Opinie o Drabex w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Drabex. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Drabex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drabex w Bydgoszcz

Normalny

Co to jest hejt, a który tu zagościł. Negatywna opinia na tematy związane z wyglądem osoby, zachowaniem danej osoby lub grupy, jej pracą i twórczością, wydarzeniami. Za genezę hejtu uznaje się fora dyskusyjne lub obszary do komentowania w Internecie, a swoją polską nazwę zawdzięcza od angielskiego słowa 'hate', czyli nienawidzić, nienawiść. Choć w Internecie hejt jest najczęściej spotykany, to można go również zaobserwować w świecie rzeczywistym. Hejt może być anonimowy (najczęściej). Hejt jest zjawiskiem negatywnym i niepożądanym, szczególnie dla osób, w których stronę kierowane są takie opinie. Hejt tworzony jest przez Hejterów. Czasami hejtowane osoby mogą doznać nieprzyjemnych uczuć, depresji, obrazy, złości itd. co z kolei może odbić się źle na ich psychice i twórczości, natomiast hejtująca osoba zwykle nie osiąga żadnych korzyści z hejtu, choć może zyskać świadomość, że komuś dokuczyła swoim zachowaniem lub poczuje się lepiej ze względu na zauważenie jakiejś niedokładności, niedoskonałości itp. Hejt może także być traktowany jako wyznacznik popularności, gdyż w dużym gronie osób obserwujących lub komentujących zawsze zdarzy się osoba o silnie negatywnym nastawieniu. ps. hejtować można w godzinach pracy tj. o godz. 14:07 !

Weronika

@114 dzięki za wypowiedź. Może ktoś inny ma wiedzę na temat tego jak wygląda praca w firmie Drabex? Być może ktoś z Was pracuje lub pracował u tego pracodawcy i posiada wiedzę na temat aktualnych ofert pracy, a także mógłby się podzielić własnymi przemyśleniami na jej temat?

Dobrze zarabia się w tej firmie.? Wiesz jakie warunki oferuje firma? Napisz

@112

Pewnie płace jak wszędzie gdzie nawet pion średniej kadry nie przeskoczy 2.5 tys. na rękę. Produkcja znacznie mniej, bo chociaż inwestycji brak to kasy też jak na lekarstwo.

@112

Płace niskie, wręcz głodowe i do tego często nie na czas. Dwa tygodnie opóźnienia to już prawie norma.

@112

Hura .... wypłata w terminie. Dziękujemy :)

Szpila

Jak wyglądają szkolenia w tym zakładzie ? Pytam o sprawy kontroli jakości oraz wdrażania nowych technologii.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Drabex na stanowisko Konstruktor konstrukcji aluminiowych i stalowych? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Franek

Jeśli prawdą jest to co piszecie na forum to dlaczego nie zgłosicie tych tematów szefostwu?

pro-Zachem
@Franek

Tak życzliwy wpis "Pracownik" jest typowym pomówieniem i oczernianiem. I takich ziemia nosi. Kto rozumny nie da się naciągnąć na takie teksty. Każda komórka organizacyjna, dział jest rozliczany z zadań w każdym porządnym zakładzie. I nie wątpię, że i w tym jest tak samo. O kamerach w tej firmie nie słyszałem, a miałem tam kolegę któremu załatwiłem robotę w firmie w której obecnie pracuję. Z tymi kamerami jest lepiej, bo takie zera nie mogą już opluwać innych i sami muszą się brać za robotę. Ludzie z ich pomocą raczej bardziej szanują się ............... zwalniają tempo pracy występując w TV ! Pozdrawiam.

Zenek

Czy jest jakiś powód, że tak się wypowiadacie?

stefan

bez sensu zebys skladal aplikacje

Łukasz

już od dawna zamierzałem złożyć wypowiedzenie

Weronika

@pracownik, forum Gowork.pl to nie miejsce na opisywanie pracowników lub kierowników danej firmy. Jest to niezgodne z regulaminem, który możesz przeczytać tu: https://www.gowork.pl/regulamin Mógłbyś powiedzieć czy oprócz wynagrodzenia jest możliwość wyrobienia premii lub uzyskania dodatków pozapłacowych?

Weronika

@Stefan, wyjaśniłbyś swoje zdanie na temat rozpoczęcia współpracy z Drabex? Czy masz na myśli, to konkretne stanowisko? Jak wyglądała Twoja codzienna praca w tej firmie? Twoja uargumentowana wypowiedź będzie ważna dla osób, które poszukują pracy w podobnym charakterze.

Lukasz

Krzysztof to jednak fachura ale to jak wszędzie

Praca za najniższą A wymagania jakby płacili z 5tys O 9 gaszone światło czy jest pochmurno czy świeci słońce jak pochmurno to na hali ciemno jak (usunięte przez administratora) zarządzenie szefa wara jak zobaczy ze nic nie robisz zaraz joby stale mało i mało A zarobki takie same

Weronika

Drabex poszukuje operatora maszyn cnc. Pracodawca preferuje osoby z doświadczeniem, ale umożliwia również osobie zainteresowanej tą pracą przyuczenie. W oparciu o jaką umowę pracownik rozpoczyna współpracę z tą firmą? Czy ktoś z Was może się w tej kwestii wypowiedzieć? Warto aplikować na to stanowisko?

Stefan
@Weronika

nie do tej firmy

Łukasz

po zyczy ktoś na sylwka 100 zł

as

Zastanawiam się. ...

Weronika

@as zastanawiasz się nad aplikowaniem?

as

Napiszcie co się stało z dyrektorem produkcji, że szukacie nowego. Podajcie info za jakie działy odpowiada dyr. produkcji.

er

no to ja już nie rozumiem jak to tutaj jest czy firma szuka kogos do pracy czy nie szuka ? dzięki ..

monia

Powiedzcie co się dzieje w firmie, że cały czas szukają księgowej.Chciałam aplikować ale z tego co na mieście słychać to strach tam zaczynać

Zostaw merytoryczną opinię o Drabex - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Drabex?

Zobacz opinie na temat firmy Drabex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drabex?

Drabex

Drabex