Opinie o Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) w Bydgoszcz

Filip

Kiedyś zawsze agencje pracy kojarzyły mi się raczej negatywnie jako ostateczność w poszukiwaniu pracy a tutaj spotkało mnie miłe zaskoczenie. Rozmowa o pracę swobodna bez głupich pytań, jak często w działach HR innych firm, typu gdzie widze siebie za 10 lat. Tylko konkretne pytania co umiesz i czego oczekujesz. Umowa o pracę od razu i zatrudnienie bezpośrednio przez firmę która szuka pracowników a nie umowa agencyjna. Do tego zarobki wyższe niż minimalna krajowa oferowana przez większość agencji pracy. Pani rekruterka miła na bieżąco informowała jak przebiegała moja rekrutacja. Polecam :)

Febo
@Filip

Bardzo dziękujemy, za miłe słowa. Zawsze motywuje nas to do jeszcze sprawniejszych działań. Pozdrawiamy Febo

Dzień dobry. jest dostępna oferta dla pracą produkcyjnego, w której napisano, że praca ma trwać od poniedziałku do piątku. A co z osobami, które może by jeszcze więcej działy sobie dorobić? Czy na miejscu znajda też jeszcze inny zakład do dorobienia w weekendy?

Jak się pracuje z ludźmi z Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse)?

Filip

@Filip

Cześć, to dobrze, że masz takie pozytywne wrażenia, czyli dostałeś robote, tak?:) Ja myślę nad wyjazdem, możesz napisać o ile te zarobki wyższe od minimalnej? Mówili coś o perspektywach na zwiększenie stawki wraz ze stażem pracy, jak się ktoś sprawdzi? Lub o jakichś premiach itp?

Febo
@Filip

Dziękujemy za pozytywną opinie. Staramy się wychodzić na przeciw pracownikom i ich potencjalnym pracodawcom. Pozdrawiamy Febo

Febo Nowy wpis
@Filip

Ten wpis dotyczący negocjacji mnie zainteresował. czy są one częste? jak wyglądają? oraz czy te dodatki finansowe jak premie i tym podobne są w ogóle możliwe? na jakich zasadach? brak całkowitego odniesienia się mnie zastanawia.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Produkcja- praca dla lakiernika/technologa!. Jaki był jej rezultat?

Jaka jest kultura pracy w Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse)?

Febo Agencja Pracy

Febo głównie działa na zasadzie pośrednictwa pracy i kandydaci zatrudniani są bezpośrednio w firmach, dla których Febo poszukuje pracowników.

@Febo Agencja Pracy

A co z pracą bezpośrednio? Ile osób docelowo może być teraz w biurze? mam doświadczenie z innej agencji i ciekawią mnie ewentualne warunki zatrudnienia. czy przyjmowane będą nowe osoby do obsługi kandydatów jeszcze w tym roku?

Czy pracodawca Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

A Febo nie jest czasem pośrednikiem?! Ja zostałam od razu zatrudniona w firmie, o której mówiono mi na spotkaniu. Jestem mega zadowolona.

Jola

Pojechałam do pracy w Niemczech jako kelnerka. Pracy dużo, ale miejsce i pracodawca super! Polecam

@Jola

Dziękujemy za pozytywną opinię. Miło nam, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Pozdrawiamy!

Paweł Kosiec

Najbardziej żenująca agencja pracy jaką istnieje a Bydgoszczy, zaproponowali mi pracę w hacomie ale zadzwoniła z agencji że hacom zakończył rekrutacje .Potem zadzwoniła z agencji po 3 dniach że ma pracę w graformie, na osowej górze pojechałem do agencji na rozmowę która wcześniej z tym facetem rekrutującym przeprowadziłem. Powiedział ze wyśle CV do firmy i za 3 dni miałem pojechać do kruszyna ,na rozmowę o pracę pojechałem i on w tym graformie mówi że praca przez agencje to jest nie przez firmę. Ja mu kierownikowi mówię co powiedziała mi w agencji ,on zadzwonił do febo i okazało się że przez firmę jakie (usunięte przez administratora)niedomowienia .Nie raz się z tym spotkałem co innego w firmie, i co innego agencja powiedziała ale sumasumarum w agencji powiedział że w graformie jest 2700. Umowa o pracę plus premia ,a na rozmowie w kruszynie w graformie się okazało że jest 21 zł brutto na umowę zlecenie żenada. I nagroda za brygadę jak będziesz mieć pierwsze miejsce ,to ja dostaniesz pewnie tak trzeba (usunięte przez administratora) że szok żeby ją dostać. I plus ewentualne nadgodziny sumasumarum 2700 góra za 4 brygadowke. Śmiech na sali i powiedział mi tej kierownik że z febo się odezwa czy dostalem pracę, nikt się nie odezwał a minęły już 2 miesiące. Złoże sprawę w sądzie tej pseudoagencji dobrze że mam bilet do kruszyna ,ale tych 13 zł w dwie strony im nie podaruje robią z ludzi (usunięte przez administratora) I przestrzegam przed tą pseudoagencja ,z tabemaxu co mają ludzi przez agencję biorą z jednego pracownika 500 zł prowizji. Ciekawe ile osób pracuje przez Agencję z 50 napewno ,firma zapłaci tym pasożytom 25 000 tys zł na agencję co jest dla mnie debilzmem ale trudno się mówi

