Opinie o Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse), jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) w Bydgoszcz

Radek

Byłem zatrudniony w Refinanse i przeszedłem do Febo. Trochę się martwiłem że będzie gorzej ale utrzymują cały czas ten sam dobry poziom. Pewnie dlatego że pracują te same osoby a jak wiemy firma to ludzie :) Na ten moment mogę polecić Febo jako agencje pracy. Zobaczymy co będzie później. Pozdrawiam czytelników tej opinii !

Stefan Nowy wpis

Załatwili mi pracę w Niemczech. Wszystko zgodne z opisem. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam serdecznie

Aleksandra S. Nowy wpis

Z czystym sumieniem polecam "Febo" jako agencje pracy tymczasowej. Uczciwość na pierwszym miejscu, co w innych agencjach jest z tym na bakier. Wynagrodzenie zawsze na czas, a czasem i przed czasem ????. Panie rekrutujące przesympatyczne, pomocne. Jeszcze raz polecam tą agencję pracy. Pozdrawiam cieplutko, Aleksandra.

Natalia Nowy wpis
@Aleksandra S.

można jakoś negocjować wynagrodzenie czy nie bardzo? Są to jakieś fajne kwoty?

Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) prowadzi rekrutację na stanowisko Monter. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Janusz
@Administrator

Rozmowa z poszanowaniem kandydata. Śmiało mogę polecić.

Dominika
@Janusz

Oni jakieś konkretne informacje wyciągają czy jak to wygląda. Jak do takiej rozmowy najlepiej się do nich przygotować?

Janusz Nowy wpis
@Dominika

Rozmowa polega na tym, że zadają pytania odnośnie umiejętności oczekiwań itp. Później przedstawiają ofertę bliską moich oczekiwań i umawiają na rozmowę w zakładzie żebym mógł zobaczyć czy przedstawiona praca mi pasuje. Całkiem fajne podejście. Nigdy wcześniej ni byłem na takim spotkaniu o pracę. Niestety ale pracy nie dostałem i obecnie wysłali mnie do kolejnego zakładu który wstępnie spełnia moje oczekiwanie. Jestem umówiony na środę w zakładzie i wszystko wskazuje na to że dostanę tą [pracę. Z czystym sumieniem mogę polecić Agencje Febo

Justyna

Fajna agencja. Bardzo miłe Panie które są bardzo pomocne. Dziękuję

Jacek
@Justyna

Załatwiałaś sobie przez nich pracę? Powiesz jakie dają warunki? Głownie chodzi mi o umowę czy jest coś lepszego niż zlecenie?

Justyna
@Jacek

Na rozmowie o pracę przedstawili mi kilka ofert wstępnie spełniajace moje oczekiwanie. Później mogłam pojechać do firmy zobaczyć jak to wygląda i zatrudnienie było bezpośrednio do firmy na umowę o pracę. Mieli również oferty z umową zlecenie Całkiem niezłe rozwiązanie bo trafili w moją potrzebę ponieważ jestem zadowolona z pracy. Polecam

Michał
@Justyna

Chciałem zobaczyć, jakie mają oferty, ale nie znalazłem firmowej strony internetowej. Ofertami z jakich branż dysponują?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Agencja Pracy Refinanse po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Technolog produkcji- atrakcyjne warunki pracy!!. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik działu spedycji USA (bez doświadczenia)
Bydgoszcz
Carolina Logistics Eu Sp. z o.o.
(8 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Automatyk (m/k)
Bydgoszcz
Imar Service Group Sp. z o.o.
(92 opinii)
(159 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Karolina
@Radek

I ani trochę to nie jest wpis konkurencji, torpedujący agencję na której profilu teraz siedzimy XD Że też ktoś myśli, że się ludzie otrzaskani w internetach dadzą złapać na takie coś.

@Karolina

Co ty paniusiu piszesz? Jaka Konkurencja? Przecież Febo i Refinanse to jest ta sama Firma która się przekształciła czy jakoś tak. Skoro jesteś taka otrzaskana w Internecie to powinnaś wiedzieć :)

Magdalena
@Radek

A wiesz może z jakiego powodu się przekształcili? W sumie to ciekawe.

Robal
@Magdalena

ja wiem, ja wiem ale nie powiem :) są spoko

Ilona
@Robal

Haha czemu nie powiesz? :D No dobra, czyli ogólnie polecasz prace u nich tak?

Robal
@Ilona

Tak na prawdę nie wiem czemu sie przekształcili ale pracownicy biurowi Ci sami którzy jak na agencje pracy są naprawdę w porządku. Nic więcej nie wiem :)

Halina
@Robal

Czemu nie, warunki zatrudnienia tam to jakiś sekret jest? No okeeej

Jak w Agencja Pracy Refinanse wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Czy Agencja Pracy Refinanse oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Mikołaj

Jako Agencje Pracy można ich wyróżnić ponieważ poświęcają dużo czasu na rozmowy rekrutacyjne. Jest poczucie, że są zainteresowani Twoja osobą co rzadko zdarza się w innych agencjach. Zdecydowanie polecam

Jacek
@Mikołaj

To fajnie, że rekrutacja odbywa się z taka dbałością. Tylko czy potem w pracy pracownik czuje się równie zaopiekowany. Jak z pieniędzmi? Dobrze płacą, czy podobnie jak inne agencje szukające pracowników z podobnej branży?

