Opinie o AIRON INVESTMENT w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie AIRON INVESTMENT. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w AIRON INVESTMENT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AIRON INVESTMENT w Bydgoszcz

Iza

Proszę Was o powrót do tematu, piszemy w tym wątku tylko i wyłącznie opinie związane z pracą w firmie AIRON INVESTMENT. Z miłą chęcią poznamy najświeższe informacje związane z aktualnym rozwojem tego prawodawcy, kwestie nowych rekrutacji także będą tu bardzo istotne dla wielu użytkowników, stąd zapraszam Was do podzielenia się z nami nowymi wiadomościami!

Tata Izy
@Iza

Izuś, ty zawsze taka tępa byłaś? Idź tam sprzątać!

maly

czy ktoś może powiedzieć co z naszymi zaleglymi pieniędzmi??? bo trochę to za długo to trwa

Magazynier

To była bardzo smutna przygoda.... nie chciała bym tego powtórzyć.

Papcio Chmiel

Co sprzedali już z zakładu przed wejściem syndyka ? Kto wie na co wyciągane były środki z konta i kasy przed oficjalnym ogłoszeniem sanacji?

@Papcio Chmiel

Ponoć kwiatki jakieś wzieli-Pani jakaś

wiechu wariat

gdzie som piniondze się pytom?????

Xxx

Ja obstaje przy RN. Największe zlo tej firmy. Czemu nie reagował jak widział co sie dzieje? Bo mial to gdzies. Patrzyl tylko jak wyprowadzic kase z firmy. Zal...

@Xxx

xxx to co piszesz to sedno sprawy rn to prawdziwy kańciarz

@yyy

yyy Kanciarz to określenie zbyt delikatne dla RN! To obrzydliwy oszust, który powinien już dawno siedzieć za prańsko pieniędzy!!! Mam nadzieję, że sprawiedliwości stanie się za dość!!! Robercik pakuj szczoteczkę! Wszyscy wydmami pracownicy trzymają kciuki!

@zzz

żeby siedział to musi być prokurator , słyszałem że jest ale czy to prawda

Zzz
@yyy

Tez to słyszałem, syndyk już o to zadbał

@Xxx

Airon ma syndyka

tomaszko

Witam czytam te wszystkie komentarze i mam pytanko czy firma Airon jest niewyplacalna?chcialem zaciagnac się tam do pracy

skarpeta
@tomaszko

no to chyba sie spuzniles, bo to robota dla wybranych siedze w domu nic nie robie a pieniazki smae lecą na konto w banku teraz to najlepsza firma

Desperado
@skarpeta

To chyba tobie kasa leci bo ja od 12 lutego nie dostałem nic

mr dmx

nie tylko RN ale nieudolni dyrektorzy! zajmowali się bzdurami zamiast zalatwic chandlowcow z prawdziwego zdarzenia taka firma, taki sprzet a nie ma roboty braaaawo

Xxx
@mr dmx

Handlowcy bez samochodów hehehe... Smiech na sali. A firma miala kupe aut w leasingu. Rodzina i znajomi prezesika RN nimi jezdzili. Naprawde nikt z was tego wcześniej nie wiedzial?!

borys

Co dalej z tym zakładem? Ruszy czy nie? Będą coś dalej tam robić czy nie ?

Ojciec Izy

Inaczej byś gadała gdybyś pracowała w Aironie , który zalega z wypłatami a opłaty trzeba robić- zapłacisz mi kredyt?

lisek-chytrusek

@ anonymous Mozesz cos wiecej o tym Mateuszu napisac? Jak mozna sie z nim skontaktowac,albo gdzie go szukac,to chyba nie jest zadna tajenica co

AironZoo
@lisek-chytrusek

Chodzi o Mateusza Morawieckiego????

Minister obrony
@AironZoo

Gadałem z Mateuszem. On ma związane ręce. Trzeba to przez Toruń i Ojca T. załatwiać

lisek-chytrusek

czy ktoś wie kto jest tym całym tajemniczym Zarządcą który niby blokuje wypłaty???może warto do niego bezpośrednio się zgłosić skoro kadra Aironu już nic nie może

@lisek-chytrusek

Mateusz M?

piczon

Wlezien juz nic nie moze tak samo jak Arkadio, figuranci na sztucznych etatach,darmozjady za nasze nalezne nie wyplacone pieniądze

mustafa ki zadzir

czekam na reszte wyplay za styczen i calosc za luty. Wzlen ogarnij temat!

Janusz

Nie wiem po co piszecie takie bzdury. Pity od paru dni sa a Airon juz nie istnieje-w sądzie jest wniosek o upadłość i teraz czekac tylko na syndyka. Wiem to z pierwszej ręki więc jeżeli nie macie do powiedzenia nic mądrego ani niczego co jest prawdą to zamilknijcie !

Na koniec marca wznowiona produkcja pod inną banderą już niedługo nowe zatrudnienia

airon zoo
@Marek

Tak na pewno. Ciakawe jak nasz szczur zyje kto go dokarmia, eh biedny gryzoń sam w pustym zakładze

Walduś
@airon zoo

Doszły mnie słuchy że gryzonia zjadł Pan W

mr dmx

jak ktoś czeka za robota w airon to jest kompletnym imbecylem a pewnie niejeden tam wroci

walec
@mr dmx

Ty jestes kretynm skoro myslisz ze ludzie czekaja, kazdy ma to gdzies i odbiera kase bez swiadczenia pracy

Zostaw merytoryczną opinię o AIRON INVESTMENT - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w AIRON INVESTMENT?

Zobacz opinie na temat firmy AIRON INVESTMENT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AIRON INVESTMENT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AIRON INVESTMENT?

Kandydaci do pracy w AIRON INVESTMENT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AIRON INVESTMENT
1.9/5 Na podstawie 246 ocen.
  • Bogdana Raczkowskiego 8
    85-862 Bydgoszcz