jest skoro wszystko jest na cacy ?

Kolejna załoga odchodzi , bo nie potrafi ich zatrzymać dyrektorek. Nowy prezes też już został omotany przez tą wierchuszke

Elo

A ja wam powiem wszystkim kazdy pracownik w tej firmie jest ru chany jak nie wiem co nie odprowadzaja zadnych podatkow nie oplacaja zusow nic mi rowniez nie oplacali naszczescie tylko przez 4 miesiace pracowalem tam w 2016 a dowiedzialem sie, tydzien temu przez przypadek w urzedzie miasta wiec ci co rpbia tam dlugo beda mieli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie policzone lata....pozdrawiam

byly pracownik

To on jeszcze tam jest? Nikt go nie wywalil? Znów pewnie głęboko wszedl tak jak w poprzedników..

Kusiciel

Wodzińsky znów na jakieś szkolenia się wybrał- i nic z tego nie wynika byle by wyciągnąć kasę z firmy i jak go wywala to żeby mial papiery. To istna pijawka

szybko dochadzący

tez słyszałem o lipcu i końcu firmy

zyga

Jeśli nowy prezes nie zrobi porządku z dyrekcją to firma leży i już się nie podniesie. W lipcu koniec Airona

Cwel beka

A co sądzicie o skraw mechu? Może warto tam pogadać?

Zniechęcony

Firma ściema.

Zatroskany

Cóż, konkurencja wypisuje głupoty i wieszczy upadek od dłuższego czasu. A tu jak na złość. Pensje na czas, zamówień coraz więcej. Niektórym widzę to nie w smak.

Luki

A jak na magazynie? Oferta pracy ciekawa

zwała

ahahahaha zwała parodia pracuje tam kilka lat i cały czas zwala fachowcy jeden lepszy od drugiego ogólnie ide tam robie swoje i spieprzam jak najdalej nie jestem wykształcony ale jak patrze na te kierowniczyny i dyrektorzyny to czuje się profesorem no zwała na maxa więcej takich zakladow to zycie będzie piękniejsze tak trzymać chłopaki jedziemy dalej a jak się człowiek tam najara to idzie się posikac

Obserawtor
@zwała 25.03.2017 12:21

Ej ludzie, ruszmy tę firmę do przodu zamiast tak narzekać - i to dotyczy wszystkich od góry do dołu. Koniunktura w przemyśle rośnie, zapotrzebowanie na towary i usługi też. To co potrzeba to mądrzy szefowie i dobre decyzje - wszystko inne jest na miejscu. Pozdrawiam.

Niemy

Napisałbym coś! Brak mi słów!

Zaza

Ciekawe czy nowy zarząd też oszuka pracowników

Obserwator
@Zaza 08.03.2017 20:03
Ciekawe czy nowy zarząd też oszuka pracowników

Na razie czyszczą stary skład. Czy to uzdrowi? zobaczymy

Edi
@Obserwator 09.03.2017 07:36
Na razie czyszczą stary skład. Czy to uzdrowi? zobaczymy

Kolego nikogo nie czyszczą Ci co mają negatywny wpływ na atmosferę w firmie nadal trzymają się stołków i ostro li [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nowym

nikt

mocne

Zatroskany

@Obserwator. Obyś miał rację. Zobacz jak zasuwa np. Laserstar z Torunia. Nie mają problemów z kasą , maszynami i zleceniami. Może warto do nich przesłać CV....

Zostaw opinię o AIRON INVESTMENT - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AIRON INVESTMENT