@Paweł Kosiec

Ale 2700 co piszesz, to podstawa na rękę, tak? Bo na pewno nie brutto, to by było nielegalne, bo za mało na minimalną krajową.

Paweł Kosiec
@Karolina

Karolina na rękę 2700 ale ty , poważna jesteś za 4 brygadowke 2700 to kpina z ludzi. Za 4 brygadowke powinno 7500 soboty 100%,powinny być płatne a niedzielę 200% (usunięte przez administratora)

@Paweł Kosiec

Wyżej padło stwierdzenie, że miał Pan zamiar założyć agencji jakąś sprawę w sądzie. Doszło do tego ostatecznie czy raczej udało się to jakoś polubownie rozwiązać? Był kontakt odnośnie tej sprawy?

Marian Zakrzewski

Bardzo ale to bardzo dziękuję za znalezienie pracy. Mam 60 lat i tylko Febo wzięło poważnie moją osobę pod uwagę. Bardzo sympatyczni i pomocni ludzie. Pozdrawiam serdecznie

@Marian Zakrzewski

Dzień dobry, dziękujemy Panie Marianie za pozytywną opinię. Jest nam bardzo miło, że znaleźliśmy dla Pana pracę spełniającą Pana oczekiwania. Pozdrawiamy

Febo Agencja Pracy

Dzień dobry, dziękujemy bardzo za wszystkie pozytywne opinię. Jest nam bardzo miło, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Dziękujemy również za negatywne opinie, ponieważ są one dla nas bardzo cenne, bo pozwalają na poprawianie jakości naszych usług. Serdecznie pozdrawiamy

@Febo Agencja Pracy

Witam, która negatywna opinia z forum zostanie wzięta pod uwagę przez firmę? Jakie konkretnie poprawki wobec niej są planowane?

@Dominika

Dzień dobry, odpowiadając na Pani pytanie, wszystkie opinie bierzemy pod uwagę. Pozdrawiamy

Stefan

Załatwili mi pracę w Niemczech. Wszystko zgodne z opisem. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam serdecznie

Julia
@Stefan

Mozesz napisać coś więcej? Jaką konkretnie pracę Ci załatwili? Jakie są warunki zakwaterowania?

Magdalena
@Stefan

Dasz znać coś o zarobkach? Na jakie można liczyć? No i na jaki okres dostałes umowę?

Aleksandra S.

Z czystym sumieniem polecam "Febo" jako agencje pracy tymczasowej. Uczciwość na pierwszym miejscu, co w innych agencjach jest z tym na bakier. Wynagrodzenie zawsze na czas, a czasem i przed czasem ????. Panie rekrutujące przesympatyczne, pomocne. Jeszcze raz polecam tą agencję pracy. Pozdrawiam cieplutko, Aleksandra.

Natalia
@Aleksandra S.

można jakoś negocjować wynagrodzenie czy nie bardzo? Są to jakieś fajne kwoty?

Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) prowadzi rekrutację na stanowisko Monter. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Janusz

Rozmowa z poszanowaniem kandydata. Śmiało mogę polecić.

@Janusz

Oni jakieś konkretne informacje wyciągają czy jak to wygląda. Jak do takiej rozmowy najlepiej się do nich przygotować?

Janusz
@Dominika

Rozmowa polega na tym, że zadają pytania odnośnie umiejętności oczekiwań itp. Później przedstawiają ofertę bliską moich oczekiwań i umawiają na rozmowę w zakładzie żebym mógł zobaczyć czy przedstawiona praca mi pasuje. Całkiem fajne podejście. Nigdy wcześniej ni byłem na takim spotkaniu o pracę. Niestety ale pracy nie dostałem i obecnie wysłali mnie do kolejnego zakładu który wstępnie spełnia moje oczekiwanie. Jestem umówiony na środę w zakładzie i wszystko wskazuje na to że dostanę tą [pracę. Z czystym sumieniem mogę polecić Agencje Febo

Justyna

Fajna agencja. Bardzo miłe Panie które są bardzo pomocne. Dziękuję

Jacek
@Justyna

Załatwiałaś sobie przez nich pracę? Powiesz jakie dają warunki? Głownie chodzi mi o umowę czy jest coś lepszego niż zlecenie?