Fruziaaaa
Kandydat

(usunięte przez administratora)no i srata a do tego sratatata, a po za tym są Ok !!

Karolina
@Fruziaaaa

Super, bardzo merytoryczny wpis, dowiedziałam się czego tylko chciałam :D Halo, czy tu jest ktoś poważny, kto coś napisze o agencji?

Brawo!

Tak tak tak Niech te wszystkie zadufane w sobie agencje nauczą się od nich jak należy traktować ludzi którzy dla nich pracują. Sprawdziłem chyba cały internet i nikt nie narzeka. Brawo Refinanse!

Monika
@Brawo!

A czy Ty współpracujesz z Refinanse? :) Czy tylko przeczytałeś opinie? Jestem po prostu ciekawa Twojej opinii odnośnie współpracy z firmą. Jak ją oceniasz? Podałbyś jakieś różnice między nimi a innymi agencjami?

Czy w firmie Agencja Pracy Refinanse występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Operator?

Wkużony Byk
Kandydat

O dziwo rozmowa moze byc w poruwnaniu do inych agecji ale roboty i tak mi nie dali

Monika
@Wkużony Byk

Jak rozmowa w Refinanse różni się od tych w innych agencjach? Co jest tutaj na plus w tej kwestii? :) I dlaczego roboty i tak Ci nie dali?

Miras

Dobrze że płacą hajs bo inaczej bym ich obsmarował. :)

Dariusz
@Miras

Napisałeś o finansach, które jakby nie patrzeć są bardzo ważne w każdym środowisku pracy, dlatego w tym właśnie miejscu pragnę dowiedzieć się od Ciebie ile dokładnie ta agencja pracy oferuje nowo przyjętym osobom? Oczywiście niektóre stanowiska mogą się różnić "widełkami" wynagrodzeń, jednak tak czy inaczej chciałbym mniej więcej oszacować ile można tam zarobić. Czy możesz ten fakt tutaj przedstawić? Będzie mi niezmiernie miło.

Tomasz75
Kandydat

Bardzo profesjonalnie przeprowadzony proces rekrutacji. Poważne traktowanie kandydata i konkretne pytania w dobrej atmosferze rozmowy pokazują że miałem do czynienia z ludźmi którzy się znają na swojej pracy. Mimo że nie dostałem pracy o którą się ubiegałem to z przyjemnością wystawie im pozytywną opinię Pozdrawiam serdecznie

Igor

Świetna firma jako pracodawca poza tym fajna atmosfera więc śmiało można polecić.

Lubię kasę

Rozmowa w agencji całkiem spoko. Widać że poświęcają dużo czasu na pracownika. Wysłali mnie do zakładu Hanplast i wszystko sprawia wrażenie że jest dobrze. Jak będą płacić w terminie to nie będę miał nic do zarzucenia. Jak nie zapłacą to na pewno walnę im ostry komentarz ale w zakładzie mówią że płacą. Dziękuję za uwagę :)

Wanda
@Lubię kasę

Potrzebna tu była tego typu opinia. Przydałoby się jednak nieco więcej informacji o warunkach, jakie Ci zaproponowała agencja Refinanse. Czy z ich strony masz zapewnione pełne ubezpieczenie?

Lubię kasę
@Wanda

Dziękuje bardzo. Mam umowę o prace wiec i ubezpieczenie i nic dodatkowego. Kasa ok 2400 plus premie i ewentualne nadgodziny jak potrzebuje kasę Nie jest źle Pracowałem na różnych innych produkcjach i bywało różnie bo często kręcą alei tak wszystko musi pasować indywidualnie każdemu. Mam nadzieję że odpowiedź wyczerpująca. Dziękuję bardzo za uwagę :)

Tre
@Lubię kasę

Robota za 2400zl na czterobrygadówce? Hahaha tyle to mam za dwie zmiany i wszystkie weekendy wolne

O nich

Bardzo sympatyczni i pomocni ludzie tam pracują. Pozdrawiam całą agencje.

Karaluch :)

Nie ma co narzekać poza tym że biuro mogłoby być otwarte do godziny 18.00 Czasem się wkurzam bo inne godziny mi nie pasują!

Robal Ron

Załatwili mi robotę za 3600 na rękę ale nie będę pracował w soboty za taką kasę bo to nie te czasy jak chcecie mnie w sobotę to dajcie mi 5000 zł a jak nie macie to nie stać was na mnie hahaha....

Ok

Ok

Wanda
@Ok

Twoja wypowiedź jest bardzo lakoniczna. Zachęcam Cię do opowiedzenia nieco więcej na temat pracy w Agencji Pracy Refinanse. Jak wyglądała Twoja praca w firmie? Czy zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) - Bydgoszcz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse)?

Zobacz opinie na temat firmy Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse)
4.7/5 Na podstawie 38 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse)
Przejdź do nowych opinii