Opinie o AIRON INVESTMENT w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie AIRON INVESTMENT. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w AIRON INVESTMENT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AIRON INVESTMENT w Bydgoszcz

Live Run WIN

Pio**wski na święta od syndyka dostanie Hans Laser za te swoje wałki.

Ojciec Dyrektor

Słyszałem ze macie jakieś odnawialne źródła energii ? Chętnie przytule

Alan

08.01.2018 r . podobno zaczynają płacić 200%

Smagany batowiem
@Alan

Panie (usunięte przez administratora)obiecywali już więcej. Tylko nie dzisiaj, za miesiąc będzie lepiej. Dyr mr..(no ten od małych czarnych owadów) bajki sprzedaje...

bura sunia
@Alan

w nowym roku pensji nie bedzie

tadeusz N.
@bura sunia

Będzie, jest nowy inwestor z francji

donkichot
@tadeusz N.

a ten z luksemburgu to się już zrezygnowal?

Jolanta

Panie Misiek. W wyżej wymienionej firmie nie było już dawno żadnych fachowców. Dyrektorstwo śmieć ludzki, spawacze alkoholicy, technologowie dramat, no i operatorzy maszyn tu jest pole do popisu, zwolniono dawno większość kumatych chłopaków reszta odeszła. Kto tam został? nieudacznicy !!! tak wszyscy którzy pracowali tu ze mną jesteśmy bandą nieudaczników.

@Jolanta

Ta wypowiedź pachnie sfrustrowaną panią od BHP, która wyleciała bo znajomości tatusia przestały mieć jakiekolwiek znaczenie.

Magazynier

To była bardzo smutna przygoda.... nie chciała bym tego powtórzyć.

@desperado dziękuje za Twoją odpowiedź na forum. @anonymous z czego jesteś najbardziej zadowolony pracując w AIRON INVESTMENT? Jak długo już pracujesz tutaj?

taki piękny zakład takie maszyny wszystko szlag trafil

desperado

do niejakiej Jolanty kim ty jestes???? jezdziłaś ze spawaczami do domu ze ublizasz im od alkoholików z tego co piszesz to rozumiem ze siedziałaś przy korycie hmmmm no jeżeli tak to nie dziwi mnie ze firma splajtowała mając takich ludzi w biurach.....na przyszłośc napisz coś o innych a nie cały czas ewidentnie o sobie......na dobrą sprawe kto dostał wilczy bilet i propozycje nie do odrzucenia około pół roku temu za alkoholizm to powinnaś wiedzieć a na dole jakoś za picie nikt nie wyleciał.

misiek

No to rynek pracy zaleje teraz fala fachowców z ajrona

desperado

no to dopieli swego zarządowi nieudacznicy nie poprzedłużane umowy a reszta na przymusowe urlopy a co po urlopie nikt nic nie wie czyli najprawdopodobniej (usunięte przez administratora) firma z niereformowalnym zarządem zaliczyła padaczkę a pracownicy zawiśli jak zużyte prezerwatywy

Tarzan

Zajiebista firma jest ok

Luki

No to upadłość

Luki

No to upadłość...

desperado

drodzy obecni pracownicy ciekawe czy dostaniecie w tym roku jakies paczki na święta bo wiadomo z jakis tam zrodeł ze góra sobie zamówiła takie same jak w zeszłym roku czyli znowu dostaniecie zero ,,,bo wazne zeby dozór miał pełne tyłki a robole niech zasuwaja, Idą święta a załoga bez nadgodzin i jeszcze z obcietą premią....gratulacje i jeszcze przyjmuja ukrainców zamiast dac rodakowi zarobić ciekawe jak to dalej pociagna jak wszyscy dobrzy odejda z pracy a zostana ci po ktorych trzeba robić poprawki.

Wybieram się do Airon na rozmowę kwalifikacyjną ale słyszę, że firma kończy działalność przed Świętami. Wie ktoś coś więcej? Pozdrawiam wszystkich szukających pracy

Olo

Zarząd chyba idzie na przeczekanie kulają ile mogą ,żeby Unii kasy nie oddawać za dofinansowanie.

Szpaticzki

SPAWACZE, ŚLUSARZE, OPERATORZY MASZYN, MAGAZYNIERZY, i inni pracownicy firmy ofiary bezmyślnych dyrektożyn. Na bydgoskim rynku jest masa roboty ale nikt nic nie zleca. Dlaczego? Reklamacje? Brak terminowości? Sciemy? Czy może celowe działanie mające na celu zaniżyć wartość spółki . I w licytacji komorniczej wykupić za bezcen. A pracownicy wiadomo...

@Szpaticzki

wszystkiemu winien pierwszy prezes, i dyrektor generalny... doprowadzili firmę do upadku i okłamywali pracowników... teraz tylko zgliszcza...

Wielo

Idę tam w poniedziałek na rozmowę na spawacza ktoś coś może napisać jak wygląda tam sytuacja?

byly pracownik
@Wielo

nie polecam, nie wiadomo czy firma nie upadnie

firma to ściama. Z tym zarządem to jakaś pomyłka. Obiecuje Ci Mrówa kase, zawalniasz się z innej roboty a on Ci daje inną niż się umawiałeś. Kombinują z kasą na każdym kroku.. A premie pff... 50 - 80zł . na flaszkę i fajki będzie i to by było tyle. Ludzie ujdą ale kierownictwo które ma ciągłe pretensje to jakiś absurd. Tam to jest jedna wielka ściama omijać dużym łukiem Panowie!

@pracownik

No ale ty tam ciagle pracujesz? Tak ci źle, cierpisz ale ciagle a Aironie?

Grom
@pracownik

Ja tam pracuje od niedawna ale jakoś inaczej to widzę

gosc
@Grom

powiesz cos wiecej jak atmosfera wyglada?

Potencjalny pracownik

Witam, w najbliższym tyg. mam spotkanie z kierownikiem magazynu w sprawie pracy, jak obecnie wyglada sytuacja w firmie? Warto oddać część siebie tej firmie?

Obserwator
@Potencjalny pracownik

Było źle ale idzie ku lepszemu. Wałcz o dobrą stawkę.

Powstaniec

Makrum powstal?Koles co Ty wypisujesz,byłes tam kiedys ,pracowales?chyba zbyd duzo czasu spedzasz na fordonskiej,proponuje odwiedzic lesną ,dwa swiaty......................................

Zostaw merytoryczną opinię o AIRON INVESTMENT - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w AIRON INVESTMENT?

Zobacz opinie na temat firmy AIRON INVESTMENT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AIRON INVESTMENT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AIRON INVESTMENT?

Kandydaci do pracy w AIRON INVESTMENT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AIRON INVESTMENT
1.9/5 Na podstawie 246 ocen.
  • Bogdana Raczkowskiego 8
    85-862 Bydgoszcz