Justyna
@Jacek

Na rozmowie o pracę przedstawili mi kilka ofert wstępnie spełniajace moje oczekiwanie. Później mogłam pojechać do firmy zobaczyć jak to wygląda i zatrudnienie było bezpośrednio do firmy na umowę o pracę. Mieli również oferty z umową zlecenie Całkiem niezłe rozwiązanie bo trafili w moją potrzebę ponieważ jestem zadowolona z pracy. Polecam

@Justyna

Chciałem zobaczyć, jakie mają oferty, ale nie znalazłem firmowej strony internetowej. Ofertami z jakich branż dysponują?

Radek

Byłem zatrudniony w Refinanse i przeszedłem do Febo. Trochę się martwiłem że będzie gorzej ale utrzymują cały czas ten sam dobry poziom. Pewnie dlatego że pracują te same osoby a jak wiemy firma to ludzie :) Na ten moment mogę polecić Febo jako agencje pracy. Zobaczymy co będzie później. Pozdrawiam czytelników tej opinii !

@Radek

I ani trochę to nie jest wpis konkurencji, torpedujący agencję na której profilu teraz siedzimy XD Że też ktoś myśli, że się ludzie otrzaskani w internetach dadzą złapać na takie coś.

Radek
@Karolina

Co ty paniusiu piszesz? Jaka Konkurencja? Przecież Febo i Refinanse to jest ta sama Firma która się przekształciła czy jakoś tak. Skoro jesteś taka otrzaskana w Internecie to powinnaś wiedzieć :)

Magdalena
@Radek

A wiesz może z jakiego powodu się przekształcili? W sumie to ciekawe.

Robal
@Magdalena

ja wiem, ja wiem ale nie powiem :) są spoko

Ilona
@Robal

Haha czemu nie powiesz? :D No dobra, czyli ogólnie polecasz prace u nich tak?

Robal
@Ilona

Tak na prawdę nie wiem czemu sie przekształcili ale pracownicy biurowi Ci sami którzy jak na agencje pracy są naprawdę w porządku. Nic więcej nie wiem :)

Halina
@Robal

Czemu nie, warunki zatrudnienia tam to jakiś sekret jest? No okeeej

Mikołaj

Jako Agencje Pracy można ich wyróżnić ponieważ poświęcają dużo czasu na rozmowy rekrutacyjne. Jest poczucie, że są zainteresowani Twoja osobą co rzadko zdarza się w innych agencjach. Zdecydowanie polecam

Jacek
@Mikołaj

To fajnie, że rekrutacja odbywa się z taka dbałością. Tylko czy potem w pracy pracownik czuje się równie zaopiekowany. Jak z pieniędzmi? Dobrze płacą, czy podobnie jak inne agencje szukające pracowników z podobnej branży?

Fruziaaaa

(usunięte przez administratora)no i srata a do tego sratatata, a po za tym są Ok !!

@Fruziaaaa

Super, bardzo merytoryczny wpis, dowiedziałam się czego tylko chciałam :D Halo, czy tu jest ktoś poważny, kto coś napisze o agencji?

Brawo!

Tak tak tak Niech te wszystkie zadufane w sobie agencje nauczą się od nich jak należy traktować ludzi którzy dla nich pracują. Sprawdziłem chyba cały internet i nikt nie narzeka. Brawo Refinanse!

@Brawo!

A czy Ty współpracujesz z Refinanse? :) Czy tylko przeczytałeś opinie? Jestem po prostu ciekawa Twojej opinii odnośnie współpracy z firmą. Jak ją oceniasz? Podałbyś jakieś różnice między nimi a innymi agencjami?

Wkużony Byk

O dziwo rozmowa moze byc w poruwnaniu do inych agecji ale roboty i tak mi nie dali

@Wkużony Byk

Jak rozmowa w Refinanse różni się od tych w innych agencjach? Co jest tutaj na plus w tej kwestii? :) I dlaczego roboty i tak Ci nie dali?

Miras

Dobrze że płacą hajs bo inaczej bym ich obsmarował. :)

Dariusz
@Miras

Napisałeś o finansach, które jakby nie patrzeć są bardzo ważne w każdym środowisku pracy, dlatego w tym właśnie miejscu pragnę dowiedzieć się od Ciebie ile dokładnie ta agencja pracy oferuje nowo przyjętym osobom? Oczywiście niektóre stanowiska mogą się różnić "widełkami" wynagrodzeń, jednak tak czy inaczej chciałbym mniej więcej oszacować ile można tam zarobić. Czy możesz ten fakt tutaj przedstawić? Będzie mi niezmiernie miło.

Zostaw merytoryczną opinię o Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse)?

Zobacz opinie na temat firmy Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse)
4.7/5 Na podstawie 40 ocen.

Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse)