AIRON INVESTMENT

Opinie o AIRON INVESTMENT

Filtruj opinie po kryteriach:

Wredal
 Opinia

Syndyk wyprzedane maszyny za bezcen firma ma więcej długu niż jest warta

Tak8Nie
lalunia z Warszawy
Nazwa działu: Finanse
@Wredal 04.08.2018 06:47

O czym mówisz o jakich maszynach ,ani jedna nie została sprzedana, firmę kupuje branżowy inwestor

cwany gapa
@lalunia z Warszawy 25.03.2019 20:50

No o co? Gdzie ten inwestor ja sie pytam?

Klient

Knajpy? Chyba nie.

@Klient 20.09.2018 12:05

Wiem, że Twoja opinia została dodana ponad dwa miesiące temu. Jednak zależy mi na tym, żebyś wypowiedział się konkretnie na temat firmy AIRON INVESTMENT. Czy posiadasz jakieś doświadczenia związane z pracą w tym miejscu? Jak oceniasz tego pracodawcę?

Jan
 Opinia

A co słychać u dyrektorków? Ktoś wie gdzie się zaczepili?

Sasza
@Jan 26.07.2018 14:34

Prezesik RN ma knajpę Red Pig. Ciekawe czy płaci swoim pracownikom. Bo w Aironie nie płacił.

Tak11Nie
Fik
@Sasza 26.07.2018 19:19

Knajpa spalona.

Witek
 Opinia

Szkoda, że tak smutno się zakończyło.

Wtyczka
 Opinia

Niejaki Wrzesiński ma kupić część zakładu. Co to za gość ? Ma przenosić produkcje

Tak11Nie
Trx
@Wtyczka 08.05.2018 15:34

To pan Łyżka.

Tak8Nie
Radek
@Wtyczka 08.05.2018 15:34

To nadczłowiek, żigolak i bajkopisarz

Tak3Nie
 Opinia

Kasa jest, więc airon ostatnim tchem się spłacił. Pozdrowienia dla kumatych

Tak5Nie
grizzly
@Andrzej 25.06.2018 14:47

O czym piszesz łachudro?

Opinia

@Andrzej byłeś pracownikiem AIRON INVESTMENT? Wiesz może czy firma będzie przekształcana w inną z nowymi miejscami pracy czy może jej działalność została definitywnie zakończona?

@Iza 24.07.2018 12:45

Na dzień dzisiejszy "game over"

gga
@Andrzej 24.07.2018 19:31

Gadasz bzdury. Już jest kupiec.

Opinia

@Rafał dlaczego piszesz o byłym Aironie? Ja nie znalazłam informacji o jego zamknięciu bądź likwidacji. Myślę, że na podany na stronie kontakt:http://airon.com.pl/www_engineering/pl#onas możesz wysłać swoją aplikację spontaniczną. To z pewnością może pomóc w otrzymaniu nowej posady.

@Iza 13.07.2018 10:13

W siedzibie to ma biuro syndyk i nikt więcej.

Too
@Iza 13.07.2018 10:13

To wejdz sobie na IMSIG.Aktualna nazwa firmy to Airon Investment S.A w upadłości

Rafał
 Opinia

Witam czy w byłym arionie funkcjonuje jakaś inna firma? Szukam pracy jako spawacz

Opinia

@Andrzej czy wiesz jak obecnie kształtuje się sytuacja przedsiębiorstwa? Zostało poddane restrukturyzacji, ma nowego właściciela i kadrę zarządzającą? Masz może wiedzę, czy pracownicy pracujący dla AIRON INVESTMENT mogą w dalszym ciągu liczyć na pracę dla tego pracodawcy?

Lewy
 Opinia

A były prezes RN otworzył knajpe Red Pig. A niby byl bankrutem.

Tak15Nie
anonymous
@Lewy 30.06.2018 23:10

no to przynajmniej nazwa pasuje

Tak10Nie
Seba
 Opinia

Hehe....dlugo sie raczej ta restauracja nie utrzyma bo RN nue lubi placic swoim pracownikom

Tak15Nie

Opinia

Proszę Was o powrót do tematu, piszemy w tym wątku tylko i wyłącznie opinie związane z pracą w firmie AIRON INVESTMENT. Z miłą chęcią poznamy najświeższe informacje związane z aktualnym rozwojem tego prawodawcy, kwestie nowych rekrutacji także będą tu bardzo istotne dla wielu użytkowników, stąd zapraszam Was do podzielenia się z nami nowymi wiadomościami!

Tata Izy
@Iza 13.06.2018 22:06

Izuś, ty zawsze taka tępa byłaś? Idź tam sprzątać!

Tak1Nie

maly
 Opinia

czy ktoś może powiedzieć co z naszymi zaleglymi pieniędzmi??? bo trochę to za długo to trwa

Papcio Chmiel
 Opinia

Co sprzedali już z zakładu przed wejściem syndyka ? Kto wie na co wyciągane były środki z konta i kasy przed oficjalnym ogłoszeniem sanacji?

@Papcio Chmiel 24.04.2018 14:53

Ponoć kwiatki jakieś wzieli-Pani jakaś

wiechu wariat
 Opinia

gdzie som piniondze się pytom?????

Xxx
 Opinia

Ja obstaje przy RN. Największe zlo tej firmy. Czemu nie reagował jak widział co sie dzieje? Bo mial to gdzies. Patrzyl tylko jak wyprowadzic kase z firmy. Zal...

Tak12Nie
@Xxx 31.03.2018 10:54

xxx to co piszesz to sedno sprawy rn to prawdziwy kańciarz

Tak6Nie
@yyy 31.03.2018 20:26

yyy Kanciarz to określenie zbyt delikatne dla RN! To obrzydliwy oszust, który powinien już dawno siedzieć za prańsko pieniędzy!!! Mam nadzieję, że sprawiedliwości stanie się za dość!!! Robercik pakuj szczoteczkę! Wszyscy wydmami pracownicy trzymają kciuki!

@zzz 31.03.2018 23:15

żeby siedział to musi być prokurator , słyszałem że jest ale czy to prawda

Zzz
@yyy 01.04.2018 00:29

Tez to słyszałem, syndyk już o to zadbał

@Xxx 31.03.2018 10:54

Airon ma syndyka

tomaszko
 Opinia

Witam czytam te wszystkie komentarze i mam pytanko czy firma Airon jest niewyplacalna?chcialem zaciagnac się tam do pracy

skarpeta
@tomaszko 22.03.2018 10:58

no to chyba sie spuzniles, bo to robota dla wybranych siedze w domu nic nie robie a pieniazki smae lecą na konto w banku teraz to najlepsza firma

Desperado
@skarpeta 23.03.2018 11:34

To chyba tobie kasa leci bo ja od 12 lutego nie dostałem nic

mr dmx
 Opinia

nie tylko RN ale nieudolni dyrektorzy! zajmowali się bzdurami zamiast zalatwic chandlowcow z prawdziwego zdarzenia taka firma, taki sprzet a nie ma roboty braaaawo

Xxx
@mr dmx 31.03.2018 09:23

Handlowcy bez samochodów hehehe... Smiech na sali. A firma miala kupe aut w leasingu. Rodzina i znajomi prezesika RN nimi jezdzili. Naprawde nikt z was tego wcześniej nie wiedzial?!

Tak4Nie
borys
 Opinia

Co dalej z tym zakładem? Ruszy czy nie? Będą coś dalej tam robić czy nie ?

Opinia

Drodzy użytkownicy, przypominam o obowiązującym na forum regulaminie (https://www.gowork.pl/regulamin). Komentarze zawierające wulgaryzmy, obraźliwe, napisane w sposób niekulturalny, zawierające dane osobowe (W tym same imiona, inicjały lub pseudonimy) czy w jakikolwiek inny sposób łamiące postanowienia regulaminu będą zgłaszane do administracji i mogą być z wątku usunięte.

Ojciec Izy
@Iza 19.03.2018 09:03

Inaczej byś gadała gdybyś pracowała w Aironie , który zalega z wypłatami a opłaty trzeba robić- zapłacisz mi kredyt?

lisek-chytrusek
 Opinia

@ anonymous Mozesz cos wiecej o tym Mateuszu napisac? Jak mozna sie z nim skontaktowac,albo gdzie go szukac,to chyba nie jest zadna tajenica co

AironZoo
@lisek-chytrusek 15.03.2018 15:44

Chodzi o Mateusza Morawieckiego????

Tak1Nie
Minister obrony
@AironZoo 16.03.2018 09:06

Gadałem z Mateuszem. On ma związane ręce. Trzeba to przez Toruń i Ojca T. załatwiać

lisek-chytrusek
 Opinia

czy ktoś wie kto jest tym całym tajemniczym Zarządcą który niby blokuje wypłaty???może warto do niego bezpośrednio się zgłosić skoro kadra Aironu już nic nie może

anonymous
@lisek-chytrusek 14.03.2018 17:09

Mateusz M?

piczon
 Opinia

Wlezien juz nic nie moze tak samo jak Arkadio, figuranci na sztucznych etatach,darmozjady za nasze nalezne nie wyplacone pieniądze

mustafa ki zadzir
 Opinia

czekam na reszte wyplay za styczen i calosc za luty. Wzlen ogarnij temat!

Janusz
 Opinia

Nie wiem po co piszecie takie bzdury. Pity od paru dni sa a Airon juz nie istnieje-w sądzie jest wniosek o upadłość i teraz czekac tylko na syndyka. Wiem to z pierwszej ręki więc jeżeli nie macie do powiedzenia nic mądrego ani niczego co jest prawdą to zamilknijcie !

Tak6Nie

Zostaw opinię o AIRON INVESTMENT - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AIRON INVESTMENT