Agencja Pracy Refinanse

Bydgoszcz

Opinie o Agencja Pracy Refinanse

Zasmucona :(

Ja nie potwierdzę pozytywnych opinii! Dostałam od nich fajną prace z której byłam naprawdę bardzo zadowolona i zwolnili mnie tylko dlatego że nie miałam przez 13 dni usprawiedliwionej nieobecności i nie odbierałam telefonu. Może i są pomocni i nie oszukują jak wiele innych agencji ale zrozumienie na wyjątkowe sytuacje też trzeba mieć.

Bogdan :)

Byłem bezdomny i nie mogłem znaleźć pracy bo nikt nie chciał potraktować mnie poważnie. Refinanse jako jedyni dali mi szanse. Załatwili prace, a po trzech dniach dali mi pieniądze na bilet miesięczny. Dzisiaj wynajmuje mieszkanie i mogę normalnie żyć. To wszystko zawdzięczam ludzkiemu podejściu do mojej osoby przez pracowników Agencji. Nic ode mnie nie chcą. Jedynie mam dobrze mówić na ich temat aja postanowiłem napisać tą opinie.

Zioło

Pracuje w Sichert dzięki Refinanse i praca jest super. Z przyjemnością wstaje rano do pracy. Pozdrawiam cały Sichert i Refinanse.

Syla

W końcu normalna Agencja Pracy która traktuje ludzi poważnie poczynając od rozmowy o prace i kończąc na samej pracy. Na razie wszyscy ich chwalą i mam nadzieję, że nie uderzy im woda sodowa do głowy. Pozdrawiam wszystkich

Radek

Płacą, nie ściemniają i można się z nimi dogadać. Jak pasują warunki pracy to śmiało można podpisać umowę. Cała reszta taka sama jak w innych agencjach.

Klaudiusz

No może być ale tyłka nie urywa. Nie ściemiają to fakt wiec raczej jest Ok. He he dlatego to pisze :)

Staszek

Niby są pomocni a mi zaliczki nie dali bo jak twierdzą pracuje tylko 10 dni. A jaka różnica ??!!!!Skoro wypracowałem to mogli by dać jak mam tak ważna sprawę. Po za tym praca jest Ok.

Monika

Są całkiem spoko. Starają się być bardzo pomocni. Jak jest potrzeba to dają zaliczki z wynagrodzenia z czym się wcześniej nie spotkałem. Na razie pracuje u nich 3 miesiąc i jest ok.

Konieczka M

Dziękuje za prace! Pozdrawiam Refinanse

Robert K.

Pracuje w Refinansach na produkcji jako tymczasowy od 6miesięcy i jestem na tyle zadowolony, że pierwszy raz w życiu piszę pozytywną opinie. Robie to dlatego, że uczciwie mnie potraktowali i zasłużyli na dobre słowo. Polecam Agencje Pracy Refinanse. Pozdrawiam serdecznie Refinanse!

Marta

Z przyjemnością napiszę pozytywną opinie, bo mi pomogli, a wcale nie musieli. Można na nich polegać. Polecam. :)

Raflik

Pierwsza agencja pracy która mnie nie rżnie na wypłacie. Z tego powodu polecam!

Zostaw opinię o Agencja Pracy Refinanse - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Refinanse